ارسال پیام به بلک لیست مخابراتی

ارسال پیام به بلک لیست مخابراتی

 

بلک لیست فهرستی از شماره موبایل‌هایی است که به دلایل مختلف، پیامک تبیغاتی دریافت نمی‌کنند. مهم‌ترین دلیل این اتفاق، غیرحرفه‌ای رفتار کردن برخی صاحبین کسب و کارها در ارسال اس ام اس تبیلغاتی است. با عدم رعایت حقوق مخاطب و مشتری از طرف برخی فروشندگان، تر و خشک با هم می‌سوزند و فروشندگان دیگر هم نمی‌توانند پیامک تبلیغاتی برای مشتریان خود بفرستند. سامانه پیامکی سیگنال در این مقاله راه حل این مشکل را به شما می‌گوید تا بتوانید به راحتی به مخاطبین خود حتی شماره‌های مسدود شده، اس ام اس ارسال کنید و مشتریان خود را از دست ندهید:

بلک لیست چیست؟

گاهی برخی فروشندگان و صاحبین کسب و کارهای مختلف، نکات کلیدی ارسال اس ام اس تبلیغاتی را رعایت نمی‌کنند. بی‌موقع یا بیش از اندازه پیامک می‌فرستند یا متن پیامک‌شان محترمانه نیست و به همین دلیل مخاطب تصمیم می‌گیرد دیگر هیچ پیامک تبلیغاتی دریافت نکند. به چنین شماره‌هایی که اس ام اس تبلیغاتی دریافت نمی‌کنند، بلک لیست مخابراتی می‌گویند. البته گاهی مخاطب قبلا در لیست سیاه مخابراتی بوده و یادش رفته از آن بیرون بیاید یا اصلا اطلاع ندارد شماره‌اش وارد بلک لیست شده است. اگر می‌خواهید این مشکل را برطرف کنید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

چگونه به شماره‌های بلک لیست پیام ارسال کنیم؟

از سه راه می‌توانید این کار را انجام دهید:

1.استفاده از سیم کارت شخصی

یک راه برای ارسال پیام به شماره‌های بلک لیست مخابراتی ارسال از طریق سیم کارت شخصی است. از این طریق پیامک به مخاطب می‌رسد. اما نکته منفی سیم کارت شخصی این است که نمی‌توانید با آن پیامک انبوه ارسال کنید. این کار خلاف قانون است و سیم کارت را مسدود می‌کند.

2.ایجاد باشگاه مشتریان

 با این کار مطمئن خواهید بود همه پیامک‌های شما به مخاطبین‌تان که با دریافت اس ام اس موافقند، ارسال می‌شود.

3.خرید خط خدماتی

راه حل بهتر برای ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابراتی تغییر خط تبلیغاتی به خط خدماتی است یا خرید یک خط خدماتی جداگانه. با خط خدماتی به راحتی می‌توانید به شماره‌های بلک لیست، اس ام اس ارسال کنید. البته فقط می‌توانید پیامک اطلاع‌رسانی و غیرتبلیغاتی ارسال کنید و ارسال پیامک خدماتی با محتوای تبلیغاتی، جریمه دارد. با وجود این، خط خدماتی بهترین راه برای ارسال پیامک به تمام مخاطبین است. برای این کار می‌توانید به اپراتور پنل پیامکی که در آن عضو هستید یا هر پنل پیامکی معتبر دیگر، مراجعه کنید و با پر کردن فرم تعهدنامه خط خدماتی و ارائه یک مبلغ سفته معین، به شماره‌های مسدود شده پیام کوتاه خدماتی ارسال کنید. به همین راحتی!

ارسال پیام به بلک لیست مخابراتی

 

رعایت حقوق مخاطب

اگر احیانا برخی از مخاطبین شما به هیچ شکلی مایل به دریافت اس ام اس نیستند و می‌خواهند در بلک لیست مخابراتی بمانند، اصرار به ارسال پیام نداشته باشید. حتی می‌توانید کد لغو دریافت پیامک برایشان ارسال کنید یا نظرسنجی کنید که آیا مایل به دریافت پیامک تبلیغاتی یا خدماتی هستند یا خیر. شاید در ابتدا برای شما که فروشنده یا ارائه‌دهنده محصول و خدمات هستید، ناراحت‌کننده باشد اما به یاد داشته باشید، احترام به حقوق مخاطب، نام برند شما را در ذهن‌ها ماندگار می‌کند و حتی ممکن است در آینده از شما خرید کنند یا شما را به آشنایان خود معرفی کنند. پس آینده‌نگر باشید و به هر روشی به دنبال مخاطب نباشید!

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید وقت و هزینه‌ای که صرف تبلیغات پیامکی می‌کنید، هدر نرود و مشتریان بیشتری به ویژه از نقاط دیگر شهر یا کشور پیدا کنید، می‌توانید با داشتن یک خط خدماتی و ارسال پیامک خدماتی و اطلاع‌رسانی به شماره‌های بلک لیست، این کار را انجام دهید. برای این کار می‌توانید با کارشناسان سامانه پیامکی سیگنال در ارتباط باشید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند. 32008-025

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *