ارسال تبلیغات هدفمند

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

قبل از ارسال اس ام اس تبلیغاتی به محتوای اس ام اس و چیزی که پیشنهاد می‌ دهید حتما دقت کنید، چرا که قرار است سامانه پیامکی انگیزه‌ ای باشد که مخاطبان را به سمت شما بکشاند.

انواع روش ‌های هدفمند ارسال:

  • ارسال بر اساس سن و جنسیت.
  • ارسال منطقه ‌ای هدفمند.

ارسال بر اساس سن و جنسیت

سن و جنسیت در اکثر کسب‌ و کارها نقش اساسی دارد. برای مثال تصور کنید شما یک مزون لباس عروس دارید، در چنین شرایطی عمده ی مخاطبان شما زنان ۲۰ تا ۳۰ سال هستند.


 شما می ‌توانید در سامانه پیامکی خود تنها همین قشر را هدف قرار دهید و بیشترین نتیجه را از ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود بگیرید.


ارسال منطقه ‌ای هدفمند

این روش نیز یکی از موثرترین روش‌ های ارسال اس ام اس است. شما در این روش ارسال به انواع اقسام بانک شماره‌ های متفاوت دسترسی دارید که می‌ توانید متناسب با نیازتان از آنها استفاده کنید. این نکته را فراموش نکنید که ضریب نفوذ تبلیغات پیامکی بسیار بالاست.

چند مورد از این بانک شماره ها عبارتند از:

  • بانک شماره استان‌ های کشور.
  • بانک شماره ‌های ۵ محله ی اصلی تهران.
  • بانک شماره ‌های ایرانسل بر اساس کدپستی.
  • بانک شماره ‌های مشاغل مختلف.

در این روش شما می‌ توانید از روی نقشه انتخاب کنید که پیامک شما برای چه کسانی ارسال شود؟ در حقیقت این روش برای تبلیغات محلی فوق ‌العاده عالی و پربازده است.

مثلا تصور کنید شما به تازگی یک کافی شاپ باز کرده ‌اید. بهترین روش برای تبلیغات شما تبلیغات در محدوده ی کافی شاپ شماست، به راحتی با انتخاب محدوده ی مورد نظرتان می ‌توانید پیامک خود را ارسال کنید.

بنابراین اگر درست حرکت کنید و پیامک‌ های جذابی بنویسید، قطعا کلی مشتری جدید می‌ توانید برای خودتان پیدا کنید.

کاری مفید و خارق العاده

ارسال اس ام اس برای تمام کسب ‌و کارها مفید و خارق‌ العاده است. چه یک کسب ‌و کار کوچک داشته باشید با یک کارمند و چه یک شرکت بزرگ با صد پرسنل، در هر حالت تبلیغات پیامکی به شما کمک زیادی خواهد کرد.

اما تبلیغات اس ام اسی نیز مانند هر نوع دیگری از تبلیغات، به آموزش نیاز دارد. شاید برای خیلی از شما این تصور پیش بیاید که اس ام اس فرستادن که کاری ندارد خودمان هم بلدیم. اما دقیقا همین نقطه است که تفاوت شما را با رقیبانتان مشخص می ‌کند و بابد به دنبال مشاور تبلیغاتی باشید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *