کاربرد پیامک سفید

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که پیامکی به گوشی شما ارسال شود و شما اصلاً مخاطب آن اس ام اس نباشید؟ اما راه حل چیست؟ یکی از انواع تبلیغات که امروزه بسیار محبوب است استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال اس ام اس تبلیغات است. ارسال اس ام اس تبلیغاتی به صورت روزانه برای هر کسب و کاری کاراست.

با مسدود کردن پیام تبلیغاتی از مزاحمت پیامک های تبلیغاتی خلاص می شوید اما مشکل جدیدی برای شما رخ می دهد آن هم عدم دریافت اس ام اس از مراکز یا سازمان هایی که باید اس ام اس از آن ها دریافت کنید.

ممکن است اطلاع رسانی به شما انجام شود اما چون پیام تبلیغاتی خط خود را مسدود کرده اید پیام ها را دریافت نمی کنید و یا از راه های کندتر مانند شبکه های اجتماعی به شما اطلاع رسانی شود که به دلیل همیشه در دسترس نبودن اینترنت آن پیام را از دست دهید.

اگر خود شما هم صاحب کسب کار باشید و قصد اطلاع رسانی به مشتریان را داشته باشید برای شما هم مشکلاتی ایجاد می شود چون شما قصد دارید اطلاع رسانی های مهم مانند رسیدن محصولات جدید، ساعت کاری، تغییر آدرس و… را به مخاطبینی که احتیاج به پیام شما دارند انجام دهید.

اما به دلیل این که مشتریان شما هم پیامک های مزاحم دریافت می کردند پیام تبلیغاتی خط خود را مسدود کرده اند و پیام های هدفمند شما را دریافت نمی کنند، راه حل شما استفاده از پیامک سفید است.

پیامک سفید

در این سیستم ارسال اس ام اس که تمامی پیام ها در آن هدفمند و با اجازه مخاطب ارسال می شوند و به راحتی می توان آن ها را فعال یا لغو کرد، در واقع پیامک سفید مشکل را دوطرفه حل کرده است هم پیامک های سیاه ارسال نمی شود و هم از مراکز مورد نظر پیامک ها دریافت می شوند.

استفاده کنندگان پیامک سفید در اولین اقدام شماره های مشتریان را باید در این پنل اس ام اس اضافه کنند با اضافه کردن شماره ها برای مخاطبین پیامکی ارسال می شود که در نام و مشخصات ارسال کننده و نحوه ی لغو دریافت پیامک اعلام می شود.


در واقع برای ورود به حریم خصوصی از شما اجازه می گیرد و اگر مخالف باشید به راحتی می توانید پیام را لغو کنید تا دیگر برای شما از آن شرکت یا فروشگاه پیامک ارسال نشود.


در پیامک های سفید بعدی و در آخر هر متن پیامک به شما نحوه لغو مجدداً اعلام می شود تا هر زمان که نیاز به دریافت پیامک نداشتید و از مخاطبین آن سازمان خارج شده اید پیام را لغو نمایید.

کاربرد آن در فروشگاه های کوچک و بزرگ مثل: فروشگاه های پوشاک و لباس، لوازم صوتی و تصویری، طلا فروشی ها، جواهرات، نقره و بدلیجات، فروشگاه های کفش، لوازم خانگی، دفاتر فنی، خودرو و به طور کلی تمامی فروشگاه هایی که قصد ارتباط هفتگی، ماهانه، فصلی و حتی سالانه با مخاطبین و مشتریان خود را دارند.

شرکت های کوچک و متوسطی که به جای هزینه های زیاد نرم افزار ارتباط با مشتریان، به دنبال راهی ارزان قیمت و قانونی برای ارتباط با مشتریان خود هستند می توانند از پنل اس ام اس استفاده کنند.

همچنین شرکت های هواپیمایی، پزشکان، دندانپزشکان، پوست و مو و زیبایی، مغازه دارن، عمده فروشان و خرده فروشانی که قصد افزایش فروش و نگه داشتن مشتریان خود را دارند.

 

 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *