افزایش بازدید  کالا با ارسال لینک در پیامک

افزایش بازدید کالا با ارسال لینک در پیامک

ارسال لینک در پیامک یکی از روش‌های افزایش بازدید از محصول و خدمات است. قطعا شما به عنوان تولیدکننده یا خدمات‌دهنده، برای کسب و کارتان، سایت یا یک یا چند صفحه مجازی، ایجاد کرده‌اید. درست است که بازاریابی پیامکی، زودبازده‌ترین و بهترین روش تبلیغ است اما اگر می‌خواهید تبلیغات پیامکی شما موثرتر باشد، حتما آن را لینک‌دار ارسال کنید. زیرا مخاطب با پیامک بدون لینک، ممکن است آنقدرها برای دیدن فروشگاه شما ترغیب نشود و احتمال بازدید از سایت یا فروشگاه حضوری شما، پنجاه پنجاه باشد. اما با ارسال لینک در پیامک، این احتمال را بالاتر می‌برید. مشتری وارد سایت یا صفحه مجازی شما می‌شود و از کالا یا خدمات شما و قیمت‌ها بازدید می‌کند و در صورت نیاز خرید خواهد کرد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مزایای ارسال لینک در پیامک چیست؟

1-افزایش بازدید از کالا و خدمات

در تبلیغات پیامکی روش‌های متنوعی برای افزایش بازدید از کالا وجود دارد. مانند نوشتن متن جذاب و ترغیب‌کننده، کوتاه و موجز نوشتن پیامک، نوشتن شماره تماس، ارسال در زمان مناسب و لینک‌دار بودن اس ام اس. هر چه تعداد لینک‌های شما متنوع باشد، به همان نسبت میزان بازدیدهای شما بلاتر خواهد رفت.

2-افزایش فروش

هر چه بیشتر کالا و خدمات دیده شود، میزان فروش شما بیشتر خواهد شد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که کیفیت کارتان را بالا ببرید تا وقتی مخاطب از نزدیک با محصولات شما مواجه می‌شود، ناامید نشود. بازاریابی پیامکی‌ شما باید با کالا و خدمات‌تان متناسب باشد.

3-آگاهی از قیمت‌ها توسط مخاطب

دیگر نیاز نیست مخاطب تماس بگیرید یا در پی وی از شما قیمت بپرسد. در این صورت، وقت شما هم گرفته نمی‌شود. با ارسال اس ام اس لینک‌دار، مخاطب مستقیما وارد سایت یا صفحات شما می‌شود و قیمت‌ها را مشاهده می‌کند.

4-افزایش فالوئر در صفحه اینستاگرام

امروزه اینستاگرام یکی از مهم‌ترین مکان‌هایی است که کسب و کارهای ایرانی در آن مشغول به فعالیت هستند. از طریق پیامک حاوی لینک، می‌توانید میزان فالوئر و مشتریان خود را بالاتر ببرید.

5-نوشتن شماره تلفن به صورت لینک و تماس مستقیم

وقتی شماره تلفن خود را با پیش شماره در متن پیامک می‌نویسید و آبی رنگ می‌شود، مخاطب می‌تواند مستقیما و بلافاصله با شما تماس بگیرد.

6-ارسال لینک تکمیل فرم

شاید شما نیاز دارید مخاطبین‌تان فرمی را تکمیل یا در یک نظرسنجی شرکت کنند. با ارسال لینک در پیامک به راحتی این کار را انجام می‌دهید.

7-قرار دادن لینک دانلود در پیامک

اگر بخواهید یک کتاب آموزشی، فایل صوتی یا اپلیکیشن را برای دانلود به مخاطبین و مشتریان خود معرفی کنیدف می‌توانید لینک آن را در متن پیامک بنویسید.

مشکلات ارسال لینک در پیامک و روش برطرف کردن آن

1-ممنوعیت ارسال پیامک لینک‌دار

در سال‌های اخیر قوانینی برای حفاظت از اطلاعات بانکی و شخصی افراد در فضای مجازی تصویب شده است. یکی از آن‌ها، ممنوعیت و سخت‌گیری در لینک‌دار کردن متن پیام‌ها یکوتاه است. زیرا افراد کلاهبردار با ارسال پیامک لینک‌دار، مخاطبین را به سوی درگاه فیشینگ می‌برند و اطلاعات آن‌ها را به راحتی به سرقت می‌برند. به همین دلیل اپراتورها در این زمینه قوانین خاصی دارند. اگر قصد ارسال اس ام اس لینک‌دار دارید باید شرایط آن را از کارشناسان سامانه پیامکی بپرسید و بعد اقدام کنید. هر خط پیامکی قوانین خودش را دارد.

2-طولانی بودن لینک

می‌دانید که متن اس ام اس باید کوتاه و موجز باشد. گاهی ممکن است وقتی لینک را در متن می‌نویسید، زیبا و شکیل به نظر نرسد. همچنین نمی‌توانید ببینید میزان کلیک مخاطبین شما چقدر است. اما با استفاده از سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. کافی است وارد یکی از سایت‌های کوتاه‌کننده لینک شوید، آدرس سایت یا صفحه مجازی خود را وارد و گزینه کوتاه‌کننده را انتخاب کنید. به جز کوتاه شدن لینک، می‌توانید از میزان کلیک و بازدید لینک خود آگاه شوید.

سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک کدام است؟

بهترین سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک در جهان عبارتند از rebrandly ،short.io ،cut.ly و tiny.cc و… اما ممکن است این سایت‌ها در داخل کشور مسدود شوند. به همین دلیل می‌توانید از سرویس‌های داخلی امن و معتبر مانند yun.ir ،b2n.ir ،rizy.ir ،1ea.ir و 2ad.ir استفاده کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان

سخن پایانی

ارسال لینک در پیامک یکی از روش‌های جذب مشتری در بازاریابی پیامکی است که حتما باید آن را داشته باشید. تعامل با مخاطب در دنیای تجارت یک اصل مهم است. شما باید بتوانید هم مشتریان جدید پیدا کنید و هم مشتریان قدیمی خود را ماندگار کنید. ماندگاری مخاطب موجب می‌شود به طور ناخودآگاه، برند کالا یا خدمات دهان به دهان بچرخد و بعد از مدتی میزان فروش شما بالاتر برود. موفقیت در تجارت یعنی تولید باکیفیت، تبلیغات درست و به روز و تداوم در ارتباط با مشتریان. اگر شما به عنوان یک تولیدکننده یا خدمات‌دهنده تجربه خوبی از ارسال اس ام اس لینک‌دار دارید، برای ما کامنت کنید ونظرتان را بنویسید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *