پیامک روز جهانی بادبادک

پیامک روز جهانی بادبادک

این روزها هر پیام شاد و دلخوش کننده ای می تواند لذت بخش باشد، حتی اگر پیامک روز بادبادک باشد. با ارسال پیامک روز جهانی بادبادک می توانید به یاد عزیزانتان باشید و با این بهانه کوچک آنها را خوشحال کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

روز جهانی بادبادک، پیامک روز جهانی بادبادک، تاریخ روز جهانی بادبادک

به مناسبت روز جهانی بادبادک

روز جهانی بادبادک هر روز در 14 ژانویه در سراسر جهان و 24 دی ماه در ایران برگزار می شود. طبق افسانه ها این روز به معنای استقبال از فصل برداشت محصول جدید است و نماد ارواح خدایان اساطیری است که از خواب زمستانی خود بیدار می شوند. این روز با پرواز بادبادک های مختلف رنگارنگ و با طراحی زیبا در آسمان جشن گرفته می شود. روز جهانی بادبادک، روز گرد هم آمدن مردم و پرواز بادبادک های زیبای خود در آسمان است. این روز جهانی را با به اشتراک گذاشتن نمونه متن و پیامک روز بادبادک با همه جشن بگیرید. ارسال اس ام اس تبریک روز بادبادک و پیام تبریک روز جهانی بادبادک در فیس بوک، واتساپ و اینستاگرام می تواند یادآوری فوق العاده ای به زیبایی یک بادبادک باشد. در این مطلب مجموعه ای از پیام ها و نمونه متن تبریک روز جهانی بادبادک برای به اشتراک گذاشتن با نزدیکان و عزیزان به اشتراک گذاشته شده است.

نمونه پیامک روز بادبادک

1. باشد که این آسمان پر از بادبادک های رنگارنگ باشد تا از پرواز بادبادک های آزاد لذت ببریم و اوقات خوشی را با عزیزانمان سپری کنیم. روز جهانی بادبادک شگفت انگیز و شادی داشته باشید.


2. چیزی بسیار شگفت انگیز در این روز وجود دارد، یادآوری آزادی و پرواز در آسمانی شاد و آبی.

تبریک گرم روز جهانی بادبادک به همه.


3. به سلامتی روح های شگفت انگیز بادبادک های پرنده که همیشه برای ما شادی می آورند. روز جهانی بادبادک را به همه تبریک می گویم.


4. بیایید با دور هم جمع شدن و پرواز بادبادک ها در حالی که شادی می کنیم و لذت می بریم، از روز جهانی بادبادک نهایت استفاده را ببریم. تبریک گرم به مناسبت روز جهانی بادبادک، به خصوص کودکان ایرانی.


5. هیچ چیز به زیبایی آسمانی پر از بادبادک نیست که روح ما را پر از شادی کند. 24 دی ماه، روز جهانی بادبادک را به همه تبریک می گویم.


6. به مناسبت روز جهانی بادبادک‌ها بیایید دور هم جمع شویم و این روز را با پرواز بادبادک‌هایی که اوج می‌گیرند، به روزی به یادماندنی تبدیل کنیم.

تبریک گرم به مناسبت روز جهانی بادبادک.


روز جهانی بادبادک، پیامک روز جهانی بادبادک، تبریک روز جهانی بادبادک

7. چیزی به قدری الهام بخش در مورد بادبادک ها وجود دارد که همه ما دوست داریم آنها را به پرواز درآوریم و آنها را در ارتفاعات آسمان ببریم. روز جهانی بادبادک را به همه تبریک می گویم.


8. بادبادک ها اشیای پرنده ساده ای هستند، اما برخلاف ظاهر ساده شان، برای پرواز به مهارت های جدی نیاز دارند و روز جهانی بادبادک شاهد مهارت های باورنکردنی بادبادک بازان است.

24 دی ماه، روز جهانی بادبادک را به تمام بادبادک بازان تبریک می گوییم.


9. تماشای مردمی که به دور از مشغله ها و دغدغه هایشان از وقت خود لذت می برند تا بیرون بیایند و از پرواز بادبادک در روز جهانی بادبادک لذت ببرند، باور نکردنی است. شادباش و تبریک روز جهانی بادبادک به مردم ایران زمین.


10. فوق العاده است که ببینید آسمان با انواع بادبادک ها با رنگ ها و بافت های مختلف چقدر رنگارنگ می شود، که واقعاً به معنای روز جهانی بادبادک است. 24 دی ماه روز جهانی بادبادک مبارک باد.


11. طبق تاریخچه روز جهانی بادبادک، این روز به معنای استقبال از فصل برداشت محصول جدید است و نماد خدایان اساطیری است که از خواب زمستانی خود بیدار می شوند.

روز جهانی بادبادک مبارک باد


12. امروز روز جهانی بادبادک است. روزی که در سراسر جهان با نمایشی باشکوه از طرح های منحصر به فرد و رنگارنگ بادبادک ها و رویدادهایی که برای پرواز آنها برگزار می شود، جشن گرفته می شود.

24 دی ماه، روز جهانی بادبادک مبارک باد


روز جهانی بادبادک، پیامک روز جهانی بادبادک، تبریک روز جهانی بادبادک، تاریخ روز جهانی بادبادک

13. با آرزوی شادی همه کودکان مشتاق در آستانه روز جهانی بادبادک، انشالله که با بادبادک های خود بازی کنید و با شادی و خوشی جشن بگیرید.

24 دی ماه، روز جهانی بادبادک را به کودکان سراسر ایران تبریک می گوییم.


14. تخیل قابل توجه ترین بادبادکی است که می تواند به هر بلندی سفر کند. امروز در روز جهانی بادبادک اجازه دهید تخیلتان به اوج آسمان پرواز کند. روز جهانی بادبادک مبارک.


15. از موانع و محدودیت ها نترسید. بادبادک ها درست زمانی که باد محدود می شود، بالا می روند. ما باید این روز را جشن بگیریم تا از بادبادک درس زندگی بیاموزیم. روز جهانی بادبادک مبارک.


16. آرزو های خود را در آسمان تعقیب کنید، هیچ کس واقعاً نمی تواند بگوید چه زمانی این آرزو ها مانند یک بادبادک بلند می شوند. روز جهانی بادبادک روز مهمی است که در مورد سقوط و برخاستن در زندگی آموزش می دهد. این روز را به شما تبریک می گویم.


روز جهانی بادبادک، پیامک روز جهانی بادبادک، تبریک روز جهانی بادبادک

17. هنگامی که نسیم زندگی علیه شماست، مانند بادبادک، دوباره برخیزید و بهترین پرواز خودتان را نشان دهید. روز جهانی بادبادک بر همه مبارک. 


18. مثل بادبادک در اوج پرواز کن، مهم نیست که مشکلات زمینی گریبانت را گرفته اند.

روز جهانی بادبادک مبارک باد.


19. بادبادک با اعتماد و اطمینان به ریسمانی که به آن گره خورده است به پرواز در می آید. شما باید به رویاهای خود وابسته بمانید و آنها را در آسمان بی پایان تخیل کشف کنید. روز جهانی بادبادک مبارک.


20. بادبادک ها بیشتر در برابر باد بالا می آیند، نه با آن. روز جهانی بادبادک مبارک باد.


21. یک مثبت اندیش با لذت به این فکر می کند که بادبادک او چقدر بلند خواهد شد. یک منفی اندیش اما به طرز تاسف باری به این فکر می کند که بادبادک او چقدر زود می افتد. سعی کنید از موانع و مخالفت ها نترسید و مثبت اندیش باشید؛ بادبادک ها وقتی با باد مخالفت می کنند بالا می روند.

روز جهانی بادبادک مبارک باد.


این بهانه های کوچک هستند که می توانند ارتباط شما با دیگران را تازه نگه دارند. پنل اس ام اس سیگنال در کنار شماست تا با کمترین هزینه و بیشترین سرعت، ارتباط شما با مخاطبان و مشتریانتان را تازه نگه دارد.

روز جهانی بادبادک، پیامک روز جهانی بادبادک، تبریک روز جهانی بادبادک

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *