کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای طراحان وب سایت

کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای طراحان وب سایت

هر کسب‌وکاری برای پیشرفت و توسعه نیازمند شناخته شدن است. روش‌های گوناگونی برای معرفی برند به دیگران وجود دارد که هر کدام مزایا و محدودیت‌های خاص خود را دارند. در میان همه روش‌های تبلیغاتی، بازاریابی پیامکی همچنان یکی از محبوب‌ترین روش‌ها است. استفاده از پنل پیامکی برای طراحان وب سایت می‌تواند از جهات گوناگونی موثر واقع شود. اگرچه امروزه بازاریابی‌های اینترنتی گسترش یافته است، با این حال پیامک دارای مزایای منحصر به فردی است که باعث شده است سطح تاثیرگذاری آن بالا بماند. در این مقاله به معرفی این روش تبلیغاتی و کاربردهایی که می‌تواند برای طراحان وب سایت داشته باشد می‌پردازیم.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای طراحان وب سایت

پنل پیامکی برای طراحان وب سایت

بازاریابی پیامکی یکی از تکنیک‌های ارتباطی است که شرکت‌ها برای جذب مشتریان بالقوه جدید یا حفظ مشتریان خود از آن استفاده می‌کنند. این روش شامل ارسال پیام‌های متنی در قالب SMS به مشتریان خود، به طور مستقیم بر روی گوشی‌های موبایل آن‌ها است. بازاریابی پیامکی به طور ساده و موثر، ایجاد ارتباط با مخاطبان، جذب مشتریان بالقوه و ایجاد وفاداری را ممکن می‌سازد. بازاریابی پیامکی یک جایگزین بسیار جالب برای کمپین‌های ایمیل است که قبلا مورد استفاده قرار می‌گرفت. زیرا نرخ باز کردن بسیار بیشتر از ایمیل است. تصادفی نیست که حدود ۶۰ درصد از برندهای بودجه بازاریابی پیامکی خود را در سال 202۲ افزایش دادند.

شما به عنوان یک طراح سایت نیازمند دریافت پروژه از کارفرمایانی هستید که شما را بشناسند و به خدمات شما اعتماد کند. مشتری زمانی به سمت شما می‌آید که بتوانید او را قانع کنید که چیزی بیشتر از سایر رقبا دارید. اما حتی اگر کیفیت کار بالایی ارائه دهید و در معرفی آن به مخاطب ناتوان باشید نخواهید توانست به نتیجه دلخواه برسید. پیامک همان روشی است که می‌تواند نیازهای بازاریابی شما را برطرف سازد. شما می‌توانید از پیامک برای معرفی خدمات و مزایای همکاری با خود استفاده کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مزایا و فواید استفاده از بازاریابی پیامکی برای طراحان وب سایت

استفاده از پنل پیامکی برای طراحان وب سایت با مزایای قابل توجهی همراه است که مهمترین آن‌ها شامل موارد زیر است:

پیامک به مجوز مشتری نیاز دارد

بله، این یک امتیاز مثبت است، زیرا اصرار بر پیام دادن به کسی برخلاف میل او نتیجه معکوس دارد. علاوه بر این، مشتری که با دریافت پیامک از شما موافقت می‌کند، علاقه واقعی خود را به برند شما ابراز می‌کند.

رتقای تجربه کاربری و افزایش تعامل با مخاطبین وب سایت

مشتریان شما می‌توانند در کمترین زمان، بدون نیاز به اتصال به یک سایت (و حتی بدون نیاز به اینترنت) با شما ارتباط برقرار کنند. به این ترتیب زمان زیادی را از آن‌ها نمی‌گیرید و در زندگی آن‌ها دخالت زیادی نمی‌کنید. پیامک تنها به یک خط سیم کارت نیاز دارد.

پیامک کم هزینه است

پیامک فقط یک متن چند خطی است که هزینه قابل توجهی برای شما ندارد. در حالی که اگر می‌خواستید تبلیغات خود را به وسیله روش‌های دیگر مانند تبلیغات تلویزیونی انجام دهید هزینه زیادی متوجه شما می‌شد.

اس ام اس یک روش فوری است

تقریبا نیازی به آماده سازی ندارد و می‌توان آن را هر لحظه شروع کرد. تنها کافی است که چند کلیک انجام دهید تا پیام شما به مخاطبان بسیار زیادی ارسال شود. به خصوص در شرایط فوری که نیاز به ارتباط سریع دارید پیامک بهترین گزینه است. بررسی‌ها نشان می‌دهد اغلب مشترکان پیامک‌های خود را در همان چند دقیقه اول می‌خوانند.

تعداد مخاطبان خیلی زیاد

می‌توان گفت تقریبا همه افراد یک خط سیم کارت دارند. مخاطبان زمینه کاری شما به عنوان طراح سایت نیز افرادی هستند که با فناوری‌های ارتباطی بیگانه نیستند. بنابراین می‌توان گفت زیرساخت ارتباط گرفتن با تمام مخاطبان بالقوه شما ۱۰۰ درصد است.

کاربردهای بازاریابی پیامکی در طراحی وب سایت

کاربردهای بازاریابی پیامکی در طراحی وب سایت

پنل پیامکی برای طراحان وب سایت می‌تواند با خلاقیت‌ها گوناگونی مورد استفاده قرار گیرد. بعضی از رایج ترین روش‌های استفاده از پنل پیامکی شامل موارد زیر است.

ارسال پیامک‌های هشداری و اطلاع‌رسانی به کاربران وب سایت

هر از چند گاهی می‌توانید پیام‌های اطلاع‌رسانی در مورد تغییرات قوانین کاری خود، پیام‌های هشدار برای حفظ اطلاعات، نکته‌های در طراحی سایت و… را به کاربران سایت خود ارسال نمایید. این به تعامل بهتر شما با مخاطبان و یادآوری برند شما به آن‌ها کمک می‌کند.

تبلیغات خدمات

مخاطب این پیام‌ها می‌توانند کاربران سایت شما، کاربران فضای مجازی، شرکت کنندگان در یک دوره آموزشی شبکه، صاحبان کسب و کارها یا حتی مخاطبان عام باشد.

ارسال کدهای تأیید و رمز عبور به کاربران برای احراز هویت و ورود به سایت

پنل پیامکی ازن مزیت را دارد که در تامین امنیت اطلاعات کاربران شما همکاری کند. با اتصال سایت خود به پنل پیامکی می‌توانید با ارسال پیامک احراز هویت در حفظ حریم خصوصی کاربران موثر باشید.

ارسال اعلان‌ها و به‌روزرسانی‌های مرتبط با طراحی و توسعه وب سایت به همکاران

مخاطب پیامک‌ها می‌تواند همکاران و کارکنان داخلی مجموعه شما باشد. به کمک پنل پیامکی می‌توانید اطلاعیه‌های ضروری، روزهای تعطیلی، تغییرات در ساعات کار و… را به همکاران خود اطلاع دهید.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

چالش‌های بازاریابی پیامکی برای طراحان وب سایت

استفاده از پیامک نیز با محدودیت‌ها و چالش‌ها مواجه است که ممکن است به دغدغه شما تبدیل شود. این چالش‌ها و نحوه برطرف کردن آن‌ها در ادامه بررسی شده است.

پیامک فضای محدودی را ارائه می‌دهد

هر پیامک ۱۶۰ کاراکتر ارائه می‌دهد. به علاوه طولانی نویسی خود می‌تواند عاملی برای بی‌توجهی مخاطب به محتوای شما شود. اگر نمی‌خواهید کمپین پیامکی شما بودجه بازاریابی شما را به باد دهد، مختصر صحبت کنید. سعی کنید روی کلمات کلیدی و جذاب و در عین حال واضح تمرکز نمایید.

شما نمی‌توانید یک پیام را دو بار ارسال کنید

بر خلاف تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی، که اغلب شامل پخش یک پیام یکسان است، هر پیامکی که برای مشتری ارسال می‌کنید باید متفاوت باشد، در غیر این صورت ممکن است خیلی سریع خسته شده و اشتراک خود را لغو کنند.

دسترسی به شماره تلفن مخاطبین

مردم معمولا تمایلی به ارائه شماره تلفن خود ندارند. بنابراین انتظار نداشته باشید که لیست بزرگی از اشتراک‌های پیامکی به راحتی در دسترس شما قرار گیرد. می‌توانید از راه‌حل‌های ارائه شده در ادامه مقاله برای افزایش لیست شماره‌های خود استفاده کنید.

استراتژی‌های مفید برای اثرگذاری پنل پیامکی

اگر می‌خواهید پنل پیامکی برای طراحان وب سایت اثرگذار باشد باید به نوشتن پیام‌های خود دقت کنید. بعضی از راهکارها که به موثر شدن کمپین‌های شما کمک می‌کند شامل موارد زیر است:

1. ثابت قدم باشید

ساده نوشتن پیامک به معنای نوشتن به زبان محاوره نیست؛ لازم است که پیام‌ها با پرستیژ شرکت شما سازگار باشد و این رویه را در تمام پیام‌های خود حفظ نمایید. اگر معمولا از لحن جدی (در وب سایت، در بروشورها و غیره) استفاده می‌کنید، پیامک شما نیز باید همان سبک را حفظ کند.

2. مستقیم به سر اصل مطلب بروید

پیامک از نظر فضا و طول محدود است و این ویژگی خوبی است. نیازی به معما طرح کردن نیست، مستقیما سر اصل مطلب بروید. مشتری شما باید در یک نگاه معنای پیام شما را بفهمد.

3. چیزی را پیشنهاد کنید

اگر پیامک شما هیچ سودی برای مشتری نداشته باشد بی‌فایده خواهد بود. زیرا اگر واقعا می‌خواهید آن‌ها چیزی را سفارش دهند، باید به آن‌ها انگیزه بیشتری بدهید. به آن‌ها تخفیف یا پیشنهاد ویژه ارائه کنید. بازاریابی پیامکی این مزیت را دارد که بسیار مستقیم و شخصی است. این ویژگی به گیرنده این احساس را می‌دهد که یک پیشنهاد ممتاز دریافت می‌کند. بنابراین یک تخفیف ساده می‌تواند به طرز شگفت‌انگیزی موثر باشد.

4. مخاطبان را دسته‌بندی کنید

امتحان ارسال پیامک با تقسیم‌بندی لیست مخاطبین می‌تواند جالب باشد. این به شما کمک می‌کند بهترین راه برای دستیابی به مشتریان خود برای کمپین‌های آینده پنل پیامکی برای طراحان وب سایت را بدانید. برای مثال می‌توانید از روی سابقه سفارش‌های قبلی آن‌ها را دسته بندی کرده و پیام‌های متناسب با نیاز آن‌ها ارسال کنید.

چگونه لیست مخاطبین پیامکی خود را بسازیم؟

چگونه لیست مخاطبین پیامکی خود را بسازیم؟

همان‌طور که گفتیم یکی از چالش‌های بازاریابی پیامکی تهیه یک لیست مفید از شماره موبایل مخاطبین است. روش‌های زیر می‌تواند به شما کمک کند یک لیست خوب ایجاد کنید.

1. دریافت شماره تماس، با ارائه یک پیشنهاد جذاب!

هنگامی که مخاطبین سایت شما را مرور می‌کنند، در ازای دریافت شماره موبایل آن‌ها یک پیشنهاد عالی باز کنید. شما می‌توانید تخفیف، هدیه یا دعوت‌نامه برای فروش خصوصی ارائه دهید. هدف این است که به آن‌ها دلیل خوبی برای ثبت نام ارائه دهید. در صورت امکان، سعی کنید با درخواست اطلاعات اضافی، مانند هدف، مرکز مورد علاقه یا انتظار، هر بازدیدکننده را واجد شرایط کنید. سپس هدف این است که لیست خود را تقسیم بندی کنید تا کمپین‌های بازاریابی پیامکی هدفمند ایجاد کنید که تعامل را به حداکثر برساند.

2. یک صفحه لندینگ اختصاصی موبایل ایجاد کنید

در وب سایت خود، یک صفحه فرود ایجاد کنید که در آن در مورد کمپین‌های پیامکی خود صحبت کنید. جزئیات آنچه مشترکین به عنوان محتوای انحصاری دریافت می‌کنند، تعداد دفعات ارسال را نشان می‌دهد و فرمی را که به راحتی پر می‌شود در تلفن هوشمند قرار دهید. سپس می‌توانید این صفحه فرود را از طریق تکنیک‌های مختلفی تبلیغ کنید.

3. یک نوار تبلیغاتی به وب سایت خود اضافه کنید

در بالای وب سایت خود، یک نوار تبلیغاتی اضافه کنید که بازدیدکنندگان را دعوت می‌کند تا در لیست پیامک شما مشترک شوند. نوار تبلیغاتی باید قابل مشاهده، جذاب و حاوی یک دعوت برای اقدام باشد که به صفحه لندینگ شما منتهی شود. هدف این است که این کانال ارتباطی را برای همه بازدیدکنندگان سایت خود تبلیغ کنید و در نتیجه تعداد مشترکین را افزایش دهید.

4. لیست ایمیلی خود را به مشترکین پیامک تبدیل کنید

مشترکین خبرنامه شما بیشترین احتمال را دارند که به لیست پیامک شما بپیوندند. آن‌ها از قبل ارزش کار شما را می‌دانند و از محتوای شما قدردانی می‌کنند. آن‌ها مطمئنا مشتاق اشتراک کمپین پیامکی شما خواهند بود. یک ایمیل به مخاطبین موجود خود ارسال کنید و به آن‌ها پیشنهاد دهید در پیام‌های شما مشترک شوند. مزایای پیوستن به این لیست جدید و همچنین تعداد دفعات ارسال پیام‌های خود را نیز درج کنید. علاوه بر این، حتما پیشنهادی متفاوت از خبرنامه خود به آن‌ها ارائه دهید.

استفاده از APIها برای اتصال پنل پیامکی به سیستم‌های طراحی و توسعه وب سایت

به کمک استفاده از سرویس SMS API می‌توانید سایت یا اپلیکیشن خود را به طور مستقیم به پنل پیامکی متصل نمایید. این روش برای طراحان وب سایت می‌تواند بسیار مفید واقع شود. زیرا با اتصال به وب سرویس پیامک نیازی نیست که در هر لحظه برای ارسال پیامک در پنل پیامکی حاضر باشید. بلکه با چند کد نویسی محدود می‌تواند به پنل پیامکی برای طراحان وب سایت تعریف کنید که چگونه و در چه شرایطی پیام‌های خودکار را ارسال نماید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

جمع بندی

استفاده از سرویس پیامکی برای معرفی خدمات و محصولات کسب‌وکارها یکی از موثرترین روش‌هایی است که بیشتری بازدهی را در سال‌های اخیر به همراه داشته است. پیامک دامنه مخاطبان بسیار گسترده‌ای دارد و می‌تواند به طور فوری پیام شما را به هزاران نفر منتقل کند. در عین حال یک روش مقرون به صرفه است. شما با استفاده از پنل پیامکی برای طراحان وب سایت می‌توانید خدمات خود را تبلیغ نمایید، اطلاع‌رسانی‌های لازم را به مشتری‌ها ارسال کنید و بین همکاران خود هماهنگی ایجاد نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تهیه پنل پیامکی با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *