پیامک برای موسسات خیریه

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

اکثر افراد همواره گوشی خود را همراه دارند و از آن برای ارسال اس ام اس و دریافت پیامک استفاده می ‌کنند. آمارها نشان می ‌دهند در حال حاضر اکثریت پیامک ‌های پنل اس ام اس ظرف چند دقیقه توسط دریافت‌ کننده باز شده و خوانده می ‌شود. موسسات خیریه با استفاده از پنل داوطلبانی برای کار خیر به دست می آورند. پیامک متعلق به دنیای مدرن می باشد و تمامی کسب و کارها از آن استفاده می کنند.


داشتن یک برنامه تبلیغات پیامکی برای موسسات خیریه می‌ تواند انتخابی منطقی باشد.


با استفاده از ارسال اس ام اس می توانید:

  • آگاهی مردم را از اهداف خیریه خود بالا ببرید.
  • توجه مردم را جلب کنید.
  • رویدادهای جدید را به اطلاع مخاطبان خیریه برسانید.

مشتری پیامکی جمع‌ آوری کنید

برای اینکه بتوانید بهترین اطلاع‌ رسانی ممکن را انجام دهید و در نتیجه بیشترین بازدهی را از ارسال اس ام اس خود داشته باشید، لازم است که شماره کسانی که به هدف خیریه شما علاقه‌ مند هستند و می‌ خواهند در محقق شدن آن سهمی داشته باشند را جمع ‌آوری کنید.

می‌ توانید پنل اس ام اس را به گونه ‌ای تنظیم نمایید تا شماره و حتی نام مخاطب با ارسال یک کلمه به خط اختصاصی شما در پنل ثبت گردد. پس از تنظیم این مورد باید اشتراک پیامکی خود را در همه‌ جا تبلیغ کنید و از مخاطبان بخواهید با عضو شدن در این اشتراک از جدیدترین اخبار و پیشنهادات شما با خبر شوند.

به این ترتیب اطمینان خواهید یافت که تمام مخاطبان پیامک ‌های شما هدف مؤسسه ‌تان را حائز اهمیت می‌ دانند و در نتیجه پیامک‌ هایتان را با دقت مطالعه می ‌کنند.

یک روش خوب برای بدست آوردن مشترک، راه‌ اندازی یک مسابقه یا نظرسنجی است با این کار مخاطبان بیشتری درگیر شده و در نتیجه افراد بیشتری به لیست اشتراک شما می‌ پیوندند.

باید به اکثریت مخاطبان موسسه خود توجه کنید احتمال اینکه افراد جوان ‌تر به برنامه پیامکی شما پاسخ دهند و کمک‌ های مالی برای شما بفرستند بیشتر از سایرین است، بنابراین سعی کنید تمرکز خود را بروی این قشر از جامعه بگذارید.

زمان بندی اهمیت دارد

اگر نمی‌ خواهید با پیامک‌ های خود برای مخاطبان ایجاد مزاحمت کنید، لازم است که از ارسال زود هنگام یا دیر وقت پیامک پرهیز کنید. این در مورد تعداد پیامک‌ های شما در طول یک ماه نیز کاملا صدق می ‌کند.

بهتر است پیغام‌ های بیش از حدی برای مخاطبان خود ارسال نکنید حداکثر 2 ارسال اس ام اس در هفته. البته هیچ زمانی در روز وجود ندارد که برای همه مخاطبان مناسب باشد، اما معمولا بعد از ظهر برای کسانی که کار روزانه دارند بهترین زمان ممکن است، در این زمان اکثر افراد بخشی از کارهای خود را به پایان رسانده ‌اند و با چک کردن پیامک ‌های خود مشکلی ندارند.

توجه مخاطب را جلب کنید

شما باید از همان ابتدا تبلیغ با پنل اس ام اس توجه مخاطب را بدست آورید و نگذارید بدون مطالعه کامل پیامکتان آن را پاک کند.

سریع به سراغ اصل مطلب بروید و یک لینک ارائه دهید تا مخاطب از طریق آن بیشتر در مورد شما بخواند یا اینکه از او بخواهید با یک شماره تماس بگیرد.

کلمات اختصار زیادی در پیامک استفاده نکنید

درست است که پیامک برای انتقال پیغام‌ های کوتاه کاربرد دارد، اما همچنان یک روش ارتباطی است که تصویر حرفه ‌ای مؤسسه شما را برای مخاطب بازتاب می ‌کند.

علاوه بر این وقتی که از کلمات اختصار زیادی در پیامک استفاده کنید، دریافت ‌کننده احساس می ‌کند پیامک شما برای ایجاد مزاحمت نوشته شده است و لینکی که ارائه داده‌ اید امنیت لازم را ندارد.

با این وجود بهتر است هنگام نوشتن یک پیامک برای پنل اس ام اس به انتخاب کلمات خود توجه کنید و کاری نکنید که دریافت ‌کننده شما را جدی نگیرد.

همه‌ چیز را بررسی کنید

شما هیچوقت یک تحقیق مهم را بدون بازخوانی به مخاطبان ارائه نمی ‌دهید، اینطور نیست؟ پس در تبلیغات پنل اس ام اس برای موسسه خیریه خود نیز بهتر است یک متن را قبل از بازبینی کامل ارسال نکنید.

ابتدا این پیامک را برای گوشی خودتان بفرستید و نحوه نمایش آن را بررسی کنید. آیا از کلماتی که انتخاب کرده‌ اید رضایت دارید؟ آیا این پیامک برای کسی که اولین بار است از طرف شما پیامک دریافت می‌ کند، قابل فهم است؟ به این ترتیب شما یک پیامک بی ‌نقص را به مشترکان ارسال کرده ‌اید و در نتیجه بیشترین بازدهی را از این طریق کسب می‌ کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *