ماژول نظر سنجی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

بسیاری از افراد از سامانه اس ام اس برای ارسال اس ام اس جهت برگزاری مسابقات و یا نظرسنجی از مخاطبینشان استفاده می نمایند. با توجه به این موضوع که تعاملات کارساز با مخاطبان با هدف آگاهی از نظرات و توسعه مشارکت، تاکید ارزش مشتریان در کسب و کارهای امروزی محسوب می شود، اجرای طرح های نظرسنجی و مسابقات در زمان مناسب، در ارتقاء رضایت مشتریان تأثیر به سزایی را به دنبال خواهد داشت و از اصول بازاریابی موفق به شمار می آید.

از طریق سامانه اس ام اس که در اختیار شما قرار داده می شود شما می توانید با ارسال اس ام اس به مخاطبان خود آن ها را در مسابقه شرکت داده و بر روی پاسخ آن ها نیز خدمات ویژه ای داشته باشید.

برخی افراد هم علاقه مند هستند که اس ام اس ای به مخاطبانشان در پاسخ به نظر آنان ارسال گردد. به طور مثال با  تشکر از شما که در نظر سنجی ما شرکت نمودید و یا پاسخ شما در سامانه ثبت گردید.


 برای ارائه این امکانات تنها کافیست یک خط که امکان دریافت پیامک را داشته باشد در سامانه ی خود داشته باشید.


همچنین در راستای برقراری ارتباط مستمر و مؤثر، اس ام اس به عنوان در دسترس ترین ابزار ارتباطی، مطلوبترین روش شناخته شده است.

خیلی از مدیران مجموعه، علاقه مند به دریافت نظرات مشتری ها هستند تا کسب و کار خود را بهبود دهند و پیشرفت قابل توجهی در زمینه کاری خود داشته باشند. با استفاده از امکاناتی که در این ماژول وجود دارد ما می توانیم به اهداف مورد نیاز سازمان برسیم.

ویژگی ها ماژول نظر سنجی و مسابقه

  •  قابلیت تعریف پیام تأییدیه دریافت.
  •  برگزاری نظرسنجی پیامکی با قابلیت تعیین زمان و ساعت اجرا و ارتباط با کمپین مرتبط.
  •  قابلیت تعریف پیام های متناسب جهت پاسخ به نظرات دریافتی.
  • قابلیت محدود کردن تعداد برندگان یا انتخاب برنده از میان ارسال کنندگان پاسخ های صحیح.
  • محدود کردن تعداد شرکت کنندگان با ارسال دعوت نامه و یا تعیین تعداد مشخص.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *