ضریب نفوذ تبلیغات پیامکی

سامانه پیامکی

در قرن حاضر گوشی موبایل ابزار موفق گسترش بازار و تبلیغات است که ارسال اس ام اس یکی از کاربرد های آن است. همه ما از ضریب نفوذ این رسانه و تبلیغات پیامکی توسط سامانه پیامکی در میان مردم به خوبی آگاهی داریم زیرا حمل تلفن همراه در تمامی طول روز امری طبیعی است.

یکی از اهداف مهم تمامی مشاغل و اصناف نیاز به گسترش بازار مطابق با روش های نوین و فناوری های جدید است و ارسال پیامک نیز مبحث بسیار مهمی در این مورد به شمار می رود. اما نکته مهم در تمامی روش های تبلیغاتی میزان موفقیت و تاثیر گذاری این روش ها می باشد.

روش تبلیغاتی فراگیر


تبلیغات پیامکی توسط سامانه پیامکی با توجه به سادگی استفاده و کاربردهای آن، به صورت گسترده در سراسر جهان در حال افزایش می باشد.


بسیاری از تبلیغات پیامکی به خاطر عدم رعایت اصول و مقدمات اولیه بازاریابی پیامکی هرگز به موفقیت مورد نظر صاحبان مشاغل دست پیدا نمی کنند، اما اگر این اصول به درستی به کار گرفته شود موفقیتی تضمین شده را برای کاربران به ارمغان می آورد.

با وجود زیادتر شدن استفاده از این روش برای تبلیغات و اطلاع رسانی هنوز بسیاری از شرکت ها و سازمان های مهم از این روش برای ارتباط با مخاطبین خود استفاده می کنند و از این طریق ارسال اس ام اس می کنند.

اگر به مشابه یک شخص نا امید به قضیه نگاه کنیم باید فکر کنیم که در این بازار بسیار رقابتی سامانه پیامکی که تقریبا تمامی مشاغل از این روش بهره می گیرند نباید موفقیتی برای خود متصور باشیم ولی این تفکر کاملا اشتباه است.

این تفکر کاملا ساده لوحانه و محکوم به شکست است زیرا که غیر از مشاغل و کارهای خاص و نمونه که ایده های تازه ای را وارد بازار می کنند تقریبا تمامی مشاغل در حال حاضر دارای فضای رقابتی و بسیار سخت برای ورود و دوام می باشند.

به این معنی که پیش از شما افراد زیادی با سوابق گوناگون در این رشته ها وارد بازار شده و فعالیت می کنند. پس هیچ وقت نا امید نباشید.

رمز موفقیت شغلی

رمز موفقیت شما برای ورود به یک صنف جدید به کارگیری روش های ساده تر برای ارتباط با مشتریان، قیمت های متناسب، پشتیبانی و گارانتی بهتر و در نهایت کالا و خدمات اصل و مطابق با ادعای شما می باشد.

قوانین تبلیغات پیامکی:

 • پیامک خود را در ساعات روز ارسال نمایید.
 • پیامک خود را تا حد امکان مختصر و کوتاه نمایید.
 • حتما در پیامک ارسالی اطلاعات و یا نحوه تماس قید نمایید.
 • تکرار تبلیغات رمز موفقیت در کار تبلیغات است. از یک یا دو بار تبلیغ انتظار معجزه نداشته باشید.
 • مناسبت های مختلف را به آن ها تبریک بگویید.
 • پیامک های خود را با خدمات و امکانات خود تطبیق دهید.

پرهیز از این امور در تبلیغات پیامکی:

 • از شوخی و صمیمیت در ارسال تبلیغات پیامکی خودداری کنید.
 • سعی کنید پیامک شما واضح و خالی از ابهام باشد.
 • بیش از یک بار در هفته پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نکنید مگر در شرایط خاص و یا تخفیفات استثنایی.
 • چندین مطلب را یک جا ارسال ننمایید.
 • از ارسال مطالب و اخبار کذب یا مشکوک خودداری نمایید.

در صورتی که مخاطب شما را نمی شناسد اسم و اطلاعات ایشان را در پیامک قید نکنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *