رونق آژانس گردشگری با تبلیغات پیامکی

رونق آژانس گردشگری با تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی آژانس‌های گردشگری عامل مهم جذب مسافر و گردشگر در زمان‌های خاصی از ماه و سال است. اگر صاحب یک آژانس مسافرتی و گردشگری یا تور گردشگری هستید، حتما می‌دانید که رقابت در این شغل برای جذب مشتری، بسیار زیاد است. آخر هفته‌ها و در تعطیلات و مناسبت‌های مختلف، خانواده‌های زیادی به سفر می‌روند و ارگان‌ها و سازمان‌هایی هستند که برای تقویت روحیه و بهره‌وری کارمندان خود، برنامه سفر تدارک می‌بینند. همچنین دانشجویان و جوانان زیادی به طور دسته‌جمعی به کویر و طبیت‌گردی می‌روند. بنابراین شغل شما یک شغل پردرآمد و عالیست اما به شرط این که بدانید چطور مسافرین زیادی را به سمت آژانس خود بکشانید. این کار اصلا سخت نیست! کافیست در یک پنل پیامکی عضو شوید و شروع کنید به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی البته به صورت هدفمند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان

11 روش رونق آژانس گردشگری با ارسال پیامک

هر چقدر بتوانید ارتباط خود را با مشتریان، از طریق ارسال پیامک، حفظ کنید و به مزایای پنل پیامکی آژانس‌های گردشگری توجه کنید، میزان موفقیت شما بیشتر خواهد بود:

1-رزرو بلیط

شما می‌توانید با ارسال پیامک و ارائه یک خط اختصاصی، مشتریان خود را ترغیب کنید که با ارسال نام خود و نام مقصد، بلیط‌های خود را رزرو کنند. اطلاعات اصلی‌ترین عنصر در برقراری ارتباط با مشتری در صنعت گردشگری است.

2-اطلاعات برنامه سفر

موسسات گردشگری می‌توانند با استفاده از پنل اس ام اس برنامه سفر را برای مشتریان خود توضیح دهند و آن‌ها را از هر گونه سردرگمی رها کنند.

3-اطلاعات مقصد

سامانه ارسال پیام کوتاه این امکان را در اختیار موسسات گردشگری و آژانس‌های هواپیمایی قرار می‌دهد تا اطلاعاتی در مورد مقصد به مشتریان خود بدهند. به عنوان مثال اطلاعاتی در مورد مکان‌های دیدنی مقصد مورد نظر و نکاتی در مورد فرهنگ مردم آن کشور.

4-اطلاع‌رسانی در مورد تخفیف‌ها

موسسات گردشگری می‌توانند تخفیف‌هایی را که به مناسبت‌های مختلف برای گردشگران قایل می‌شوند را با ارسال اس ام اس به مشتریان و مشترکین خود اطلاع‌رسانی نمایند. شما می‌توانید مشتریان خود و کسانی که عضو خبرنامه پیامکی شده‌اند را تنها با ارسال یک پیامک از تخفیف‌ها و قیمت‌های جدید خود با خبر سازید.

5-معرفی آژانس

شما می‌توانید گاهی با ارسال یک پیام کوتاه، برای مخاطبین، از شناسنامه و رزومه آژانس مسافرتی خود بگویید و اعتماد آن‌ها را جلب کنید.

6-ارسال لینک

مخاطبین شما باید بتوانند به سرعت به اطلاعاتی که می‌خواهند برسند تا سریع تصمیم بگیرند. بنابراین آدرس پیج اینستاگرام و سایت خود را در متن پیامک بگذارید.

7-مشاوره

احتمالا بسیاری از مخاطبین شما مایل هستند با آژانس تماس بگیرند و  به جای این که خودشان در سایت آژانس، برای سفر ثبت‌نام کنند، کار را به یک کارشناس بسپارند. بنابراین بهترین کار این است که در متن پیامک، شماره تلفن کارشناسان آژانس را با پیش شماره بنویسید.

8-ارسال گسترده

برای معرفی آژانس گردشگری و مسافرتی، تمرکز خود را فقط روی شهر خودتان نگذارید. به مخاطبین شهرهای دیگر هم پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

9-ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار

شما باید بر اساس تعطیلات تقویم، یک برنامه مدوّن و مناسب برای تبلیغات آژانس گردشگری داشته باشید. می‌توانید در سامانه پیامکی که در آن عضو هستید، پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی خود را  ذخیره کنید تا در زمان مناسب، هر کدام به صورت خودکار برای مشتریان شما ارسال شوند.

10-ارسال پیوسته پیامک

یک آژانس تبلیغاتی موفق، در تمام سال به یاد مخاطبین خود است. مشتری نباید آژانس شما را فراموش کند و فقط زمان تعطیلات به یاد شما بیفتد. می‌توانید در زمان‌هایی از سال که مسافرت کم‌تر است، پیامک‌های اطلاعاتی در مورد جاذبه‌های گردشگری شهرهای مختلف ایران و کشورهای جهان به آن‌ها بدهید.

11-ارسال پیامک نظرسنجی

بعد از هر سفر، برای همه مسافرین خود، پیام کوتاه نظرسنجی بفرستید تا با کمک نقدها و نظرات مشتریان، کیفیت خدمات خود را بهتر کنید و احترام به مشتری را نشان دهید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید آخر هفته‌ ها و در تعطیلات ملی مذهبی، بیشترین جذب مشتری را داشته باشید و مخاطبین شما به سمت آژانس‌های مسافرتی و تورهای گردشگری رقیب نروند، به شیوه بازاریابی خود توجه کنید. سریع‌ترین و کم‌هزینه‌ترین تبلیغ، ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی است. البته باید روش‌های استفاده درست از سامانه پیامکی و نگارش متن اس ام اس برای مخاطبین یک آژانس گردشگری را بلد باشید. شما می‌توانید با مشاورین پنل پیامکی سیگنال تماس بگیرید تا شما را برای شروع یک تبلیغات پیامکی عالی و جذاب با کمک پنل اس ام اس آژانس مسافرتی، راهنمایی کنند. 32008-025

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *