کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات ورزشی

کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات ورزشی

با استفاده از پنل پیامکی برای خدمات ورزشی، در میادین رقابت برنده باشید! بازاریابی پیامکی می تواند بزرگترین دارایی برای مشاغل حوزه ورزش، مثل خدمات ورزشی، باشگاه ورزشی، فروشگاه لوازم ورزشی و … باشد. 

ارتباط بین مسئولان باشگاه، بازیکنان و هواداران، توصیه در مورد تغییرات مکان بازی و شروع کلاس های جدید در آخرین لحظه بسیار حیاتی است. به همین ترتیب، ارسال پیامک برای کمک به عضویت ورزشکاران، هماهنگی مربیان و برنامه‌ریزی کلاس‌ها و جلسات برای صاحبان سالن‌های ورزشی مفید است. با استفاده از پنل پیامکی، می توان با هر یک از اعضای باشگاه یا کارکنان آن به طور همزمان و آنی تماس گرفت. همچنین اگر صاحب یک باشگاه ورزشی یا کلاس آموزشی ورزشی هستید، می توانید با بازاریابی پیامکی، مخاطبان بیشتری را به باشگاه و کلاس خود دعوت و از این طریق کسب و کار خود را رونق دهید. در ادامه این مطلب در مورد کاربرد پنل پیامکی و بازاریابی پیامکی برای خدمات ورزشی صحبت خواهیم کرد؛ پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

کاربرد پنل پیامکی برای خدمات ورزشی

کاربرد پنل پیامکی برای خدمات ورزشی

بازاریابی پیامکی و صنعت ورزش بیش از یک دهه است که دست به دست هم داده اند. به لطف استراتژی‌های بازاریابی پیامکی، یک باشگاه یا کلاس ورزشی، به طور مستقیم‌ با اعضای خود ارتباط برقرار کرده و همچنین مشتریان بالقوه را بهتر جذب می کند. از طریق ارسال پیامک انبوه، باشگاه های ورزشی می ‌توانند اعضای خود را به روش‌های مختلفی از جمله مسابقات و هدایا و تخفیفات ویژه؛ به عضو همیشگی و وفادار خود تبدیل کنند. 

علاوه بر این، ارسال اطلاعیه ها، یادآوری ها معرفی باشگاه و رویدادها و کلاس هایش با استفاده از پنل پیامکی برای خدمات ورزشی، بسیار آسان تر و مقرون به صرفه تر است. بنابراین بیایید به نحوه استفاده از پیامک در خدمات ورزشی و کاربردهای آن نگاهی انداخته و ببینیم چگونه بازاریابی پیامکی می‌ تواند به این مشاغل در افزایش تعامل مشتریان و در نهایت درآمد کلی کمک کند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

اعلام برنامه‌های آموزشی ورزشی

در صورت وجود هر گونه تغییر لحظه آخری در رویدادهای باشگاه و یا اعلام برنامه‌های آموزشی ورزشی، ارسال SMS از طریق پنل پیامکی برای خدمات ورزشی، می تواند مفید باشد. به عنوان مثال، اگر یک رویداد در آخرین لحظه لغو شده یا اگر مکان به طور ناگهانی تغییر کرده، می توانید پیامک اطلاع رسانی و یادآوری برای اعضای باشگاه ارسال کنید. ارسال برنامه ‌های تمرینی هفتگی به ورزشکاران ورزشگاه ‌ها و یادآوری برنامه ‌های آموزشی ورزشی به والدین نیز می تواند ایده خوبی برای برقراری ارتباط با مشتریان باشد. 

پنل پیامکی برای باشگاه

اطلاع رسانی از وضعیت باشگاه

یکی دیگر از مزیت های استفاده از پنل پیامکی برای خدمات ورزشی، ارسال پیامک های اطلاع رسانی است. فراموش نکنید که شما به عنوان صاحب یک باشگاه یا کلاس ورزشی در برابر وقت و هزینه اعضای باشگاه یا مربیانی که در باشگاه شما شاغل هستند، مشئولیت دارید. برای مثال می توانید با استفاده از پیامک، به ورزشکاران و مربیان، تعطیلی یا تغییر ساعت کاری باشگاه را اطلاع رسانی کنید. همچنین اعلام اخبار و اطلاعات جدید مربوط به باشگاه به ورزشکاران و مربیان می تواند ارتباط آن ها با شما را محکم تر و اعتمادشان را جلب کند.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

پیامک‌های تبلیغاتی و تخفیف‌ها

از مهم ترین کاربرهای بازاریابی پیامکی برای خدمات ورزشی، ارسال پیامک های تبلیغاتی است. این روش نه تنها شما را به مخاطبان جدید وصل می کند؛ بلکه با ارسال پیام‌ های تبلیغاتی و تخفیف ‌های ویژه به مشترکین ورزشگاه‌ها می توانید آن ها را مشتری ثابت خود کنید. تبلیغات کلاس ‌های ورزشی جدید، پیشنهاد ویژه‌ی هفته و اعلام تخفیف‌های ویژه به مشترکین و والدین چند نمونه از پیامک تبلیغاتی مخصوص باشگاه های ورزشی است. شما از این طریق آنها را به بازگشت به باشگاه و ورزش تشویق و در نهایت سود و درآمد خود را بالا می برید. 

اطلاع رسانی از رویدادهای ورزشی

با استفاده از بازاریابی پیامکی، می ‌توانید به راحتی اعضای باشگاه یا والدینی که کودکان خود را در کلاس های ورزشی شما ثبت نام کرده اند، از رویدادهای ورزشی مختلف مطلع کنید. برای این منظور، می ‌توانید به پیامکی آن‌ها را دعوت کرده و یا زمان برگزاری رویداد را یادآوری کنید. همچنین، برخی از تیم‌ های ورزشی نیز خدمات پیامکی برای اطلاع‌رسانی از بازی‌ها و رویداد های خود ارائه می ‌دهند. 

اطلاع رسانی رویدادهای ورزشی
باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

اعلام نتایج و پیشرفت ورزشکاران

یکی دیگر از کاربرد های مهم پنل پیامکی برای خدمات ورزشی، اعلام نتایج مسابقات ورزشی به ورزشکاران و مربیان و یا والدین در باشگاه‌های کودک و نوجوان است. شما می توانید از بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک با اعضا یا والدین اعضای باشگاه خود، آن ها را در جریان نتایج مسابقات، پیشرفت و برنامه های آتی قرار داده و از این جهت اعتماد آن ها را به خود افزایش دهید. ارسال این گونه پیامک ها باعث برقراری هر چه بهتر ارتباط بین اعضا و شما در باشگاه ورزشی شده و عضویت مشتریان را ثابت و همیشگی می کند.

پیگیری وضعیت عضویت و پرداخت حق عضویت

شما به عنوان صاحب باشگاه یا کلاس ورزشی وظیفه دارید وضعیت عضویت، موعد پرداخت حق عضویت و پایان تاریخ عضویت اعضای باشگاه را به آن ها یادآوری کنید. در صورتی که هرکدام از این موارد به تعویق بیافتد، هم برای شما و هم برای اعضا زیان آور است. از سوی دیگر ارسال پیامک یا تماس تلفنی به همه اعضا کار سخت، زمانبر و پر هزینه ای است. اینجاست که استفاده از پنل پیامکی برای خدمات ورزشی؛ می تواند کاربردی و مفید باشد. شما با ارسال پیامک به اعضا و مشتریان خود به صورت همزمان می توانید پیگیری های لازم را در جهت عضیت آن ها انجام داده و خود را فردی مسئولیت پذیر نشان دهید.

پیگیری وضعیت عضویت و پرداخت حق عضویت

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

در آخر

در چند سال گذشته، ما شاهد افزایش استفاده از پیامک توسط باشگاه های ورزشی بوده ایم. مانند بسیاری از صنایع دیگر، باشگاه های ورزشی و خدمات ورزشی هم به ارتباط خود با مشتری متکی هستند. به معنای دیگر ارتباط موثر و قوی، کلید موفقیت این کسب و کارها است! از سازماندهی کارکنان و به روز نگه داشتن اعضا و حامیان گرفته تا اطلاع لغو بازی در لحظه آخر. ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی برای خدمات ورزشی، به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه با بازیکنان، هواداران و کارکنان خود ارتباط برقرار کنید. 

به علاوه ارسال پیامک تبلیغاتی مانند تخفیفات ویژه و معرفی باشگاه با افراد محلی، یا پیامک های اطلاع رسانی جهت یادآوری موعد پایان عضویت، زمان برگزاری اولین جلسه کلاس یا رویدادای ورزشی از جمله کاربردهای بازاریابی پیامکی در خدمات ورزشی است. البته کاربردها و فواید استفاده از بازاریابی پیامکی به همین جا ختم نمی شود. ما در این مطلب انواع و اقسام کاربردهای بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای باشگاه های ورزشی را بررسی کردیم. اگر شما هم به تازگی باشگاه خود را تاسیس کرده و به دنبال جذب اعضا هستید و یا می خواهید رونق کسب و کارتان را بیشتر کنید؛ این مطلب برای شماست. در نهایت از شما می خواهیم تجربیات و نظراتتان در این زمینه را با ما و سایر مخاطبان این صفحه به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *