ارسال پیامک تبلیغاتی با توجه به منطقه

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

سامانه پیامکی به شما این امکان را می دهد که به موبایل های موجود در یک منطقه ارسال اس ام اس کنید. گاهی اوقات در کسب و کار خود، شما قصد دارید تنها برای یک منطقه خاص تبلیغات پیامکی انجام دهید. با سامانه اس ام اس شما می توانید به موبایل های فعال در دکل های ایرانسل منطقه ای که مورد نظر خود است ارسال اس ام اس تبلیغاتی کنید.

قبل از این فقط امکان ارسال پیامک به موبایل هایی که در یک منطقه خاص جغرافیایی که قبوض آن ها توزیع می گردید (بر اساس کد پستی) و فقط برای همراه اول میسر بود.

اما طی قراردادی بین شرکت سامانه اس ام اس و شرکت ایرانسل ار این پس می توانید به راحتی به موبایل های حاضر در منطقه مورد نیاز خود ارسال اس ام اس کرده و تبلیغات خود را انجام دهید. با دانستن تفاوت خطوط اختصاصی و اشتراکی می توانید خط مورد نظر خود را انتخاب کنید.


سامانه اس ام اس از هدر رفتن هزینه تبلیغات و بهینه استفاده کردن از هزینه تخصیص داده شده یرای تبلیغات جلوگیری می کند.


سامانه اس ام اس شما دارای صندوق دریافت، ارسال و لیست مخاطبان می‌باشد و شما می توانید در یک محدوده زمانی خاص برای مشتریان خود ارسال اس ام اس کنید.

در روش BTS ارسال اس ام اس بر اساس شماره نیست و فقط اس ام اس به کسانی ارسال می شود که در یک منطقه قرار دارند.

به طور مثال:

کسانی که در این منطقه قرار دارند، می توانند از رنج شماره های ۰۹۳۵-۰۹۳۶-۰۹۳۷-۰۹۳۸-۰۹۳۹-۰۹۳۰ و در کل تمامی پیش شماره های ایرانسل چه خطوط دائمی و چه اعتباری باشند.

این فقط یک مثال بود برای اینکه متوجه بشوید شما می توانید در سراسر جهان و در محدوده دلخواه خود اقدام به تبلیغات با سامانه اس ام اس کنید.

برخی کسب و کارها به منطقه و محدوده خاصی حساس است، یعنی مشتریان شما را افراد آن منطقه خاص تشکیل می دهند بهتر است برای صرفه جویی در هزینه ها، ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود را به همان منطقه محدود کنید.

این مزیت سامانه اس ام اس منحصر به فرد است به این خاطر که شما وقتی می خواهید به یک شهر که با پیش شماره خاصی شروع می شود ارسال اس ام اس کنید.

از طریق سامانه اس ام اس خود به مشتریان اطلاع رسانی کنید و در هر لحظه آن ها را از اخبار مهم مطلع نمایید.

با سامانه اس ام اس شما اگر تخفیفی بر روی محصولات خود زده اید، می توانید به محدوده ی خاصی از کسب و کار خود اطلاع رسانی کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *