بررسی خط 9000 سر شماره پیامکی آسیاتک

بررسی خط 9000 سر شماره پیامکی آسیاتک

آیا می دانستید اپراتورهای مختلفی برای دریافت خط اختصاصی و ارسال پیامک تبلیغاتی وجود دارد؟ یکی از معتبرترین اپراتورها در ایران، اپراتور 9000 است که توسط شرکت آسیاتک ارائه می شود. 

اما منظور از شماره 9000 چیست؟ اگر به لیست پیامک های تبلیغاتی گوشی خود نگاه کنید، متوجه می شوید که تمامی این پیامک ها با پیش شماره های خاصی ارسال شده اند. این پیش شماره ها عمدتاً عبارتند از 1000، 2000، 3000، 5000 و 9000 و غیره. در این مطلب قصد داریم به سراغ پیش شماره 9000 رفته و خط اختصاصی 9000 را به شما معرفی کنیم. بنابراین اگر برای شروع بازاریابی پیامکی خود نیاز به استفاده از خط خدماتی 9000 دارید، پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید. 

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

سرشماره پیامکی شرکت آسیاتک

درباره شرکت آسیاتک

پیش از آنکه به طور کامل و جامع در مورد اپراتور 9000 صحبت کنیم، بهتر است با اپراتور رسمی ارائه دهنده آن یعنی شرکت آسیاتک آشنا شویم. شرکت انتقال داده‌ های آسیاتک از سال 1382 در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران فعالیت خود را آغاز کرد و در طی ۱۸ سال توانست در این حوزه اعتبار خوبی به دست آورد. از جمله فعالیت های مهم این شرکت می توان به ایجاد و توسعه دیتاسنترهای قدرتمند و سایر زیرساخت های ارتباطی مورد نیاز برای میزبانی بیشترین حجم محتوای داخلی و تامین نیازهای سازمان ‌های دولتی و شرکت ‌های خصوصی در این حوزه اشاره کرد. این شرکت همچنین با استفاده از به‌روزترین استاندارد های جهانی به اصلی‌ ترین قطب صنعت میزبانی محتوا و خدمات دیتا سنتری به شکل امن در کشور تبدیل شده است. اما مهم ترین دستاورد این شرکت در زمینه بازاریابی پیامکی را می توان ارائه خط خدماتی 9000 به منظور ارسال پیامک های خدماتی و تبلیغاتی دانست. در واقع از اینترنت گرفته تا خط اختصاصی 9000، این شرکت تمام تلاش خود را به کار گرفته تا کامل ‌ترین ارائه‌دهنده راهکار های ارتباطی در ایران باشد. در ادامه با خط 9000 و مزایا و معایب آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سرشماره پیامکی 9000 از شرکت آسیاتک

کاربرد و کاربران خط 9000 آسیاتک

مانند سایر اپراتورهای دیگر یعنی خطوط 1000، 2000، 3000، 5000، 021، 026 و غیره؛ خط 9000 نیز هدفی جز ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی ندارد. هرچند هدف اصلی تمامی این سرشماره ها یا بهتر بگوییم اپراتورها یکسان است، اما در برخی ویژگی ها و مزایا با یکدیگر متفاوت هستند. اپراتور 9000 میز با وجود اینکه تازگی به لیست اپراتورها و خطوط اختصاصی پیوسته اما با ارائه مزایا و خدمات ویژه و با کیفیت خود توانسته محبوبیت و مخاطبان و کاربران زیادی برای خود دست و پا کند.

شرکت ارائه دهنده این خطوط یعنی شرکت آسیاتک، با ارائه خدماتی مانند پشتیبانی و ارائه گزارشات، قرارداد مستقیم با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و ارائه خط خدماتی به مشترکان حقیقی، توانسته کاربران زیادی داشته باشد. این کاربران علاوه بر مشترکان حقیقی و کسب و کارهای کوچک یا تازه تاسیس، شامل سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی هم می شود. تا جایی که این شرکت توانسته بیش از ۷۰۰۰ عامل فروش در سراسر کشور داشته باشد و به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور شناخته شود. حال که به خوبی با این شرکت و خدماتش آشنا شدیم، به سراغ معرفی خط خدماتی 9000 می رویم.

سرویس پیامک آسیاتک


مزایا و معایب خط 9000 آسیاتک

سرویس پیامک آسیاتک با سرشماره‌ی 9000 یکی از اپراتورهای نسبتاً جدید محسوب می شود که کاربران پنل های پیامکی می توانند از آن برای ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی خود استفاده کنند. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، اپراتورها و سرشماره های گوناگونی در ایران وجود دارند که می توان از آن ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی یا خدماتی استفاده کرد. برخی از اپراتور های قدیمی و معتبر در ایران عبارتند از اپراتور 1000، 2000، 5009، 3000 و … . با این وجود اما اپراتور 9000 با مزایا و ویژگی های خود، توانسته اخیراً در بازاریابی پیامکی به یکی از سرشماره های پرکاربرد و محبوب تبدیل شود. یکی از مهم ترین ویژگی ها و مزایای این خط خدماتی این است که خطوط پیامک 8 رقمی ارائه کرده و با خدمات با کیفیت و پشتیبانی فوق العاده توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند. حال وقت آن رسیده که مزایا و معایب خط اختصاصی 9000 را بشناسیم تا درک بهتری از خدمات این اپراتور به دست آوریم.

مزایای سرشماره 9000

مزایای استفاده از خط 9000

 • امکان ارسال پیامک برای بلک لیست
 • سرعت ارسال پیامک بالا
 • امکان ارسال لینک در پیامک بدون نیاز به ارائه مدارک
 • ارائه خطوط 8 رقمی
 • عدم نیاز به تمدید سالیانه خط
 • ثبت خط 9000 به صورت اختصاصی
 • ارائه خط خدماتی به افراد حقیقی
 • تعرفه‌ی پایین ارسال پیامک
 • امکان استفاده در API و وب سرویس و سایر افزونه‌های پیامکی
 • عدم وجود محدودیت در تعداد پیام‌های ارسالی
 • زمان کوتاه فعالسازی خط اختصاصی 9000
معایب سرشماره 9000


معایب استفاده از خط 9000

 • قیمت بالای خرید خط در صورتی که خط 8 رقمی و رند باشد
 • نامناسب بودن برای ارسال پیامک هدفمند بر اساس سن و جنسیت و غیره

نحوه خرید و استفاده از اپراتور 9000

اساساً اپراتور 9000 نیز مانند سایر اپراتورهای 1000، 2000، 3000 و غیره کارکرد و هدفی جز ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی ندارند! در واقع هر کسب و کار یا سازمانی برای شروع بازاریابی پیامکی خود نیاز به ارسال پیامک از طریق یکی از این خطوط خدماتی و اختصاصی دارد. این خطوط همان شماره هایی هستند که پیامک های تبلیغاتی با آن ها برای مخاطبان یا گیرندگان پیامک ها نشان داده می شوند. به معنای دیگر سر شماره های 1000، 2000، 3000، 5000، 9000 و غیره، پیش شماره هایی هستند ابتدای شماره ارسال پیامک نشان داده می شود. کاربر نیز شماره مد نظر خود را بعد از این پیش شماره قرار داده و خط اختصاصی را به نام خود ثبت می کند، البته اگر کسی قبل از او این شماره را ثبت نکرده باشد. بد نیست بدانید که این خطوط معمولاً تا 14 رقم نشان داده می شوند اما در مورد اپراتور 9000 استثناً کاربران می تواند شماره 8 رقمی و رندی را برای بازاریابی پیامکی و ارسال تبلیغات خود انتخاب کنند. 

نحوه خرید سرشماره 9000

در مورد نحوه استفاده از خط خدماتی 9000 نیز مراحل درست همانند استفاده از سایر اپراتورها مانند اپراتور 1000، 2000، 5000 و غیره است. به معنای دیگر کاربران و کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای استفاده از خط اختصاصی 9000 نیاز به یک حساب کاربری در پنل های پیامکی مانند پنل پیامکی سیگنال دارند. این کاربران بعد از ایجاد حساب کاربری در پنل پیامکی و ورود به آن، در قسمت اپراتورها باید اپراتور 9000 را انتخاب کنند. پس از آن با وارد کردن محتوای پیامک و گیرندگان پیامک، پیامک های تبلیغاتی یا خدماتی خود را ارسال می کنند. 

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

در آخر

به لیست پیامک های دریافتی گوشی همراه خود نگاه کنید. همانطور که مشاهده می کنید اکثر این پیامک ها با پیش شماره هایی مانند 1000، 2000، 3000، 5000، 9000 و غیره نمایش داده شده اند. در واقع این پیش شماره ها، اپراتورهایی هستند که خدمات ارسال پیامک انبوه را ارائه می دهند. این اپراتورها با ارائه خطوط اختصاصی و خدماتی ابزاری در اختیار کاربران قرار می دهند تا بتوانند با استفاده از آن ها در پنل های پیامکی، اقدام به بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک انبوه کنند. یکی از جدیدترین اما پرکاربرترین اپراتورهایی که در حال حاضر در ایران فعالیت دارد، اپراتور 9000 است. این اپراتور را شرکت آسیاتک ارائه داده و با سرویس ها و خدمات با کیفیتی مانند ارائه خطوط خدماتی به اشخاص حقیقی، ارائه خطوط 8 رقمی رند، زمان فعالسازی کوتاه و ارسال پیامک با سرعت بالا؛ توانسته خط خدماتی 9000 را به یکی از محبوب ترین خطوط خدماتی تبدیل کند. به همین منظور در این مطلب ضمن معرفی خط اختصاصی 9000 و شرکت ارائه دهنده آن، مزایا و معایب اپراتور 9000 را بررسی کرده و با نحوه استفاده از آن در بازاریابی پیامکی آشنا شدیم. اگر شما نیز تجربه یا نظری در این زمینه دارید، خوشحال می شویم آن را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *