تبلیغات و کاربرد های پنل پیامکی برای صرافی ها

تبلیغات و کاربرد های پنل پیامکی برای صرافی ها

ارتباطات بین شرکت‌ها و مشتریان در طول زمان به کمک بازاریابی پیامکی رشد پیدا کرده است. استفاده از پنل پیامکی برای صرافی ها نیز مانند سایر مشاغل باعث افزایش بازخورد مشتریان و توسعه این کسب‌وکارها شده است.  با در نظر گرفتن تمام مزایا و کاربردهای پنل پیامکی، صرافی ها و شرکت‌های ارز دیجیتال می ‌توانند از پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای ارسال به‌روزرسانی‌ها و اطلاعات به مشتریان خود استفاده کنند. در این مطلب قصد داریم این مزایا و کاربردها را بررسی و با نحوه پیاده سازی و اجرای این روش بازاریابی مدرن برای صرافی ها آشنا شویم؛ پس این مطلب را از دست ندهید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

بازاریابی پیامکی برای صرافی ها

صرافی و اهمیت آن در بازارهای مالی

صرافی ها جزو مشاغل پررونق هستند و افراد زیادی در طول روز به آن ها مراجعه و یا سرمایه‌گذاری می‌ کنند. بنابراین نیاز به سامانه ارتباطی موثر در صرافی ها از اهمیت بالایی برخوردار است. ارسال پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی از طریق پنل پیامکی می تواند به ساده سازی ارتباط و فعالیت های بازاریابی این کسب و کارها کمک زیادی کند. علاوه بر این، با اطمینان از اینکه مشتریان و مخاطبان بالقوه صرافی ها، اطلاعات و به روز رسانی های به موقع دریافت می کنند، فروش و رونق آن ها را افزایش می دهد. همچنین تضمین می کند که سؤالات مشتریان به سرعت پاسخ داده شده و اطلاعات آنها محرمانه نگه داشته می شود.

از سوی دیگر بازاریابی پیامکی یک رویکرد مقرون به صرفه برای انتشار اخبار در مورد ارز دیجیتال یا سایر معاملات ارزی برای یک صرافی یا کارگزاری است. بنابراین جمع آوری شماره موبایل هدفمند از مشتریان بالقوه و ارسال پیامک مستقیم به آن ها یک راه حل فوق العاده برای صرافی ها است. از آنجایی که پیامک و اس ام اس دارای نرخ باز شدن 98 درصد است، احتمال خواندن و باز شدن آن ها نیز بیشتر از ایمیل و روش های سنتی دیگر است. بنابراین گزینه خوبی برای تبلیغات صرافی ها محسوب می شود. اما این تبلیغات به چه صورت انجام می شود؟ در ادامه خواهیم خواند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

روش تبلیغات صرافی ها

به نظر می رسد دوران انتظار و در صف ایستادن‌های طولانی برای یک سوال ساده به پایان رسیده است. امروزه با پیشرفت فناوری دیگر صرافی ها نیاز به تبلیغات سنتی ندارند. در سال های گذشته تبلیغات تلویزیون و رادیویی با آن هزینه های گزاف و یا تبلیغات ایمیلی که نرخ خواندن پایینی داشتند، روش های مرسوم تبلیغات صرافی ها بود. اما فناوری همچنان در حال تکامل است و ترجیحات مصرف کنندگان و مشتریان صرافی ها و کارگزاری ها نیز به همین ترتیب دستخوش تغییر شده است. با تبدیل شدن فناوری تلفن همراه به طبیعت دوم انسان ها، کسب و کارها فرصت های ویژه‌ای را برای ارتقای کارایی خود و در عین حال بهبود رضایت مشتری پیدا کرده اند. امروزه تعداد کثیری از شرکت ها و صرافی ها از خدمات پنل پیامکی استفاده می ‌کنند تا با مشتریان ارتباط مؤثرتری نسبت به همیشه داشته باشند و خدمات بهتر و سریع‌تری به آن ها ارائه دهند. بنابراین در ادامه وارد دنیای پنل پیامکی برای صرافی ها شده و مزایا و کاربردهای آن را بررسی می کنیم. اما پیش از آن سیستم پنل پیامکی را به طور مختصر معرفی خواهیم کرد.

پنل پیامکی

سرویس پیامک انبوه یا پنل پیامکی به کسب و کارها این امکان را می دهد که در مدت زمان کوتاهی برای مخاطبان زیادی پیامک ارسال کنند. تنها با انجام چند مرحله ساده می توانید هزاران پیام متنی را به طور همزمان به مخاطبان هدف خود ارسال کنید. پیامک های انبوه را می توان برای ارسال پیامک تبلیغاتی، یادآوری رویدادها، تایید خرید و انواع دیگر اطلاع رسانی ها استفاده کرد. صرافی ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند! 

پنل پیامکی برای صرافی ها می ‌تواند موجب پیشرفت و موفقیت هر چه بیشتر آن ها شود. برای مثال با استفاده از این فناوری خاص، کارگزاری ها و صرافی ها می‌ توانند کاربران را از تراکنش‌های مالی، هشدار تراکنش‌ها، وضعیت حساب بانکی و سایر اطلاعات مطلع کنند. همچنین با تبادل سریع اطلاعات و فعال کردن سیستم احراز هویت پیامکی، خدمات پیامک انبوه می تواند به افزایش امنیت تجربه خدمات آنلاین مشتریان صرافی ها کمک کند. 

کاربردهای پنل پیامکی برای صرافی ها

کاربردهای پنل پیامکی در صرافی ها

استفاده از پنل پیامکی برای صرافی ها تنها شامل تبلیغات و معرفی آن ها به مخاطبان بالقوه نمی شود. این سیستم پیشرفته کاربردهای بی نظیری دارد و از طرق مختلف باعث افزایش سود و همچنین جذب مشتریان صرافی های می شود. در ادامه به کاربردهای پنل پیامکی در صرافی ها می پردازیم:

ارسال پیام‌های تبلیغاتی به مشتریان جدید

با استفاده از پنل پیامکی، صرافی ها می‌توانند ارتباط مستقیم با مخاطبان هدف خود برقرار کرده و این افراد را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنند. از طریق ارسال پیامک های تبلیغاتی، صرافی ها و کارگزاری ها می توانند کسب و کار و برند خود، خدمات یا سرویس های ویژه و یا تخفیفات و پیشنهادات خود را به گوش افراد زیادی برسانند و آن ها را به کسب و کار علاقه مند کنند.

ارسال پیام‌های یادآوری برای استفاده از خدمات صرافی به مشتریان قدیمی

یکی دیگر از کاربردهای پنل پیامکی برای صرافی ها، ارسال پیام‌های یادآوری برای استفاده از خدمات صرافی به مشتریان قدیمی است. این کسب و کارها می ‌توانند از پیامک انبوه برای ارسال هشدارهای مربوط به حساب کاربران قدیمی، مانند اعلان‌های موجودی، هشدار تراکنش‌ها و اطلاع رسانی و به‌روزرسانی‌های دیگر استفاده کنند. این موضوع می تواند به مشتریان کمک کند تا از امور مالی خود آگاه باشند و اعتماد بیشتری نسبت به صرافی پیدا کنند.

اعلام نرخ ارز به مشتریان

یکی از دغدغه های مشتریان صرافی ها، اطلاع از نرخ ارز روز است. بسیاری از ما طعم انتظار و صف های طولانی صرافی ها برای اعلام نرخ ارز را چشیده ایم. حال با پیشرفت تکنولوژی، صرافی ها می توانند با کمک پنل پیامکی به کمک مشتریان خود آمده و نرخ ارز را به آن ها پیامک کنند. فقط کافیست تصور کنید با این کار چه میزان زمان، انرژی و وقت از مشتری و کارکنان صرافی صرفه جویی می شود!

ارسال پیام‌های اطلاع‌رسانی درباره تغییرات در نرخ ارز به مشتریان

با توجه به نوسانات بازار ارز در طول روز، یکی دیگر از کاربردهای پنل پیامکی برای صرافی ها می تواند اطلاع رسانی در مورد تغییرات در نرخ ارز به مشتریان باشد. صرافی ها می توانند تغییرات و نوسانات را به مشتریان خود در هر زمان و تنها با یک کلیک ساده اطلاع دهند. این کار باعث می شود مشتریان تجربه بهتری داشته باشند و حتی اعتمادشان نسبت به آن صرافی بیشتر شود.

ارسال پیام‌های امنیتی به مشتریان

پنل پیامکی یکی از ابزارهای اطلاع رسانی بسیار ایمن است. کسب و کارها می توانند با خیالی راحت اطلاعات و پیام های محرمانه مشتریان خود را از طریق پنل پیامکی ارسال کنند. این موضوع در مورد صرافی ها اهمیت ویژه ای دارد، چراکه اطلاعات حساب و اطلاعات مالی مشتریان را ارسال می کنند و باید از ارسال ایمن و محرمانه آن، اطمینان حاصل کنند. برای مثال صرافی ها می ‌توانند از پنل پیامکی برای ارسال کد تایید هویت مشتریان بهره ببرند. 

مزایای پنل پیامکی برای صرافی ها

مزایای استفاده از پنل پیامکی در صرافی ها

ارسال پیامک انبوه موثرترین تکنیک برای برقراری ارتباط با مخاطب هدف است. بسته به اینکه چگونه کسب و کارها از آن برای برقراری ارتباط با مشتریان و مشتریان بالقوه استفاده می کنند، مزایای مختلفی دارد. از مزایای استفاده از پنل پیامکی در صرافی ها، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش هزینه‌ها و زمان برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان در صرافی ها

ارسال پیامک انبوه عموماً یک روش ارتباطی مقرون به صرفه است، به ویژه در مقایسه با کانال های تبلیغاتی سنتی. در مقایسه با ایمیل یا مکالمه، هزینه نسبتاً پایینی برای هر پیام دارد و آن را به گزینه ای جذاب برای مشاغل مختلف از جمله صرافی ها تبدیل می کند. از سوی دیگر پیامک ها معمولاً فوراً ارسال می شوند و ارتباط سریع بین صرافی و مشتریان را تضمین و از این طریق در زمان صرفه جویی می کنند. 

افزایش رضایت مشتریان از خدمات صرافی

با استفاده از پنل پیامکی برای صرافی ها، ارتباط با مشتریان سریعتر و ساده تر می ‌شود و عملکرد صرافی‌ها بهبود می ‌یابد. اطلاع رسانی به موقع، اعلام نرخ ارز بدون نیاز به حضور فیزیکی مشتری، تایید هویت از یک کانال ایمن، اغلام تراکنش ها و موجودی و … همه و همه باعث افزایش رضایت مشتریان از خدمات صرافی می شود.

ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز به مشتریان در صرافی ها

از اعلام تراکنش ها گرفته تا اعلان نرخ ارز، تنها برخی از اطلاع رسانی های مهمی هستند که از طریق صرافی امکان پذیر است. ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز به مشتریان در صرافی ها آن هم به کمک پنل پیامکی، باعث می شود تا در زمان و هزینه صرفه جویی شود. به علاوه ارتباط با مشتری حفظ و سبب افزایش اعتماد مشتری به صرافی مذکور می شود.

نحوه پیاده‌سازی پنل پیامکی در صرافی ها

برای دستیابی به کاربردهای پنل پیامکی برای صرافی ها و بهره بردن از مزایای این سیستم فوق العاده، تنها کافیست تا این پنل به درستی پیاده سازی و اجرا شود. برای اجرای اصولی این سیستم و موفقیت در بازاریابی پیامکی کافیست در قدم اول پنل پیامکی مناسب برای صرافی انتخاب شود. یک پنل پیامکی مناسب برای صرافی، پنلی است که بتوان پیامک را به صورت محرمانه و ایمن ارسال کرد. همچنین ارسال هدفمند، امکان ارسال بر اساس زمانبندی مشخص، هزینه مقرون به صرفه و … از جمله ویژگی های یک پنل پیامکی مناسب است. به علاوه یکی دیگر از نکاتی که حین استفاده از پنل پیامکی باید در نظر گرفته شود،  طراحی پیام‌های مناسب برای ارسال به مشتریان در صرافی است. این پیام ها باید شخصی سازی شده و کاربر پشند باشد تا در وهله اول بتواند توجه مخاطب را جلب کند. 

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

نتیجه‌گیری

به جرأت می‌توان گفت پنل پیامکی برای صرافی ها می ‌تواند به این کسب‌وکارها کمک کند تا تعامل و ارتباط خود را با مشتری ساده‌تر کرده، در زمان صرفه‌جویی و از تحویل پیام‌ها به گیرندگان مورد نظر اطمینان حاصل کنند. ارسال پیامک انبوه به ویژه برای دستیابی به یک پایگاه بزرگ مشتری هدف، دستیابی به بازخورد مشتریان و نظرسنجی، ارائه به‌روزرسانی‌ها و اطلاع رسانی به مشتری مفید هستند. 

انتخاب یک پنل پیامکی مناسب و اتصال پنل پیامکی به سیستم صرافی می تواند تجربه بی نظیری از بازاریابی پیامکی برای صرافی ها به وجود آورد. صرافی ها با استفاده از این سیستم می توانند خود را به مشتریان جدید معرفی کنند و یا در جهت برقراری ارتباط بیشتر و بهتر با مشتریان قدیمی و وفادار خود بکوشند. در این مطلب سری زدیم به دنیای صرافی ها و کارکردی که پنل پیامکی برای این مشاغل دارد. اگر شما نیز تجربه ای در این زمینه دارید خوشحال می شویم آن را در اختیار ما و مخاطبان این صفحه قرار دهید. 

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *