پنل پیامک ارزان قیمت اما کاربردی!

پنل پیامک ارزان قیمت اما کاربردی!

پنل پیامک ارزان قیمت یکی از نکاتی است که اغلب فروشندگان و صاحبین کسب و کار به دنبال آن هستند. البته خود پنل پیامک، یکی از ارزان‌ترین روش‌های تبلیغاتی است. روش‌های دیگر مانند بیلبورد، بنر، تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، پوستر، رپورتاژ، صفحات اجتماعی و بازرایابی حضوری، هزینه‌های بالایی دارند و نیاز به گذشت زمان دارند تا تاثیر خود را در میزان فروش بگذارند. اما تبلیغات با کمک پنل پیامک و ارسال اس ام اس، دقیقا مخاطبین کالا و خدمات شما را هدف قرار می‌دهد. شما می‌توانید از طریق بانک شماره موجود در سامانه پیامکی، منطقه مورد نظر از شهر یا کشور و حتی جنسیت و محدوده سنی مشتریان خود را انتخاب و برایشان اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید. اما با این حال بسیاری از کسانی که مایل به استفاده از پیام کوتاه تبلیغاتی هستند، به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها، به دنبال یک پنل پیامک ارزان قیمت هستند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

راهنمای خرید یک پنل ارزان قیمت اما کاربردی

پنل‌های پیامکی موجود در بازار، قیمت‌های متفاوتی را برای خرید انواع خط تبلیغاتی و خدماتی ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با توجه به نیاز و نوع کسب و کارتان، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر یک پنل پیامک ارزان قیمت را انتخاب می‌کنید، توجه داشته باشید آیا این نکات مهم را دارا است یا خیر:

1-بانک شماره گسترده و به روز

گاهی ممکن است شما شماره‌ای از مخاطبین خود نداشته باشید و بخواهید از بانک شماره آماده موجود در پنل استفاده کنید. در این صورت بهتر است پنلی را انتخاب کنید که شماره‌های بیشتری داشته باشد. البته به روز بودن شماره‌ها نیز بسیار مهم است.

2-پشتیبانی مناسب

پشتیبانی یک پنل باید بتواند در صورت بروز هر گونه مشکلی شما را راهنمایی و مشکل را برطرف کند و کارشناسان خبره و مسلط بر سامانه پیامکی داشته باشد.

3-امکان شخصی‌سازی پیام برای هر مخاطب

بسیاری از پنل ‌ها این امکان را دارند که متن پیام را برای هر مخاطب، به طور خودکار شخصی‌سازی کنند. به عنوان مثال اسم و فامیل مخاطب را داخل متن بیاورد. یک پنل اس ام اس ارزان باید این ویژگی مهم را داشته باشد تا بتوانید به راحتی مشتریان خود را دسته‌بندی کنید.

4-پوشش گسترده در سراسر کشور

ممکن است شغل شما به گونه‌ای باشد که مخاطبین و مشتریان هدف در شهر یا شهرهای دیگری باشند. در این صورت امکان ارسال گسترده و سراسری، باید یکی از ویژگی‌های پنلی که انتخاب می‌کنید، باشد.

5-امکان گزارش‌گیری با جزئیات

بعد از ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و یا خدماتی، باید بتوانید به گزارش دقیق ارسال‌ها و گزارشات مالی، دسترسی داشته باشید. با این ویژگی می‌توانید از میزان کارایی ارسال‌های خود، مطلع شوید و در صورت نیاز، روش ارسال پیامک‌ها، متن آن‌ها و یا زمان ارسال را تغییر دهید.

6-تنوع خطوط تبلیغاتی و خدماتی

شما می‌توانید خط‌های تبلیغاتی یا خدماتی متنوع را با توجه به میزان ارسال خود بخرید. برخی خطوط امکان ارسال به شماره‌‌های بلک لیست را دارند. اگر از یک پنل ارزان قیمت استفاده می‌کنید ممکن است برخی از بسته‌ها و امکانات را نداشته باشد.

7-کیفیت متناسب با قیمت

اگر پنلی قیمت پایین‌تری دارد، دقت کنید آیا ویژگی‌های مهم و اصلی، یک پنل کارآمد را دارد یا خیر. همچنین اگر پنلی گران‌تر است، چه مزیت بالاتری نسبت به پنل‌های دیگر دارد؟

8-ثبت نام آسان

باید بتوانید راحت و بدون دردسر وارد سامانه پیامکی شوید و ثبت‌نام کنید. همچنین برخی پنل‌ها، بعد از ثبت‌نام پیامک رایگان هدیه می‌دهند یا تا چند روز امکان انصراف دارند.

9-عبور از بلک لیست

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که بسیاری از صاحبین کسب و کار به دنبال آن هستند، امکان ارسال به شماره‌های بلک لیست است. یک سامانه پیامکی خوب، باید این امکان را داشته باشد. زیرا بسیاری از مردم به دلیل ارسال پیامک‌های تبلیغاتی نامناسب که در هر زمانی ارسال می‌شوند، دریافت تمام پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند.

10-امکان ارسال از روی نقشه

اگر صاحب یک فروشگاه زنجیره‌ای یا هایپر مارکت باشید، نیاز است به مخاطبین منطقه‌ای پیامک ارسال کنید. با کمک نقشه داخل سامانه پیامکی، می‌توانید به مخاطبین هدف خود در منطقه مورد نظر پیامک ارسال کنید.

11-امکان ارسال به مخاطبین بر اساس سن و جنسیت

برخی از مشاغل نیازی نیست به تمام مخاطبین پیامک تبلیغاتی ارسال کنند و فقط باید به گروه یا گروه‌های مشخصی پیام کوتاه بفرستند. مانند آرایشگاه‌ها، باشگاه‌ها، مدارس و مزون‌ها.

12-دارای نماد اعتماد الکترونیک

تمام پنل‌ها حتی یک پنل پیامک ارزان قیمت باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشند. در پنلی ثبت‌نام کنید که معتبر باشد و مجوزهای لازم را داشته باشد.

13-سرعت ارسال

ویژگی مهم دیگر در خطوط پیامکی، سرعت بالای ارسال است. برخی پنل‌ها ممکن است به دلیل ارسال تعداد انبوه اس ام اس، سرعت ارسال‌شان کند شود یا پیامک‌ها به تمام مخاطبین نرسد. به همین دلیل یک پنل پرسرعت را انتخاب کنید.

14-امکان گرفتن استعلام بلک لیست

قبل از ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، می‌توانید استعلام بگیرید و ببینید چه تعداد از مخاطبین شما، شماره خود را در بلک لیست قرار داده‌اند.

سخن پایانی

یک پنل پیامک ارزان قیمت باید ویژگی‌های اساسی و کاربردی برای بازاریابی پیامکی را دارا باشد. گاهی برخی پنل‌ها ارزان قیمت هستند اما پشتیبانی خوب یا بانک شماره به روزی ندارند یا سرعت ارسال پیامک‌هایشان به شدت کند است. به همین دلیل قبل از انتخاب و عضویت در یک سامانه پیامکی، ابتدا درباره پنل‌های گوناگون تحقیق کنید. در برخی پنل‌ها شما بعد از عضویت، امکان دسترسی به تمام امکانات را ندارید و برای هر بخش باید جداگانه هزینه بپردازید اما در برخی دیگر از پنل‌ها مانند سیگنال، شما با یک ثبت‌نام رایگان و ورود به سامانه، به تمام امکانات آن دسترسی خواهید داشت و صرفا بابت خرید خط تبلیغاتی یا خدماتی، هزینه‌ای می‌پردازید. اگر در این  زمینه سوالی دارید، می‌توانید با مشاورین سامانه پیامکی سیگنال صحبت کنید. 32008-025

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *