پنل پیامکی برای استان لرستان با مرکزیت شهر خرم‌آباد

ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی امروزه به یکی از روش های پرکاربرد و پربازده بازاریابی تبدیل شده و به بازاریابی پیامکی شهرت دارد. از طریق سیستم هوشمندی به نام پنل پیامکی، می توان این پیامک ها را به مخاطبان هدف یک کسب و کار ارسال کرد. پنل پیامکی برای لرستان نمونه خوبی از این سیستم هوشمند ارسال پیامک است که کسب و کارها می توانند به وسیله آن پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را تنها به دست اهالی و ساکنین استان لرستان برسانند. به علاوه این پنل امکانات و قابلیت های بی شماری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در این مطلب قصد داریم استان لرستان و شهرهای مهم آن را به شما معرفی و در مورد پنل اس ام اس برای لرستان و امکانات و ویژگی هایی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، صحبت کنیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

معرفی استان لرستان و اقتصاد آن 

استان لرستان یکی از استان‌های غربی ایران است. این استان با مساحتی حدود 29،000 کیلومتر مربع و جمعیتی حدود 2.5 میلیون نفر، یکی از بزرگترین استان ‌های کشور به شمار می ‌رود. این استان از شمال به استان مرکزی، از شرق به استان همدان، از جنوب به استان چهارمحال و بختیاری و از غرب به استان کرمانشاه و ایلام محدود می‌ شود.

اقتصاد استان لرستان عموماً بر پایه فعالیت ‌های کشاورزی، دامداری، صنایع دستی و تولیدات صنعتی استوار است. در حوزه کشاورزی، تولیدات گندم، جو، ذرت، سیب‌زمینی، خرما، هندوانه و انگور در این منطقه به عنوان محصولات اصلی شناخته می ‌شوند. در زمینه دامداری نیز، پرورش گاو، گوسفند و بز به عنوان فعالیت ‌های اصلی این حوزه مطرح هستند. در حوزه صنایع دستی، تولیداتی مانند فرش بافی، ورشوسازی، گلیم بافی، قلمزنی روی ورشو، جاجیم بافی، خراطی چوب و نمد مالی در این منطقه به عنوان محصولات اصلی شناخته می ‌شوند. همچنین، در حوزه تولید صنعتی، تولیداتی مانند فولاد، سیمان، صنایع شیمیائی در این منطقه به عنوان فعالیت‌ های اصلی شناخته می‌ شوند. جالب است بدانید استان لرستان غنی از معادن تالک، آهک صنعتی و سنگ‌های ساختمانی و تزئینی است و ظرفیت بالایی در منابع نفت و گاز دارد. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

استان لرستان به عنوان یکی از مناطق زیبای ایران، دارای جاذبه‌ های گردشگری متعدد است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌ کند. جاذبه ‌های گردشگری این استان شامل روستاهای سنتی، آثار باستانی، پارک‌های ملی و مناطق طبیعی است.

در کل، استان لرستان با دارا بودن تولیدات متنوع در حوزه کشاورزی، دامداری، صنایع دستی و تولید صنعتی، به عنوان یکی از مناطق مهم اقتصادی کشور شناخته شده و مقصد خوبی برای بازاریابی و استفاده از پنل پیامکی برای لرستان است. 

به کدام شهر های استان لرستان می توانم پیامک ارسال کنم؟ 

برای ارسال پیامک تبلیغاتی و استفاده از پنل پیامکی برای لرستان، بهتر است با شهرهای مختلف آن آشنا شویم. شناخت شهرهای مختلف این استان از این جهت اهمیت دارد که می توان ارسال پیامک ها را به صورت هدفمند و دقیق‌تر اجرا کرد. به طور کلی این استان ۱۱ شهرستان، ۲۹ بخش و ۸۵ دهستان دارد. شهرستان‌های استان لرستان عبارتند از ازنا، الیگودرز، بروجرد، پلدختر، چگنی، خرم‌آباد، دلفان، دورود، رومشکان، سلسله و کوهدشت. جالب است بدانید که شهرستان های خرم‌آباد، بروجرد، دورود، کوهدشت، الیگودرز، بزرگترین شهرستان های این استان هستند و به همین دلیل هم گزینه مناسبی برای ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس برای لرستان محسوب می شوند.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان لرستان

برای هدف قرار دادن که ساکن یک منطقه خاص هستند، ارسال پیامک بر اساس کد پستی کاربردی و مفید است. به عنوان مثال، ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان لرستان، یکی از امکانات پنل پیامکی برای لرستان است که گروه خاصی از افراد را هدف قرار داده و از این طریق از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری می کند. برای مثال اگر رویدادهای خاصی مانند افتتاح شعبه جدید یک فروشگاه برگزار شود، می توان افرادی که در آن منطقه ساکن هستند را از طریق کد پستی هدف قرار داده و آن ها را به افتتاحیه دعوت کرد.

ارسال پیامک از روی نقشه برای استان لرستان

ارسال پیامک از روی نقشه برای استان لرستان این امکان را می ‌دهد تا کسب و کارها بتوانند پیامک های خود را به ساکنان یک موقعیت مکانی خاص ارسال کنند. به معنای دیگر با استفاده از این ویژگی، کسب‌وکارها مخاطبان خود را بر اساس موقعیت مکانی و جغرافیایی تقسیم بندی و پیامک ها را به صورت هدفمند ارسال می کنند. ارسال پیامک بر اساس مکان می تواند به ویژه برای مشاغلی بازارهای منطقه‌ای و محلی خاص را هدف قرار می دهند، مؤثر باشد. 

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در استان لرستان

با استفاده از ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در استان لرستان، می توانید مطمئن شوید که پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به مخاطبان مناسب می‌ رسد. در واقع یکی از راه های ارسال پیامک هدفمند، تقسیم بندی مخاطبان بر اساس سن و جنسیت آن ها است. برای مثال ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در استان لرستان به کسب و کارهای این استان اجازه می دهد تا پیامک خود را تنها به مخاطبان ویژه خود ارسال کنند. 

بانک شماره موبایل مشاغل برای استان لرستان

بخشی از مخاطبین بازاریابی پیامکی مشاغل و کسب و کارها را کسبه ها یا اصناف دیگر تشکیل می دهند. در واقع برخی از کسب و کارها نیاز دارند که پیامک های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی خود را به رقبا یا سایر اصناف ارسال و از این طریق با آن ها در ارتباط باشند. برای هدف قرار دادن این افراد، کسب و کارها می توانند از امکاناتی نظیر بانک شماره موبایل مشاغل برای لرستان استفاده کنند. این بانک جامع همانطور که از نامش مشخص است، شامل لیست جامعی از شماره موبایل اصناف و مشاغل مختلف است و می توان پیامک ها را تنها به این شماره ها ارسال کرد. در ادامه با نمونه های دیگری از امکانات و ویژگی های پنل اس ام اس برای لرستان آشنا می شویم.

امکانات و ویژگی های پنل پیامکی برای استان لرستان

با استفاده از پنل پیامکی برای لرستان، می ‌توانید از ویژگی ها و امکانات بی نظیری استفاده کنید تا بهترین نتیجه را در ارسال پیامک ‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود بدست آورید. برخی از این ویژگی ‌ها و امکانات پنل اس ام اس برای لرستان عبارتند از:

  • ارسال پیامک گروهی یا تکی، به صورت همزمان
  • امکان زمانبندی ارسال پیامک
  • ارسل پیامک براساس شهر، منطقه و کد پستی
  • ارسال پیامک با شماره فرستنده دلخواه یا شماره مجازی
  • ارسال پیامک براساس اپراتور (ایرانسل یا همراه اول)
  • قابلیت دریافت پاسخ از مخاطبین پیامک ‌های ارسال شده
  • قابلیت ذخیره و مدیریت داده های مخاطبین پیامک ها
هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

در آخر

پنل پیامکی یک سیستم هوشمند ارسال پیامک است و برای استفاده در بازاریابی پیامکی طراحی شده است. این سیستم ارسال پیامک خودکار معمولاً امکانات و خدمات ویژه ای را به کاربران خود ارائه می دهد تا آن ها را در جذب مخاطب هدف یاری کند. برخی از این امکانات یا خدمات شامل ارسال پیامک براساس شهر، منطقه و کد پستی یا ارسال پیامک براساس اپراتور است. در واقع این امکانات ابزاری هستند برای ارسال پیامک هدفمند. برای مثال از طریق پنل پیامکی برای لرستان می توان پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی را تنها به دست افراد ساکن در این استان و شهرستان های مهم آن ارسال کرد. این ارسال هدفمند در حقیقت برای کسب و کارهایی مناسب است که مخاطبان یا بازار هدفشان افراد ساکن در استان لرستان هستند. در این مطلب ضمن معرفی استان لرستان از جنبه های اقتصادی، به معرفی امکانات و ویژگی هایی پرداختیم که پنل اس ام اس برای لرستان در اختیار کسب و کارها قرار می دهد. اگر شما نیز تجربه یا نظری در این زمینه دارید، خوشحال می شویم آن را با ما یا سایر مخاطبان این صفحه به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *