نمونه پیامک تبریک میلاد حضرت عیسی مسیح

نمونه پیامک تبریک میلاد حضرت عیسی مسیح

جشن میلاد عیسی مسیح هر سال در 25 دسامبر در سراسر جهان و 4 دی ماه در ایران، نه تنها توسط مسیحیان بلکه توسط سایر ادیان نیز برگزار می شود. 

در سراسر جهان، میلیون ها نفر در شب کریسمس، 24 دسامبر، گرد هم می آیند تا تولد بعدی عیسی مسیح را جشن بگیرند. عیسی مسیح در شب بین 24 و 25 دسامبر به دنیا آمد. بنابراین مسیحیان در سراسر جهان به طور سنتی تولد مسیح و پسر خدا را در این تاریخ به عنوان کریسمس جشن می گیرند. 

جشن میلاد در زیر درخت کریسمس نمادی از داستان کریسمس است، صحنه ای مربوط به حدود 2000 سال پیش که هنوز هم دلیل جشن کریسمس امروزی است. این جشن در رم در 25 دسامبر در قرن چهارم در زمان امپراتور کنستانتین معرفی شد و در قرن هفتم و هشتم به اروپای غربی کنونی گسترش یافت.

در اناجیل کتاب مقدس لوقا و متی آمده است که عیسی در بیت لحم یهودیه به دنیا آمد، و تولد او ناشی از مداخله الهی بود. میلاد مسیح شروعی برای تعطیلات مسیحی کریسمس است و مسیحیان در سراسر جهان این روز را جشن می گیرند. شما هم می توانید این روز مهم را با به اشتراک گذاشتن تصاویر تبریک تولد عیسی و فرستادن پیامک تبریک ولادت عیسی به عزیزان مسیحی خود جشن بگیرید. در ادامه با برخی از متن‌های تبریک تولد عیسی مسیح و نمونه پیامک‌های تبریک این روز مقدس در کنار شما خواهیم بود.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

ولادت حضرت عیسی مسیح، کریسمس، عکس عیس مسیح

نمونه پیامک تبریک تولد عیسی مسیح

1. با آرزوهای گرم به مناسبت میلاد عیسی مسیح برای همه. باشد که مسیح همیشه آنجا باشد تا زندگی ما را با شادی و لبخند برکت دهد. 


2. تبریک صمیمانه میلاد عیسی مسیح به همه مسیحیان و شیفتگان آن حضرت. بیایید این مناسبت ویژه را با تقدیم دعا به مسیح و طلب برکات او جشن بگیریم.


3. به مناسبت میلاد عیسی مسیح، آرزو می کنم که هر یک از ما با برگزیده ترین نعمت های مسیح یک زندگی شاد و پر برکت داشته باشیم.

فرا رسیدن ولادت حضرت عیسی مسیح را به شما تبریک و تهنیت عرض می کنم.


4. میلاد عیسی مسیح را به همه مسیحیان در سراسر جهان تبریک می گوییم. باشد که این مناسبت فرخنده عشق و برکات عیسی را وارد زندگی ما کند. خداوند ما را با محبت خود احاطه کرده و ما را به او نزدیکتر و نزدیکتر کند.


تبریک ولادت عیسی مسیح، عکس عیسی مسیح

5. امروز عیسی یک بار دیگر به دنیا آمده است. چشمان خود را ببندید و روی قلب خود تمرکز کنید، می توانید احساس کنید که او چگونه وارد زندگی شما می شود و برای همیشه در آن می ماند.

تبریک صمیمانه میلاد عیسی مسیح به شما و خانواده محترمتان.


6. امروز منجی جهان دوباره متولد شده است. بیایید با آغوش باز و با قلبی مشتاق منتظر او باشیم تا قلب ما را برای همیشه خانه خود قرار دهد. 

فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت عیسی مسیح را تبریک می گوییم.


7.کریسمس تولد مسیح است. سال نو، تولد امیدهای نو. باشد که پایان سال شما سرشار از محبت و سپاس باشد. ولادت عیسی مسیح و شروع کریسمس مبارک باد.


8. بزرگترین شکوه در تولد مسیح در قلب انسان است، زیرا عیسی به دنیا آمد تا نور، صلح، امید و رستگاری را به ارمغان آورد. بگذارید عیسی در قلب شما متولد شود تا نور حقیقی به قیبتان بتابد.

ولادت حضرت عیسی مسیح گرامی باد.


9. پیام عشق در عیسی مسیح آشکار است و انسان ها باید به بهترین نحو از آن پیروی کنند.

امیدوارم این کریسمس برای شما پر از عشق و دوست داشتن باشد، ولادت عیسی مسیح مبارک باد.


تبریک کریسمس، تبریک ولادت عیسی مسیح، عکس از عیسی مسیح

10. بزرگترین آرزوی من این است که روح خدا در این شب که تولد عیسی را جشن می گیریم، خانه های ما را با آرامش، عشق و شادی پر کند.

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما در آغاز سال نو میلادی.


11. در اولین شب کریسمس، تولد عیسی مسیح به ما آموخت که برای شاد بودن فقط به عشق و برکت خداوند نیاز داریم. با آرزوی عشق و برکت خدا برای شما و خانواده محترم؛ ولادت عیسی مسیح مبارک باد.


12. و بدان که من همیشه با تو هستم. بله تا آخر زمان. _ عیسی مسیح

ولادت عیسی مسیح را به تمام پیروان راه او تبریک و تهنیت عرض می کنیم.


13. باشد که امید، آرامش، شادی و عشقی که تولد عیسی در بیت لحم در این شب به ما نشان داد، زندگی ما را پر کند و بخشی از همه آنچه می‌گوییم و انجام می‌دهیم شود. – کشیش ریچارد جی. فرچایلد

تولد عیسی مسیح و فرا رسیدن سال نو میلادی مبارک


14. مژده از بهشت فرشتگان می آورند

مژده به زمین می خوانند:

این روز به ما فرزندی داده می شود،

تا ما را با شادی بهشت تاج گذاری کند.

 مارتین لوتر

4 دی، سالروز تولد عیسی مسیح به تمام مسیحیان و رهروان راه مسیح مبارک


تبریک ولادت عیسی مسیح، پیام تبریک کریسمس

15. بیایید در زندگی خود با زندگی کردن با آموزه های او و پیروی از ردپای او، به پروردگار و ناجی خود هدیه شکرگزاری را بدهیم. – توماس اس. مونسون

تولد منجی مسیحیت، عیسی مسیح؛ گرامی باد


16. آرزو می کنم که در این روز مقدس خداوند عیسی مسیح قلب شما را از هر درد شفا دهد و زندگی شما را پر از آرامش الهی کند. ولادت عیسی مسیح مبارک باد.


17. این بزرگترین آرزوی من است که مسیح در این کریسمس به شما و عزیزانتان برکت دهد و گرم ترین تعطیلات کریسمس را برای شما رقم زند! تولد عیسی مسیح و فرا رسیدن سال 2023 میلادی مبارک باد.


18. باشد که فیض بی پایان مسیح شما را در این فصل کریسمس همراهی کند! با آرزوی کریسمس بسیار مبارک و سالی پر برکت، ولادت عسی مسیح را به شما و خانواده محترم تبریک عرض می کنیم.


19. میلاد عیسی مسیح گرامی باد. باشد که شادی و آرامش بی نظیری که در تولد مسیح وجود داشت در این کریسمس در خانه شما جاری باشد.


20. آرزو می کنم میلاد عیسی مسیح، منجی عزیزمان؛ آرامش و عنایت الهی را در زندگی شما به ارمغان آورد. کریسمس مبارک!

تبریک کریسمس، متن تبریک ولادت عیسی مسیح، عکس عیسی مسیح

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

نمونه پیامک های تبریک میلاد مسیح را با هم خواندیم. ارسال پیامک در چنین روزهایی می تواند مارا به عزیزانمان نزدیک تر کند و یا اگر کسب و کاری داریم، توجه و قدردانی از مخاطبان و مشتریانمان را نشان دهد. ما به عنوان یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین سامانه های پیامکی می توانیم شما را با کمترین هزینه به مخاطبان موردنظرتان معرفی کنیم و در چنین روزهایی پیام آور نام و یاد شما باشیم. ما در سرویس پنل پیامکی سیگنال منتظر شما هستیم.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *