20 پیامک تبریک روز جهانی زبان مادری

20 پیامک تبریک روز جهانی زبان مادری

هر سال 21 فوریه یا در تقویم ما 2 اسفند به نام روز جهانی زبان مادری نامگذاری شده است. علت نامگذاری این روز مهم و با شکوه، ترویج تنوع زبانی موجود در این جهان و آگاه کردن همه در مورد آن است. تصاویر و پیامک تبریک روز جهانی زبان مادری را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید. اهمیت داشتن زبان مادری را با بهترین پیام ها به همه یادآوری و از این طریق به عزیزانتان که از دیگر اقوام ایران زمین و یا دیگر کشورهای جهان هستند، ابراز احترام کنید.

در این مطلب، مجموعه ای از آخرین نقل قول های روز جهانی زبان مادری، آرزوهای روز جهانی زبان مادری، پیام ها و متن اس ام اس تبریک روز جهانی زبان مادری را خواهید دید که می توانید از آن ها برای به اشتراک گذاری در تلگرام، اینستاگرام و واتس اپ استفاده کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

روز جهانی زبان مادری، متن تبریک روز جهانی زبان مادری

نمونه پیامک تبریک روز جهانی زبان مادری

1. ما باید همیشه به زبان مادری خود افتخار کنیم زیرا به ما هویت می دهد. روز جهانی زبان مادری مبارک دوست من.


2. روز جهانی زبان مادری یادآور این نکته است که زبان ‌های مادری ویژگی ‌های منحصر به فردی دارند که آن‌ها را بسیار زیباتر می ‌کند. روز جهانی زبان مادری را به تمام فارسی زبانان تبریک می گویم.


3. اگرچه زبان فقط یک وسیله ارتباطی است، اما زبان مادری ما چیزی است که ما را به فرهنگ خود پیوند می دهد. تبریک روز جهانی زبان مادری خدمت تمام ایرانیان سراسر جهان.


4. وقتی به زبان مادری خود صحبت می کنید، بیشترین احساس آرامش را دارید. روز جهانی زبان مادری مبارک هم میهن


5. برای اینکه روز بین‌المللی زبان مادری امسال فوق‌العاده باشد، بیایید با هم متحد شویم و احترام و قدردانی را به زبان ‌های مادری خود نشان دهیم که بسیار شایسته هستند. روز جهانی زبان مادری به تمام اقوام فارس، لر، ترک و کرد زبان مبارک باد.


6. زبانی که ما در درون خود با آن ارتباط برقرار می کنیم نمی تواند تغییر کند، شبیه دنیایی که منحصر به فردتر و ماندگارتر از رحم مادر است. به زبان خود احترام بگذارید و آن را گرامی بدارید. روز جهانی زبان مادری گرامی باد.


7. ما آفریده شده ایم تا دوست داشته باشیم. عشق زبان مادری ما و روح در فرهنگ است. می خواهم به همین مناسبت روز زبان مادری را به همه شما تبریک بگویم.


8. «اگر با مردی به زبانی صحبت کنید که او می‌فهمد، وارد ذهنش می شوید. اما اگر به زبان مادری او با او صحبت کنید، به قلبش وارد می شوید.»

نلسون ماندلا

2 اسفندماه مصادف با روز جهانی زبان مادری مبارک باد.


روز جهانی زبان مادری، متن تبریک روز جهانی زبان مادری، عکس نوشته روز جهانی زبان مادری

9. زبان مادری روحی است که افکار در آن جاری می شوند و از آن رشد می کنند.» – الیور وندل هلمز.

روز جهانی زبان مادری گرامی باد.


10. “زبان، زرادخانه ذهن انسان است و غنائم گذشته و سلاح های فتوحات آینده اش را در خود دارد.”

ساموئل تیلور کولریج

روز جهانی زبان مادری گرامی باد.


11. ممکن است در طول زندگی زبان های جدید زیادی یاد بگیریم اما یک زبان وجود دارد که بسیار به قلب ما نزدیک است و آن زبان مادری ما است. روز جهانی زبان مادری بر شما مبارک.


12. ممکن است گاهی متوجه نباشیم که زبان مادری چقدر برای ما مهم است و به همین دلیل است که باید روز جهانی زبان مادری را با روحیه ای عالی جشن بگیریم. روز جهانی زبان مادری را به شما و خانواده محترم تبریک می گویم.


13. هرگز از ارزش گذاری برای زبان مادری خود دست نکشید زیرا همیشه باید به آن احترام بگذارید و آن را گرامی بدارید. روز جهانی زبان مادری را به شما تبریک عرض می نمایم.


14. زبان قدرت پنهانی را اعمال می کند، شبیه به ماه در جزر و مد. همه ما تابع زبان مادری خودهستیم، پس قدر زبان مادری خود را بدانید. روز جهانی زبان مادری مبارک باد.


15. هر زمان که فکر می کنید زبان دیگری عجیب و غریب است، به یاد بیاورید که زبان شما به همان اندازه برای مردمان دیگر عجیب است، جهان شامل زبان‌ها و فرهنگ‌های متعددی است که باید به همه آنها توجه کرد. روز جهانی زبان مادری مبارک باد.


گرامیداشت روز جهانی زمان مادری، متن تبریک روز جهانی زبان مادری

16. زبان مادری راهنمای یک فرهنگ است. این زبان مادری یک سرزمین است که آشکار می کند که فرهنگش از کجا سرچشمه می گیرد و مردمانش به کجا می روند. به جوامع و زبان های دیگر دنیا احترام بگذاریم و یاد بگیریم زبان مادری یک دارایی باارزش است. روز جهانی زبان مادری مبارک


17. دانش زبان راه ورود به خرد است. در روز جهانی زبان مادری بیایید با یک گویش جدید و یک شیوه زندگی جدید، آشنا شویم.


18. زبان مادری ام معادل موسیقی بدن من است. در این ضربان است که من تقدس را کشف می کنم، که می توانم به سرزمین مادری ام را بشناسم. روز جهانی زبان مادری گرامی باد.


19. ما یک نژادیم صرف نظر از مذهب، اعتقادات، زبان مادری یا رنگ پوست ما. بیایید با هم روز جهانی زبان مادری  را برای اتحاد جوامع و زبان های مختلف جشن بگیریم. روز جهانی زبان مادری گرامی باد.


20. “کسانی که از زبان های خارجی چیزی نمی دانند، از خودشان هم چیزی نمی دانند.”

یوهان ولفگانگ فون گوته

به مناسبت روز جهانی زبان مادری


برای شروع یک تبلیغات پیامکی گسترده مردد هستید؟ همین حالا با متخصصین تیم سیگنال مشورت کنید تا شما را برای شروع ماراتن تبلیغات مدرن کمک کنند. پنل اس ام اس سیگنال رهی ارزان و سریع برای تبلیغات پیامکی است. 

مناسبت روز جهانی زبان مادری، سخنان یوهان ولفگانگ فون گوته

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *