پشتیبانی قوی پنل اس ام اس

پنل اس ام اس,سامانه اس ام اس

امروزه ارائه خدمات از طریق پنل اس ام اس به یکی از الزامات شرکت ها و کسب و کارها تبدیل شده است. در حال حاظر بیشتر بانک ها، آژانس های هواپیمایی و تفریبا بیشتر کسب و کارها برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و کاهش هزینه های خود اقدام به خرید سامانه اس ام اس می کنند. شما می توانید به نکاتی درهنگام خرید پنل اس ام اس توجه داشته باشید.

تعرفه مناسب

از نگاه یک کاربر، تعرفه ارسال اس ام اس یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب یک پنل اس ام اس است.

باید بدانید که تعرفه پایه پیامک از سوی سازمان مخابرات تعیین می شود و شرکت های ارائه دهنده پنل اس ام اس تنها می توانند مبلغ ناچیزی را به عنوان سود بر روی مبلغ پایۀ تعریف شده اضافه نمایند.

عنوان این قسمت تعرفه مناسب است و نه تعرفه ارزان. ارزان بودن دلیلی بر خوب بودن یک محصول یا خدمات نیست.

پشتیبانی قوی

طبیعتا وقتی پنل اس ام اس تان با مشکل رو به رو می شود و پیامک های شما به دست مشتری نمی رسد، منتظر نمی مانید تا مشکل خود به خود حل شود، حتما با شرکت ارائه دهنده خدمات پنل اس ام اس تماس می گیرید.

یک سامانه اس ام اس معتبر باید خدمات پشتیبانی خوبی را برای کاربران ارائه دهد. کاربران باید بتوانند در زمان بروز مشکل از طریق تماس یا ارسال تیک، مشکل به وجود آمده را با کارشناس پشتیبان در میان بگذارند.


دسترسی آسان به امور پشتیبانی یکی از ویژگی های مهم یک پنل اس ام اس است.


امکان تفکیک ارسال اس ام اس

یکی از مهم ترین ویژگی های مفید یک سامانه اس ام اس قدرتمند، امکان تفکیک اس ام اس است. برای مثال فکر کنید قصد دارید برای مشتریان خود تبریک تولد ارسال کنید و حتی به مناسبت روز مادر به مشتریان خانم خود پیامک تخفیف ارسال کنید.

اگر سامانه اس ام اس شما امکان تفکیک اس ام اس داشته باشد به شما کمک می کند علاوه بر هدف گیری دقیق مشتریان، هزینه های تبلیغاتی خود را نیز کاهش دهید.

و با فیلترگذاری های دقیق، تنها برای مشتریان که می خواهید پیامک ارسال کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *