خط 2000 سر شماره پیامکی آتیه داده پرداز | مزایا و معایب

خط 2000 سر شماره پیامکی آتیه داده پرداز | مزایا و معایب

حتماً برای شما هم پیش آمده تا پیامکی تبلیغاتی با سرشماره اپراتور 2000 دریافت کنید. اما داستان این شماره ها چیست؟ این روزها کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای رشد و رونق کسب و کار خود و معرفی خود به مخاطبان هدف، از بازاریابی پیامکی استفاده می کنند. بازاریابی پیامکی به معنای ارسال پیامک انبوه به گروهی از افراد به صورت همزمان است. اما برای بازاریابی پیامکی نیاز به یک سیستم ارسال پیامک خودکار و از آن مهم تر خط خدماتی است تا بتوان پیامک ها را با آن شماره ارسال کرد. در واقع این شماره ها همان شماره هایی هستند که ما هنگام دریافت پیامک های تبلیغاتی یا خدماتی روی صفحه گوشی موبایل خود می بینیم. این شماره ها که از 6 رقم تا 14 رقم هستند، معمولاً با سرشماره های ثابتی مثل 1000، 2000، 5000 و غیره ارسال می شوند. ما نیز در این مطلب می خواهیم به سراغ یکی از این سرشماره ها یعنی اپراتور 2000 برویم و با شرکت ارائه دهنده و همچنین نحوه استفاده از آن آشنا شویم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

سرشماره پیامکی شرکت داده پرداز

درباره شرکت آتیه داده پرداز

شرکت دانش‌بنیان آتیه داده‌پرداز نام اولین و پرترافیک‌ترین ارائه‌دهنده بستر ارسال و دریافت پیام‌کوتاه در سطح کشور را یدک می کشد. این شرکت دانش بنیان با سال ها تجربه و فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارائه‌ی خدمات مبتنی بر تلفن همراه اقدام به ارائه اپراتور 2000 برای ارسال پیامک انبوه کرده است. این شرکت معتبر و قدیمی با ارائه این سرشماره توانست خدمات برتر و کیفی برای بانک‌ها و سازمان‌های کوچک و بزرگ در زمینه بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک انبوه ارائه دهد و امروز با هزاران مشتری یا کاربر مشهور از بزرگترین سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی، اپراتور 2000 (آتیه داده پرداز) را به یکی از سرشماره های مهم کشور تبدیل کند.  

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

کاربران سرشماره 2000

کاربرد و کاربران خط 2000

شرکت آتیه داده پرداز یکی از اولین شرکت ها در حوزه ارائه خدمات پیام کوتاه بود و با ارائه اپراتور 2000 توانست کاربران مهمی در  سراسر کشور را از آن خود کند. امروزه بسیاری از بانک ها و موسسات مالی، سازمان ها، مراکز دولتی و نهادهای عمومی و همچنین شرکت های خصوصی بزرگ و کوچک با خرید و استفاده از سرشماره 2000 از خدمات این شرکت استفاده می کنند. برخی از مهم ترین کاربران اپراتور 2000 (آتیه داده پرداز) که نامشان بسیار آشناست، عبارتند از بانک اقتصاد نوین، بانک قوامین، بانک شهر، بانک آینده، بانک ملت، بانک ملی، سازمان ثبت احوال کشور، مجلس شورای اسلامی، شرکت گاز و برق استان تهران، سازمان هواپیمایی کشور، مرکز سنجش آموزش و پرورش، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، اپلیکیشن بازار، اپلیکیشن دیوار، اپلیکیشن علی بابا و هزاران کاربر دیگر. 

سرشماره 2000 یکی از خطوط خدماتی است که می توان از طریق آن پیامک های خدماتی یا اطلاع رسانی، شامل یادآوری ها، اعلان ها، تراکنش بانکی، اطلاع از وضعیت حساب، احراز هویت حساب های کاربری، یادآوری بدهی یا سررسید اقساط و سایر پیامک های اطلاع رسانی و یادآوری را ارسال کرد. اگر شما هم می خواهید جزو هزاران کاربر معتبر اپراتور 2000 باشید، از شما دعوت می کنیم تا با مطالعه ادامه این مطلب، با خط 2000 آشنایی بیشتری پیدا کنید.مزایای سرشماره 2000

درباره خط 2000 و مزایا و معایب آن

اگر تا به حال به شماره هایی که برای شما پیامک تبلیغاتی ارسال می کنند دقت کرده باشید، حتماً متوجه شده اید که شماره پیامک ها با یکدیگر متفاوت است. این تفاوت در شماره و پیش شماره پیامک های ارسالی به این معناست که هر سازمان یا شرکتی از خط خدماتی مخصوص خود استفاده می کند. اکثر این خطوط خدماتی از 6 رقم تا 14 رقم هستند و معمولاً هم با پیش شماره 1000، 2000، 5000 و … شروع می شوند. خط 2000 اما یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین سرشماره های ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی است که عمدتاً مورد مصرف سازمان ها و نهادهای دولتی قرار می گیرد. شرکت ارائه دهنده اپراتور 2000، شرکت آتیه داده پرداز است که با موفقیت در ارائه خدمات فناوری اطلاعات توانسته یکی از 250 شرکت برتر ایران در این حوزه باشد. در واقع این شرکت با اپراتور 2000 به دلیل کاربران متعدد و متنوع خود، در سال، بیش از 14 میلیارد پیامک ارسال می کند. این اپراتور باکیفیت یکی از سریع ترین ارسال ها را در زمینه ارسال پیامک انبوه دارد. شما نیز می توانید به راحتی و از طریق خرید پنل پیامکی یکی از کاربران اپراتور 2000 (آتیه داده پرداز) باشید. اما پیش از هرچیز بهتر است با مزایا و معایب خط 2000 آشنا شوید: 

مزایا

  • اپراتور 2000 هزینه تمام پیامک هایی که به مقصد نمی رسند را به کاربر برمی گرداند.
  • سرعت ارسال پیامک ‌ها بسیار بالاست و به صورت میانگین در هر ثانیه امکان ارسال 2500 پیامک وجود دارد.
  • امکان بررسی و پیگیری پیامک‌های ارسال شده در پنل پیامکی وجود دارد. 
  • آتیه داده پرداز یکی از شرکت‌های قدیمی در این حوزه است و این موضوع باعث تضمین کیفیت ارسال پیامک ها و رضایت مشتری می شود.
معایب سرشماره 2000


معایب


  • متأسفانه هزینۀ اپراتور 2000 (آتیه داده پرداز) نسبت به سایر اپراتورها بالا است، به خصوص برای خطوط اختصاصی.
  • یکی دیگر از معایب خط 2000 هزینۀ تمدید سالیانه‌ای است که شرکت آتیه داده پرداز از کاربران دریافت می کند.


پنل پیامکی سیگنال

نحوه خرید و استفاده از اپراتور 2000 

حتماً با خواندن مزایا و کاربردهای اپراتور 2000 تا به اینجا، ترغیب شده اید تا این اپراتور را برای بازاریابی پیامکی خود انتخاب کنید. اگر با راه و چاه استفاده از خط 2000 آشنایی ندارید، نگران نباشید. شما می توانید به راحتی از طریق سامانه پیامکی سیگنال قدام به دریافت اپراتور 2000 (آتیه داده پرداز) کنید. در واقع شما برای دریافت خط 2000 باید ابتدا پنل پیامکی سیگنال را دریافت کرده و از این طریق خط مورد نظر خود را با سرشماره 2000 دریافت کنید. 

برای این منظور کافیست وارد حساب کاربری خود در پنل اس ام اس سیگنال شده و از قسمت انتخاب اپراتور، اپراتور 2000 را انتخاب فرمایید. پس از آن کافیست تا در ادامه سرشماره 2000، شماره مورد نظر خود را وارد کنید. شما می توانید تا 14 رقم شماره مورد نظر خود را وارد کنید و شماره اختصاصی خود را داشته باشید البته این به شرطی است که کسی قبل از شما این شماره را ثبت نکرده باشد. برای مثال می توانید بعد از انتخاب سرشماره 2000، شماره موبایل خود یا هر شماره دیگر را وارد کنید و از این پس پیامک های خدماتی و تبلیغاتی خود را با سرشماره 2000 به مخاطبان هدف ارسال فرمایید. 

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

در آخر

بسیاری از شماره های ارسال پیامک های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی که در طول روز به دست ما می رسند، با سرشماره های 1000، 2000، 5000 و غیره شروع می شوند. این سرشماره ها یکسری اپراتور هستند که شرکت ارائه دهنده مخصوص به خود را دارند و با وجود تفاوت های کوچکی که با یکدیگر دارند، در هدف اصلی خود مشترک هستند. هدف اصلی این اپراتورها ایجاد شماره هایی برای ارسال پیامک انبوه است تا سازمان ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ بتوانند از طریق آن ها، پیامک های انبوه خود را ارسال کنند. در این مطلب به سراغ یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین سرشماره های موجود یعنی اپراتور 2000 رفتیم. شرکت آتیه داده پرداز  سالهاست که با ارائه این خط، کمک شایانی به حوزه ارتباطات و فناوری ایران و کسب و کارها و استارتاپ ها کرده است. بسیاری از مشتریان و کاربران این خط همان بانک ها یا سازمان های دولتی هستند که ما در طول روز از طرف آن ها پیامک تبلیغاتی یا خدماتی دریافت می کنیم، کافیست سری به لیست پیامک های دریافتی خود بزنید و متوجه می شوید که اکثر این پیامک ها با سرشماره خط 2000 ارسال شده اند. به همین دلیل هم این مطلب را به معرفی کامل و جامع اپراتور 2000 (آتیه داده پرداز) اختصاص دادیم و نحوه استفاده و خرید آن از شرکت سیگنال را توضیح دادیم. چنانچه برای شروع بازاریابی پیامکی خود نیاز به خرید خط خدماتی دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *