نمونه متن پیامک برای موسسات خیریه

نمونه متن پیامک برای موسسات خیریه

حیات و ادامه فعالیت موسسات خیریه و نیکوکاری وابسته به میزان همکاری و کمک‌های مردمی است که به آن‌ها تحویل داده می‌شود. طبعا هرچه یک موسسه بهتر بتواند خود را به مخاطبان معرفی نماید و فعالیت‌ها و اقدامات خود را در معرض نگاه مردم بگذارد رضایت و اعتماد مردم را بهتر جلب می‌نماید و بیشتر می‌تواند به نیازمندان امداد برساند. در ادامه مجموعه نمونه پیامک موسسات خیریه گردآوری شده است که شما می‌توانید در مناسبت‌های مختلف برای ترغیب مردم به کمک‌های انسان‌دوستانه استفاده نمایید.‌

نمونه متن جمع آوری کمک برای خیریه

نمونه پیامک موسسات خیریه

در ادامه مجموعه‌ای از نمونه پیامک موسسات خیریه جمع‌آوری شده است که می‌توانید برای ارسال به دیگران استفاده کنید:

نمونه پیامک موسسه خیریه

چه کم‌اند آنان که می‌دانند برای چه به این دنیای فانی آمده‌اند و گذشته از خویش، دست نیازمندی را می‌گیرند! موسسه خیریه …… به شماره حساب…. در بانک ….. آماده دریافت کمک‌های مومنانه شماست.


سلام بر آنان که تجلی اسم رحمان خداوند شده‌اند و خنده بر لب نیازمندی می‌نشانند؛ موسسه خیریه ….. این افتخار را دارد که به مدت ده سال کمک‌های انسان دوستانه شما را به دست نیازمندان شهر …. رسانده است.


نمونه پیامک جمع آوری کمک برای خیریه

خداوند بزرگ را شاکریم که این نعمت را به ما ارزانی فرمود که کمک‌های صادقانه شما را به دست نیازمندان واقعی این شهر برسانیم و گوشه‌ای از غم‌های آنان را بزداییم. موسسه خیریه …. با شماره حساب …. بانک ….. آماده دریافت کمک‌های شما می‌باشد.


سلام خدا بر آنان که محبت و  ایثار را با سعی بی‌نظیر خود به منسه ظهور می‌رسانند. بدین وسیله از تلاش‌های خالصانه شما در خیریه ….. کمال قدردانی را داریم.


اگر در مزرعه عشق، بذر محبت بکارید، فردا در بهار انسانیت، غنچه‌های معنویت شکوفه خواهد داد. مرکز خیریه …..؛ آماده دریافت کمک‌های مومنانه شماست.


خرمی فردا مرهون تلاش مردان و زنانی است که شادی را بر سر سفره کودکانی می‌نشانند که از نعمت پدر و مادر محروم هستند. موسسه خیریه ……


متن تبلیغاتی موسسات خیریه

موفقیت مثال زدنی موسسه خیریه …..؛ نتیجه همکاری خالصانه شماست. درود بر شما که واژه محبت را معنا کردید.


کردار بیشتر از واژه‌ها سخن می‌گوید و امروز شما ثابت کردید که این واقعیت روشن است. از کمک مومنانه شما به موسسه خیریه ….. کمال قدردانی را داریم  از خداوند متعال برای شما پاداش احسن را مسالت می‌نماییم.


کمک‌های خالصانه شما به موسسه خیریه …. در سال گذشته بسیار بزرگ‌تر از انتظارات ما بود و به مدد این محبت‌ها مجموعه‌ای از اقدامات خیرخواهانه در محله …. انجام گردید. برای مشاهده جزئیات این اقدامات به لینک زیر مراجعه فرمایید.

نمونه پیامک کمیته امداد

شاید هیچ‌وقت متوجه نشوید که کمک‌های مالی شما به یک نیازمند چقدر تاثیرگذار بوده است؛ اما خداوند علیم بر همه‌چیز آگاه است و محبت‌های شما هرچند ناچیز را فراموش نخواهد کرد. کمیته امداد امام خمینی (ره)

نمونه متن تبلیغاتی برای خیریه

صدقات مردمی شما به کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال ….. رکود جدیدی بر جای گذاشت. سپاسگذاری ما از هدایای خالصانه شما فراتر چیزی است که با واژه‌ها قابل توصیف باشد.


کمیته امداد امام خمینی (ره) از صمیم قلب، از کمک‌های خالصانه شما قدردانی می‌نماید. پشتوانه صدقات مردمی، به ما این امکان را داده است که سالانه برای هزاران نفر از افراد نیازمند اشتغال‌زایی شود.


گاهی یک کمک کوچک می‌تواند گره‌های بزرگی را باز کند! کمیته امداد امام خمینی (ره)

نمونه پیامک بنیاد شهید و امور ایثارگران

روز جانباز و ولادت حضرت عباس (ع)، بر دلیر مردان عرصه جهاد و ایثار که با بذل جان از کیان ملک و ملت دفاع کردند مبارک باد. بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان …..


برای رسیدن به جایگاهی که شهدا به آن رسیده‌اند، باید قدم بلند برای گذشتن از همه تعلقات برداشت. بناید شهید و امور ایثارگران


ایثارگر گرامی؛ لطفا جهت تکمیل مدارک پرونده شماره …… حداکثر به مدت ۳ روز کاری از دریافت پیامک به اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مراجعه فرمایید.


امروز زنده نگهداشتن یاد شهدا به اندازه شهادت در مسیر خدا ارزشمند است. بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان …… از شما همکار گرامی به دلیل تلاش خالصانه و مجدانه در جهت زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا تقدیر به عمل می‌آورد.

متن تبلیغاتی موسسه خیریه

نمونه پیامک بنیاد مستضعفان

به مدد اعتماد و همراهی شما هم‌وطنان گرامی؛ بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی امکان ارائه خدمات فرهنگی و عمرانی به روستاها و مناطق محروم را پیدا کرده است. صمیمانه از همراهی شما سپاسگزاریم.


بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی؛ بازوی توانمند جمهوری اسلامی ایران در توانمندسازی محرومان و مستضعفان!


مستضعفان، صاحبان اصلی انقلاب هستند. مفتخریم که برای بیش از ۴۰ سال در کنار مستضعفان ایستاده‌‌ایم و در جهت رفع محرومیت گام برداشته‌ایم. بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی


همکار گرامی؛ از تلاش‌های مجدانه شما در جهت رفع محرومیت و توانمندسازی مردم مستضعف روستای ….. کمال تشکر و قدردانی را داریم. بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران

نمونه پیامک موسسه خیریه کهریزک

خیر گرامی؛ کمک مالی شما به موسسه خیریه کهریزک دریافت شد. از خداوند منان برای شما سلامت و افزایش توفیقات را خواستاریم.


با سپاس از حضرتعالی برای هدیه نقدی به موسسه خیریه کهریزک؛ بسیار خوشحالیم که توانسته‌ایم اعتماد شما برای دریافت کمک‌های خداپسندانه به نیازمندان جلب نماییم. موسسه خیریه کهریزک


زنده ماندن روحیه انسان دوستی و کمک به نیازمندان، موهبتی است که خداوند به عزیزترین بندگان خود عنایت می‌کند. موسسه خیریه کهریزک


نیکوکار گرامی؛ هدیه خداپسندانه شما به مبلغ …….. در تاریخ ….. دریافت شد. با سپاس از همراهی شما، بهترین پاداش‌ها را برای شما از جانب خداوند آرزومندیم.


موسسه خیریه کهریزک، تنها به کمک‌ها و نذورات مردم خدادوست متکی است. هدایای صمیمانه شما به ما امکان رسیدگی بهتر به نیازمندان را فراهم می‌نماید.

پنل پیامکی؛ ابزاری برای ارسال پیامک انبوه

به کمک پنل پیامکی می‌توانید انواع پیامک تبلیغاتی، مناسبتی، اطلاع‌رسانی، اداری و…. مانند نمونه پیامک موسسات خیریه را به صورت انبوه ارسال نمایید. برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *