نمونه پیامک تبریک فتح خرمشهر

نمونه پیامک تبریک فتح خرمشهر

یادآوری آزادسازی خرمشهر برای همه ایرانیان با نوعی غرور ملی همراه است. غروری که در عین یادآوری دلاوری‌های فرزندان ایران، اندوه بی‌شماری که بر مردم این شهر فرود آمد را نیز تداعی می‌کند. سوم خرداد هر سال، مردم ایران آن روز پرافتخار را گرامی می‌دارند و شما نیز می‌توانید با پیامک فتح خرمشهر این روز را به دوستان، همکاران یا خانواده خود تبریک بگویید. در سوم خرداد سال ۱۳۶۱، فرزندان شجاع ایران از هر قوم و طبقه‌ای، دوشادوش یکدیگر و با بالاترین میزان میهن‌دوستی توانستند این پاره خاک ایران را از دشمن بعثی پس بگیرند. در این مقاله به معرفی مختصر این روز و نمونه پیامک فتح خرمشهر می‌پردازیم.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

معرفی شهر خرمشهر

شهر خرمشهر یکی از شهرهای مرزی ایران در جنوب غربی استان هرمزگان است. این شهر در گذشته با نام بندر محمره نیز شناخته می‌شده است. جمعیت این شهر حدود ۱۳۰ هزار نفر است و مساحتی حدود ۶۸ کیلومتر مربع دارد. محصولات کشاورزی این شهر شامل خرما و سیفی‌جات است و از طریق گمرکات و حمل و نقل دریایی درآمد قابل توجهی دارد. این شهر در محل تلاقی دو رود کارون و شط العرب و تشکیل اروند رود ایجاد شده است. مجاورت این شهر با خلیج فارس باعث شده است که این بندر از لحاظ اقتصادی و ترانزیت جایگاه ویژه‌ای داشته باشد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

اشغال و آزادسازی خرمشهر

پس از وقوع انقلاب اسلامی و عدم انسجام نیروهای نظامی به دلیل هرج و مرج پیش آمده، صدام رییس جمهور عراق این فرصت را مناسب دید که به خاک ایران لشکرکشی کند. سرانجام شهر در ۴ آبان ۱۳۵۹ سقوط کرد.

این حادثه فشار خیلی سنگینی بر روحیه جمعی ایرانیان وارد کرد. مردم ایران خصوصا نوجوانان با حضوری چشمگیر در جبهه‌ها به سرعت به نیروهای نظامی ایران قوت بخشیدند و جلوی ادامه تجاوز عراق گرفته شد. سرانجام رزمندگان دلاور ایرانی در سوم خرداد ۱۳۶۱ در عملیات بیت المقدس پس از ۲۴ روز رزم نفس‌گیر و شدید توانستند ارتش عراق را پس بزنند و شهر را پس بگیرند.

نمونه پیامک فتح خرمشهر

سوم خرداد یادآور خون‌های پاکی است که برای حفظ استقلال و آزادی ایران بر زمین سرخ خرمشهر ریخت؛ یاد و خاطره شهیدان سوم خرداد گرامی باد.


خرمشهر یادآور رزمندگانی است که با دست خالی مقابل لشکر تا دندان مسلح دشمن ایستاد و غیرت فرزندان ایران را به رخ جهانیان کشید. سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر گرامی باد.


خرمشهر اگرچه خسته، اما دوباره از جا برخاست؛ عشق جوشید و چشم میهن دوباره روشن شد؛ سالروز آزادی خرمشهر بر شما مبارک باد.


چقدر در هر وجب از این خاک لاله کاشتیم / تا دوباره این پرچم را برافراشتیم! سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی باد.


خاطره شهیدان خونین کفن عملیات بیت المقدس را گرامی می‌داریم و سالروز آزادی خرمشهر به دست فرزندان غیور ایران را به شما تبریک عرض می‌نماییم.


پیروزی را شهری معنا کرد که کهکشانی از ستاره‌های خونین شد. سالگرد فتح خرمشهر گرامی باد.


با اینکه هزار بار ویران شده‌ای، برای ما هنوز هم همان خرمشهری! سالروز فتح دوباره خرمشهر مبارک.


خونین شهر محل تجلی شجاعت و میهن پرستی یک ملت بود؛ که هنوز گوش دیوارهایش راوی دلاوری‌های رزمندگان است. سالگرد آزادی خرمشهر مبارک باد.


خرمشهر فقط یک شهر نبود که آزاد شد؛ روح جمعی یک ملت بود که چون مشتی بر دهان دشمن متجاوز فرود آمد. سوم خردادماه گرامی باد.


عشق زبانه کشید و خرمشهر / سرد و خاموش و خسته نشد / نخل‌ها خون دل اگر خوردند / ریشه‌هاشان به درد بسته نشد.


بازگشتیم تا زخمی که بر پهلوی خونین سرزمینمان نشاندند مرهم بزنیم. سالروز آزادی خرمشهر گرامی باد.


جنگ جنگ است بيا تا صف دشمن شكنيم/  چو على فاتح خيبرشكن تن شكنيم/ راه ما راه حسين است كه با تيشه ى خون/ همه بت‌هاى زمين، در شب روشن شكنيم. سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر بر شما مبارک باد.


من و تو از حصار آمده‌ايم، پايمان زخمى دويدن‌هاست، اما سربلند و پرغرور که وجب به وجب خاکمان را به میهن بازگرداندیم. سالروز آزادی خرمشهر به دست غیورمردان ایران گرامی باد.


شرف را معنا کرد و شجاعت را تفسیر، همچنان شوق بودن دارد خرمشهر! سوم خرداد یادآور بازگشتن خونین شهر به مام میهن مبارک باد.


آری خرمشهر واژه ایثار است که همواره سرود عشق می‌خواند، ما خود از كوي عشقبازان هستيم، نه تماشاگران رهگذري! سالگرد آزادسازی خرمشهر مبارک باد.


خرمشهر، خود ما است که ایستاده و سرود حماسه می‌خواند که همچنان پابرجاست و ایستاده است و طراوتش را از ما می‌گیرد. سوم خرداد بر شما مبارک باد.


خرمشهر معنای شعر رنج و پایداری است؛ معنای ایثار فرزندان ایران است. سوم خرداد یادآوری افتخار وجب به وجب است سرزمین است.


تنش، جانش و همه وجودش سوخته است تا نامش خرمشهر شود. سالگرد فتح خرمشهر بر شما مبارک باد.


اینجا خرمشهراست؛ اگرچه تشنه باشد یا سیراب؛ اگرچه خرم باشد یا ویران؛ همیشه برای ما خرمشهر است. سوم خرداد یادآوری دلاوری فرزندان ایران گرامی باد.


خرمشهر آزاد شد، ولی آباد نه! سوم خرداد سالروز بازگشتن خرمشهر به آغوش میهن گرامی باد.


غم عظيم دل ما به دور شد زين فتح / كه جان مام وطن باد از شما مسرور. سالگرد فتح ظفرمندانه خرمشهر بر شما مبارک باد.


اي چشمهايت تا ابد بيدار، خرمشهر / اي كوه عزمت همچنان ستوار، خرمشهر! سوم خردادما، روزی که خرمشهر دوباره خرمشهر شد گرامی باد.


خرمشهر با تاریخی خونبار و حماسه‌اي جاوید، نماد رشادت‌ها و دلاوري‌هاي رزمندگان و مردمی است که خاطرات کم نظیر آنان، براي همیشه به عنوان برگ زرینی در قلب تاریخ ثبت شده است. سوم خرداد مبارک باد.


خرمشهر با جانفشانی خالص‌ترین فرزندان این خاک آزاد شد. حال این ماییم و یادگاري که باید بر لوح تاریخ ماندگارش سازیم. سوم تاریخ، سالروز بازگشت خرمشهر به آغوش میهن مبارک باد.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

استفاده از پنل پیامکی برای ارسال پیامک انبوه

بازاریابی و اطلاع رسانی انبوه یکی از کارکردهایی است که با استفاده از پنل پیامکی فراهم می‌شود. برای مثال برای ارسال پیامک فتح خرمشهر یا هر مناسبت دیگری و یا حتی انواع پیام‌های تبلیغاتی به مخاطبان انبوه یا سفارشی می‌توانید از پنل پیامکی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط