تبلیغات و کاربردهای پنل پیامکی برای آژانس های هواپیمایی

تبلیغات و کاربردهای پنل پیامکی برای آژانس های هواپیمایی

استفاده از پنل پیامکی برای آژانس های هواپیمایی، به این اصناف کمک می ‌کند تا تجربه‌ای استثنایی به مشتری ارائه دهند. جالب است بدانید آژانس های هواپیمایی عمدتاً برای تبلیغ پروازهای جاری و آتی خود و یا مطلع کردن مشتریان از به‌روزرسانی‌های برنامه تور و پرواز از پیامک استفاده می‌ کنند. 

بازاریابی پیامکی به سرعت در حال رشد است و صنعت هواپیمای و گردشگری مثل آژانس های هواپیمایی نیز برای به دست آوردن مزایای بی شمار آن، از این روش استقبال می کنند.  ما در این مطلب قصد داریم از نحوه استفاده از بازاریابی پیامکی برای آژانس های هواپیمایی و کاربردها  و مزایای آن صحبت کنیم. بنابراین بیایید ببینیم این اصناف چگونه از سرویس پیامک انبوه استفاده می کنند تا مشتریان خود را در مراحل مختلف سفر همراهی کنند.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی  برای آژانس های هواپیمایی

اهمیت ارتباطات موثر در آژانس های هواپیمایی

همه کسانی که تجربه پرواز داشته‌اند، اضطراب و استرس ناشی از تأخیر در پرواز را می شناسند. یک تغییر ناگهانی در برنامه پرواز می تواند روال کلی را مختل کند. به علاوه گاهی اوقات مسافران با ضرر مالی روبرو می شوند که این حتی غم انگیزتر هم هست! از سوی دیگر پیشنهاد تورها یا بلیت های لحظه آخری یا سفرهای داخلی و خارجی می تواند برای بسیاری از افراد مفید و جالب باشد. با تأثیر بی نظیر بازاریابی پیامکی در همه حوزه‌های بالقوه صنعت، آژانس های هواپیمایی نیز به دنبال سریع‌ترین راه برای دستیابی به مشتریان خود هستند و استفاده از پنل پیامکی برای آژانس های هواپیمایی یکی از این راه ها محسوب می شود. 

و به دلیل رقابت شدید در این صنعت، تنها راهی که یک شرکت هواپیمایی می تواند از توسعه و پیشرفت تجارت خود مطمئن شود، اطمینان از لذت بردن مشتریان از تجربه سفر و ارتباطات موثر با آنها است. اما آژانس های هواپیمایی چگونه می توانند این کار را انجام دهند؟ بدون هیچ شکی، استفاده از سیستم های پیشرفته ای مثل پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه چاره کار خواهد بود! ارسال پیامک انبوه تا حد زیادی ساده‌ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای اطلاع رسانی به مشتریان است. بسیاری از آژانس های هواپیمایی در حال حاضر ارسال پیامک های انبوه را برای تبلیغات و اطلاع رسانی به مسافران، آغاز کرده اند. این پیام ‌ها هزینه کم اما مزایای زیادی برای بهبود خدمات مشتری دارند که احتمالاً منجر به افزایش نرخ بازخورد مشتریان می ‌شود.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

تبلیغات در آژانس های هواپیمایی

آژانس های هواپیمایی هم مانند سایر اصناف از گذشته به دنبال روش های بازاریابی پربازده برای تبلیغ کار خود بوده اند. امروزه روش های بازاریابی مدرن مانند بازاریابی پیامکی جای خود را به بازاریابی های سنتی مثل تبلیغ در مجلات و روزنامه ها، تلویزیون و رادیو یا حتی پخش تراکت و بروشور داده اند. علت این همه گیری هم چیزی جز کاربردها و مزایای بی نظیر استفاده از پنل پیامکی برای آژانس های هواپیمایی نیست. با ارسال پیامک انبوه این آژانس های هواپیمایی می توانند در کمترین زمان به بیشترین مخاطب ممکن، خود را معرفی کرده و یا برای مسافران و مشتریان خود اطلاعیه و یادآوری های لازم را ارسال کنند. 

پنل پیامکی چیست

پنل پیامکی چیست؟

یکی از راه های ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی به عموم مردم، استفاده از پنل پیامکی است. پنل پیامکی یک سامانه ارسال پیامک خودکار است که به کمک آن می توان پیامک ها را به تعداد زیادی از گیرندگان ارسال کرد. این سیستم معمولاً توسط سرویس دهنده های پیامک ارائه شده و اجازه می دهد تا از طریق یک رابط کاربری، ارسال و مدیریت پیامک ها را انجام داد. عملکرد پنل پیامکی عموماً بر اساس مراحل زیر است:

ثبت نام و خرید اعتبار

برای استفاده از پنل پیامکی، ابتدا باید در سرویس دهنده مورد نظر ثبت نام کنید. معمولاً تعداد پیامک هایی که می توانید ارسال کنید، بسته به میزان اعتباری است که شما خریداری کرده اید.

تنظیم پیام

شما باید متن پیامک مورد نظر خود را تعیین کنید. این ممکن است شامل متن اصلی پیام، شماره فرستنده و یا اطلاعات دیگری باشد که می خواهید در پیامک ارسالی نمایش داده شود. بسیاری از پنل های پیامکی خود طراحی پیامک ها را برعهده می گیرند.

انتخاب گیرندگان

 شما باید لیستی از شماره موبایل های گیرنده را انتخاب کنید. این لیست می تواند دستی توسط شما وارد یا از طریق فایل آپلود شود. البته امکانات برخی پنل های پیامکی کمانند ارسال براساس کد پستی یا ارسال از روی نقشه، ارسال به بلک لیست یا ارسال براساس سن و جنسیت، می تواند به کمک شما آمده و از این طریق شما را به مخاطب هدفتان نزدیک کند.

کاربردهای پنل پیامکی برای آژانس هواپیمایی

کاربردهای پنل پیامکی برای آژانس های هواپیمایی

به طور کلی، پنل پیامکی به آژانس هواپیمایی کمک می کند تا با مشتریان خود در ارتباط باشند و اطلاعات مهمی را درباره سرویس های خود منتقل کرده و از این طریق برای مشتریان بهترین تجربه سفر را فراهم کنند. پنل پیامکی برای آژانس های هواپیمایی می تواند برای موارد زیر استفاده شود:

اطلاع رسانی درباره بلیت های هواپیما

آژانس هواپیمایی می تواند از طریق پنل پیامکی به مشتریان خود پیامک ارسال کرده و اطلاعات مربوط به بلیت های هواپیما را اعلام کند. این اطلاعات مهم شامل اطلاعات پرواز، ساعت پرواز، تغییرات زمانی یا لغو یا تغییر پرواز می شود.

اطلاع رسانی درباره تخفیف ها و پیشنهادات ویژه

 آژانس هواپیمایی می تواند از پنل پیامکی برای ارسال پیامک های تبلیغاتی به مشتریان خود استفاده کند. این پیامک های تبلیغاتی شامل اطلاع رسانی درباره تخفیف ها، پیشنهادات ویژه، پکیج های توریستی و تورهای لحظه آخری می شود.

تأیید و موعد رزرو

یکی از کاربردهای پنل پیامکی برای آژانس هواپیمایی، تأیید موعد رزرو بلیت و یا پرواز مسافران است. ارسال پیامک به مسافران با جزئیات مربوط به کیفیت سرویس و شرایط سفر نیز می تواند کمک کننده باشد و تجربه مسافران از خدمات این آژانس ها را بهبود بخشد.

ارائه خدمات پس از فروش

پنل پیامکی می تواند برای ارسال پیامک های پس از فروش مانند ارائه برنامه های توریستی، پیشنهادات برای رزرو هتل، راهنمایی های سفر و اطلاعات مفید دیگر نیز استفاده شود.

تبلیغات برای جذب مشتریان جدید

بسیاری از آژانس های هواپیمایی از پنل پیامکی برای ارسال پیامک های تبلیغاتی و معرفی آژانس و خدمات خود به مخاطبان بالقوه استفاده می کنند. با این روش آن ها مخاطبان زیادی را جذب و در نهایت به مشتریان وفادار خود تبدیل می کنند.

مزایای بازایابی پیامکی برای آژانس های هواپیمایی

مزایای استفاده از پنل پیامکی و تبلیغات در آژانس های هواپیمایی

استفاده از پنل پیامکی برای آژانس های هواپیمایی مزایای زیر را به همراه دارد:

ارسال اطلاعات سریع و آسان به مشتریان

 آژانس های هواپیمایی می توانند با استفاده از پنل پیامکی، به مشتریان خود اطلاعاتی مهم مانند زمان پرواز، تغییرات در سفر، اطلاعات چکین کردن بار و سایر جزئیات را به راحتی ارسال کنند. این کار باعث می شود تا مشتریان از آخرین اطلاعات موجود مطلع و از تغییرات خبردار شوند و بتوانند اقدامات لازم را به موقع انجام دهند.

ارسال پیام های تبلیغاتی و بازاریابی و فروش بیشتر

 آژانس های هواپیمایی از پنل پیامکی برای ارسال پیام های تبلیغاتی و بازاریابی استفاده می کنند. این پیامک های تبلیغاتی شامل ارسال پیشنهادات و تخفیفات ویژه، اطلاع رسانی در مورد تورها و سفرهای جدید و تبلیغات مرتبط با سایر خدمات آژانس می شود. این روش یکی از روش های موثر برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قبلی است.

سهولت در مدیریت ارسال پیام ها

با استفاده از پنل پیامکی، آژانس های هواپیمایی می توانند پیام ها را به صورت گروهی یا هماهنگ شده ارسال کنند. این موضوع باعث می شود تا زمان و انرژی بیشتری در مدیریت این فعالیت های روزانه ذخیره و به طور همزمان با تعداد بیشتری از مشتریان ارتباط برقرار شود.

کاهش هزینه ها

پنل پیامکی علاوه بر سهولت در ارسال پیام ها، هزینه های ارسال پیامک و به طور کلی بازاریابی را نیز کاهش می دهد. 

نحوه پیاده‌سازی پنل پیامکی در آژانس های هواپیمایی

برای موفقیت و دستیابی به بهترین نتایج ممکن از بازاریابی پیامکی، نحوه پیاده‌سازی پنل پیامکی در آژانس های هواپیمایی باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. لزوم انتخاب پنل پیامکی مناسب که بتواند احتیاجات و نیازهای آژانس هواپیمایی را برطرف کند، یکی از مهم ترین اقدامات در بازاریابی پیامکی است. انتخاب پنل پیامکی مناسب امکانات و خدماتی را ارائه می دهد که مستقیاً روی نتیجه و بازخورد مثبت ارسال پیامک انبوه تأثیر می گذارد. برای مثال آژانس های هواپیمایی می توانند لیست مخاطبان بالقوه خود را بر اساس سن و جنسیت و یا سکونت در یک منطقه و شهر خاص فیلتر کرده و از این طریق پیامک های خود را در زمان مناسب به اشخاص مناسب ارسال کنند. این موضوع باعث می شود تا از هدر رفت زمان و انرژی و هزینه جلوگیری شود. همچنین اتصال پنل پیامکی به سیستم آژانس هواپیمایی نیز در بازده کلی این روش بازاریابی تأثیرات چشمگیری دارد. برای مثال می توان پنل پیامکی را به سیستم فروش بلیت آژانس متصل و بلافاصله بعد از خرید بلیت مشتری، پیامک اطلاع رسانی زمان و تاریخ بلیت، تأیید بلیط و … را برای مشتری ارسال کرد. 

طراحی پیام‌های مناسب برای ارسال به مشتریان نیز اهمیت خاص خود را دارد، به خصوص زمانی که پیامک تبلیغاتی ارسال می شود. پیامک های تبلیغاتی آژانس هواپیمایی باید به گونه طراحی و تنظیم شود که روی مخاطب تأثیر گذاشته و او را مجاب به استفاده از خدمات آژانس هواپیمایی مذکور کند.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

نتیجه‌گیری

سالهاست که آژانس های هواپیمایی برای معرفی و فروش بیشتر خدمات خود به بازاریابی پیامکی روی آورده‌اند. مزایای قابل انکار این بازاریابی مدرن مانند هزینه کم، بازده و بازخورد بالا، نرخ خوانایی بالای 95 درصد، افزایش رضایت مشتری و غیره باعث انتخاب ارسال پیامک انبوه از سوی این اصناف شده است. این روش بازاریابی را عمدتاً از طریق پنل پیامکی انجام می دهند. 

استفاده از پنل پیامکی برای آژانس های هواپیمایی باعث می شود تبلیغات پیامکی و پیامک های اطلاع رسانی و یادآوری این اصناف، مانند اطلاعات پرواز، ساعت پرواز، تغییرات زمانی یا لغو یا تغییر پرواز؛ در کمترین زمان ممکن به هزاران نفر ارسال شود. برای این منظور کافیست کاربران با ایجاد یک حساب کاربری در یک پنل پیامکی مناسب و قانونی و همچنین استفاده از امکاناتی نظیر ارسال از روی نقشه یا ارسال براساس کدپستی، پیامک های خود را به هزاران نفر ارسال کنند. این نوع بازارایابی مدرن نه تنها باعث رشد و رونق این کسب و کارها می شود، بلکه تأثیرات شگرفی روی افزایش رضایت و بهبود روابط و تجربه مشتریان از خدمات این آژانس ها دارد. در این مطلب ضمن معرفی کاربردها و مزایای پنل پیامکی در آژانس های هواپیمایی، در مورد نحوه پیاده سازی آن نیز صحبت کردیم. چنانچه شما هم تجربه ای در این زمینه دارید، خوشحال می شویم آن را با ما و سایر مخاطبان این صفحه نیز در میان بگذارید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *