کاربردهای اس ام اس برای مشاورین املاک

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

آیا می دانید که بیش از صدها مشاوره املاک در ایران از بازاریابی پیامکی توسط پنل اس ام اس جهت ارائه خدمات به مشتریان خود استفاده می کنند؟ امروزه هر شغل و تجارتی می تواند جهت ارائه خدمات بهتر و فروش محصولات خود از ارسال اس ام اس توسط پنل اس ام اس استفاده نماید. همچنین این روش برای مشاورین املاک از تاثیرگذاری بالایی نیز برخوردار است.

حال شاید بپرسید که بازاریابی پیامکی چه نوع کاربردی برای یک مشاوره املاک دارند. پس بهتر است که ادامه مطلب را مطالعه کنید.

  • یادآوری قرارهای ملاقات
  • اطلاع رسانی از فهرست های جدید به مشتریان
  • اطلاع رسانی اخبار فروش ویژه
  • ارسال اطلاعات و جزئیات مسکن به مشتریان
  • اطلاع دادن در مورد کیس های اوکازیون

این فهرست تنها شامل موردهای کوتاهی از کاربردهای پنل اس ام اس برای مشاورین املاک می باشد.


 از جمله دیگر مزایای ارسال اس ام اس مقرون به صرفه بودن، کارکرد بسیار آسان و صرفه جویی در زمان است. حتی بهتر از همه ی این موارد، می توان گفت که بازاریابی پیامکی واقعا بر روی کسب وکار شما تاثیر می گذارد.


مشاورین املاکی که فهرست خانه ی بسیاری در اختیار دارند و زمان کافی در دست ندارند می توانند با استفاده از پنل اس ام اس و بر اساس مشخصات معینی یا موقعیت جغرافیایی خانه های خود با افراد متقاضی در تماس باشند.

یکی از مزایای بسیار عالی بازاریابی پیامکی این است که مشاورین املاک می توانند با بروشور و کاغذ خداحافظی کنند.

دیگر نیازی نیست که تمامی این کاغذها را انبار کنید یا نگران این باشید که محتوای آن در گذر زمان خراب شود.

برای اینکه بازاریابی پیامکی برای بنگاه معاملات مسکن شما تاثیر گذار باشد شما باید افراد را ترغیب کنید تا به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند.

این امر جهت عملکرد سیستم پنل اس ام اس شما کاملا ضروری است.

راه های بسیاری برای پیدا کردن افراد به دنبال مسکن برای خبرنامه پیامکی شما وجود دارد.

مطمئن باشید اگر شما کارتان را به درستی انجام دهید و چیزی را که آنها به دنبال آن هستند بهشان پیشنهاد دهید، طی مدت زمان کوتاهی افراد بسیاری برای یافتن خانه ی مورد علاقه شان به شما مراجعه خواهند کرد.

شما باید با توجه به الگوی خاصی برای آنها ارسال اس ام اس کنید، اما نباید تعداد زیادی اس ام اس در روز برای آنها ارسال کنید.

این کار سبب آزرده خاطری آنها می شود.

شما می توانید در ماه، هفته یا روز یک اس ام اس برای آنها بفرستید اما به خاطر داشته باشید که هیچ وقت اضافه بر تعدادی که به آنها قول داده بودید اس ام اس ارسال نکنید.

همچنین ارسال اس ام اس دیر به دیر نیز می تواند بر روی تجارت شما تاثیری منفی داشته باشد. همانطور که از قدیم گفته شده است، از دل برود هر آنکه از دیده برفت.