تبلیغات و کاربرد های پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی ها

تبلیغات و کاربرد های پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی ها

استفاده از پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی ها تجربه‌ نوآورانه و بی نظیری را برای مشتریان و مسافران ایجاد می‌ کند. تاکسی تلفنی ها با ارسال پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی به مشتریان کمک می ‌کنند تا سفرهای خود را رزرو و ردیابی کرده و با راننده ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، با استفاده از پنل پیامکی می توان شماره تلفن مسافر و راننده را محرمانه نگه داشت و از ارتباط بدون واسطه بین راننده تاکسی و مسافر اطمینان حاصل کرد. 

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

از آنجایی که اینگونه کسب و کارها تا حد زیادی به ارتباط مشتریان از طریق پیامک و تماس وابسته است، ارسال پیامک انبوه به رشد و پیشرفت کسب و کار آن ها کمک شایانی کرده و کاربردهای زیادی دارد. در ادامه این مطلب در مورد استفاده از پنل پیامکی برای رانندگان تاکسی و یا آژانس های مسافرتی درون شهری صحبت کرده و مزایا و نحوه اجرای صحیح آن را توضیح خواهیم داد. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی

تعریف تاکسی تلفنی و اهمیت آن در حمل و نقل شهری

ایران در بازار تاکسی و خودروهای کرایه خصوصی به دلیل افزایش رقابت بین تاکسی های تلفنی و تاکسی های آنلاین و همچنین افزایش تقاضای مشتریان، دوره‌ای انقلابی را سپری می‌ کند. روزانه میلیون ها نفر داخل یا خارج از شهر سفر می کنند و بسیاری از آن ها نیز به استفاده از تاکسی تلفنی دارند. این میزان تقاضا باعث شده تا تاکسی تلفنی و اهمیت آن در حمل و نقل شهری بیش از پیش بروز پیدا کند. بنابراین سرویس‌های تاکسی سنتی یا تاکسی تلفنی ها اکنون خود را در حال رقابت با شرکت‌های جدید و تاکسی های آنلاین می‌ بینند. خبر خوب این است که علی‌رغم این چالش‌ ها، تاکسی ‌ها و شرکت ‌های کرایه خصوصی می توانند همچنان شانس پیروزی در این رقابت را داشته باشند. برای این منظور کافیست از روش های مدرن بازاریابی مانند استفاده از پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی ها استفاده کرده و اطمینان حاصل کنند که خدمات عالی به مشتریان ارائه می ‌شود. یکی از استراتژی هایی که می تواند به این کسب و کارها در انجام این امر کمک کند، استفاده از بازاریابی پیامکی برای برقراری ارتباط با مشتریان و رانندگان است.

در حقیقت نیاز به سامانه ارتباطی موثر در تاکسی تلفنی بیش از پیش حس می شود. بازاریابی پیامکی یک فرصت عالی برای تاکسی‌ها و شرکت‌های تاکسی خصوصی است، زیرا ایجاد یک لیست تماس بلند بالا برای آن ها راحتی قابل دستیابی است. آن ها می توانند شماره‌های تلفن همراه مشتریان فعلی و مشتریان جدید را ثبت و از آن برای ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی استفاده کنند. علاوه بر این، بازاریابی پیامکی به تاکسی تلفنی ها این امکان را می دهد که خدمات مشتری با کیفیتی را ارائه داده و از این طریق با شرکت های حمل و نقل آنلاین که از نوتیفیکیشن های گوشی هوشمند برای برقراری ارتباط استفاده می کنند، رقابت کنند. جالب است بدانید که یافته‌های اخیر نشان می ‌دهد که از هر ده نفر نه نفر می ‌خواهند با برندها با استفاده از پیامک صحبت کنند که نشان دهنده تقاضای بالای این سرویس است. 

روش های تبلیغاتی تاکسی تلفنی

روش های تبلیغات تاکسی تلفنی

بیشتر تاکسی تلفنی ها از دیرباز از روش های سنتی بازاریابی استفاده و کسب و کار خود را تبلیغ می کردند. روش هایی مانند پخش تراکت، تبلیغ در مجلات آگهی محل، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و …. . اما این روش ها تا یک زمانی جوابگو بود و بعد از ورود گوشی های هوشمند و تاکسی های آنلاین، حرفی برای گفتن نداشتند! در این زمان تاکسی تلفنی ها یا آژانس های تاکسی تلفنی در بازار رقابت با شکست روبرو شدند و میدان را تسلیم رقبای تازه خود کردند. با این وجود هنوز هم به دلیل تقاضای بالای مسافران و عواملی مانند قابلیت رزرو و امنیت و … می توان با یک روش بازاریابی صحیح گوی رقابت را از تاکسی های آنلاین ربود. یکی از روش های بازاریابی که می تواند باعث پیروزی در این رقابت شود، استفاده از پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی ها است. 

پنل پیامکی

از نظر آماری 95 درصد پیامک ها در عرض 3 دقیقه پس از دریافت خوانده می شوند. ظاهراً این بازه زمانی در مورد تاکسی تلفنی ها کمتر است، زیرا مردم معمولاً منتظر پیام آن ها هستند. بنابراین می توان از پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی ها به عنوان راهی موثر و پربازده برای بازاریابی و تبلیغات استفاده کرد. اما پنل پیامکی چیست؟ پنل پیامکی یک سیستم ارتباطی است که از طریق نرم افزارهای خاصی به کاربر اجازه ساخت حساب کاربری می دهد. کاربر با فعال کردن حساب کاربری و استفاده از امکاناتی مانند ارسال هدفمند یا بانک جامع شماره، می تواند پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی خود را با یک کلیک و به صورت همزمان به هزاران مخاطب ارسال کند. بنابراین با استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه، کسب و کارها تنها یک کلیک با معرفی و تبلیغ خود به هزاران مخاطب هدف فاصله دارند. از سوی دیگر این روش بسیار مقرون به صرفه بوده و با نرخ خوانایی بالای 95 درصد، به یکی از پربازده ترین روش های بازاریابی مدرن تبدیل شده است. در ادامه اما علاوه بر مزایا با کاربردهای پنل پیامکی در تاکسی تلفنی نیز آشنا می شویم.

کاربردهای پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی ها

کاربردهای پنل پیامکی در تاکسی تلفنی

پنل پیامکی در تاکسی تلفنی می ‌تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد که می ‌توان در زیر به برخی از آن ‌ها اشاره کرد:

ارسال پیام تایید رزرو به مشتریان 

ارسال پیام تایید رزرو به مشتریان یکی از کاربردهای مهم پنل پیامکی برای در تاکسی تلفنی هاست. با استفاده ازاین سیستم مسافران دیگر نیازی به تماس با شماره خدمات مشتری تاکسی تلفنی ندارند، بلکه به آن ها اجازه می دهد تا بدون نیاز به تماس تلفنی با کسی تاکسی خود را رزرو کنند. این سرویس به دلیل تغییر ترجیحات ارتباطی جامعه می تواند در افزایش رضایت مشتری، به ویژه برای نسل جوان مفید باشد. 

ارسال پیام یادآوری برای سفر به مشتریان

با استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه به مسافران می توان یک پیامک تأیید و یادآوری ارسال کرد تا مشتری نسبت به رزرو اطمینان داشته باشد و از رزرو تاکسی به رقیب خودداری کند. این کاربرد به ویژه برای کسانی که از روزهای قبل سفر خود را رزرو می کنند، مفید و کاربردی است.

اطلاع‌رسانی درباره قیمت، تخفیفات و عرضه خدمات جدید به مشتریان

یکی از مهم ترین دغدغه های مسافران معمولاً اطلاع در مورد قیمت و هزینه سفر و یا تخفیفات است. بنابراین ار سیستم ارسال پیامک انبوه می توان در جهت اطلاع‌رسانی درباره قیمت، تخفیفات و عرضه خدمات جدید به مشتریان نیز استفاده کرد. بسیاری از شرکت های تاکسی آنلاین یا شرکت‌های حمل‌ونقل، با ارائه تخفیف ‌هایی مانند سواری برای اولین بار یا معرفی به دوستان، سعی در جذب مشتریان بیشتر دارند. با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان در حال حاضر قبل از تعهد به خدمات شما به دنبال پیشنهادهای تبلیغاتی هستند، استفاده از تخفیف ها و تبلیغات می تواند گزینه خوبی برای جذب مشتریان جدید باشد.

ارسال پیام‌های فعال‌سازی به رانندگان تاکسی تلفنی

تاکسی های تلفنی می ‌توانند از پنل پیامکی برای ارسال پیامک به رانندگان خود استفاده کنند. این پیام‌ها می‌توانند شامل اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با سفرهای روز و جزئیات مربوط به آن‌ها باشد. همچنین ارسال پیام‌های فعال‌سازی به رانندگان تاکسی تلفنی نیز می تواند از طریق یک پنل پیامکی که ارتباط ایمن را ارائه می دهد؛ اتفاق بیافتد.

مزایای پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی ها

مزایای استفاده از پنل پیامکی در تاکسی تلفنی

مزایای استفاده از پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی ها تنها به تبلیغ و معرفی آن ها ختم نمی شود. ارسال پیامک انبوه به مسافران و رانندگان می تواند مزایای زیادی برای کسب و کارهای تاکسی تلفنی داشته باشد. در ادامه با برخی از این مزایا بیشتر آشنا می شویم:

کاهش هزینه‌ها و زمان برای ارتباط با مشتریان و رانندگان تاکسی تلفنی

بازاریابی یکی از مقرون به صرفه ترین روش های بازاریابی مدرن است. با استفاده از پنل پیامکی، تاکسی تلفنی ها می ‌توانند هزینه‌های تبلیغاتی خود را کاهش داده و به صورت موثرتر و با کمترین هزینه به مشتریان خود اطلاع‌رسانی کنند. به علاوه ارسال پیامک انبوه مزیت های دیگری از جمله افزایش سرعت و دقت در ارسال اطلاعات نیز دارد. به معنای دیگر با استفاده از پنل پیامکی، تاکسی تلفنی ها می ‌توانند با سرعت و دقت بیشتری اطلاعات و پیام‌های خود را به دست مشتریان رسانده و بهبود کیفیت خدمات خود را تضمین کنند.

افزایش رضایت مشتریان از خدمات تاکسی تلفنی

تاکسی تلفنی ها با ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی به مشتریان، مانند یادآوری رزرو تاکسی، تأیید سفر، ارسال اطلاعات ماشین و راننده و … می ‌توانند سطح رضایت آن‌ ها را افزایش داده و از این طریق کیفیت خدمات خود را بالا ببرند.

ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز درباره خدمات تاکسی تلفنی به مشتریان

تاکسی تلفنی ها به آسانی می توانند ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز درباره خدمات خود را در جهت وفادار کردن مشتریان به کار گیرند. ارسال این اطلاعات علاوه بر یادآوری برند به مشتری، باعث افزایش اعتماد و تجربه کاربری خوب مشتریان می شود.

نحوه پیاده‌سازی پنل پیامکی در تاکسی تلفنی

یکی از مهم ترین اقداماتی که برای پیاده‌سازی پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی باید صورت گیرد، انتخاب پنل پیامکی مناسب برای تاکسی تلفنی است. به معنای دیگر پنل پیامکی که اینگونه کسب و کارها باید استفاده کنند، باید امکاناتی نظیر ارسال هدفمند، ارسال از روی نقشه، امنیت بالا برای ارسال اطلاعات محرمانه راننده و مسافر و غیره داشته باشد. همچنین اتصال پنل پیامکی به سیستم تاکسی تلفنی می تواند تجربه مشتری از خدمات را بهبود بخشیده و بازاریابی را به سطح بالاتری ببرد. اما پیش از هرچیزی باید از طراحی پیام‌های مناسب برای ارسال به مشتریان و رانندگان تاکسی تلفنی اطمینان پیدا کرد. چراکه یک متن نامناسب و غیر جذاب می تواند به ضرر کسب و کارها و عدم موفقیت کمپین بازاریابی پیامکی آن ها منجر شود.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

نتیجه‌گیری

در حال حاضر که رقابت بین تاکسی تلفنی ها و تاکسی های آنلاین بیش از پیش شده و تقاضای مسافران نیز افزایش داشته، بهترین کار استفاده از بازاریابی صحیح و اصولی برای پیروزی در میدان رقابت است. استفاده از پنل پیامکی برای تاکسی تلفنی ها راه نجات یا همان برگ برنده آن ها در این بازار رقابتی است. تاکسی تلفنی ها می توانند از بازاریابی پیامکی به عنوان یک روش پربازده، مقرون به صرفه و ایمن و آسان برای بازاریابی و معرفی خود به مردم استفاده کنند. برای مثال می توانند خدماتی همچون ارسال پیامک تایید وضعیت سفر، اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با سفر به راننده، اطلاع‌رسانی مرتبط با ترافیک یا رویدادهای خاص در منطقه یا یادآوری ها و تخفیفات و غیره را از طریق پیامک انبوه به هزاران مشتری ارسال کنند. برای این منظور کافیست در یک پنل پیامکی ایمن ثبت نام کرده و کمپین تبلیغات پیامکی خود را آغاز کنند. در این مطلب به طور مفصل در مورد نحوه پیاده سازی پنل پیامکی و مزایای استفاده از پنل پیامکی در تاکسی تلفنی صحبت کردیم. اگر شما نیز تجربه ای در این زمینه دارید می توانید آن را با ما و سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *