کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

شاید ارسال پیامک برای بازاریابی، ابزاری بعید برای صنعت پیچیده‌ای مانند امور مالی و خدمات مشاوره مالی و مالیاتی به نظر برسد. اما اگر به درستی اجرا شود، می تواند راهی بسیار کارآمد برای برقراری ارتباط با مشتریان باشد، به خصوص اگر برای ارسال پیامک از پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی استفاده شود. 

پیامک را می ‌توان به روش ‌های مختلفی از معرفی مشاوران مالی گرفته تا یادآوری‌ها و اطلاعیه های مشاوره مالی و اقتصادی به مشتریان، مورد استفاده قرار داد. امروزه بسیاری از مشاوران سرمایه گذاری، مدیران مالی و نمایندگان خدمات مشاوره مالی پیامک را به دلیل نرخ بازشدن بالا و پاسخ دهی سریع آن در مقایسه با ایمیل، ابزاری موثر برای بازاریابی می دانند. در ادامه این متن ضمن آشنایی اولیه با خدمات مشاوره مالی و مالیاتی، نگاهی می اندازیم به کاربرد و مزایای پنل پیامکی برای مشاوران مالی؛ پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای خدمات مالی و مالیاتی

معرفی خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

برای بررسی کاربرد و مزایای استفاده از بازاریابی پیامکی در خدمات مشاوره مالی، بد نیست ابتدا با این خدمات آشنا شویم. خدمات مشاوره مالی و مالیاتی شامل مشاوره در زمینه مالی چه افراد حقیقی و چه افراد حقوقی، حسابداری، مالیات، بودجه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی‌ها است. این خدمات توسط کارشناسان مالی و مالیاتی ارائه شده و به کمک آن‌ها، شرکت‌ ها و افراد می‌ توانند به بهبود مدیریت مالی خود پرداخته و از فرصت‌های سرمایه‌گذاری بهتر استفاده کنند. همچنین، این خدمات شامل ارائه راهکارهای مالی و مالیاتی برای کاهش هزینه‌ها و افزایش سود شرکت‌ها و افراد نیز می شود.

افرادی که مشغول خدمات مشاوره مالی و مالیاتی هستند، شاید بیش از هر کسی به ارتباط با مشتریان خود نیاز دارند و چه راهی بهتر و سریعتر از پیامک؟ پیامک به عنوان یک ابزار ارتباطی ارزان قیمت و سریع و قابل دسترس، می تواند یک ایده بسیار خوب برای بازاریابی اینگونه مشاغل باشد. در ادامه کاربردهای ارسال پیامک و بازاریابی پیامکی برای خدمات مشاوره مالی را بیشتر بررسی می کنیم.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

نیازمندی‌های خدمات مالی و مالیاتی به بازاریابی پیامکی

برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی، استفاده از بازاریابی پیامکی بسیار موثر است. با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی به مشتریان، می‌ توانید آن‌ ها را با خدمات و مزایای خود آشنا کرده و آن‌ها را به خرید خدمات شما ترغیب کنید! همچنین، با ارسال پیامک‌ های یادآوری برای مشتریان فعلی، می ‌توانید از حفظ آن‌ها و جلب رضایت بیشتر آن‌ها اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال، می ‌توانید پیامک‌های یادآوری برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی یا پرداخت مالیات ارسال کنید. بازاریابی پیامکی همچنین به شما امکان ارائه پیشنهادات و تخفیف‌های ویژه به مشتریان را نیز می‌ دهد. در ادامه با برخی از کاربردهای استفاده از پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی بیشتر آشنا می شویم:

ارسال پیامک برای اعلام مهلت پرداخت مالیات

اکثر ما انسان ‌هایی فراموشکار هستیم و هر از گاهی پرداخت صورت حساب‌هایمان به تعویق می افتد. یادآوری برای کاربرانی که فراموش کرده‌اند پرداخت‌های ماهانه و اقساط مالیات خود را بپردازند، راهی سریع برای هدایت آنها در مسیر درست است. 

همچنین ارسال پیامک ‌یادآوری در مورد تاریخ‌های پرداخت آینده، راه بهتری برای انجام این کار است، زیرا هزینه‌های تأخیر روی هم انباشته نمی ‌شوند و پرداخت به موقع اتفاق می افتد. مشاوران مالی می توانند با استفاده از پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی، کاربران و مشتریان خود را از موعد پرداخت مالیات و یا سایر پرداختی ها مطلع و از این طریق باعث ایجاد یک رابطه عمیق و کارآمد با آن ها شوند.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

ارسال پیامک به شرکت‌ها و شخص‌ها برای اعلام تاریخ تسویه حساب

زمانی که سرمان شلوغ می شود، پرداخت قبوض و بدهی ها به راحتی می تواند فراموش شود. اگر شما به عنوان یک مشاور مالی برای مشتریان خود برنامه ریزی کرده و به موقع تاریخ تسویه حساب را به آن ها متذکر شوید، هرگز با هزینه تأخیر تسویه حساب و جریمه مواجه نمی ‌شوند. در واقع یکی از کاربردهای پنل پیامکی برای مشاوران مالی، اعلام تاریخ تسویه حساب به اشخاص یا شرکت هاست. 

ارسال پیامک با اطلاعات مالی برای مشتریان و سرمایه‌گذاران

با استفاده از بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی، شما می ‌توانید به مشتریان و سرمایه‌گذاران خود اطلاعات مالی و مالیاتی مورد نظر را ارسال کنید. این اطلاعات می ‌تواند شامل تاریخ پرداخت قبوض، مبلغ قابل پرداخت، تاریخ پایان دوره مالی و سایر جزئیات مالی آن ها باشد. همچنین، با ارسال یادآوری برای پرداخت قبض‌های مالیاتی، می‌ توانید از تأخیر در پرداخت و همچنین جرائم پرداختی جلوگیری کنید. این روش بازاریابی در نهایت باعث افزایش رضایت مشتریان و سرمایه‌گذاران شما شده و به شما کمک می ‌کند تا روابط خود را با آن‌ها تقویت کنید.

ارسال پیامک با اعلام نرخ به‌روزرسانی مالیاتی

یکی دیگر از کاربردهای پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی، ارسال پیامک با اعلام نرخ به‌روزرسانی مالیاتی است. منظور از این پیامک ها، اطلاع دادن به مشتری در مورد تغییر نرخ مالیاتی برای دوره جاری است. در حقیقت مشتری شما باید مبلغ مالیاتی را با توجه به این تغییر پرداخت کند تا جلوی جرائم و پرداخت های اضافی گرفته شود. بنابراین اطلاع رسانی شما به مشتری، از طریق پیامک می تواند باعث افزایش اعتماد مشتری و افزایش اعتبار شرکت خدمات مشاوره مالی شما شود.

ارسال پیامک با اعلام اطلاعات جدید در زمینه حسابداری و حسابرسی

منظور از ارسال پیامک با اعلام اطلاعات جدید در زمینه حسابداری و حسابرسی، ارسال پیامک ‌های اطلاع‌رسانی از تغییرات و بروزرسانی‌ های مربوط به حسابداری و حسابرسی در سازمان‌ ها و شرکت ‌ها است. به عنوان مثال، ارسال پیامک با اعلام تغییرات در قوانین مالیاتی، گزارش‌دهی مالی، تغییرات در استانداردهای حسابداری و غیره در زمره این پیامک ها قرار می گیرد. 

مزایای پنل پیامکی برای خدمات مالی و مالیاتی

مزایای استفاده از بازاریابی پیامکی در خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

بازاریابی پیامکی در حال حاضر یکی از مهم ترین کانال‌های ارتباطی و بازاریابی در سراسر جهان است که تقریباً در هر صنعتی از جمله خدمات مالی هم مورد استفاده قرار می گیرد. بازاریابی پیامکی و استفاده از پنل پیامکی مزایای زیادی برای انواع مشاغل در سراسر جهان دارد، از جمله قابلیت پاسخ دهی بالا و نرخ باز شدن بالا، افزایش تعامل با مشتری و در نهایت درآمد بیشتر. بنابراین بیایید ببینیم چگونه می توان از این مزایا در دنیای مالی استفاده کرد:

افزایش سرعت ارتباط با مشتریان و سرمایه‌گذاران

با استفاده از بازاریابی پیامکی، شرکت می ‌تواند به راحتی با مشتریان خود در ارتباط باشد و به سوالات و نیاز های آن ‌ها پاسخ دهد. این امر می ‌تواند بهبود ارتباط با مشتریان و افزایش وفاداری آن‌ها نسبت به شرکت را به همراه داشته باشد. همچنین پیامک نسبت به سایر ابزارهای ارتباطی، نرخ پاسخ و باز شدن بالاتری دارد و این ویژگی سبب افزایش سرعت ارتباط با مشتریان و سرمایه‌گذاران می شود.

کاهش هزینه‌های ارتباطی در مقایسه با روش‌های سنتی

با استفاده از بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی، هزینه‌های تبلیغاتی به شدت کاهش می ‌یابد، زیرا هزینه ارسال پیامک به مقدار قابل توجهی کمتر از هزینه تبلیغات در رسانه‌های دیگر است. 

بهبود تجربه کاربری برای مشتریان و سرمایه‌گذاران

با ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی به موقع و مفید از طریق پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی، رضایت مشتریان افزایش یافته و احتمال اینکه آن‌ها به دنبال خدمات مشابه در شرکت‌های دیگر بگردند، کاهش می ‌یابد. بنابراین شما با ارسال یک پیامک مناسب، در زمان مناسب به مشتری مورد نظر می توانید تجربه کاربری خوبی برای او به ارمغان بیاورید. تأثیر این تجربه خوب را می توانید در معرفی شرکت شما به اطرافیان و وفاداری همیشگی او به شما ببینید!

افزایش دقت و صحت اطلاعات مالی در ارتباط با مشتریان و سرمایه‌گذاران

با ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی به مشتریان، اطلاعات جدید و مهم در زمینه مالی و مالیاتی به سرعت به دست آن‌ها رسیده و احتمال اینکه این اطلاعات نادیده گرفته شوند، کاهش می ‌یابد. از سوی دیگر وقتی این اطلاعات را به صورت نوشته شده و مکتوب در اختیار مشتریان خود قرار می دهید، آن ها می توانند در زمان مناسب به این اطلاعات رجوع کرده و از این طریق پرداخت ها یا سرمایه گذاری های خود را دقیق و بدون اشتباه پیش ببرند.

بهبود تجربه کاربری برای مشتریان و سرمایه‌گذاران
باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

مثال‌های موفق استفاده از بازاریابی پیامکی در خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

در ادامه مثال هایی از استفاده موفقیت آمیز از بازاریابی پیامکی در خدمات مشاوره مالی و مالیاتی را بررسی خواهیم کرد:

ارائه نکات کوتاه مالیاتی هفتگی

یکی از بهترین شیوه‌های ارتباط با مشتریان در خدمات مشاوره مالی و مالیاتی، ارسال نکات کوتاه مالیاتی هفتگی از طریق پیامک است. با استفاده از بازاریابی پیامکی، مشاور مالیاتی می‌ تواند به مشتریان خود، نکات مالیاتی اصلی هفته را در قالب پیام ‌کوتاه ارسال کند.

اعلام مهلت مالیاتی

با استفاده از بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی، می ‌توانید به مشتریان مهلت پرداخت مالیاتی آن ها را در قالب یک پیامک، متذکر شوید. همچنین، می ‌توانید به مشتریان خود یادآوری کنید که موعد پرداخت آن ها نزدیک و یا به تأخیر افتاده است.

ارائه خدمات ویژه

مشاور مالیاتی می ‌تواند با دریافت شماره موبایل مشتریان خود، به آن ‌ها خدمات ویژه خود را از طریق پیامک انبوه اعلام کند. برای مثال، ممکن است یک مشاوره رایگان یا برنامه‌ای برای کمک به آن‌ها در ایجاد بودجه شخصی، در نظر بگیرد.

ارائه پیام‌های شخصی

شما به عنوان مشاور مالیاتی می‌ توانید با بررسی سابقه خدمات مشتریان خود، پیام‌کوتاهی برایشان ارسال و پیشنهادات منحصر به فردی به آن ها ارائه دهید. 

یاآوری ملاقات مشتری

یادآوری ملاقات مشتری

با استفاده از بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی، می‌ توانید به مشتریان خود یادآوری کنید که زمان ملاقات آن‌ها با شما نزدیک‌ است. این کار کمک می کند که مشتریان شما اطمینان داشته باشند که شما دقیق و مسئولیت پذیر هستید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

نتیجه‌گیری

بازاریابی پیامکی یک راه عالی برای بهبود ارتباط با مشتریان است. برای متخصصان امور مالی، پیامک بهترین راه برای برقراری ارتباط با مشتریانی است که ترجیح می دهند از وضعیت صورت حساب ها و سرمایه گذاری های خود آگاه باشند. علاوه بر این موارد، استفاده از پنل پیامکی برای خدمات مشاوره مالی، باعث پیدا کردن مشتریان جدید، وفادار ساختن مشتریان فعلی به خدمات آن ها و در نهایت سود و افزایش در آمد می شود.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *