کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی

کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی

در یک دهه گذشته شبکه پیام کوتاه وسیع‌ترین شبکه ارتباطی در کشور بوده است. تقریبا تمام افراد جامعه دارای سیم کارت هستند و گزارش‌ها نشان می‌دهد بیش از ۹۸ درصد مردم پیامک‌ها خود را مطالعه می‌کنند. در اختیار داشتن یک پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی می‌تواند تعداد مخاطبانی که با کسب و کار شما آشنا می‌شوند را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

سرویس پیام کوتاه می‌تواند با روش‌های متنوعی مخاطبان را به سوی شما جلب نماید. شناخت این روش‌ها یکی از ضروری‌ترین آموزش‌هایی است که باید مورد توجه قرار دهید. در این مقاله با این روش‌ها و نحوه انتخاب بهترین پنل پیامکی آشنا می‌شویم.

افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

معرفی مشاغل محصولات آرایشی بهداشتی

طبق گزاراش‌های موجود ایران یکی از مصرف‌ترین کشورها در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی است. این مسئله باعث می‌شود که بازار بسیار بزرگی برای توسعه این شغل وجود داشته باشد. عمده مصرف کنندگان محصولات آرایشی بهداشتی خانم‌ها هستند. بنابراین شناخت نیاز آرایشی خانم‌ها و نحوه ارتباط گیری موثر با آن‌ها می‌تواند تاثیر قابل توجهی بر رشد کسب و کار شما داشته باشد. پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی یکی از روش‌های موثری است که در دهه گذشته در بازاریابی این شغل مورد استفاده قرار گرفته است.

این دسته شغلی حاشیه سود بسیار خوبی دارد و با سرمایه نسبتا کم قابل راه اندازی است. محصولاتی که تقاضای بالایی دارند عمدتا مربوط به زیبایی پوست صورت و موی سر هستند. بنابراین در اهداف بازاریابی خود باید روی این محصولات تمرکز بیشتری بگذارید. محصولات آرایشی و بهداشتی صورت می‌تواند شامل آبرسان پوست، کانسیلر، ضد آفتاب، مرطوب کننده، رژ گونه و رژ لب، پرایمر و… باشد. از محصولات پرفروش آرایشی و مراقبتی مو نیز می‌توان به رنگ مو، نرم کننده، ماسک مو، اکسیدان، اتوی مو و… اشاره کرد. محصولات آرایشی و بهداشتی هم‌زمان که تاثیر قابل توجهی بر زیبایی فرد خواهند داشت، از پیری زودرس، چروک شدن و آفتاب سوختگی پیشگیری خواهند کرد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی

تمرکز بازاریابی بر برندهای معتبر

برای اینکه اعتبار خود را در چشم مشتری حفظ کنید لازم است که محصولات باکیفیتی ارائه کنید. فروش محصولات ارزان و ناشناخته اگرچه ممکن است در کوتاه مدت سود خوبی برای شما داشته باشد، اما پس از مدت کوتاه باعث کاهش اعتماد مشتری‌ها به شما خواهد شد و نمی‌توانید مخاطبان دائمی برای خود ایجاد کنید. بهترین برندهای محصولات آرایشی و بهداشتی که می‌توانید روی آن‌ها تمرکز کنید شامل موارد زیر است:

 • محصولات آرایشی برند Huda Beauty
 • لوازم آرایشی برند Estee Lauder
 • محصولات آرایشی برند Mac
 • محصولات آرایشی برند Gerlain
 • لوازم آرایشی برند Anastasia
 • محصولات آرایشی برند revolution
 • لوازم آرایشی برند Chanel
 • لوازم آرایشی برند دیور Dior
 • لوازم آرایشی برند NYX
 • محصولات آرایشی برند Nars

پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی چیست؟

بازاریابی پیامکی یک روش بازاریابی است که در آن کسب‌وکارها از طریق ارسال تبلیغات، یادآورها یا تخفیفات از طریق پیام کوتاه با مشتری ارتباط برقرار می‌کنند. اگر کار بازاریابی پیامکی با استراتژی درست اعمال شود، می‌توان نتایج کارآمدی به دست آورد. این تصور غلط است که گمان کنید چون اینترنت و فضای مجازی گسترش زیادی پیدا کرده است دوره پیامک گذشته است؛ آمارها نشان می‌دهد همچنان سرعت و جمعیت پوشش پیامک از هر روشی بیشتر است. امروزه تقریبا تمام افراد جامعه ما سیم کارت دارند و حدود ۹۸ درصد مردم تمام پیامک‌های خود را می‌خوانند. جالب است بدانید که زمان متوسط خوانده شدن هر پیام کمتر از ۳ دقیقه است.

بنابراین هیچ روش دیگری در حال حاضر نمی‌تواند به اندازه پیامک با این سرعت و حجم تبلیغات شما را به دست مشتری‌های بالقوه و بالفعل برساند. اما اب این حال ترکیب کردن بازاریابی پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی با سایر روش‌های تبلیغاتی جدیدتر مانند صفحات مجازی، سایت فروشگاهی، اپلیکیشن و… می‌تواند تاثیر فروش شما را دوچندان کند.

افزایش فروش تضمینی

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

کاربردهای پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی

کاربرد پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی

شما با روش‌های گوناگونی می‌توناید از سرویس پیامکی برای افزایش و رضایت مشتری‌های خود استفاده کنید. بیشترین استفاده‌ای که می‌توان از پنل پیامکی برد شامل موارد زیر است:

ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان

این رایج‌ترین روشی است که کسب و کارها برای معرفی خود به مشتری‌ها انتخاب می‌کنند. شما می‌توانید با یک محتوای تبلیغاتی فروشگاه خود را به مشتری‌ها معرفی نمایید و با ذکر مزایای خرید از شما، آن‌ها را به دیدن سایت، اپ یا مراجعه حضوری ترغیب کنید. دقت کنید که متن پیام تبلیغاتی نباید طولانی باشد. سعی کنید و در کلماتی کوتاه منظور خود را به واضح‌ترین شکل به مخاطب منتقل کنید. ارائه یک لینک برای دسترسی به سایت یا اپلیکیشن شما کمک فراوانی به بازدید سریع مشتری خواهد کرد.

معرفی محصولات جدید

معرفی محصولات جدید

زمانی که محصول جدیدی می‌آورید که پرتقاضا است یا خدمات جدیدی را راه اندازی می‌کنید، یکی از مناسب ترین روش‌ها برای بازاریابی، تبلیغات پیامکی است. زیرا با استفاده از پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی تعداد افرادی که می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید بسیار زیاد است. از این طریق می‌توانید بسیاری از افراد را از محصولات جدید خود آگاه کنید و آن‌ها را برای خرید محصول ترغیب نمایید.

اعلام تخفیفات و فروش ویژه

برای افزایش علاقه مشتریان به برند و محصولات خود می‌توانید تخفیف‌های مختلفی ارائه دهید. با این حال، اگر این وضعیت را به طور موثر اعلام نکنید، ممکن است به سختی به سودی برسید که در نظر دارید. با بازاریابی پیامکی، این امکان وجود دارد که کمپین‌های خود را به مخاطبان بسیار زیادی اطلاع دهید. علاوه بر این، می‌توانید کدهای تخفیف را با توجه به فعالیت‌های مشتریان خود ایجاد کنید. ارائه کد تخفیف برای اولین خرید، یا کد تخفیف به مشتری‌های گذشته از روش‌های پرکاربرد برای جذب مخاطب است.

کاربرد پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی

کاربردهای اطلاع رسانی پیامک برای محصولات آرایشی بهداشتی

علاوه بر کاربردهای تبلیغاتی و بازاریابی که سرویس پیامک برای شما خواهد داشت می‌توانید از آن برای اطلاع‌رسانی‌های لازم نیز استفاده نمایید. پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی به شما امکان می‌دهد که در موارد زیر با کاربران سایت اپلیکیشن خود ارتباط بگیرید:

 • پیامک تایید هویت: برای ثبت نام در سایت‌ها معمولا یک پیامک تایید هویت ارسال می‌شود. این موضوع هم به امنیت صفحه مشتری کمک می‌کند و هم اینکه یک شماره موبایل فعال در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید در پیامک‌های بعدی از آن استفاده کنید.
 • ارسال پیامک جهت تایید خرید: در فرایند خرید لازم است که به مشتری جهت ثبت موفقیت آمیز خرید اطلاع داده شود.
 • ارسال پیامک جهت اعلام وضعیت سفارش و تحویل محصول: لازم است که فرایند ارسال محصول، کد پیگیری پستی و تحویل محصول را به مخاطب خود اطلاع دهید.
 • ارسال پیامک جهت جذب نظرات و بازخوردهای مشتریان: می‌توانید گاهی برای سنجش میزان رضایت مشتری‌ها یا شنیدن پیشنهادات آن‌ها نظرسنجی پیامکی برگزار کنید. برای این کار می‌توانید از مخاطب بخواهید که برای اعلام نظر خود اعداد خاصی را ارسال کند. این احساس همدلی با مشتری، اعتماد او را بیشتر خواهد کرد.

بهینه سازی فروش با استفاده از بازیابی پیامکی

 • شما در نهایت باید رضایت و توجه مردم را جلب کنید. کمپین‌های پیامکی را بدون رضایت گیرندگان ارسال نکنید. این کار بیشتر از اینکه برای کسب و کار شما مفید باشد ضرر دارد، زیرا اگر مردم انتظار پیامی از شما نداشته باشند، آن‌ها را آزار می‌دهد.
 • پیشنهادهای حساس به زمان ارائه دهید. قرار دادن محدودیت زمانی برای یک تخفیف در مشتری انگیزه ایجاد می‌کند.
 • پیام‌ها را سفارشی‌سازی کنید. بازاریابی پیامکی خود را شخصی سازی کنید تا به مخاطبان خود تجربه لذت بخش‌تری بدهید. شخصی سازی کلید ایجاد روابط قابل اعتماد با مشتریان است. شخصی سازی یعنی اینکه پیام‌هایی مختص فرد با ذکر نام او بفرستید.
 • هنگام استفاده از پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی باید متن‌های خلاقانه بنویسید. طول پیامک 160 کاراکتر است. برای تبلیغ محصول خود و تحت تاثیر قرار دادن مشتریان باید انعطاف پذیر باشید. تا جایی که ممکن است کوتاه بنویسید و از هر کلمه بیشترین استفاده را بکنید.
 • مخاطبان خود را تقسیم بندی کنید. بر اساس جنسیت، محدوده جغرافیایی، مشتری بالقوه یا بالفعل و بر اساس شباهت‌ها می‌توانید پیام‌های متفاوت به گروه‌های مختلف مردم ارسال کنید.
 • در تعداد پیام‌های ارسالی زیاده‌روی نکنید. زیاده‌روی موجب آزار مخاطب شده و می‌تواند باعث بلاک شدن شماره شما شود.
افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

نتیجه گیری

امروزه پیامک کوتاه بخش جدایی ناپذیری از زندگی انسان‌ها شده است. تقریبا تمام افراد جامعه از این سرویس استفاده می‌کنند. این موضوع ظرفیت بسیار خوبی را در اختیار کسب‌وکارها قرار داده است تا تعداد مخاطبان خود را افزایش دهند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که پیامک از لحاظ پوشش تعداد مخاطبان و سرعت رویت مخاطب از همه روش‌های دیگر موثرتر است.

کسب و کارهای فعال در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی  که بازار قابل توجهی در ایران دارند می‌توانند از این امکان برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی، معرفی محصولات جدید یا ارائه تخفیفات استفاده کنند. همچنین برای ارتباط گرفتن با کاربران سایت خود از طریق پیامک می‌توانند پیامک‌ها تایید خرید، پیامک وضعیت پست محصول و پیام‌های نظرسنجی استفاده کنند. برای بهینه‌سازی پیام‌های خود باید دقت داشته باشید که حجم بالای پیام‌ها موجب آزار مخاطبان نشود؛ همچنین متن پیام‌ها باید ساده و کوتاه باشد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه پنل پیامکی برای محصولات آرایشی بهداشتی می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *