نحوه ارسال اس ام اس از طریق اینترنت

نحوه ارسال اس ام اس از طریق اینترنت

روش‌های مختلفی برای ارسال اس ام اس وجود دارد. در ساده‌ترین روش، شما می‌توانید از طریق گوشی تلفن همراه یک پیامک برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید. نکته مهمی که در این باره وجود دارد، این است که ارسال پیامک انبوه از طریق گوشی تلفن همراه امکان پذیر نیست. یکی از روش‌های مناسب برای ارسال پیامک در مقیاس انبوه، استفاده از اینترنت است. اینترنت به شما امکان می‌دهد که با یک شماره مجازی تعداد زیادی پیام برای کاربران دلخواه ارسال کنید. 

بنابراین دیگر نیازی به استفاده از شماره شخصی نخواهد بود. در گذشته تعدادی سایت طراحی شدند که هدف آنها ارسال اس ام اس از طریق اینترنت بود. اما بعد از مدتی مشخص شد که این سایت‌ها بدون مجوز کار می‌کنند و به هیچ وجه مناسب کسب و کارها نیستند. در ادامه قصد داریم به طور کامل درباره روش ارسال اس ام اس از طریق اینترنت صحبت کنیم. بنابراین تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

چگونه با اینترنت پیامک ارسال کنیم؟

چگونه با اینترنت پیامک ارسال کنیم؟

همانطور که گفته شد، در گذشته روش‌های مختلفی برای ارسال اس ام اس از طریق اینترنت وجود داشت. در ساده‌ترین روش، شما می‌توانید از تعدادی سایت‌ رایگان برای ارسال پیامک انبوه استفاده کنید. به مرور زمان، برخی از مشکلات سبب شد تا کسب و کارها به دنبال جایگزین بهتری برای ارسال اس ام اس از طریق اینترنت باشند.

 امروزه، سامانه ارسال اس ام اس یا پنل پیامکی بهترین جایگزین برای روش‌های قبلی است. البته هنوز هم وب‌سایت‌هایی وجود دارند که می‌توانند به صورت رایگان خدماتی مثل ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما ارائه دهند. با این حال، پنل پیامکی قادر است به شما کمک کند که با هزینه کمتر و صرفه جویی در وقت پیام‌هایی را برای مخاطبین خود ارسال کنید. 

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی چیست؟

اینفوگرافی کاربرد پنل پیامکی اینترنتی

پنل پیامکی بستری است که به کسب و کارها کمک می‌کند تا تعداد زیادی پیامک را در مقیاس انبوه برای کاربران خود ارسال کنند. طراحی پنل پیامکی کمک زیادی به کسب و کارها و شرکت‌های تبلیغاتی کرده است. اگر شما بخواهید یک پیامک مشخص را برای تعداد زیادی از کاربران ارسال کنید، نمی‌توانید از سامانه پیام کوتاه گوشی تلفن همراه استفاده کنید. این کار هزینه بسیار زیادی دارد. علاوه بر این، زمان زیادی لازم است تا شما پیام را آماده کرده و برای هر یک از مخاطبین ارسال کنید. در گذشته از پنل پیامکی برای ارسال اس ام اس در مقیاس انبوه استفاده نمی‌شد. 

در آن زمان، کسب و کارها از روش‌های دیگری برای بازاریابی و تبلیغات استفاده می‌کردند. اما به مرور زمان، پیشرفت تکنولوژی سبب شد تا بسیاری از مردم از گوشی تلفن همراه برای انجام فعالیت‌های روزمره خود استفاده کنند. به همین دلیل، امروزه پنل پیامکی به عنوان یکی از بهترین استراتژی‌های بازاریابی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با کمک پنل پیامکی، شما در یک لحظه با تعداد زیادی از کاربران یا مشترکین در ارتباط خواهید بود. در نتیجه، پنل پیامکی به شما کمک می‌کند تا با کسب و کارهای مشابه رقابت داشته باشید. 

بنابراین می‌توانید سریع‌تر از آنها اطلاعات مهم کسب و کار خود را به اطلاع مشتریان برسانید. اما اگر می‌خواهید دقیقا بدانید پنل پیامکی چیست، باید بگوییم پنل پیامکی یک نرم افزار در بستر اینترنت است که به شما قابلیت مدیریت و کنترل مشتریان و ارسال و دریافت پیام می‌دهد. شما می‌توانید هر تعداد مخاطبین دلخواه به این پنل اضافه کرده و سپس یک پیامک با محتوای یکسان برای تمام آنها ارسال کنید. سرعت ارسال پیام کوتاه در پنل پیامکی مانند سرعت ارسال اس ام اس در گوشی تلفن همراه است. بنابراین تمامی پیام‌ها در یک لحظه در دسترس مخاطبین خواهند بود. 

روش‌ های ارسال اس ام اس از طریق اینترنت 

همانطور که گفته شد، روش‌های مختلفی برای ارسال اس ام اس از طریق اینترنت وجود دارد. مثلا شما می‌توانید از وب سایت‌های رایگان برای ارسال پیامک از طریق اینترنت استفاده کنید. اما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا جایی که ممکن است برای خرید پنل پیامک اقدام کنید. چرا که پنل پیامکی با هزینه کاملا مقرون به صرفه در دسترس شما قرار می‌گیرد و از آن به بعد، کار شما بسیار راحت خواهد بود. اما وب سایت‌های رایگان گاهی اوقات ممکن است با اختلال مواجه شوند و شما را به دردسر بیاندازند. در هر صورت، ما در ادامه روش‌های ارسال اس ام اس از طریق اینترنت را برای شما بیان می‌کنیم.

  • ارسال اس ام اس به شکل رایگان

تیتر این بخش کمی اغراق آمیز است! زیرا به صورت طبیعی هیچ وبسایتی پیدا نمی‌شود که به شکل رایگان تمامی خدمات ارسال اس ام اس از طریق اینترنت را در اختیار شما قرار دهد. برخی از وب سایت‌ها به شما اجازه می‌دهند که در دفعات اول و دوم به شکل رایگان از خدمات آنها استفاده کنید. ولی در ادامه، باید مبلغی را به عنوان حق عضویت و دریافت اشتراک به این وب سایت‌ها پرداخت کنید. بنابراین، می‌توان گفت تقریباً هیچ راه کاملا رایگانی برای ارسال اس ام اس از طریق اینترنت وجود ندارد.

پنل پیامکی و سامانه اس ام اس سیگنال

 اگر در جایی مشاهده کردید برخی از سایت‌ها بدون هویت و مجوز به شما اجازه ارسال پیامک از طریق اینترنت می‌دهند، باید به عملکرد آنها مشکوک شوید. بنابراین به دنبال وب‌سایت‌های رسمی برای ارسال اس ام اس از طریق اینترنت باشید. همانطور که گفته شد، برخی از وب سایت‌ها به شما اجازه می‌دهند که بعد از ثبت نام برای یک الی دو دفعه از خدمات آنها به شکل رایگان استفاده کنید.

 در صورتی که وارد وب سایت‌های رایگان شده و از خدمات آنها راضی بودید، می‌توانید حق عضویت پرداخت کرده و یک پنل اس ام اس خصوصی دریافت کنید. . یکی از بهترین  وب‌سایت‌های رایگان که می‌توانید از آن‌ برای ارسال اس ام اس از طریق اینترنت استفاده کنید، سامانه سیگنال است. این سامانه یک سامانه ارائه دهنده پنل پیامکی است که امروزه به عنوان بهترین سامانه پنل پیامکی شناخته می‌شود. این سامانه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد. 

پیشرفت پنل پیامکی سیگنال

در ابتدا پنل پیامکی سیگنال صرفا از قابلیت‌هایی مثل ارسال پیامک انبوه بهره مند بود. اما امروزه، مجموعه سیگنال به یک تیم بزرگ تبدیل شده است که پنل پیامکی خود را به شکل کاملا رایگان و با امکانات فوق العاده به کاربران ارائه می‌کند. تمامی کاربران که قصد دارند که پنل پیامکی را با حداقل هزینه ارسال اس ام اس انبوه دریافت کنند، می‌توانند به سامانه پیامکی سیگنال مراجعه کرده و از خدمات بی‌نظیر این وبسایت استفاده کنند. یکی از مهم‌ترین اهداف مجموعه سیگنال، ارائه پنل پیامکی رایگان با ویژگی‌های متمایز نسبت به باقی سامانه‌های پیامکی بود که توانست با تلاش و پشتکار تیمی آن را محقق سازد.

 ثبت نام سامانه پیام کوتاه سیگنال

 ثبت نام سامانه پیام کوتاه

با توجه به اینکه سامانه‌های مختلفی برای دریافت پنل پیامکی وجود دارد، یافتن بهترین منبع برای دریافت پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه برای کاربران کار چندان ساده‌ای نیست. وب سایت سیگنال یکی از بهترین وب سایت‌ها برای عضویت و استفاده از خدمات پنل پیامکی است. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه سیگنال، افزایش سرعت ارسال پیام انبوه و قابلیت ارتقاء خدمات است. در ادامه روش ثبت نام در سامانه پیام کوتاه سیگنال را برای شما بیان می‌کنیم: 

  • ابتدا وارد سایت panel.signalads.com شوید. سپس وارد قسمت پلان انتخابی گزینه کاربر ویژه شده و اطلاعات  اولیه را تکمیل کنید. 
  • سپس باید مراحل ثبت نام را در این سامانه کامل کنید. بعد از ثبت نام اولیه، اسکن واضح از کارت ملی و شناسنامه باید در سامانه آپلود شود. 
  • در مرحله بعد، اطلاعات شما به واحد پشتیبانی منتقل می‌شود. بعد از تایید پشتیبان، کاربر می‌تواند نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و به بخش سامانه پیامک وارد شود. بعد از ورود به سامانه، ۱۰۰۰ پیامک رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد که کمک بسیار بزرگی برای ادامه مسیر خواهد بود. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

امکانات سامانه پیامکی سیگنال

سامانه پیامکی سیگنال، پلتفرمی با امکانات متنوع و کاربری ساده است. این ویژگی‌ها به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا فرایند بازاریابی پیامکی را با سهولت بیشتری انجام دهند. یکی از مهم‌ترین خدمات سامانه، برگزاری مسابقه پیامکی است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا فعالیت و مشارکت بیشتری با شما داشته باشند.

 علاوه بر این، می‌توان از طریق سامانه پیامکی سیگنال، پیام نظرسنجی و قرعه کشی نیز ارسال کرد. ارسال پیام نظر سنجی به کاربران شما نشان می‌دهد که هدف اصلی کسب و کار ارتقا فعالیت و بهبود کیفیت خدمات است.

 همچنین ارائه خدمات دیگری مثل ارسال پیام مناسبتی یا پیام سررسید نیز از طریق سامانه پیامکی سینال امکان پذیر است. زمانی که شما پنل پیامکی رایگان این مجموعه را دریافت کنید، قادر خواهید بود از تعدادی از این خدمات به شکل رایگان استفاده کنید و با هزینه بسیار محدودی، با مشتریان خود در ارتباط باشید. برای استفاده از تمامی خدمات سامانه سیگنال می‌توانید به پنل کاربری خود مراجعه کرده و خدمات دلخواه را دریافت کنید. 

کاربرد های پنل پیامکی و سامانه ارسال اس ام اس سیگنال

کاربردهای پنل پیامکی 

پنل پیامکی امروزه به یکی از بهترین نرم افزارهای بازاریابی برای کسب و کارها تبدیل شده است. به همین دلیل، اکثر مشاغل برای پیشبرد استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغات خود از پنل پیامکی استفاده می‌کنند. پنل پیامکی در هر سامانه، خدمات و کاربرد‌های مخصوص به خود را دارد. ولی به طور کلی برخی از رایج‌ترین کاربردهای پنل پیامکی شامل موارد زیر هستند:

۱.ارسال پیام مناسبتی 

با استفاده از پنل پیامکی شما قادر خواهید بود یک پیام مناسبتی برای کاربران یا مشترکین خود ارسال کنید. به عنوان مثال، می‌توانید یک پیام تولد آماده کرده در زمان مشخص برای خود بفرستید. ارسال پیام مناسبتی تاثیر بسیار زیادی بر توسعه کسب و کار شما خواهد داشت. چرا که این گونه پیام.ها معمولا باعث افزایش رضایت مشتریان می‌شوند. در نتیجه تجارت شما از طریق تبلیغات دهان به دهان نیز توسعه پیدا خواهد کرد. 

۲.ساخت خبرنامه 

دومین کاربرد پنل پیامکی، ساخت خبرنامه است. شما می‌توانید اطلاعیه‌ها و اخبار کسب و کار خود را در قالب خبرنامه برای مشتریان جدید و مشتریان بالقوه ارسال کنید. به این ترتیب، بسیاری از کاربران به کسب و کار شما علاقه‌مند خواهند شد. چرا که می‌توانند از دقیق‌ترین اطلاعات مثل روز برگزاری مسابقات یا قیمت دقیق محصولات مطلع شوند. علاوه بر این، نیازی نیست در خبرنامه فقط اطلاعات مربوط به کسب و کار شما ارسال شود. ثبت اطلاعات دیگری مثل نکات علمی و آموزشی نیز از طریق خبرنامه به کاربران منتقل می‌شوند و تاثیر بسیار زیادی بر توسعه کسب و کار دارند.

۳.ارسال کد تخفیف 

 مشتریان بالقوه همیشه به دنبال کد تخفیف هستند. زیرا آنها می‌دانند که از کسب و کار شما چه می‌خواهند. به همین دلیل، بهتر است از پنل پیامکی برای ارسال کد تخفیف یا ثبت نام جشنواره‌های ماهانه یا سالانه استفاده کنید. برای انجام این کار، با توجه به مقدار خرید قبلی مشتری یک کد تخفیف آماده کرده و برای او بفرستید. در نتیجه، مشتری می‌تواند با مراجعه به وبسایت کسب و کار، کد تخفیف را وارد کرده و محصولات را با قیمت پایین‌تری خریداری کند. 

۴.ارسال پیامک انبوه

همانطور که گفته شد، یکی از رایج‌ترین کاربردهای پنل پیامکی، ارسال پیامک انبوه است. شما می‌توانید با ارسال اس ام اس از طریق اینترنت یا سایر سامانه‌های پنل پیامکی، کسب و کار خود را به مشتریان جدید معرفی کرده و دامنه کسب و کار خود را وسیع‌تر سازید. 

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل درباره ارسال اس ام اس از طریق اینترنت صحبت شد. با توجه به اینکه ارسال اس ام اس انبوه از طریق گوشی تلفن همراه امکان‌پذیر نیست، بهترین راه حل استفاده از نرم افزارها یا سامانه‌های ارسال پیامک است. برخی از وب سایت‌های خارجی یا داخلی می‌توانند برای دفعات محدود، خدماتی مثل ارسال پیامک انبوه رایگان به شما ارائه دهند. اما برای استفاده دائم، لازم است که در این سامانه‌ها عضو شده و اشتراک بگیرید. سعی کنید پنل پیامکی را از وب سایت‌های معتبر دریافت کنید. زیرا هر گونه اختلال هنگام ارسال پیام انبوه یا دسته بندی مخاطبین، ممکن است شما را با مشکلات بسیار زیادی مواجه کند.

سوالات متداول

بهترین روش برای ارسال پیامک از طریق اینترنت چیست؟

استفاده از پنل پیامکی روش کاملا مناسبی برای ارسال پیامک از طریق اینترنت است. با این‌حال، می‌توان از برخی وب‌سایت‌های رایگان نیز استفاده کرد.

خدمات پنل پیامکی چیست؟

خدمات گوناگونی مثل ارسال پیامک انبوه، ارسال پیام مناسبتی، دسته بندی مخاطبین، ارسال کد تخفیف و غیره.

چرا باید از اینترنت برای ارسال اس ام اس استفاده کرد؟

معمولا نمی‌توان از سامانه گوشی تلفن همراه برای ارسال پیامک انبوه استفاده کرد. اما اینترنت بستر مناسبی برای ارسال پیامک انبوه است. 

چگونه می‌ توان از خدمات رایگان سامانه پیامکی استفاده کرد؟

معمولا در برخی سامانه‌ها می‌توان به تعداد محدود از برخی خدمات استفاده کرد. برای انجام این کار باید ابتدا در سامانه مورد نظر عضو شوید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *