نمونه پیامک ولادت امام رضا (ع)

نمونه پیامک ولادت امام رضا (ع)

ولادت امام رضا (ع) یکی از عیدهای مهم ایرانیان است که در ۱۱ ذی القعده هر سال برگزار می‌شود. این تاریخ در سال ۱۴۰۲ برابر با ۱۰ خردادماه است. شما می‌توانید با ارسال پیامک یا تماس تلفنی این روز خجسته را به دوستان و آشنایان خود تبریک بگویید. به همین دلیل ما برای شما مجموعه نمونه پیامک ولادت امام رضا (ع) را تهیه کردیم که می‌توانید از آن استفاده نمایید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

زندگینامه حضرت امام رضا (ع)

امام رضا (ع) هشتمین امام شیعیان است که برابر قول معروف در سال ۱۴۸ هجری قمری در شهر مدینه متولد شدند. نام مبارک ایشان «علی» است و در سال ۱۸۳ هجری قمری پس از شهادت بزرگوارشان امام موسی کاظم (ع) به امامت رسیدند. ریاج‌ترین لقب‌های ایشان رضا، رئوف، عالم و ضامن آهو است که می‌توانید در نمونه پیامک ولادت امام رضا به آن‌ها اشاره کنید.

ایشان در دوره امامت، زعامت و رسیدگی به امور شیعیان را بر عهده گرفتند. پس از به خلافت رسیدن مامون عباسی، او امام رضا را از مدینه به مرو منتقل کرد تا او را تحت کنترل داشته باشد. مامون برای حفظ وجهه خود امام رضا (ع) را مجبور به پذیرش ولایت عهدی کرد. اما سرانجام پس از شکست خوردن افکار شومش در جهت تبلیغات و کنترل کردن شیعیان، امام رضا (ع) را به شهادت رساند. امام رضا (ع) در سال ۲۰۲ هجری قمری و در سن ۵۴ سالگی به شهادت رسیدند و در مشهد به خاک سپرده شدند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

نمونه پیامک ولادت امام رضا (ع)

شما می‌توانید برای تبریک این روز از مجموعه نمونه پیامک ولادت امام رضا (ع) که جمع‌اوری شده است استفاده نمایید:

خورشید هدایت و حیات است امام / سرچشمه فیض و برکات است امام / نابود شود هر که از او دور افتد / در مهلکه‌ها، دست نجات است امام. ولادت امام رضا (ع) بر شما مبارک باد.


بر کریمان آمده مولا و ارباب کرم/ ای گدایان مژده سلطان خراسان آمده. ولادت هشتمین ستاره آسمان امامت را تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.


آسمان را عرشيان امشب چراغان می‌کنند / كهكشان در كهكشان آئينه بندان می‌کنند! زندگیتان پر از نور توجهات امام رضا (ع)؛ عید شما مبارک.


با نام رضا به سینه‌ها گل بزنید / با اشك به بارگاه او پل بزنید / فرمود كه هر زمان گرفتار شدید / بر دامن ما دست توسل بزنید! ولادت باسعادت ولی نعمت ایران، حضرت امام رضا (ع) بر شما مبارک باد.


چه عطر دلفریبی چه بوی خوب سیبی / به قلب خسته من امام رضا طبیبی! میلاد پرنور امام رضا (ع) بر شما و خانواده محترم تبریک و تهنیت باد.


دل من گم شده اگر پیدا شد، بسپارید به امانات رضا / و اگر از تپش افتاد دلم، ببریدش به ملاقات رضا! میلاد امام همام علی ابن موسی الرضا (ع) مبارک باد.


باید کبوترانه به گنبد نگاه کرد / حالا که دوست فرصت پلکی نگاه داد! در پناه توجهات حضرت رضا باشید، عید شما مبارک.


یا امام رضا! بر آستان پرمهر شما دامن دامن نیاز می‌آوریم و آسمان آسمان کرامت می‌بریم! صد حیف که ظرفیت دستان و دامن ما اندک است و بحر احسان شما بیکران….میلاد امام رضا (ع) بر شما مبارک باد.


یا امام رضا! تمام هستی ما، فدای یک دم حضور در کنار ضریح پرنورت باد! السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). عید شما مبارک.


ولادت امام مهربانی‌ها بر شما مبارک باد. امامی که هر پناهنده بی‌آشیانه‌ای در پناه نوازش او مانند آهوی رمیده از دست صیاد، آرام خواهد گرفت.


هربار شما را در زمستانی از سکوت و سرما، صدا زده‌ام؛ با دستانى از نیاز و در بهارى پر از اجابت، غوطه خورده‌ام. السلام علیک یا امام رضا (ع). عید شما مبارک باد.


تو هشتمین اختر در آسمان فیروزه و لبخند هستی! مى‏‌رسی و شهر پر از بشارت پرنده و آبشار، به پایکوبی و دست افشانى مى‏‌خواند! میلاد امام رضا (ع) مبارک!


کبوتران حرم هر کدام ورقی است از کتاب کرامت شما که پروازکنان از بالای سر ما می‌روند و با زبان رازآلود می‌گویند: ما بهشت خود را اینجا یافته‌ایم، تو فکری به حال خویش کن! میلاد ثامن‌الحجج (ع) بر شما مبارک باد.


کبوتری می‌گفت: دلباخته آسمان است! ولی همیشه روی گنبد شما می‌نشست! مگر آسمانی‌تر از شما هم پیدا می‌شود؟ السلام علیک یا امام رضا. عید شما مبارک.


هر چند حال و روز زمین و زمان بد است / یک تکه از بهشت در آغوش مشهد است! حتی اگر به آخر خط هم رسیده‌ای / آنجا برای عشق شروعی مجدد است! میلاد امام رئوف بر شما و خانواده محترم مبارک باد.


میلاد طبیب آل محمد، هشتمین حجت خداوند سرمد، نگین پرنور این وطن، حضرت سلطان اباالحسن، علی ابن موسی (ع) بر شما مبارک باد.


گیرم بهشت مست شراب حوض کوثر است / فواره‌های صحن رضا چیز‌ دیگر است / خورشید اگر که نگاهی بر ایوان طلا کند / باید غبار شود و کار خود را رها کند! ولادت باسعادت امام رضا (ع) تبریک و تهنیت باد.


هر که به مشهد تو رسد کربلایی است / هر که او به عشق تو عاشق شود خدایی است! السلام علیک یا غریب الغربا. میلاد امام رضا بر شما مبارک باد.


ما را خدا به عشق ولایش سرشته است / ما را برای حب رضا حق نوشته است! تولد امام رضا جان بر شما و خانواده محترم مبارک


هر صبح که خورشید سرزمین خراسان، گردنبند زرین را با اشتیاق  می‌درد و دانه‌های طلایی رنگش از بالای آسمان بر گنبدت می‌پاشد، کبوتر دل ما، بهانه حرمت را می‌گیرد. سلام بر جگرگوشه زهرا. میلاد حضرت امام رضا (ع) بر شما مبارک باد.


آمده‌ام تا برايت شرح دهم رازهاى دلم را، تا بر ضريح تو دخيل ببندم و مشکلاتم را چاره کنی، یا ضامن آهو. ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) بر شما مبارک باد.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

پنل پیامکی مناسب‌ترین روش بازاریابی

پیامک می‌تواند روش بسیار مناسبی برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات انواع مشاغل باشد. شما می‌توانید برای ارسال نمونه پیامک ولادت امام رضا یا هر مناسبت دیگری، پیام مورد نظر خود را به صورت انبوه یا برای مخاطبان سفارشی ارسال کنید. برای خرید یا اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط