پنل پیامکی برای شهرداری ها

پنل پیامکی برای شهرداری ها

پنل پیامک شهرداری یک ابزار مناسب و کاربردی برای ارتباط بهتر با شهروندان، کارمندان و سرعت بخشیدن به امور اداری ارباب رجوع است. یکی از اهداف مهم تمام کشورها از جمله کشور عزیز ما، رسیدن به دولت الکترونیک یا پیشرفت روزافزون در این زمینه است. سازمان‌های دولتی، وزارتخانه‌ها، دانشگاه‌های دولتی، بانک‌ها، اداره مالیات، فرمان‌داری‌ها، استان‌داری‌ها و شهرداری‌ها از جمله مشاغلی هستند که برای بیشتر از تبلیغ و معرفی خود، به تسهیل روابط کاری و اداری در سازمان خود نیاز دارند. ساده‌ترین و مهم‌ترین ابزار برای این کار، استفاده از پیام کوتاه است. در این مقاله به کاربردهای پنل پیامک شهرداری می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان

پنل پیامکی شهرداری چیست؟

مشاغل گوناگون خصوصی و دولتی برای معرفی محصولات وخدمات یا انجام امور اداری خود نیاز به ارسال پیام کوتاه دارند. برای این کار باید ابتدا در یک سامانه ارسال پیامکی ثبت‌نام کنید. خط پیامکی تبلیغاتی یا خدماتی بخرید و به مخاطبین هدف خود پیامک ارسال کنید.

سامانه پیامکی امکانات مختلفی دارد مانند ارسال به بلک لیست، استعلام بلک لیست، بانک شماره جامع و به روز، ارسال منطقه‌ای، شهری، استانی و ارسال از روی نقشه. پنل پیامک برای معرفی و تبلیغات مشاغل و سازمان‌های مختلف دولتی و خصوصی مانند شهرداری‌ها کاربرد دارد.

کاربرد پنل پیامک برای شهرداری‌ها

 1-ارسال پیامک پاسخگویی

شما می‌توانید نتیجه درخواست ارباب‌رجوع را به صورت اس ام اس برای او ارسال کنید. با این کار، دیگر نیازی به حضور مردم در ادارات و شهرداری‌ها نخواهد بود. و این یعنی صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها. هم برای کارمندان شهرداری و هم برای مردم.

همچنین می‌توان پیامک تایید درخواست، تشکر، واریز و…را برای شهروندان ارسال کرد.

2-ارتباط با کارمندان

برای ارتباط بهتر با کارمندان شهرداری، می‌توان از ارسال پیامک استفاده کرد. ارسال پیامک تبریک تولد، تبریک یا تسلیت‌ مناسبت‌ها، واریز حقوق و عیدی، برگزاری مسابقه، ارسال پیامک نظرسنجی و…از جمله کاربردهای استفاده از سامانه پیام کوتاه است.

3-ارسال پیامک انتقادات و پیشنهادات

شهروندان می‌توانند بدون مراجعه حضوری و اتلاف وقت و هزینه، با یک پیامک، نظرات خود را درباره برنامه‌های شهرداری اعلام کنند. سامانه پیامک شهرداری موجب می‌شود شهردار با مردم شهرش ارتباط بهتری داشته باشد و مشکلات شهری سریع‌تر به گوش مسوولین مربوطه برسد.

4-اطلاع‌رسانی

هر ساله شهرداری‌ها برنامه‌های فرهنگی، آموزشی مختلفی در سطح شهر برگزار می‌کنند. فرهنگسراها و کانون‌ها پذیرای برنامه‌های مختلف شهرداری هستند. با ارسال پیامک انبوه خدماتی، می‌توانید شهروندان را از برنامه‌های خود مطلع کرده و آن‌ها را دعوت کنید. ارسال پیامک بسیار کم‌هزینه‌تر از نصب بیلبورد و بنر در سطح شهر است.

5-افتتاحیه

شهرداری‌ها در طول سال، مکان‌های مختلفی را برای رفاه حال شهروندان افتتاح می‌کنند. زمین بازی و ورزشگاه، فرهنگ‌سرا، مسجد، تالار همایش و کنفرانس، پارک، کتابخانه عمومی، پل زیرگذر و…

با ارسال اس ام اس انبوه می‌توان خدمات شهرداری را به اطلاع عمم مردم رساند.

سخن پایانی

شهرداری‌ها تلاش می‌کند بهترین ارتباط را با شهروندان و کارمندان خود داشته باشند و به اهداف کوتاه و بلند مدت خود برای رسیدن به دولت الکترونیک، نزدیک ونزدیک‌تر شوند. استفاده از پنل پیامک شهرداری و ارسال اس ام اس، یکی از مهم‌ترین اهداف دولت‌ها برای تسهیل امور ادرای است. به شما توصیه می‌کنیم پنل پیامکی را انتخاب کنید که سرعت ارسال بالا، بانک شماره گسترده، ارسال به بلک لیست و تعرفه مناسبی داشته باشد. سامانه پیامکی سیگنال با تیم پشتیبانی مجرب و آگاه به مخاطب هدف مشاغل گوناگون، آماده ارائه خدمات پیامکی به شما است. 32008-025

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *