پنل پیامکی برای استان اصفهان با مرکزیت شهر اصفهان

استان اصفهان که در مرکز ایران قرار دارد، سومین استان پرجمعیت ایران است. این استان بیش از 5 میلیون نفر جمعیت دارد. با توجه به این جمعیت زیاد، کسب و کارها باید روش‌های مناسبی را برای بازاریابی در این استان پیدا کنند. یکی از بهترین شیوه‌ها، بازاریابی پیامکی است. برای اینکه بتوانید این نوع بازاریابی را به بهترین نحو ممکن اجرا کنید، باید از پنل پیامکی استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم به نحوه استفاده از پنل پیامکی برای استان اصفهان با مرکزیت شهر اصفهان بپردازیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

معرفی استان اصفهان

استان اصفهان در مرکز ایران قرار دارد. این استان حدود 106786 کیلومتر مساحت دارد و ششمین استان پهناور ایران محسوب می‌شود. مرکز این استان نیز اصفهان نام دارد. حتماً نام رودخانه کارون و گاوخونی را شنیده‌اید. این دو آبریز در استان اصفهان قرار دارند. آن چه بیش از هر چیزی در استان اصفهان به چشم می‌آید، بافت قدیمی و آثار باستانی متعدد آن است.

میدان نقش جهان، باغ چهلستون، باغ فین کاشان، مسجد جامع اصفهان و برخی از قنات‌های این استان به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌اند. سالانه جهانگردان بسیاری به این استان سفر می‌کنند تا از این آثار دیدن کنند. در کنار این موارد می‌توان به صنایع دستی استان اصفهان نیز اشاره کرد که بسیار مشهور هستند. از صنایع دستی مشهور این استان می‌توان به قالی بافی، گلابتون دوزی، منبت‌کاری، زرکشی و زربافی اشاره کرد. با توجه به جنبه اقتصادی این استان می‌توان از پنل پیامکی به بهترین شکل ممکن برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کرد. در ادامه بیشتر به جنبه‌های مختلف آن می‌پردازیم. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

به کدام شهرهای استان اصفهان می‌توانم پیامک ارسال کنم؟

همان طور که پیش‌تر اشاره کردیم، استان اصفهان جمعیت زیادی دارد. اقتصاد این استان نیز به دلیل جهانگردان و توریست‌ها بسیار پررونق است. در نتیجه به بهترین شکل می‌توان از پنل پیامکی برای استان اصفهان استفاده کرد و نتیجه مثبتی از آن گرفت. این استان 28 شهرستان دارد. بانک شماره استان اصفهان شامل شهرستان‌های زیر می‌شود:

اصفهان، ابریشم، ابوزید آباد، آران و بیدگل، اردستان، اژیه، افوس، انارک، ایمانشهر، بادرود، باغ بهادران، برزک، برف انبار، بهارانشهر، بهارستان، بوئین و میاندشت، پیر بکران، تودشک، تیران، جندق، حوشقان و کامو، چادگان، چرمهین، چمگردان، حبیب آباد، حسن آباد، حنا، خالد آباد، خمینی شهر، سده لنجان، سفید شهر، سگزی، سمیرم، شاهین شهر، شهرضا، طالخونه، عسگران، علویچه، فریدن، فریدون شهر، فلاورجان، فولادشهر، قمصر، قهدریجان، گز، گلپایگان، گلدشت، گلشهر، گوگد، مبارکه، محمدآباد، خوانسار، خور، خوراسگان، خورزوق، داران، دامنه، درچه، درچه پیاز، دستگرد، دهاقان، دهق، دولت آباد، دیزیچه، رزوه، رضوان شهر، رهنان، زاینده رود، زرین شهر، زواره، زیبا شهر، سپاهان شهر، مشکات، منظریه، مهاباد، مورچه خورت، میمه، نائین، نجف آباد، نصر آباد، نطنز، نوش آباد، نیاسر، نیک آباد، هرند، ورزنه، ورنام خواست، وزوان، ونک، ویلا شهر، کاشان، کرکوند، کلیشاد، کلیشاد و سورجان، کمشجه، کمه، کهریزسنگ، کوشک، کوهپایه.

شاید فکر کنید تعداد این شهرستان‌ها بسیار زیاد است و چگونه می‌توان ارسال پیامک را در این همه شهر مدیریت کرد. پنل پیامکی برای همین امر ساخته شده است تا شما بتوانید به شهر مدنظر خود پیامک ارسال کنید. حتی می‌توانید تنها به گروهی از افراد یک شهر پیامک بفرستید. به عنوان مثال، می‌توانید با استفاده از کد پستی تنها به بخش خاصی از شهر پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان اصفهان

کاربران پنل پیامکی می‌توانند با استفاده از پنل پیامکی و کد پستی تنها به بخشی از شهر اس ام اس ارسال کنند. فرض کنید شما یک کسب و کار محلی در یکی از شهرهای اصفهان دارید و فقط می‌خواهید به افراد آن محله پیامک ارسال کنید یا بازاریابی خود را از همان محله شروع کنید. در این حالت شما می‌توانید با کمک پنل پیامکی کدهای پستی محله خود را انتخاب کنید و اس ام اس ها را تنها به همان کدهای پستی ارسال کنید. این گونه تبلیغات هدف‌مندتری خواهید داشت. 

ارسال پیامک از روی نقشه برای استان اصفهان

ارسال پیامک از روی نقشه برای استان اصفهان هم از دیگر قابلیت‌های پنل پیامکی است. در این حالت شما بخشی از نقشه را که می‌خواهید برای آن پیامک ارسال کنید، در پنل پیامکی مشخص می‌کنید. سپس پیامک‌های شما تنها به شماره‌های آن بخش ارسال می‌شود. به عنوان مثال، اگر فست‌فودی در شهر خود تأسیس کرده‌اید، می‌توانید با این قابلیت تبلیغات را از شهر خودتان شروع کنید و مشتری جذب کنید. این گونه می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و پیامک‌های خود را تنها به مخاطبان هدف ارسال کنید. 

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در استان اصفهان

نکته مثبت دیگر پنل پیامکی برای استان اصفهان امکان گروه‌بندی مخاطبان است. یعنی شما می‌توانید بانک شماره موجود در پنل را بر اساس سن و جنسیت تقسیم‌بندی کنید. در این حالت پیامک‌های شما به گروه سنی مدنظرتان یا جنسیت خاصی که مشخص می‌کنید، ارسال می‌شوند. فرض کنید فردی آرایشگاه زنانه‌ای در یکی از شهرهای اصفهان دارد. در این شرایط می‌تواند پیامک‌های خود را فقط به بانوان ارسال کند. این گونه پیامک به دست افرادی می‌رسد که مشتریان بالقوه آن آرایشگاه محسوب می‌شوند.

بانک شماره موبایل مشاغل برای استان اصفهان

اگر کسب و کار خاصی دارید و نمی‌دانید چگونه به بانک شماره موبایل مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید، می‌توانید از پنل پیامکی استفاده کنید. کسب و کارهای زیادی در استان اصفهان وجود دارند که می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند. شما می‌توانید به سادگی به شماره موبایل افرادی دست پیدا کنید که می‌توانند جز مخاطبان هدف شما باشند. به عنوان مثال، بانک شماره موبایل رستوران‌ها، بانک شماره موبایل مشاغل خدماتی، بانک شماره موبایل مشاغل آموزشی، بانک شماره موبایل مشاورین املاک از جمله این موارد هستند که در پنل پیامکی برای استان اصفهان وجود دارند.

امکانات و ویژگی‌های پنل پیامکی استان اصفهان

پنل پیامکی امکانات و ویژگی‌های مختلفی دارد که در ادامه برخی از این موارد را بررسی می‌کنیم.

ارسال پیامک گروهی یا تکی

شما می‌توانید با استفاده از پنل پیامکی به گروهی از افراد خاص پیامک ارسال کنید. به عنوان مثال، عید نوروز را به صورت گروهی تبریک بگویید. از طرفی هم می‌توانید پیامک‌های تکی و شخصی‌سازی شده ارسال کنید. مثلاً به یکی از مخاطبان خود در روز تولدش، تخفیف ویژه ارائه دهید. 

امکان برنامه‌ریزی برای ارسال پیامک

یکی از امکانات پنل پیامکی امکان زمان‌بندی پیامک‌ها و ارسال خودکار است. یعنی شما می‌توانید از قبل پیامک را تنظیم کنید و زمان ارسال آن را مشخص کنید. پیامک‌های شما به صورت خودکار در زمان برنامه‌ریزی شده برای مخاطبان ارسال می‌شوند و نیازی نیست نگران ارسال آن‌ها باشید.

مدیریت مخاطبان

شما می‌توانید با استفاده از پنل پیامکی به راحتی بانک شماره موبایل خود را مدیریت کنید و آنان را بر اساس ویژگی‌های مختلف دسته‌بندی کنید.

نمایش وضعیت پیامک‌ها

نکته مثبتی که در مورد استفاده از پنل پیامکی وجود دارد این است که شما می‌توانید وضعیت پیامک‌ها را چک کنید. یعنی می‌توانید ببینید که چند درصد پیامک‌ها به دست مخاطبان رسیده‌اند، چند درصد آنها باز شده‌اند، به چند درصد پاسخ داده شده است و… . این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا بازاریابی پیامکی و کمپین‌های خود را بهتر بررسی کنید و در صورت نیاز تغییراتی را در آنها ایجاد کنید. 

هزینه پایین

بازاریابی پیامکی در مقایسه با سایر روش‌های بازاریابی مقرون‌به‌صرفه‌تر است. در عین حال می‌تواند نتیجه بهتری برای کسب و کار داشته باشد.

ارتباط سریع و آسان

شما می‌توانید با کمک پنل پیامکی هزاران پیامک را در عرض چند ثانیه ارسال کنید.  از آنجایی که بسیاری از افراد دارای گوشی موبایل هستند، احتمال دیده شده پیامک شما بسیار بالا می‌رود. در مجموع نرخ باز شدن پیامک‌ها در بازاریابی پیامکی بیش از 98 درصد است. 

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

سخن نهایی

در این مقاله به بررسی استفاده از پنل پیامکی برای استان اصفهان با مرکزیت شهر اصفهان پرداختیم. یکی از بهترین روش‌های بازاریابی که می‌تواند نتایج بسیار خوبی برای کسب و کارها داشته باشد، استفاده از بازاریابی پیامکی است. شما می‌توانید با کمک پنل پیامکی این شیوه از بازاریابی را به راحتی مدیریت کنید. پنل پیامکی امکانات زیادی دارد و می‌تواند برای کسب و کارهای استان بزرگی مثل اصفهان، بسیار مفید باشد. نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید. 

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *