انواع پنل پیامکی (نمایندگی و کاربری)

انواع پنل پیامکی (نمایندگی و کاربری)

یکی از کاربردی ترین روش هایی که امروزه برای تبلیغات، بازاریابی و اطلاع رسانی به کار گرفته می‌ شود ارسال پیامک انبوه می باشد. کاربرانی که اقدام به خرید پنل پیامکی می نمایند می توانند اقدام به ارسال پیامک به صورت انبوه برای طیف گسترده ای از افراد نمایند و خدمات و محصولاتشان را با پرداخت هزینه ناچیزی به سایر کاربران معرفی کنند. پیامک های انبوه می تواند حاوی پیام های خبری یا تبلیغی باشد.

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص انواع پنل پیامکی اطلاعاتی مفید و جامع را در اختیار شما قرار دهیم تا با افزایش آگاهی شما در این زمینه به شما کمک کنیم تا بتوانید مناسب ترین پنل را انتخاب نموده و آن را خریداری نمایید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم خواندن ادامه این مقاله را از دست ندهید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

چند نوع پنل پیامکی وجود دارد؟ 

اینفوگرافی انواع پنل پیامکی

در یک دسته بندی کلی اگر بخواهیم پنل های پیامکی را از نظر دسترسی آنها طبقه بندی کنیم به دو دسته پنل پیامکی کاربری و پنل پیامکی نمایندگی خواهیم رسید. هر یک از این پنل ها از کاربردهای خاص و ویژه ‌ای برخوردار می باشند و ما قصد داریم تا این پنل ها را به صورت کامل مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم:

پنل پیامکی کاربری 

به طور کلی امکانات و دسترسی های موجود در پنل کاربری نسبت به پنل نمایندگی کمتر می باشد. در این پنل، کاربران امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی برای تبلیغ مشاغل خود را می توانند داشته باشند تا بدین وسیله اقدام به جذب مشتری برای مجموعه خود کنند. پنل اس ام اس کاربری خود به دو پنل زیر تقسیم می‌گردد:

 • پنل کاربری تحت وب 
 • پنل کاربری تحت وب سرویس

پنل کاربری تحت وب

با استفاده از پنل کاربری تحت وب کاربران می ‌توانند تبلیغات خود را در سطح بالایی انجام دهند و بازدهی این پنل بسیار بالا می باشد و همین موضوع سبب شده تا پنل کاربری تحت وب امروزه به یکی از رایج ترین و پر استفاده ترین روش ها جهت ارسال پیامک تبدیل شود. 

برای استفاده از پنل کاربری تحت وب کاربران می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را در این پنل وارد نمایند و با توجه به دسترسی هایی که در پنل آنها وجود دارد اقدام به ارسال پیامک برای کاربران هدف کنند.

روند ارسال پیامک تبلیغاتی با استفاده از پنل کاربری تحت وب می تواند به طرق مختلفی انجام شود و کاربران با استفاده از فیلترهای متعددی که در اختیارشان قرار دارد می ‌توانند اقدام به محدودسازی مخاطبان هدف خود نمایند تا بتوانند خدمات و محصولاتشان را به مشتریانی که بیشتر مد نظرشان می باشد معرفی کنند. در این بخش فیلترهای مختلفی وجود دارد که شامل موارد زیر است:

 • ارسال پیامک بر اساس مشاغل
 • ارسال پیامک بر اساس دکل BTS
 • ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت
 • ارسال پیامک به کد پستی (همراه اول و ایرانسل)
 • ارسال پیامک با تفکیک پیش‌شماره
 • ارسال پیامک بر اساس نقشه

کاربران با انتخاب یک یا چند فیلتر می‌توانند مخاطبان هدفشان را انتخاب نموده و پیامک ‌های انبوهشان را برای این دسته از کاربران ارسال نمایند. مثلاً اگر کاربر قصد دارد برای پزشکانی که در محدوده قیطریه مشغول فعالیت می باشند پیامک تبلیغاتی ارسال نماید، با فیلتر هایی که در این بخش در اختیار او قرار دارد (فیلتر بر اساس مشاغل و کد پستی) می تواند این کار را به راحتی انجام دهد. 

علاوه بر این کاربران در پنل کاربری می توانند اقدام به ارسال پیامک خدماتی برای مشتریان خود نیز کنند. در پیام های خدماتی هیچ نوع تبلیغی انجام نمی شود و این پیام حاوی متن هایی نظیر یادآوری اقساط، پیامک های مربوط به روند ثبت نام و مواردی از این دست می باشد.

نکته: ویژگی های فوق بر مبنای تعرفه ای که کاربران پرداخت می کنند با یکدیگر متفاوت خواهد بود. نکته مهمی که در خصوص پنل های پیامکی وجود دارد این است که کلیه پیام های شما در این پنل ها ذخیره شده و این موضوع سبب می ‌شود که شما هیچ پیامی را از دست ندهید و در صورت نیاز بتوانید به پیام های خود دسترسی داشته باشید و برای برگرداندن پیام های خود نیازی به استفاده از کد برگرداندن اس ام اس نخواهید داشت.

پنل کاربری تحت وب سرویس

پنل کاربری تحت وب سرویس یک قابلیت بسیار کاربردی و مفید است که برای اپلیکیشن ها و نرم افزارها به وجود آمده است. شما قادر خواهید هستید تا به پنل کاربری تحت وب سرویستان را به نرم‌ افزاری که دارید متصل نمایید و با استفاده از آن اقدام به ارسال پیامک کنید. 

علاوه بر این شما می توانید پس از اتصال پنل وب سرویس پیامکتان به اپلیکیشن، روند احراز هویت سیستمی کاربرانتان را با استفاده از ارسال کد یکبار مصرف به انجام برسانید. اگر بخواهیم یک مثال در این زمینه بزنیم زمانی که شما قصد ورود به حساب جیمیل یا تلگرام خود را دارید رمز های یکبار مصرف از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد که روند آن درست شبیه به ارسال کد پنل تحت وب سرویس می باشد.

پنل پیامکی نمایندگی 

در پنل نمایندگی، نمایندگان می ‌توانند اقدام به ثبت نام کاربر زیر مجموعه نموده و امکان مشاهده و رصد تمامی فعالیت هایی که کاربران زیر مجموعه انجام می دهند توسط نماینده امکان پذیر خواهد بود. 

علاوه بر این در پنل نمایندگی، نمایندگان می ‌توانند تعرفه‌ هایی بیشتر از تعرفه خود برای کاربران زیر مجموعه شان اختصاص دهند و از ما به ‌التفاوت تعرفه ای که ایجاد می‌ شود می ‌توانند سود و درآمدی برای خود کسب کنند. معمولا تعرفه هایی که به پنل نمایندگی اختصاص داده می ‌شود نسبت به تعرفه های موجود در پنل کاربری کمتر می باشد. 

بسیاری از افراد پنل پیامکی نمایندگی را به عنوان یک کسب و کار خانگی معرفی می نمایند که هرکس با داشتن مقداری کمی سرمایه می تواند آن را خریداری نموده و از آن برای کسب درآمد استفاده کند.

افرادی که اقدام به خرید پنل کاربری نمایندگی می‌کنند می ‌توانند به صورت نامحدود کاربر زیر مجموعه به مجموعه اضافه نمایند و از این راه برای خود سود و درآمد به دست بیاورند. از دیگر نکات مهمی که در خصوص پنل پیامکی نمایندگی می توانیم به آن اشاره کنیم این است که این پنل ‌ها، پنل هایی دائمی می باشند و پس از خرید آنها نیازی به تمدید ماهانه و سالانه نخواهید داشت.

وب سرویس پیامکی ارتباط دهنده پنل و سایت

تعرفه ارسال پیامک انبوه در پنل سیگنال 

تعرفه ای که در مجموعه سیگنال برای ارسال پیامک انبوه از طریق پنل کاربری و پنل نمایندگی برای کاربران در نظر گرفته شده بسیار خوب و مقرون به صرفه می باشد و این موضوع به این معنی است که کاربران با پرداخت کمترین هزینه می ‌توانند اقدام به تبلیغ مشاغل و کسب و کارهای خود نمایند. در ادامه این تعرفه ها را به تفکیک پنل نمایندگی و کاربری برای شما عنوان خواهیم نمود:

تعرفه ارسال پیامک انبوه در پنل کاربری

 • تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی: 390 ریال
 • تعرفه ارسال پیامک خدماتی: 421 ریال
 • تعرفه ارسال پیامک به بلک لیست: 750 ریال

نکته: ثبت نام در پنل پیامکی کاربری برای کاربران را به صورت رایگان انجام می‌شود و پس از ثبت نام کاربران 100 پیامک هدیه از طرف مجموعه سیگنال دریافت خواهند نمود.

تعرفه ارسال پیامک انبوه در پنل نمایندگی

 • تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی: 370 ریال
 • تعرفه ارسال پیامک خدماتی: 400 ریال
 • تعرفه ارسال پیامک به بلک لیست: 750 ریال

نکته: ثبت نام در پنل پیامکی نمایندگی برای کاربران را به صورت رایگان انجام می‌شود و پس از ثبت نام نمایندگان 1000 پیامک هدیه از طرف مجموعه سیگنال دریافت خواهند نمود.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با پنل های پیامکی از نظر دسترسی کاربران مطالبی را به کاربران ارائه نمودیم و موارد کاربرد و ویژگی های هر یک از این پنل ها را به صورت کامل برای کاربران معرفی کردیم. تعرفه هایی که در پنل پیامکی نمایندگی وجود دارد نسبت به پنل کاربری کمتر بوده و این پنل پیامکی را می توان به نوعی یک روش آسان و راحت برای به دست آوردن درآمد معرفی نمود. 

کاربران با مطالعه این مقاله می توانند انواع پنل های پیامکی و کاربردهای آنها را شناخته و با بهره گیری از اطلاعات موجود در این مقاله مناسب ترین پنل پیامکی را برای خود خریداری نمایند. کاربرانی که در خصوص نحوه خرید یا روند ثبت نام یا مواردی از این دسته با هرگونه مشکل و ابهامی مواجه هستند می توانند با تیم پشتیبانی مجموعه تماس حاصل نمایند و پاسخ های مناسب را از سوی تیم پشتیبانی دریافت کنند.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *