خط 3000 سر شماه پیامکی مگفا | مزایا و معایب

خط 3000 سر شماه پیامکی مگفا | مزایا و معایب

کافیست به پیامک های دریافتی اخیرتان نگاهی بندازید تا متوجه شوید که اکثر این پیامک ها با سرشماره اپراتور 3000  ارسال شده اند! البته برخی دیگر با سرشماره 1000، 2000 و غیره نیز آغاز می شوند اما ما امروز می خواهیم به طور خاص در مورد خط 3000 صحبت کنیم. حال که توجهتان را به شماره های ارسالی پیامک های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی جلب کردیم، باید به این نکته نیز اشاره کنیم که این سرشماره ها را شرکتهایی ارائه می دهند تا سایر کسب و کارهای بتوانند پیامک های انبوه خود را از طریق این شماره ها ارسال کنند.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

خط 3000 نیز یکی از این سرشماره های معتبر و پرکاربرد است که توسط شرکا مگفا و به منظور تسهیل ارتباطات ارائه شده است. امروزه بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی از این سرشماره برای ارسال پیامک های انبوه به مخاطبان خود استفاده می کنند و به رشد و توسعه کسب و کار خود می پردازند. اگر شما نیز اول مسیر بازاریابی پیامکی هستید، بد نیست با اپراتور 3000 (مگفا)، مزایا و معایب و همچنین نحوه خرید و استفاده آن آشنا شوید. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با این خط و شرکت ارائه دهنده آن آشنا شویم.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سرشماره پیامکی شرکت مگفا

درباره شرکت مگفا

مگفا در حقیق مخفف نام تجاری کامل شرکت مرکز گسترش فناوری اطلاعات است. این شرکت در سال 1360 به ثبت رسید و با کوله باری از تجربه و سابقه در حوزه ارائه سیستم های پیام دهی، فناوری های نوین و هوشمند سازی، سامانه های نرم افزاری و در آخر ارائه اپراتور 3000 برای ارسال پیامک انبوه فعالیت دارد. کیفیت بالا و سرعت در خدمات، یکی از دلایل محبوبیت و کاربران بی شماری است که این شرکت به خود اختصاص داده است. علاوه بر آن شرکت مرکز گسترش فناوری اطلاعات یا اپراتور 3000 (مگفا)، با ارائه این پیش شماره با گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 و همکاری با مرکز پيام‌ کوتاه شرکت ارتباطات سيار، ایرانسل، و سایر اپراتورهای دیگر، توانسته یکی از مهم ترین و پرکاربردترین خطوط خدماتی را به ایرانیان ارائه دهد. در ادامه با برخی از مهم ترین کاربران این شرکت و اپراتور 3000 محبوب، آشنا خواهیم شد.

سرشماره پیامکی

درباره خط 3000 و مزایا و معایب آن

یکی از پرکاربردترین و پربازده ترین روش های بازاریابی مدرن، بازاریابی پیامکی است. به کمک بازاریابی پیامکی کسب و کارهای بزرگ و کوچک می توانند محصولات و خدمات خود را به هزاران نفر معرفی و درآمد و فروش خود را افزایش دهند. اما پیش از هرچیزی این کسب و کارها و صاحبان برندها، باید پیامک های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی خود را از طریق پنل پیامکی برای گروهی از افراد ارسال کنند که برای ارسال نیز نیاز به یک شماره ارسال پیامک دارند. اگر به لیست پیامک های دریافتی خود در گوشی نگاهی بیاندازید، متوجه می شوید که پیامک های ارسال با شماره هایی ارسال می شوند که اغلب با سرشماره 1000، 2000، 5000، 3000 و غیره همراه هستند. به طور کلی کسب و کارها و سازمان های خصوصی و دولتی برای ارسال پیامک های خود باید ابتدا یک سرشماره مانند اپراتور 3000 انتخاب و از طریق آن اقدام به ارسال پیامک کنند. 

شرکت مگفا نیز با ارائه خط 3000، به بسیاری از کسب و کارها و سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک کمک می کند تا بازاریابی پیامکی خود را از طریق این پیش شماره معتبر انجام دهند. برخی از کاربران این خط را در ادامه معرفی خواهیم کرد. اما پیش از آن بهتر است برای آشنایی بیشتر با اپراتور 3000 مگفا، با مزایا و معایب آن نیز آشنا شویم.

مزایا سرشماره 3000

مزایا

  • سرعت بالای ارسال پیامک تا بيش از ‌هزار پيامک در ثانيه.
  • قابلیت گزارش‌گیری و به روز رسانی گزارش تحویل به صورت لحظه ای.
  • قیمت مناسب برای خطوطی که 14 و 12 و 10 رقم شماره دارند.
  • قابلیت دریافت پیامک.
  • فعالسازی سریع شماره خط خدماتی.
  • بازگشت هزینه‌ پیامک ‌های ارسال‌نشده.
معایب سرشماره 3000

معایب

  • عدم امکان انتخاب 4 رقم اول بعد از سرشماره 3000 .
  • قیمت بالای شماره های 8 رقمی. 
  • عدم ارائه خطوط 11 و 13 رقمی از سوی شرکت مگفا. 
  • ارائه خطوط 6 رقمی با شرایط خاص و با قیمت بالاتر. 
کاربرد خط 3000

کاربرد و کاربران خط 3000

به دلیل اعتبار بالای اپراتور 3000 و کیفیت و سابقه طولانی مدت شرکت مگفا در زمینه ارائه خط 3000، اعم کاربران این خط، سازمان ها و نهادهای دولتی و بزرگ ایران هستند. فرودگاه بین‌المللی امام، ادارات بیمه، وزارت کشور، شهرداری تهران، شرکت ملی نفت و همچنین بسیاری از بانک‌های بزرگ ایران نظیر بانک مسکن، رفاه، کشاورزی، پارسیان و… از اپراتور 3000 برای ارسال پیامک‌های خود، استفاده می کنند. در واقع کاربرد اصلی اپراتور 3000 (مگفا)، ارسال پیامک های خدماتی و اطلاع رسانی است. مانند پیامک واریز و برداشت حساب بانکی، اطلاعیه تمدید یا موعد رسید اقساط، انواع اطلاعیه ها و اخبار از سازمان های دولتی، ارسال پیامک های یادآوری یا خدمات مشتری از سوی شرکت های خصوصی و دولتی و غیره. البته لازم به ذکر است که کسب و کارهای کوچک یا تازه تأسیس که به تازگی قصد پیاده سازی بازاریابی پیامکی دارند نیز می توانند با خیال راحت از این سرشماره برای ارسال پیامک های خدماتی، اطلاع رسانی و یادآوری خود بهره ببرند. بنابراین بدون هیچ تأملی بهتر است به سراغ نحوه خرید و استفاده از اپراتور 3000 برای بازاریابی پیامکی برویم.

سامانه پیامک ی سیگنال

نحوه خرید و استفاده از اپراتور 3000

اگر قصد استفاده از اپراتور 3000 را دارید باید با واسطه و به وسیله یکی از سامانه های پیامکی اقدام کنید. سامانه پیامکی سیگنال یکی از معتبرترین و قدیمی ترین پنل های پیامکی است که امکان استفاده از اپراتور 3000 (مگفا) را برای کاربران خود فراهم می کند. 

به طور کلی بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک انبوه از طریق پنل پیامکی امکان پذیر است. علاوه بر پنل پیامکی شما برای بازاریابی پیامکی نیاز به یک شماره دارید تا پیامک های تبلیغاتی یا خدماتی خود را از طریق آن برای مخاطبان هدف خود ارسال کنید. در حال حاضر شرکت های متعددی سرشماره های مخصوص ارسال پیامک را ارائه می دهند. این سرشماره ها عمدتاً 1000، 2000، 3000، 5000 و … هستند که هرکدام هم شرکت های ارائه دهنده مخصوص به خود را دارند. اپراتور 3000 نیز که توسط شرکت مگفا ارائه می شود، از این قاعده مستثنی نیست. بنبراین برای استفاده از خط 3000 در وهله اول باید پنل پیامکی سیگنال را دریافت و سپس حساب کاربری خود را در این پنل ایجاد کنید. پس از ورود به پنل پیامکی و انتخاب سرشماره 3000 از بین اپراتورها، می توانید پیامک های انبوه خود را به هزینه بسیار مقرون به صرفه، با سرعت و به صورت هدفمند به مخاطبان و مشتریانتان ارسال کنید. 

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

کلام آخر

همانطور که پیامک های شخصی به خانواده، دوستان و آشنایان خود را با شماره موبایل خود ارسال می کنید، برای ارسال پیامک انبوه از طریق پنل پیامکی نیز نیاز به یک شماره مخصوص دارید. اگر همین حالا به لیست پیامک های تبلیغاتی یا خدماتی که در طول روز برایتان ارسال می شود نگاهی بیاندازید، متوجه می شوید که شماره ارسال این پیامک ها همگی با اعداد ثابتی مانند 1000، 2000، 3000، 5000 و غیره شروع می شوند. به این اعداد پیش شماره یا اپراتور شماره ارسال پیامک می گویند. ما در این مطلب به سراغ معرفی یکی از این پیش شماره ها به نام اپراتور 3000 رفته و این خط را به شما معرفی کردیم. این پیش شماره ها همگی اهداف یکسانی دارند، اما تفاوت های جزئی که در ارائه خدمات خود دارند، باعث می شود تا کاربران بنا به نیاز و بودجه خود آن ها را برای ارسال پیامک انبوه انتخاب کنند. اگر شما نیز نیاز به بررسی و تحقیق در مورد این پیش شماره ها  و مقایسه مزایا و معایبشان دارید، پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید، چراکه در این مطلب به طور کامل و جامع اپراتور 3000 (مگفا) را معرفی کردیم. 

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *