نمونه پیامک تسلیت رحلت امام خمینی

نمونه پیامک تسلیت رحلت امام خمینی

سالروز رحلت امام خمینی (ره)‌ یکی از غم‌انگیزترین روزهایی است که تاریخ معاصر ایران به خود دیده است. مردم ایران که عاشقانه ایشان را دوست می‌داشتند با حضور ۱۰ میلیون نفری در مراسم تشییع جنازه امام، رکوردی جهانی را به ثبت رساندند. هم اکنون نیز مردم ایران هر ساله این روز را در شهرهای مختلف به سوگ می‌نشینید. شما نیز می‌توانید با ارسال نمونه پیامک تسلیت رحلت امام خمینی این روز را به همکاران، اعضای خانواده، دوستان و آشنایان تسلیت بگویید. برای راحتی بیشتر شما، ما در این مقاله مجموعه کاملی از پیام‌های ادبی و رسمی را برای تسلیت این روز آماده کرده‌ایم.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

زندگینامه امام خمینی (ره)

امام خمینی که نام کامل او «سید روح الله مصطفوی» است در سال ۱۲۸۱ هجری شمسی در شهر خمین دیده به جهان گشود. نام پدر او سید مصطفی است که در سن ۵ ماهگی امام، به دلیل درگیری با خوانین زورگوی محلی به شهادت رسید. امام مقدمات علوم اسلامی را در خمین فراگرفت و سپس راهی اراک و قم شد.

پس از رحلت آیت الله بروجردی، ایشان به شکل جدی‌تری به مبارزه با حکومت شاهنشاهی پرداختند که نهایتا منجر به تبعید ایشان در سال ۱۳۴۳ شد. ایشان در سال‌های تبعید از راه دور مردم را به قیام علیه حکومت دعوت می‌کردند. سرانجام با انقلاب ۵۷ ایشان وارد کشور شدند و رهبری مردم را به دست گرفتند و حکومت جمهوری اسلامی را پایه گذاری نمودند. ایشان پس از ۱۰ سال رهبری انقلاب، در تاریخ ۱۴ خرداد ۶۸ دار فانی را وداع گفتند. شما می‌توانید با ارسال نمونه پیامک تسلیت رحلت امام خمینی این روز را به دوستان خود یادآوری کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

نمونه پیامک تسلیت رحلت امام خمینی

در زیر مجموعه‌ای از نمونه پیامک تسلیت رحلت امام خمینی گردآوری شده است که می‌توانید برای ارسال در این روز استفاده نمایید:

اگر امام خمینی در بین ما نیست، خداوند او و انگشت اشاره‌های او که راه را به ما نشان می‌دهد هست و وظیفه ما این است که راه او را بشناسیم و دنبال کنیم. سالروز رحلت امام خمینی (ره) تسلیت باد.


امام خمینی مانند ستاره هدایتی بود که روشنایی‌بخش راه راست در عصر جاهلیت ستم شاهی شد. رحلت جانگداز بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی تسلیت باد.


گل رفت و شمیم خوشش اینجاست هنوز/ بلبل به هوای گل چه شیداست هنوز/ رفتی ز جهان اگر چه ای روح خدا/ لیکن علم مهر تو برپاست هنوز. سالگرد ارتحال روح خدا، حضرت امام خمینی (ره) بر شما تسلیت باد.


هر دل شد حجله‌ای برای غم تو / هر دیده چو دجله است در ماتم تو/ از یاد نرفته‌ای که دل‌ها با توست/ دل نیست مگر دلی که شد همدم تو. سالروز رحلت مراد شهیدان انقلاب، امام خمینی (ره) تسلیت باد.


وظیفه ما این است که با توکل به خداوند بزرگ و اخلاص و اتحاد حرکت بزرگی را که امام خمینی (ره)  آغاز کردند ادامه دهیم. سالگرد وفات امام خمینی را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌نماییم.


امام خمینی دفتری از شکوه و اخلاص است که کلمات در برابر بزرگی او سر تعظیم خم می‌کنند. ۱۴ خرداد سالروز رحلت آسمانی شدن امام خمینی (ره) گرامی باد.


تا اسلام محمد (ص) زنده است نام خمینی نیز زنده است. او زنده است تا پرچم لا اله الا الله بر زمین برافراشته است. ۱۴ خرداد، بر همه ملت مسلمان ایران تسلیت باد.


کار تحسین‌برانگیز امام خمینی این بود که موانع و مرزهای بین اجتماعات مسلمین را از بین برد و یک فضای بزرگ بین دل‌های آشنا ایجاد کرد. رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی بر شما تسلیت باد.


راه ما راهی است که امام خمینی نشان داده است و این راه را با تمام توان و قاطعیت ادامه خواهیم داد. ۱۴ خرداد، سالگرد عروج آسمانی حضرت امام (ره) گرامی باد.


امام به همه ما نشان داد که انسان کامل شدن و زیستن چون علی و پیش رفتن تا مرزهای مقام عصمت افسانه نیست. وفات رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت عرض می‌نماییم.


برای شخصیتی بزرگ و بی مانند چون امام خمینی (ره) جای این است که برترین انسان‌ها و پاک‌ترین قلوب از احساس تعظیم نسبت به او سرشار شوند. ۱۴ خردادماه بر شما تسلیت باد.


آری او، مرد مقاوم معرکه‌های آتش و خون، بزرگ‌مردی از سلاله عدالت و ایمان و رهبری بی‌مثال در جهان معاصر بود که مبارزان راستین عالم از رحمت نفس‌های گرمش، به دعوت حق سلام گفتند. سالگرد وفات معمار کبیر انقلاب اسلامی بر شما تسلیت باد.


یارب قوام راه خمینی مدام باد / جاوید رهبر و خط قیام باد/ هجر امام؛ جان و دل از مومنین شکست / بر جان آن شکسته دلان صد سلام باد. وفات جانسوز امام خمینی (ره) را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌نماییم.


ای برهم‌زننده کاخ هزاران ساله ستم‌شاهی! ای نیک‌مرد راه خدا که در صدای گرمت فریاد ستم‌دیدگان جهان، جاری است! اکنون این صدای قیام توست که در سرتاسر جهان طنین انداز است! سالگرد رحلت جانگداز رهبر بزرگ انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) تسلیت باد.


اگر امام نیست، خداوند او، مسیر او، رهنمایی‌های پیامبرگونه او و انگشت نورانی او که راه را به ما نشان می‌داد هست. سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت عرض می‌نماییم.


ای همدم یاران خدا جوی جماران/ ای کعبه دل بیت تو در کوی جماران/ ای گرد عزایت به سر و روی جماران/ با یاد تو چشم همگان سوی جماران. ۱۴ خردادماه، سالروز عروج آسمانی امام خمینی (ره) تسلیت باد.


اماما از فراغت جان ما سوخت/ ز سوز درد و داغت جان ما سوخت. رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) تسلیت باد.


امام خمینی به مظلومان جهان نشان داد که ایستادن در برابر ابرقدرت‌ها شدنی است. سالگرد رحلت پیشوای آزادگان جهان، حضرت امام (ره) بر شما تسلیت باد.


واحسرتا که بعد تو ماندیم و زنده‌ایم / با هم سرود هجر تو خواندیم و زنده‌ایم. سالروز عروج ملکوتی امام (ره) تسلیت باد.


ای امام! تو حرمت ایران بودی و تمام روح این ملت! در روز کوچ تو از چشم‌هایمان سیل اشک جاری و دلمان پوشیده از ابر بهاری است. سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی تسلیت باد.


با دلی آرام و قلبی مطمئن به سوی پروردگار خویش رفتی، اما ما را با غمی همیشگی تنها گذاشتی! سالروز عروج آسمانی امام خمینی (ره) بر شما و خانواده محترم تسلیت باد.


اگرچه رفته‌ای اما ردپایت بر رود زمان همچنان جاری است. یاد تو زنده است تا وقتی که امید در این سرزمین زنده است! ۱۴ خرداد، سالگرد رحلت پیشوای مسلمانان جهان،‌حضرت امام (ره) گرامی باد.


امام الگویی برای شجاعت، اخلاص و رهبری شایسته بودند. هر ملتی که دوست داشته باشد بر حکومتی فاسد پیروز شود باید رهبری فرزانه و قوی چون امام خمینی داشته باشد. سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب بر شما تسلیت باد.


امام خمینی همان نوری بود که خداوند وعده است کافران نمی‌توانند آن را خاموش کنند و خداوند نور خود را کامل خواهد کرد. امروز که صدای خمینی در گوش همه آزادگان جهان طنین انداز شده است صدق وعده خداوند را درمی‌یابیم. ۱۴ خردادماه بر شما تسلیت باد.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

پنل پیامکی برای ارسال پیام‌های مناسبتی

اگر مسئول روابط عمومی یک سازمان هستید که نیاز دارید مناسبت‌ها مختلف را به اعضا یا کارمندان خود یادآوری کنید، یا صاحب کسب و کاری هستید که نیاز به بازاریابی پیامکی هستید، پنل پیامکی بهترین انتخاب برای شما است. برای راهنمایی ارسال نمونه پیامک تسلیت رحلت امام خمینی و هر نوع پیام تبلیغاتی به کمک پنل پیامکی با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط