زیباترین اس ام اس‌های تبریک عید فطر

زیباترین اس ام اس‌های تبریک عید فطر

یکی از بهترین روزها بخصوصی برای روزه‌داران، عید فطر است. عید فطر روزی است که هیچ کس حق روزه گرفتن در آن را ندارد. اولین روز ماه شوال، مصادف است با عید فطر و یکی از مهم‌ترین اعیاد مذهبی مسلمانان. معمولا روز عید فطر زمانی تعیین می‌شود که هلال ماه شوال در آسمان رویت شود. به فرموده امام رضا علیه السلام، این عید جهت گردهمایی مسلمانان و شکرگزاری آن‌ها انتخاب شده است. در این روز، تمامی مسلمانان صبح خود را با نماز عید فطر شروع می‌کنند و تا پایان روز به برگزاری جشن سپری می‌شود.

 عید فطر، روز بخشیدن گناهان از سوی خداوند است. روایت‌های مختلفی در این باره وجود دارد و عید فطر را بهترین روز برای دریافت آمرزش و پاداش معرفی می‌کند.  عید فطر در تقویم جمهوری اسلامی ایران و بسیاری از کشورهای مسلمان تعطیل رسمی است. تمامی کسب و کارها در این روز فعالیت خود را متوقف می‌کنند و به استراحت یا نیایش می‌پردازند. یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری عید فطر این است که تمامی افراد جامعه از جمله افراد ثروتمند و فقیر دور یکدیگر جمع شوند. در این روز، هیچ گونه تفاوتی بین اقشار مختلف جامعه وجود ندارد. 

همچنین پرداخت زکات در عید فطر به این موضوع اشاره می‌کند. حتی افراد ثروتمند نیز باید به خورد و خوراک همنوعان خود توجه داشته باشند. بسیاری از مسلمانان این روز بزرگ را به یکدیگر تبریک می‌گویند. به همین دلیل، در ادامه برخی از بهترین پیامک‌های تبریک عید فطر را برای شما گردآوری کرده‌ایم تا از طریق آن ارتباط اجتماعی بهتری با نزدیکان خود داشته باشید. 

با ارسال پیامک تبریک عید فطر این روز عزیز را به تمام روزه‌داران و میهمانان ماه مبارک رمضان تبریک و تهنیت می‌گوییم و دعا می‌کنیم طاعات و عبادات ما مقبول درگاه حق باشد.

همچنین روز عید فطر، روز دریافت جایزه از سوی خداست. حضرت رسول اکرم (ص) فرمودند: هنگامى که روز اول شوال فرا مى‌رسد، منادى ندا مى‌دهد: اى مؤمنان براى دریافت جوائز و پاداش‌هاى خود بشتابید!

با ارسال متن‌های زیبا درباره عید سعید فطر، همچنین می‌توانیم ارتباط خود را با برادران و خواهران دینی خود حفظ کنیم. در ادامه چند متن پیامک زیبا و ادبی عید فطر را می‌خوانیم.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

1 . در روز عید فطر، برای شکرگزاری گردهم آیید و خداوند را بابت میهمانی باشکوهش شکر کنید. عید فطر بر شما مبارک باد!


2. عید فطر روز آمرزش گناهکاران و اعطای پاداش الهی است. یک ماه روزه‌ات مبارک مسلمان! 


3. هزاران بار خدا را شکر که عید سعید فطر آمد و هزاران بار تأسف که ماه پربرکت رمضان به پایان رسید. عید سعید فطر مبارک! 


4. پروردگارا به ما کمک کن تا در میان کسانی قرار بگیریم که توشه خوبی در ماه رمضان جمع آوری کرده‌اند. وقت آن رسیده است که سفره پربرکت رمضان را وسط بگذاری و با افراد فقیر و غنی شریک شوی! عید فطر مبارک باد! 


5. فرقی نمی‌کند که در این ماه عزیز روزه گرفته‌ای یا روزه‌ات را خورده‌ای! در هر صورت پاداش و هدیه‌های الهی در عید فطر نصیب تو خواهد شد. چون تو نیز یکی از بندگان خداوند هستی. عید فطر بر تو مبارک! 


6. در این عید با سعادت دوباره به سوی پروردگارت بازگرد و بار گناهانت را کنار بگذار. در عید فطر صدای توبه ی تو سریع‌تر شنیده می‌شود. عیدت مبارک!


7. عید فطر روزی است که روزه تو با نغمه فرشتگان در یک سو قرار می‌گیرد. در این روز دل‌ها همه یک  چیز را صدا می‌زنند و آن هم خداوند است. عید سعید فطر بر عاشقان مبارک باد. 


8. حلول ماه شوال بر مسلمانان مبارک. عید فطر روز شادی مسلمانان و پایان ۳۰ روز روزه داری است. این عید به خوبی به مسلمانان نشان می‌دهد که با موفقیت از امتحان الهی بیرون آمده‌اند یا خیر. عید سعید فطر مبارک. 


9. عیدت مبارک! این رمضان هم به پایان رسید. در عید سعید فطر از خداوند بخواهیم نشاط و پاکدامنی را به دل‌های ما عطا کند و انسان‌های غافل را مجدداً به مسیر الهی بازگرداند. 


10. بازهم رمضانی دیگر آمد و رفت. ولی حضور تو همچنان در میان ما خالی است یا صاحب الزمان! عید سعید فطر مبارک. 


11. تا به خود آمدیم ماه مهمانی خدا تمام شد و عید سعید فطر فرا رسید. در این عید از خداوند بخواه به تو قدرت دهد تا در رمضان آینده بار دیگر سر بلند شوی. عید بر شما مبارک. 


12. چه زیبا است هلال ماه در آخرین روز رمضان! فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان و روزه‌داران تبریک عرض می‌کنیم. عید شما مبارک. 


13. پروردگارا،سی شب به درگاه تو راز و نیاز کردیم و بندگی به جای آوردیم. پس به حق عظمت و بزرگی خود خواسته‌های ما را در این عید پر برکت اجابت فرما. عید سعید فطر بر همه بندگان مبارک. 


14. برای عاشقی کردن دنبال روز خاصی نباش! زیرا بهترین روز برای عاشقی، یعنی عید سعید فطر نزدیک است. این عید بر همه مسلمانان مبارک. 


15. شما به بزرگ‌ترین ضیافت خداوند دعوت شده‌اید! در این ضیافت سفره هیچ انسانی خالی نخواهد ماند. در عید سعید فطر، در بزرگ‌ترین مهمانی خدا شرکت کنید و از او بخواهید خواسته‌های شما را اجابت کند. عید فطر شما مبارک. 


16. خوشا به حال کسی که در ماه مبارک رمضان سر سفره مهمانی خداوند حضور پیدا کرد و خوشا به حال بنده‌ای که اجابتش مورد قبول خداوند واقع شد. در عید سعید فطر، دل‌های خود را به خداوند نزدیک کنیم و از توبه کردن برای آمرزش گناهان نترسیم. عید فطر بر همه شما عزیزان مبارک. 


17. دوست عزیز، امیدواریم هر روزت عید و سرشار از خوشی و افتخار باشد. فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک می‌گوییم. 


18. در این عید فطر، حال مستضعفان را فراموش نکنید و زکات خود را بپردازید. همانا خیر و برکت بسیاری بعد از پرداخت زکات نصیب زندگی شما خواهد شد. عید فطر مبارک. 


19. قدر آخرین لحظات مهمانی خداوند را بدانید. زیرا تا عید فطر فرصت دارید از برکت و رحمت الهی بهره مند شوید. این عید فرخنده را به شما تبریک عرض می‌کنیم. 


20. پروردگارا دستانم را به سمت رحمت و معرفت تو دراز می‌کنم و آرزوی مغفرت و آمرزش دارم. می‌گویند رحمت تو در رمضان شامل حال همه انسان‌ها می‌شود. دعاها و خواسته‌هایم را به حق عید فطر و رمضان استجابت فرما. عید فطر بر همه عاشقان خداوند مبارک. 


21. هزاران حسرت که رمضان به پایان رسید و روزهای عاشقی چقدر زود گذشت. افسوس که امام شیعیان در میان ما حضور ندارد. اللهم عجل ولیک الفرج.


22. بهار مسلمانان صرفا با نوروز شروع نمی‌شود. هر جا که رمضانی باشد، هر جا که روزه‌داری باشد و عیدی فرا رسد، بهار مسلمانان است. عیدت مبارک هم وطن! 


23. ماه رمضان زمانی برای تو سودمند خواهد بود که هنگام گرسنگی به فکر مستضعفان و بیچارگان باشی! در عید سعید فطر، دست نیازمندان را بگیر و خداوند را هزاران بار برای زندگی‌ات شکر کن! این عید پر برکت بر همگان مبارک. 


24. رمضان به تو نشان داد که می‌توانی از تمامی وابستگی‌های این دنیا رهایی پیدا کنی. این ماه، ماه مبارزه با اعتیاد انسان به هوی و هوس‌های دنیایی بود. امید است که در این ماه پر برکت سربلند شده باشی. عیدت مبارک. 


25. شوال هلالش چو به اثبات رسیده است

یاران، رمضان رفت که امشب شب عید است

ای مطرب ما خوش بنواز از سر شادی

عید آمد و ما را به جهان نور امید است

یاران همگی نغمه شادی بسرایید

این عید سعید است و سعید است و سعید است


26. با خوردن اگر حال تو جا می‌آید

خوش باش که ایام صفا می‌آید

آماده به حمله باش در این شب عید

وقتی که صدای ربنا می‌آید


27. الهی!

فطرمان را فاطر

ایمان‌مان را فاخر

و روح‌مان را طاهر بفرما

عید فطر فرخنده و مبارک باد


28. مژده که رسید دعوت دوست

مهمانی دوست وه چه نیکوست

عید رمضان بهار جان‌هاست

جانی که چنان علی خداجوست

فرا رسیدن عید بندگی، عید سعید فطر بر شما مبارک


29. کم کم غروب ماه خدا دیده می‌شود

صد حیف از این بساط که برچیده می‌شود

در این بهار رحمت و غفران و مغفرت

خوشبخت آن کسی است که بخشیده می‌شود

عید شما مبارک


30. صدای پای عید می‌آید و دل مومن بر سر دو راهی آمدن عید رمضان و رفتن ماه رمضان بلا تکلیف است…

از آمدن آن یک دل شاد باشد یا از رفتن این یک محزون؟

عید فطر پاک‌ترین و عیدترین عید‌هاست؛

چرا که پاداش یک ماه عبادت و شست و شوی جان در نهر پاک رمضان است.


31. عید است و دلم خانه ویرانه؛ بیا
این خانه تکاندیم ز بیگانه؛ بیا
یک ماه تمام مهمانت بودیم
یک شب به مهمانی این خانه بیا
عید فطر مبارک


32. نغمه ریزید غیاب مه نو آخر شد

باده خرم عید است که در ساغر شد

روز عید است، سوی میکده آیید به شکر

که ببخشند هر آن کس که در این دفتر شد

عید بر شما مبارک


33. تا که چشم‌ام باز شد دیدم که یارم رفته است

ماه مهمانی تمام و مه‌نگارم رفته است

با گل این بوستان تازه انسی داشتم

گرم گل بودم که دیدم گل‌عذارم رفته است

عید شما مبارک


34. حلول ماه عید و شادی مسلمین است

پایان ماه روزه برای صائمین است

نشاط و افتخار و شادی و سربلندی

از محک الهی برای مومنین است


35. خداحافظ ای ماه غفران و رحمت
خداحافظ ای ماه عشق و عبادت
خداحافظ ای ماه نزدیکی بر آرزوها
خداحافظ ای ماه مهمانی حق تعالی
خداحافظ ای دوریت سخت و جانکاه
خداحافظ ای بهترین ماه الله


36. چه می‌شود كه یار من به عهد خود وفا كند
و این دل شكسته را دوباره با صفا كند
گذشت ماه روزه و در انتظارم اي خدا
كه دل، نماز عید را به مهدی«عج» اقتدا كند


سخن پایانی

با ارسال پیامک تبریک عید فطر به آشنایان و دوستان‌تان، علاوه بر گرامیداشت ماه مبارک رمضان و شادباش عید، ارتباطات خود را با آن‌ها حفظ خواهید کرد. اگر نمونه متن زیبایی با یاد دارید، برای ما کامنت کنید تا با نام خودتان در سایت سامانه پیامک سیگنال ثبت شود.

مقالات مرتبط