کاربرد های پنل پیامکی برای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی

کاربرد های پنل پیامکی برای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی

هر کسب و کاری به پنل پیامکی برای بازاریابی پیامکی نیاز دارد و مراقبت های پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کاربرد های پنل پیامکی برای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی به قدری زیاد است که این مشاغل نیز از این شیوه بازاریابی برای جذب مشتری استفاده می کنند. در واقع  می توان گفت با توجه به مزایای و کاربردهای پنل پیامکی، این روش بازاریابی حکم یک معجزه دارد.

علاوه بر افزایش کیفیت خدمات و جذب بیماران بیشتر، ارسال پیامک از طریق نرم افزارهای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی مزایای بیشمار دیگری دارد که هرگز در مورد آنها نشنیده‌اید! به همین دلیل ما این مقاله را نوشته و شما را به مطالعه آن دعوت می کنیم. در پایان این مقاله خواهید فهمید که چگونه ارتباط بیشتر و بهتری با بیماران خود برقرار کرده و با ارسال پیامک انبوه درآمد بیشتری کسب کنید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

سامانه پیامکی برای کلینیک سونوگرافی و رادیولوژی

رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی و اهمیت آن‌ها در تشخیص بیماری‌ها

رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی از ابزارهای مهم پزشکی در تشخیص بیماری‌ها هستند. هر یک از این روش‌ها برای تشخیص بیماری‌های مختلف استفاده می ‌شود و دقت بالایی در تشخیص بیماری‌ها دارند. برای مثال رادیولوژی، شاخه‌ای از پزشکی است که با استفاده از تصاویر پرتویی، مانند اشعه X، سی تی اسکن و MRI، به تشخیص بیماری‌ها می ‌پردازد. سونوگرافی نیز یک روش تصویربرداری است که با استفاده از امواج صوتی، برای تشخیص بیماری‌های قلبی، بیماری‌های زنان و غیره مفید است. از سوی دیگر پاتولوژی به بررسی بافت‌ها و سلول‌های بدن پرداخته و در تشخیص بیماری‌های مختلف به کمک پزشکان می آید.

این مشاغل جزو مشاغلی هستند که نیاز به سامانه ارتباطی موثر با بیماران و مراجعین خود دارند. می توان از پنل پیامکی برای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی برای ارسال هشدارهای پزشکی و بهداشتی به بیماران، پزشکان و کارکنان، ارائه نسخه پزشکی، ارسال نتایج آزمایش و عکسبرداری و غیره استفاده کرد. در ادامه این مطلب ارسال پیامک از طریق نرم افزارهای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی را بیشتر بررسی کرده و در مورد نحوه پیاده سازی پنل پیامکی برای این مشاغل صحبت خواهیم کرد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

روش های تبلیغاتی کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی

روش های تبلیغاتی در رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی

صنعت مراقبت های بهداشتی با سرعت بسیار بالایی در حال رشد است. برای رفع نیازهای این صنعت، داشتن رسانه ای که نه تنها مقرون به صرفه باشد، بلکه اطلاعات را به سریع ترین شکل ممکن منتشر کند، حیاتی است. به همین دلیل هم پنل پیامکی برای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی، بهترین وسیله برای تبلیغات و همچنین انتقال اطلاعات مهم به مراجعین و جذب بیماران است. این مشاغل می توانند برند خود را با استفاده از پیامک انبوه معرفی کرده و برای انتقال اطلاعات مهم و اطلاع رسانی خدمات و سرویس های خود به بیماران، از این سیستم استفاده کنند.

بازاریابی پیامکی برای کلینیک رادیولوژی

پنل پیامکی

پنل پیامکی، یک سیستم ارسال پیامک به صورت گروهی به افراد مختلف است. این سیستم به کمک یک پنل مدیریتی، به کاربران اجازه می ‌دهد تا پیامک‌های خود را به گروه‌های مختلف ارسال کنند، بدون اینکه نیاز به ارسال پیامک به هر فرد به صورت جداگانه باشد. از جمله مزایای استفاده از پنل پیامکی در رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی می توان به  ارسال اطلاع رسانی قرار ملاقات، گزارش‌های پزشکی دقیق، ارسال تصاویر اسکن بیمار و نسخه یا اطلاعات مربوط به درمان به بیماران استفاده کرد. 

برای استفاده از پنل پیامکی، کاربران باید ابتدا به یک سرویس دهنده پنل پیامکی مراجعه و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنند. سپس، می ‌توانند پیامک‌های خود را با استفاده از پنل مدیریتی به گروه‌های مختلف یا مخاطبان هدف خود ارسال کنند. عملکرد پنل پیامکی بسیار ساده است. کاربران باید فقط شماره موبایل گیرنده و متن پیامک خود را وارد کرده و سپس بر روی دکمه ارسال کلیک کنند. این سیستم به کاربران اجازه می‌ دهد تا با سرعت و دقت بالا، پیامک‌های خود را به افراد بسیار زیادی در یک زمان مشخص ارسال کرده و به صورت مستمر در ارتباط با همکاران و مشتریان خود باشند. در ادامه نگاهی می اندازیم به کاربردهای بی نظیر ارسال پیامک از طریق نرم افزارهای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی.

کاربردهای پنل پیامکی برای رادیولوژی و سونوگرافی

کاربردهای پنل پیامکی در رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، کاربردهای پنل پیامکی در رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی به قدری متنوعو زیاد است که 90 درصد این کسب و کارها را به این روش بازاریابی سوق داده است. اگر شما هنوز جزو آن 10 درصدی هستید که از مزایا و کاربردهای این سیستم بازاریابی غافل شده‌اید، توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم! 

اطلاع‌رسانی نتایج تست‌های پزشکی به بیماران

دستگاه های رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی معمولاً نتایج آزمایش ها را به صورت حضوری به بیماران ارائه می دهند. این موضع باعث درگیری و اتلاف وقت مراجعین و کارکنان کلینیک می شود. اما با استفاده از پنل پیامکی، نتایج تست ها به صورت خودکار به بیماران یا پزشکان ارسال می شوند. این کاربرد می تواند مزایای از جمله ارسال فوری نتایج، طبقه بندی آزمایش ها و یا برنامه ریزی دقیق برای مراجعه بیماران داشته باشد.

یادآوری وقت ملاقات بیماران با پزشک

وقتی یک بیمار وقت ملاقات دارد اما به موقع در کلینیک حاضر نمی شود، چه میزان وقت و انرژی از پزشک و سایر بیماران هدر می رود؟ از آنجایی که همیشه نمی ‌توانید پیش‌بینی کنید که آیا بیمار حاضر می‌ شود یا قرار ملاقات خود را از دست می ‌دهد؛ داشتن یک سرویس پیامک انبوه برای ارسال یادآوری‌ها و پرس و جو در مورد آمدن یا نیامدن بیماران ضروری است. بنابراین می توانید از ارسال پیامک از طریق نرم افزارهای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی، برای ارسال اعلان یا یادآوری قرار ملاقات به بیماران خود استفاده و آن ها را تشویق کنید تا در تاریخ و روز مشخص در کلینیک حاضر شوند.

ارائه اطلاعات درباره تست‌های پزشکی به پزشکان و پرسنل پزشکی

یکی دیگر از کاربردهای پنل پیامکی برای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی، ارائه اطلاعات درباره تست‌های پزشکی به پزشکان و پرسنل پزشکی است. با این کار دیگر بیماران لازم نیست یک بار برای دریافت تست ها به کلینیک مراجعه کنند و بار دیگر برای تحویل آن به پزشک مورد نظر. به علاوه از ریسک گم شدن و عدم حضور به موقع بیمار خبری نیست و از اتلاف وقت و هزینه نیز جلوگیری می شود.

ارسال اطلاعات مهم و به‌روز به تیم داخلی

ارسال پیامک انبوه راهی عالی برای برقراری ارتباط با تیم داخلی اعم از پزشکان و کادر درمان است. بیمارستان‌ها و مراکز رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی، می ‌توانند از پنل پیامکی برای اعلان تغییر برنامه‌های شیفت استفاده کرده یا به‌روزرسانی‌های اضطراری را به کارکنان خود اطلاع دهند. با کمک ارسال پیامک انبوه، می توان بلافاصله کادر پزشکی و اعضای دیگر تیم پزشکی را در مورد یک مورد اضطراری، تاریخ ویزیت بیمار جدید و موارد دیگر مطلع کرد.

مزایای پنل پیامکی برای کلینیک پاتولوژی

مزایای استفاده از پنل پیامکی در رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی

بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از پنل پیامکی برای برقراری ارتباط موثر با بیماران و تیم داخلی خود استفاده می کنند. دلیل این اقبال عمومی هم چیزی نیست جز مزایای پنل پیامکی. بنابراین بیایید با هم نگاهی بیاندازیم به مزایای استفاده از پنل پیامکی در رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی:

کاهش هزینه‌ها و زمان برای ارتباط با بیماران و پرسنل پزشکی

به طور کلی، استفاده از پنل پیامکی در حوزه‌های رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی می‌تواند به کاهش هزینه‌ها، بهبود عملکرد و افزایش رضایتمندی بیماران و همکاران کمک کند. این روش بازاریابی یکی از مقرون به صرفه ترین روش های بازاریابی است، چراکه می توان از طریق آن تبلیغات را به هزاران نفر ارسال کرد. به علاوه شما با ارسال تست های پزشکی یا اطلاع رسانی و یادآوری زمان ملاقات می توانید در وقت کارکنان و بیماران خود صرفه جویی و از این طریق یک تجربه خوب برای مراجعین خود به وجود آورید.

ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز به بیماران و پزشکان

با استفاده از پنل پیامکی، می‌توان به سرعت اطلاعات و نتایج آزمایش‌ها را به بیماران و پزشکان اطلاع‌رسانی کرد. این امر باعث کاهش هدر رفت زمان و هزینه‌های مربوط به ارسال نتایج آزمایش‌ها می ‌شود. از سوی دیگر می توان بدون هیج دشواری اطلاعات دقیق و به‌روز را در اختیار بیماران و پزشکان قرار داد، چراکه با ارسال پیامک تنها یک کلیک فاصله وجود دارد!

افزایش رضایت بیماران از خدمات پزشکی

اطلاع رسانی به موقع، یادآوری قرار ملاقات، اطلاع از زمان مراجعه یا ارسال نتایج آزمایش ها همه و همه نمونه هایی از کاربرد های پنل پیامکی برای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی هستند که در نهایت به افزایش رضایت بیماران از خدمات پزشکی منجر می شوند در برخی موارد، اطلاعات حساس بیماران در حوزه‌های رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی مطرح است. استفاده از پنل پیامکی برای ارسال این اطلاعات، امکان حفظ حریم خصوصی بیماران را فراهم می ‌کند. این موضع در نهایت باعث راحتی و آسایش بیماران و افزایش رضایت و بهبود تجربه بیماران می شود.

نحوه پیاده‌سازی پنل پیامکی در رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی

برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز از بازاریابی پیامکی، نحوه پیاده‌سازی صحیح و اصولی پنل پیامکی برای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی اهمیت زیادی دارد. یکی از نکات مهم در این زمینه، انتخاب پنل پیامکی مناسب است. قابلیت ارسال پیامک با فرمت‌های مختلف، ارسال هدفمند، امنیت و حفاظت از اطلاعات بیماران و قابلیت ارسال پیامک در هر زمان و مکان از جمله ویژگی های پنل پیامکی مناسب برای رادیولوژی، سونوگرافی و پاتولوژی است. 

به علاوه همانطور که می دانید پنل پیامکی یک سیستم مبتنی بر نرم افزار است. بنابراین امکان اتصال پنل پیامکی به سیستم بیماران و پزشکان می تواند کاربرد آن را برای این مشاغل بیش از پیش کند. با این کار ارسال پیامک از طریق نرم افزارهای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی به صورت مستقیم و خودکار انجام شده و می تواند در وقت و هزینه افراد صرفه جویی کند. یکی دیگر از نکاتی که برای پیاده سازی پنل پیامکی باید در نظر گرفت، طراحی پیام‌های مناسب برای ارسال به بیماران و پزشکان است. توجه داشته باشید که مخاطب و بیمار ابتدا متن پیامک را مشاهده می کند و اگر این متن به نظرش جذابیت نداشته باشد، بازخوردی از جانب او دریافت نمی کنید. بنابراین رعایت اصول نگارشی و مشتری محور در نوشتن متن پیامک برای جذب بیماران جدید ضروری است.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

نتیجه‌گیری

ارسال پیامک انبوه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند بیمارستان ها، کلینیک ها، پزشکان و غیره بسیار سودمند است. استفاده از پنل پیامکی برای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی نیز مزایای زیادی به همراه دارد. از آنجایی که تماس با هر بیمار و اطلاع رسانی آن ها زمان بر است، ارسال پیامک انبوه بهترین انتخاب برای اینگونه مشاغل است. به علاوه هنگامی که پیاده سازی آن به درستی انجام شود، مطمئناً تبلیغات دهان به دهان و نرخ بازخورد بیشتری ایجاد می کند. پیامک با نرخ باز شدن 98 درصد و بالاترین خوانایی، یک انتخاب ایده آل برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی محسوب می شود. بنابراین ارسال پیامک از طریق نرم افزارهای رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی می تواند به برقراری ارتباط بهتر و بیشتر با بیماران، افزایش اعتماد و ایجاد یک تجربه بهتر از مراجعه به این مراکز و کلینیک ها کمک کند. برای مثال مراکز رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی می توانند با ارسال پیامک انبوه در روزهای خاص مثل تولدها یا سالگرد ازدواج، ارسال اطلاعات پزشکی و یا روند درمان، به یاد بیماران خود باشند. در این مطلب به کاربردها و مزایای استفاده از پنل پیامکی برای مراکز بهداشتی و درمانی مثل رادیولوژی و سونوگرافی و پاتولوژی پرداختیم. اگر شما نیز تجربه یا نظری در این زمینه دارید، خوشحال می شویم آن را با ما و سایر مخاطبان این صفحه در میان بگذارید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *