پیامک سفید چیست؟

پیامک سفید چیست؟

ارسال پیامک سفید روشی است که با کمک آن می‌توانید با خیال آسوده به مشتریان خود پیامک ارسال کنید. گاهی ممکن است بعضی از پیامک‌های تبلیغاتی شما به مخاطبین نرسد چون شماره آن‌ها در لیست سیاه مخابراتی قرار دارد و مایل به دریافت پیامک تبلیغاتی نیستند. اگر شما صاحب کسب و کار باشید و قصد اطلاع‌رسانی به مشتریان را داشته باشید برای شما مشکلاتی ایجاد می‌شود چون شما قصد دارید اطلاع رسانی‌های مهم، مانند رسیدن محصولات جدید، ساعت کاری، تغییر آدرس و… را به مخاطبین خود ارسال کنید. راه حل این مساله ارسال پیامک سفید است.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پیامک سفید چیست؟

پیامک سفید یک نرم‌افزار است که بر مبنای نظرسنجی از مخاطبین و رضایت آن‌ها از دریافت پیامک، برای آن‌ها پیامک خدماتی و اطلاع‌رسانی ارسال می‌کند.

پیامک سفید برای چه مشاغلی کاربردی‌تر است؟

مشاغلی هستند که بخش مهمی از بازاریابی پیامکی آن‌ها، وابسته به پیامک‌های اطلاع‌رسانی است و همچنین فروشندگانی هستند که نمی‌خواهند مشتریانی را که در بلک لیست مخابراتی هستند از دست بدهند. ارسال پیامک سفید برای فروشگاه‌های پوشاک، لوازم صوتی و تصویری، طلافروشی‌ها، جواهرات، نقره و بدلیجات، فروشگاه‌های کفش، لوازم خانگی، دفاتر فنی، خودرو و به طور کلی تمامی فروشگاه‌هایی که قصد ارتباط هفتگی، ماهانه، فصلی و پیوسته و منظم با مخاطبین و مشتریان خود دارند، مناسب است. همچنین کاربرد پیامک سفید برای شرکت‌های هواپیمایی، پزشکان، دندان‌پزشکان، کلینیک‌های پوست و مو و زیبایی، عمده‌فروشان که همیشه با اطلاع‌رسانی مخاطب سر و کار دارند، بسیار حیاتی است.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

روش ارسال پیامک سفید

اگر در یک سامانه پیامکی به روز ثبت‌نام کرده باشید به راحتی می‌توانید پیامک سفید برای مخاطبین خود ارسال کنید:

1.ابتدا شماره‌ مخاطبین خود را وارد پنل اس ام اس کنید.

2.در مرحله بعد برای مخاطبین پیامک ارسال کنید و نظر آن‌ها را برای دریافت پیامک اطلاع‌رسانی

بپرسید.

3.بعد از گذشت زمان نظرسنجی، می‌توانید به مخاطبین و مشتریان واقعی خود که با دریافت پیامک موافقند، اس ام اس خدماتی و اطلاع‌رسانی ارسال کنید. در حقیقت پیامک سفید روش جذب مخاطب در باشگاه مشتریان خود است.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید تبلیغات پیامکی شما بازدهی بالایی داشته باشد و حرفه‌ای‌تر با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید، ارسال با کمک پیامک سفید یک پیشنهاد عالی و کاربردی است. این روش احترام شما را به حقوق مشتریان نشان می‌دهد و نام برند شما را در ذهن‌ها ماندگار می‌کند. اگر تصمیم گرفته‌اید از روش ارسال پیامک سفید استفاده کنید، می‌توانید از کارشناسان سامانه پیامکی سیگنال راهنمایی بگیرید. 32008-025

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *