پنل پیامکی برای استان آذربایجان شرقی با مرکزیت شهر تبریز

آیا در استان آذربایجان شرقی شاغل هستید و به دنبال راهی برای معرفی کسب و کارتان می‌گردید؟ آیا مخاطبین هدف شما ساکن آذربایجان شرقی هستند؟ استفاده از پنل پیامکی برای آذربایجان شرقی یا شهر تبریز می تواند راهگشای شما در مسیر بازاریابی باشد. 

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

همه ما به دنبال راهی برای معرفی و توسعه کسب و کار خود هستیم، اما گاهی پیدا کردن یک روش بهینه بازاریابی که پربازده و مقرون به صرفه باشد، دشوار است. با پیشرفت فناوری و افزایش استفاده روزمره مردم از تلفن های همراه، پیامک ها به کمک ما آمدند. حالا با ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی از طریق سامانه های پیامکی خودکار، می توان یک بازاریابی پربازده و مقرون به صرفه داشت. در این مطلب به طور به خصوص در مورد استان آذربایجان شرقی با مرکزیت شهر تبریز و امکانات پنل پیامکی برای این استان صحبت خواهیم کرد، پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

معرفی استان آذربایجان شرقی

پیش از اینکه در مورد کاربرد و مزایای استفاده از پنل پیامکی برای آذربایجان شرقی صحبت کنیم، بد نیست نگاهی بیاندازیم به این استان تاریخی. پیشینه‌ی استان آذربایجان شرقی به حکومت مادها برمی‌گردد. اما طی گذر زمان و تغییر و تحول های تاریخی و سیاسی بخش‌ های بزرگی از این استان مانند آستارا و اردبیل جدا شده و مرزهای آن در نهایت در سال ۱۳۷۲ به شکل امروزی مشخص شد. موقعیت کنونی استان آذربایجان شرقی در شمال ‌غرب ایران است و آب و هوایی سردسیر دارد. با این وجود به دلیل پهناور بودن و مساحتی برابر ۴۵ هزار و ۶۵۰ کیلومتر مربع، در فصول مختلف سال آب‌وهوای متفاوتی دارد. شاید به همین دلیل هم باغ‌های انجیر، انگور، زردآلو گردو، بادام و درختان سنجد در سرتاسر این استان پهناور دیده می شود.

پهناوری این استان به حدی است که از شمال با جمهوری‌آذربایجان و کشور ارمنستان و از جنوب به استان زنجان منتهی می شود. از شرق از همسایگی استان اردبیل شروع شده و تا استان آذربایجان غربی کشیده می شود. این خطه در محل اتصال دو رشته کوه مهم و اصلی ایران، یعنی البرز و زاگرس قرار گرفته و به همین دلیل هم دارای آب و هوای سرد و خشک کوهستانی است. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

استان آذربایجان شرقی از ۲۱ شهرستان تشکیل شده و تمام این خطه مردم مهمان نواز ایرانی را در خود جای داده است و یک نمونه بی نظیر از مردمان این استان، ستارخان و باقرخان قهرمانان ایرانی هستند. از لحاظ اقتصادی این استان را یکی از مهم ترین قطب های‌ صنعتی ایران می دانند. به این علت که در بطن خود صنایع بزرگ و کارخانه هایی همچون لیفتراک ‌سازی‌، بلبرینگ ‌سازی، ‌شرکت سیمان، حوله ‌بافی لاله یا برق لامع، بافندگی لایکو، نساجی تبریز، کارخانه پتروشیمی و پالایشگاه تبریز و دیگر صنایع و تولیدی های بزرگ و برجسته ایرانی را جای داده است.

اما مردم آذربایجان شرقی مانند نیاکان خود همچنان در هنر و ساخت صنایع دستی پیشتاز هستند. از جمله صنایع دستی که یکی از نقاط قوت اقتصادی این استان نیز به حساب می آید، گلیم و جاجیم ، قالب بافی، سوزن‌ دوزی، تولید حوله و پتوبافی، کفش‌ سازی، چرم، سفال و سرامیک است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که استفاده از روش های مدرن بازاریابی مانند پنل اس ام اس برای آذربایجان شرقی، می تواند ایده بسیار خوبی برای رشد و رونق این کسب و کار ها باشد. این کسب و کارها یا افرادی که در این مشاغل فعالیت دارند می توانند با استفاده از این بازاریابی مدرن و ارسال پیامک انبوه، خود را به هزاران نفر معرفی کرده و یا با ارسال پیامک های اطلاع رسانی و یادآوری مشتریان فعلی خود را وفادارتر سازند. 

به کدام شهر های استان آذربایجان شرقی می توانم پیامک ارسال کنم؟ 

یکی از ویژگی های پنل پیامکی، امکان ارسال پیامک از روی نقشه و یا بر اساس کدپستی مناطق استان آذربایجان شرقی است. بنابراین برای دستیابی به کاربردهای بیشتر ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی برای آذربایجان شرقی و شهر تبریز، ابتدا باید  شهر های استان آذربایجان شرقی و کد پستی آن ها را شناخت. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم استان آذربایجان شرقی از ۲۱ شهرستان تشکیل شده که مهم ترین آن ها عبارتند از تبریز، میانه، سراب، مراغه، مرند، هشترود، جلفا، آذرشهر، بناب، عجب‌شیر، اهر، چاراویماق، بستان‌آباد، شبستر،‌ ورزقان، هریس، کلیبر، اسکو، خداآفرین، ملکان و هوراند. بدین ترتیب ساکنین این شهرها و یا کسب و کارهایی که مخاطب هدفشان ساکن این شهرها هستند، می توانند از مزایا و کاربردهای پنل اس ام اس برای آذربایجان شرقی استفاده کنند. در ادامه با روش های مختلف ارسال پیامک به استان آذربایجان شرقی بیشتر آشنا می شویم.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی آذربایجان شرقی 

با استفاده از پنل پیامکی می توان انواع پیامک های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی را از طریق کد پستی به استان آذربایجان شرقی و شهرهای مهم آن ارسال کرد. با ارسال پیامک بر اساس کد پستی آذربایجان شرقی، کسب و کارها می ‌تواند به گروه‌ های مشخص و در مکان مشخص، پیامک ارسال کرده و اطلاع‌رسانی را به صورت هدفمندتر و دقیق‌تر انجام دهند.

ارسال پیامک از روی نقشه برای استان آذربایجان شرقی

یکی دیگر از روش های ارسال پیامک انبوه، ارسال پیامک از روی نقشه است. برای این منظور کسب و کارها می توانند از روی نقشه گوگل، منطقه یا محلات مختلف استان آذربایجان شرقی، مخاطبان هدف خود را مشخص کرده و پیامک های تبلیغاتی خود را تنها به این افراد ارسال کنند. 

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در استان آذربایجان شرقی

یکی از روش های موثر در موفقیت استفاده از پنل پیامکی برای آذربایجان شرقی، ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت افراد است. کسب و کارها از این طریق می توانند مخاطبان خود را فیلتر کرده و ارسال هدفمندتر و دقیق تری داشته باشند. برای مثال یک آرایشگاه زنانه در شهر تبریز نیازی به ارسال پیامک تبلیغاتی به آقایان ندارد. بنابراین ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت مناسب هر کسب و کار باعث جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه بازاریابی می شود.

بانک شماره موبایل مشاغل برای استان آذربایجان شرقی 

با استفاده از پنل پیامکی برای آذربایجان شرقی، می توانید از امکاناتی نظیر بانک شماره موبایل مشاغل مربوط به این استان استفاده کنید. دستیابی به شماره موبایل مشاغلی که در استان آذربایجان شرقی فعالیت دارند، شما را یک قدم به همکاران و هم صنفان خود نزدیک‌تر می کند. شما با این کار می توانید پیامک های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی خود را به آن صنفی ارسال کنید که به خدمات آن ها نیاز دارید و یا می خواهید از شما خرید داشته باشند. بنابراین یکی دیگر از مزایای استفاده از پنل اس ام اس برای آذربایجان شرقی امکان استفاده از بانک شماره موبایل مشاغل است.

امکانات پنل پیامکی برای استان آذربایجان شرقی

تاکنون با امکانات بی نظیری مانند امکان ارسال پیامک از روی نقشه، ارسال پیامک براساس کد پستی و ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت آشنا شدیم. اما لیست امکانات پنل پیامکی برای آذربایجان شرقی به همینجا ختم نمی شود. برای مثال یکی دیگر از مهم ترین امکانات پنل اس ام اس برای آذربایجان شرقی، امکان ارسال از طریق دکل (bts) است. به معنای دیگر شما می توانید پیامک های خود را به به شماره‌های همراه اول و ایرانسل  ارسال کنید. به علاوه گزارش پیامک‌های ارسالی و دریافتی، ارسال پیامک به بلک لیست و راهنمای آنلاین سامانه از دیگر امکاناتی است که سامانه پیامکی خودکار استان آذربایجان شرقی در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

از سوی دیگر خط عمومی، اختصاصی و خدماتی رایگان جزو خدمات و امکانات پنل پیامکی برای آذربایجان شرقی است. بدین ترتیب کاربران می توانند پیامک های خود را بر اساس لزوم یا صلاحدید خود از خط عمومی یا  اختصاصی به مشتریان و مخاطبان خود ارسال و از این طریق با آن ها در تماس باشند. ارسال پیامک تکی نیز جزو مزایای فوق العاده استفاده از این پنل پیامکی است. بر این اساس کسب و کارها می توانند برخی پیام های شخصی، مثل وضعیت ارسال کالا یا موعد سررسید بدهی و پرداخت مشتریان خود را به صورت تکی به آن ها ارسال کنند.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

در آخر

استان آذربایجان شرقی را یکی از قطب های مهم صنعتی می نامند. وجود کارخانه ها، تولیدی ها و سازندگان صنایع دستی بزرگ سبب شده تا این استان و 21 شهر آن، در اقتصاد ایران بدرخشند. با این وجود استفاده از پنل پیامکی برای آذربایجان شرقی، می تواند نقش مهمی را در رشد و توسعه این کسب و کارها یا مشاغلی که مخاطب هدفشان ساکن این استان هستند، ایفا کند. امکاناتی نظیر ارسال پیامک از روی نقشه، بر اساس جنسیت و کد پستی و غیره سبب شده تا استفاده از پنل اس ام اس برای آذربایجان شرقی به گزینه مناسبی برای بازاریابی تبدیل شود. در این مطلب ضمن معرفی این استان زیبا و اقتصاد محور، به کاربردها و مزایای استفاده از پنل پیامکی در آن بپردازیم. اگر شما نیز ساکن این استان هستید و یا در این زمینه تجربه دارید؛ می توانید آن راب ا ما و سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *