کاربرد اس ام اس برای هنرمندان

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

اگر که سعی دارید با خلق هنر زندگی خود را بچرخانید برایتان آرزوی موفقیت داریم. این روش زندگی واقعاً مناسب ذهن ‌های خلاق است. شما می توانید با ارسال اس ام اس تبلیغاتی از طریق سامانه اس ام اس به بازاریابی هنرهای خود و هنرمندان بپردازید.

اما برای این کار لازم است هنر خود را تبدیل به یک تجارت نمایید و به واسطه ی آن درآمد داشته باشید. بازاریابی پیامکی یک راه ارزان ‌قیمت و ساده برای این منظور است. شما می توانید از طریق سامانه اس ام اس، ارسال اس ام اس تبلیغاتی به صورت روزانه به مخاطبان خود داشته باشید.

موسیقی دانان

انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت در شهر‌های مخلتف دو بخش عمده ی کار یک موسیقی دان یا گروه موسیقی را تشکیل می‌ دهد.

اگر می ‌خواهید یک بازاریابی موفق داشته باشید، حتی می ‌توانید از سایت‌ هایی استفاده کنید که اجازه می‌ دهند بخشی از موسیقی خود را در اینترنت آپلود نمایید.

نمونه موسیقی خود را در این سایت‌ ها بگذارید و از طریق ارسال اس ام اس لینک آن را میان مخاطبان پخش کنید. بگذارید هواداران از موسیقی شما به عنوان زنگ گوشی‌ های خود استفاده کنند تا جامعه بیشتر با شما آشنا شود.

تبلیغ هنر


با استفاده از سامانه اس ام اس می ‌توانید هنر خود را تبلیغ کنید و مشتریان و هواداران بیشتری برای خود به دست آورید، بگذارید جامعه بیشتر با هنر شما آشنا شود.


اهمیت ندارد که در چه هنری تخصص داشته باشید، در هر صورت یک راه وجود خواهد داشت تا از ارسال اس ام اس برای افزایش درآمد خود استفاده کنید.

نقاشان

گوشی هواداران می‌ تواند یک بوم نقاشی عالی برایتان باشد تا کار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. هر از چند گاهی با سامانه اس ام اس یک لینک برای مخاطبان ارسال کنید که در آن کارهای شما و همچنین اطلاعاتی برای خرید آنها در اختیار افراد قرار گیرد.

همچنین اگر قصد دارید یک نمایشگاه برگزار کنید، با استفاده از اس ام اس می ‌توانید زمان و مکان دقیق آن را به مشتریان خود اطلاع دهید، کاری کنید که گالری شما شلوغ ‌تر از همیشه باشد.

نویسندگان

طرفداران شما دوست دارند از انتشار نوشته ی جدید شما مطلع شوند پس مهم نیست که برای روزنامه، مجله یا بلاگ قلم بزنید.

این اطلاع ‌رسانی را انجام دهید و در صورت امکان لینک مطلب خود را نیز برای مخاطبان ارسال کنید، به این ترتیب قبل از این که مطلب شما در زیر مطالب جدیدتر دفن شود، عده ی بیشتری آن را مطالعه می‌ کنند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *