کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای روانشناسان

کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای روانشناسان

در بحث سلامت روان، ارتباط بیمار با درمانگر و روانشناس باید سریع صورت گرفته و پیام های ارسال شده به سرعت قابل دسترسی باشد. بنابراین پیامک یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار است. پیامک نیازی به اتصال به اینترنت ندارد و می تواند توسط اکثریت جامعه در سراسر کشور استفاده شود، حتی در مناطق روستایی که اتصال به اینترنت ضعیف است. حتی به تلفن های معمولی می توان پیامک ارسال کرد و نیازی به گوشی هوشمند نیست. بنابراین ارسال پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای یک روانشناس می تواند همان چیزی باشد که همیشه به دنبال آن بود! ارتباط عمیق تر با بیمار، دسترسی آسان و سریع به بیمار و در نهایت افزایش سود و رونق کار. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا برخی مزایا و کاربردهای دیگر استفاده از پنل پیامکی و بازاریابی پیامکی برای روانشناسان و دیگر متخصصان حوزه سلامت روان را بخوانیم.

افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

معرفی بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی

معرفی بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی

پیش از هر چیز لازم است در مورد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی بیشتر بدانیم. اگر به فکر راه ‌های جدید و پیشرفته برای رشد کسب و کار و حرفه خود هستید، بازاریابی پیامکی می‌ تواند دقیقاً همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. به معنای دیگر اگر می‌ خواهید از سایر رقبایتان جلوتر باشید و روابط قوی‌تری با بیماران خود ایجاد کنید، ارسال پیامک راهی است که باید انجام دهید. ارسال پیامک راهی سریع، آسان است و مهمتر از آن تقریبا توسط همه خوانده می شود!

اما چگونه پیامک های مورد نظرمان را سریع و آسان برای همه بیماران یا مخاطبان جدیدمان بفرستیم؟ راه حل آن، استفاده از پنل پیامکی برای خدمات روانشناسی است. با استفاده از این ابزار ارتباطی شما می توانید پیامک های خود را در یک زمان واحد و به چندین نفر مختلف ارسال و با آن ها ارتباط برقرار کنید. این سیستم پیامک انبوه راهی سریع و آسان برای رساندن شما به مقصد نهایی، یعنی رونق کسب و کارتان است. در ادامه نگاهی می اندازیم به کاربردهای پنل پیامکی برای روانشناسان و درمانگران و مزایا و محدودیت های آن را بررسی می کنیم.

کاربردهای پنل پیامکی برای روانشناسان

کاربردهای بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی در روانشناسی

استفاده از بازاریابی پیامکی برای برقراری ارتباط با بیماران در حوزه روانشناسی، دسترسی به بیماران را بسیار آسان کرده است. کلینیک ‌ها و مراکز روانپزشکی و روان درمانی در حال حاضر از پیامک برای ارسال هشدارها و اطلاع رسانی‌ها به بیماران استفاده می ‌کنند. اما دامنه استفاده از پیامک برای روانشناسان، مشاوران و درمانگران در عمل فراتر از این موارد است. 

برای مثال از پنل پیامکی برای روانشناسی مشاوره‌ای، می توان در ارسال پیامک های توصیه و راهنمایی های هر از گاه به بیماران استفاده کرد. و یا در مورد روانشناسی بالینی، روانشناس می تواند از پنل اس ام اس برای یادآوری داروها و جلسات مشاوره و یا دریافت بازخورد و وضعیت بیمار استفاده کرد. همچنین یکی از کاربردهای پنل پیامکی برای روانشناسی سازمانی، ایجاد ارتباط سریع و آسان با کارکنان یک سازمان، ارسال اطلاعیه ها و یادآوری به آن هاست. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مزایای پنل پیامکی برای روانشناسان

مزایای استفاده از بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای روانشناسان

روانشناسان و سایر فعالان در حوزه سلامت روان نقش مهمی در جامعه ایفا می ‌کنند. برای ایفای این نقش مهم و حیاتی ارتباط فوری بین متخصص روان و بیمار ضروری است و چه راهی بهتر از ارسال پیامک برای برقراری ارتباط با بیماران؟ پیامک به عنوان یک ابزار ارتباطی سریع و کم هزینه و همچنین یک ابزار شخصی و موثر شناخته شده و به شما امکان می دهد روابط طولانی مدت با بیماران خود ایجاد و سطح رضایت آن ها را بالا نگه دارید. 

از سوی دیگر برقراری ارتباط با بیمار در رابطه با قرار ملاقات ها، ساعات کاری کلینیک، هشدارها و یادآوری ها و غیره اغلب دشوار و وقت گیر است. استفاده از پنل پیامکی برای خدمات روانشناسی با صرفه جویی در وقت و هزینه، به شما کمک می کند تا پیام خود را مستقیماً به دست بیماران خود برسانید. در ادامه با برخی مزایای دیگر پنل پیامکی برای مطب روانشناسی آشنا می شویم:

کاهش هزینه‌های ارتباطی

با استفاده از بازاریابی پیامکی برای خدمات روانشناسی، می توانید به راحتی هزینه های تبلیغات و مارکتینگ خود را کاهش دهید. به طور کلی هزینه های ارسال پیامک آن هم با استفاده از پنل پیامکی، نسبت به روش های تبلیغاتی دیگر کمتر است. به علاوه برقراری ارتباط از طریق پیامک نسبت به تماس تلفنی هزینه کمتری دارد و در هزینه و وقت بیمار و شما صرفه جویی می کند.

بهبود ارتباط با مشتریان و مراجعین

بازاریابی پیامکی و استفاده از پنل پیامکی برای خدمات روانشناسی، می ‌تواند ابزار بسیار مؤثری برای تقویت و حفظ ارتباط با بیماران و مراجعین باشد. تعامل دوستانه که از طریق پیامک امکان پذیر است، باعث می شود بیمار احساس راحتی و ارتباط صمیمانه تری با روانشناس و مشاور خود کند. این ارتباط صمیمانه همان چیزی است که از یک تراپی موفق انتظار می رود.

به علاوه شما می توانید بازخورد بیماران خود را از طریق پیامک دریافت کنید. ارسال اینگونه پیامک های بازخورد و نظر سنجی، به بیماران شما اطمینان می دهد که شنیده می شوند و می توانند راحت تر به شما اعتماد کنند.

افزایش امنیت و حریم خصوصی

استفاده از پنل پیامکی باعث افزایش امنیت و حریم خصوصی بیمار می شود. چراکه پیام دکتر مستقیماً به دست خود بیمار رسیده و در این ارتباط منشی و سایر کارکنان مطب حذف می شوند. روانشناسان از این طریق می‌ توانند به مراجعین خود اطمینان داده و اعتماد آن‌ها را به خود جلب کنند.

ارتباط مستقیم با کارشناسان سیگنال

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

مثال‌های کاربردی بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی در روانشناسی

استفاده از بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات روانشناسی، به منظور برقراری ارتباط با بیماران، دسترسی به بیماران را در عمل بسیار آسان کرده است. بسیاری از روانشناسان، درمانگران و یا سایر فعالین حوزه سلامت روان در حال حاضر از پیامک برای ارسال پیامک های تبلیغاتی یا هشدارها و اطلاع رسانی های مختلف به بیماران خود استفاده می‌کنند. در ادامه با برخی از مثال‌های کاربردی بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی در روانشناسی آشنا می شویم:

ارسال پیامک به مشتریان برای اعلام زمان وقت مشاوره

یکی از انواع پیامک های اطلاع رسانی، پیامک برای اعلام زمان وقت مشاوره است. شما می توانید روز و ساعت وقت مشاوره بیمار را تنظیم و به آن ها ارسال کرده و یادآوری داشته باشید. مشتریان می توانند به جای تماس برای تعیین وقت ملاقات، از پیامک برای گرفتن وقت ویزیت استفاده کنند. به علاوه بیماران را می توان تشویق کرد که در صورت تمایل به لغو نوبت، یک کلمه کلیدی را در جواب پیامک اطلاع رسانی زمان وقت مشاوره ارسال کنند. 

ارسال پیامک به مشتریان برای یادآوری جلسه مشاوره بعدی

یکی دیگر از کاربردهای ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی برای خدمات روانشناسی، ارسال پیامک به بیماران برای یادآوری جلسه مشاوره بعدی است. این نوع پیامک ها از دو جهت مفید هستند. یکی اینکه بیمار از شما قدردان خواهد بود که توجه ویژه به او داشته و برای وقت خود و او ارزش قائل هستید. دیگر اینکه شما با ارسال این پیامک، ممکن است باعث دلگرمی بیمارانی شوید که تصمیم گرفت اند جلسات تراپی و مشاوره خود را ترک کنند.

ارسال پیامک به مشتریان برای ارائه خدمات جدید و پروموشن‌های تخفیفی

مراکز روانشناسی و مشاوره می توانند از بازاریابی پیامکی برای تبلیغ خدمات جدید و یا آفرهای ویژه خود از طریق کوپن های تخفیف، برنامه های ویژه بیماران قدیمی یا کدهای تبلیغاتی استفاده کنند. 

این کار را می توان به آسانی وبا ارسال پیامک انبوه از طریق پنل پیامکی برای خدمات روانشناسی، به بیماران ارسال و آنها را از پیشنهاد و تبلیغات ویژه خود مطلع کرد. مزیت اصلی ارسال اینگونه پیامک های تبلیغاتی این است که شما می توانید مطمئن باشید که در عرض چند دقیقه مخاطب مناسب خود را هدف قرار می دهید. بازاریابی پیامکی همچنین به شما این امکان را می دهد که با ارائه چیزی ارزشمند به مخاطبان جدید، بیماران جدیدی را به سمت خود جذب کنید.

ارسال پیامک به مشتریان برای ارائه نکات روانشناسی هفتگی

ارسال نکات روانشناسی هفتگی یا ماهیانه به بیماران خود یک راه عالی برای کمک به ایجاد یک رابطه قوی است. اینگونه پیامک های یادآوری، نوعی ارتباط دوستانه بین شما و بیمارتان به وجود آورده و مطب و مرکز مشاوره شما را به طور منظم در ذهن بیمارانتان نگه می دارد.

ارسال پیامک به مشتریان برای ارائه نتایج تست های روانشناسی 

اغلب در بسیاری از مطب ها و مراکز روانشناسی، بیمارانی را خواهید دید که برای دیدن نتایج تست خود مدام مراجعه کرده و وقت و انرژی خود را هدر می دهند. ارسال پیامک و پنل پیامکی برای خدمات روانشناسی، به هر کلینیکی کمک می کند تا با ارسال یک پیامک اطلاع رسانی به این بیماران، این موضوع را مدیریت کند. شما می توانید با ارسال پیامک برای ارائه نتایج تست های روانشناسی به بیماران خود، یک موقعیت برد – برد برای خود و بیمار به وجود آورید!

پنل پیامکی برای روانشناسان

نکات مهم در استفاده از بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی در روانشناسی

ارسال پیامک انبوه از طریق پنل پیامکی برای خدمات روانشناسی، به سادگی بازاریابی پیامکی در کسب و کارهای دیگر نیست. این حرفه یک حرفه پزشکی است و حساسیت ها و قوانین خاص خودش را دارد که باید حتماً رعایت شود. چراکه صنعت مراقبت‌های بهداشتی، که روانشناسی نیز یکی از آن هاست؛ به شدت برای محافظت از اطلاعات سلامت و اطلاعات شخصی بیمار اهمیت قائل است. بنابراین برای جلوگیری از اینکه اطلاعات بیمار در معرض دید عموم قرار نگیرد و فاش نشود، خوب است که یک کانال پیام‌رسان امن برای خود انتخاب کنید. برخی از نکات مهمی که در استفاده از بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی در روانشناسی باید رعایت کرد، عبارتند از:

اهمیت حفظ حریم خصوصی مشتریان

شما باید قوانین را رعایت کنید و فقط برای کسانی که رضایت خود را برای دریافت پیامک های تبلیغاتی اعلام کرده اند، پیامک ارسال کنید. در غیر این صورت ممکن است با مشکلات قانونی مواجه شوید. 

رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای در ارتباط با مشتریان

 برای ایجاد یک کمپین بازاریابی پیامکی سازگار و ایمن، باید اصول اخلاق حرفه‌ای در ارتباط با مشتریان را رعایت کنید. برای مثال از ارسال پیامک هایی با محتوای خیلی شخصی و خصوصی، محتوایی خارج از چهارچوب ارتباط پزشک و بیمار، محتوای خلاف شرع و قانون، محتوای آزارگر یا کلاهبرداری و … خودداری کنید.

ایجاد پیام‌های قابل فهم و جذاب برای مشتریان

یکی از مزیت های بزرگ پیامک نسبت به ایمیل، توانایی داشتن تعاملات شخصی تر و مختصرتر است. پیامک برای یادآوری‌های کوتاه و پیام های قابل فهم و جذاب به خصوص در رشته روانشناسی عالی است. در واقع یکی از مهمترین نکاتی که باید در ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی برای خدمات روانشناسی، رعایت کنید؛ نوشتن متنی جذاب و مناسب برای مخاطبان است. این کار باعث می شود احتمال بازخورد و پاسخ بیمار بالاتر رفته و یا مخاطب بیشتری به مطب و مرکز مشاوره شما جذب شود.

افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

نتیجه‌گیری

هر صنعتی تحت تأثیر فناوری های جدید قرار گرفته و کلینیک های روانشناسی هم از این قاعده مستثنی نیستند. به طور کلی در حوزه روانشناسی، ارتباط با بیمار اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد. به معنای دیگر یک ارتباط قوی و سالم بین بیمار و روانشناس یا مشاور می تواند باعث موفقیت بی چون و چرای نتایج درمان شود. اهمیت ارتباط قوی نه تنها در جلسات تراپی و درمان، بلکه در بازاریابی خدمات روانشناسی هم خودش را نشان می دهد. بنابراین بهترین راه برای برقراری ارتباط با بیماران چیست؟ 

ما در این مطلب به این سوال پاسخ داده و یکی از بهترین روش ها یعنی استفاده از پنل پیامکی برای خدمات روانشناسی را معرفی کردیم. همه بیماران از تلفن همراه استفاده کرده و از سوی دیگر نرخ باز شدن پیامک 98 درصد است و 83 درصد از افراد یک پیامک را در عرض 90 ثانیه پس از دریافت آن باز می ‌کنند. بدین ترتیب بهترین راه برای رونق مرکز روانشناسی و خدمات مشاوره شما، استفاده از بازاریابی پیامکی و پنل اس ام اس برای خدمات روانشناسی است. از این سرویس ارتباطی می ‌توان برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه، یادآوری و اطلاع رسانی به بیماران، دسترسی به بیماران جدید و افزایش وفاداری بیماران قدیمی بهره برد. در نهایت از شما می خواهیم اگر تجربه یا نظری در این زمینه دارید، آن را با ما و سایر مخاطبان این صفحه به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *