کارت ویزیت الکترونیکی یا کارت ویزیت مجازی

کارت ویزیت الکترونیکی یا کارت ویزیت مجازی

تا چند سال اخیر، صرفا از کارت ویزیت فیزیکی برای معرفی یک کسب و کار به مشتریان یا تبلیغات برند استفاده می‌شد. اما امروزه روش‌های بازاریابی و فروش تغییرات بسیار زیادی داشته‌اند. فضای مجازی توانسته است تا حد زیادی بر فرآیند تبلیغات و بازاریابی موثر باشد و در روش‌های فروش یک کسب و کار نفوذ کند. کارت ویزیت مجازی، نمونه بسیار بارزی از نفوذ فضای مجازی در فرایند بازاریابی و تبلیغات است.

 کارت ویزیت مجازی معمولاً زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که یک کسب و کار نتواند به صورت حضوری برند خود را به سایر افراد معرفی کند. به عنوان مثال، یک پزشک متخصص قادر است با استفاده از کارت ویزیت مجازی بیماران سایر کشورها را به استفاده از خدمات کلینیک خود دعوت کند.

 جایگزین شدن کارت ویزیت کاغذی با کارت ویزیت مجازی تغییرات بسیار زیادی در فرایند برندسازی و فروش ایجاد کرده است. با کمک کارت ویزیت الکترونیکی، ارسال و دریافت پیام یا حتی تبادل اطلاعات با سرعت بسیار بیشتری انجام خواهد گرفت. بنابراین، امروزه کارت ویزیت مجازی به عنوان یک راه حرفه‌ای برای گسترش ارتباطات فراتر از تعامل حضوری یا کلامی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه بیشتر درباره کارت ویزیت مجازی و ویژگی‌های آن توضیح خواهیم داد. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

امروزه بسیاری از تجارت‌ها به سمت استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی می‌روند. زیرا هم استفاده از آن آسان است و هم هزینه کم‌تری نسبت به کارت‌های چاپی دارد.

کارت‌ ویزیت‌های چاپی مرتب نیاز به شارژ شدن دارند. احتمال گم شدن‌شان وجود دارد.

همچنین مشتری می‌خواهد کارها را با سرعت و به راحتی انجام دهد و ممکن است حوصله نکند آدرس سایت یا پیج اینستاگرام فروشگاه شما را از روی کارت بخواند و سرچ کند.

به همین دلایل کسب وکارها از کارت ویزیت الکترونیکی استفاده می‌کنند.

کارت ویزیت دیجیتالی یا مجازی روشی مدرن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محصولات یا خدمات و اطلاعات تماس است. این نوع کارت‌ها تعاملی‌تر، مقرون‌ به صرفه‌تر و پایدارتر از همتایان فیزیکی خود هستند.

کارت ویزیت الکترونیکی یا دیجیتال چیست و چه مزایایی دارد؟

اینفوگرافی کاربرد کارت ویزیت مجازی

یکی از کاربردهای بازاریابی پیامکی استفاده از کارت ویزیت مجازی است.

 • شما می‌توانید به جای چاپ کارت، تنها با ارسال یک اس ام اس به مشتریان، با این مضمون:

“برای دریافت اطلاعات بیشتر عدد 1 را ارسال کنید” یا

“جهت دریافت اطلاعات تماس، کلمه کارت را ارسال کنید”

آن‌ها را با محصولات و خدمات خود آشنا کنید.

 • با ارسال کد مربوطه از طرف مخاطب و ارسال کارت مجازی، شماره تلفن او به طور خودکار در سامانه پیامکی ذخیره می‌شود.
 • یکی دیگر از مزایای اصلی کارت‌های ویزیت الکترونیکی این است که می‌توان آن‌ها را با هر کسی و در هر مکانی به اشتراک گذاشت.
 • کارت الکترونیکی قابل آپدیت است در حالی که اگر به عنوان مثال آدرس فروشگاه شما تغییر کند، مجبور هستید کارت فیزیکی جدیدی چاپ کنید و این یعنی صرف هزینه مجدد.
 • یک معرفی شیک و مدرن است و اعتبار کسب و کار شما را بالاتر می‌برد.
 • تعامل بیشتر با مخاطبین هدف
 • قابل استفاده برای تمامی مشاغل
 • کمک به حفظ محیط زیست به دلیل عدم استفاده از کاغذ
 • پرسرعت
 • دیگر منتظر مشتری نخواهید بود

شما زمانی از کارت ویزیت چاپی استفاده می‌کنید که مشتری به فروشگاه شما آمده باشد و مثلا هنگام خرید، کارت خود را هماره محصول در پاکت می‌گذارید.

اما کارت ویزیت الکترونیکی را می‌توانید در هر زمانی و به تعداد زیادی از مخاطبین هدف خود، بدون محدودیت ارسال و خود را معرفی کنید.

 • می‌توانید همزمان چند کارت ویزیت الکترونیکی داشته باشید.
 • ارسال لینک و آدرس سایت و پیج اینستاگرام

در این حالت مخاطب شما بدون معطلی می‌تواند تصویر و قیمت محصولات و کالاهای شما را ببیند.

انواع کارت ویزیت هوشمند؛ مزایا و معایب

دو نوع کارت ویزیت مجازی داریم:

کارت ویزیت ussd

این نوع کارت ویزیت با کد ستاره و مربع کار می‌کند و به شکل #عدد یا کلمه* است.

با ارسال این کد از طرف مخاطب، شما به طور خودکار اطلاعات لازم را برای او ارسال می‌کنید.

مانند شارژ موبایل و خرید بسته اینترنتی.

برای دریافت کارت ویزیت ussd باید به اپراتورهای همراه اول یا ایرانسل مراجعه کنید.

نکته مهم در استفاده از این کارت مجازی این است که اگر کد ussd خود را مثلا از اپراتور ایرانسل خریده باشید، فقط آن دسته از مشتریان شما که خط ایرانسل دارند می‌توانند از چنین امکانی استفاده کنند و محدودیت وجود دارد.

کارت ویزیت پیامکی

کارت پیامکی بسیار کاربردی‌تر از کارت ussd همراه اول و ایرانسل است.

برای ارسال کارت ویزیت پیامکی باید ابتدا در یک پنل پیامکی معتبر ثبت‌نام کنید و بعد از خرید یک خط ارسال اس ام اس که هزینه بسیار کمی نسبت به دیگر تبلیغات دارد، از این امکان استفاده کنید.

در سامانه پیامکی سیگنال کارت ویزیت الکترونیکی با عنوان منشی هوشمند وجود دارد که می‌توانید با وارد کردن اطلاعات مربوطه در فیلدهای موجود، مشخص کنید مخاطب شما با ارسال چه عدد یا کلمه‌ای چه اطلاعاتی برایش ارسال شود.

این کار بدون محدودیت در ارسال انجام می‌شود و شما می‌توانید به انواع مخاطبین بر اساس سن، جنسیت، کدپستی، شماره‌های همراه اول و ایرانسل، شهر و استان و…کارت ویزیت بفرستید.

معرفی کارت ویزیت مجازی 

مفهوم کارت ویزیت مجازی طی چند سال گذشته تغییرات بسیار زیادی داشته است. به عنوان مثال، یک تعریف قدیمی کارت ویزیت مجازی را به عنوان یک فایل الکترونیکی مبتنی بر متن که دارای مشخصاتی مثال نام و نام خانوادگی، آدرس شرکت و مواردی مانند این است بیان می‌کند. در تعاریف جدیدتر، کارت ویزیت مجازی به عنوان یک کارت الکترونیکی پیشرفته با ویژگی‌های تعاملی قوی مثل تصاویر پیوندها یا کدهای کیو آر تعریف می‌شود. کارت ویزیت الکترونیکی در فرمت‌های متفاوتی طراحی می‌شود. 

به عنوان مثال، می‌توان کارت ویزیت دیجیتالی را در قالب فرمت‌های رایج یا فرمت‌های مبتنی بر برخی از برنامه‌های خاص طراحی کرد و در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. طی چند سال گذشته، هزاران نوآوری در زمینه طراحی و تولید کارت ویزیت مجازی انجام شده است. این کارت ویزیت مانند یک کارت ویزیت کاغذی اطلاعات اولیه تماس و مشخصات کسب و کار شما را در اختیار مردم قرار می‌دهد. گاهی اوقات ممکن است کارت ویزیت مجازی صرفاً شامل اطلاعات تماس به همراه یک لینک پیوند باشد.

 اطلاعات تماس ممکن است شامل اطلاعات شرکت، اطلاعات کارفرما، موقعیت مکانی کسب و کار و اطلاعات تماس محل کسب و کار باشد. گاهی اوقات از تصویر یا لوگوی شرکت یا تیم روی کارت ویزیت الکترونیکی استفاده می‌شود. همانطور که گفته شد، شما می‌توانید یک لینک خاص را در محل کارت ویزیت مجازی قرار دهید. این لینک ممکن است مربوط به صفحه وب سایت شما، آدرس رسانه‌های اجتماعی، ویدیوهای نمایشی یا حتی نمایه لینکدین باشد

نحوه به اشتراک گذاری فایل کارت ویزیت مجازی

بعد از اینکه کارت ویزیت الکترونیکی را طراحی کردید، باید آن را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید تا دیگر افراد قابلیت استفاده از اطلاعات موجود در کارت ویزیت را داشته باشند. در ادامه، برخی از روش‌های به اشتراک گذاری فایل کارت ویزیت الکترونیکی را برای شما بیان می‌کنیم.

 • ارسال به شکل فایل

 می‌توانید کارت ویزیت مجازی را به صورت یک فایل ذخیره کرده و آن را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید. روش دیگر این است که لینک مربوط به فایل کارت ویزیت را دریافت کرده و آن را در رسانه‌های اجتماعی آپلود کنید. در واقع، فایل کارت ویزیت الکترونیکی درست مانند یک فایل استاندارد معمولی می‌تواند در فضای مجازی مثل ایمیل اس ام اس ارسال شود. همچنین نرم افزارهای خاصی مثل Outlook و Mac Address Book قادر هستند فایل کارت ویزیت الکترونیکی را باز کنند و به نمایش بگذارند. در اکثر موارد، این نوع کارت ویزیت صرفاً دارای متن است. اما برخی از کسب و کارها ترجیح می‌دهند از تصاویر نیز برای افزایش جذابیت کارت ویزیت مجازی استفاده کنند. 

 • اسکن کارت ویزیت مجازی

یکی از روش‌های مناسب جهت ارسال کارت ویزیت الکترونیکی برای سایر افراد، اسکن کردن کارت است. اگرچه فرآیند اسکن کردن کارت ویزیت روشی کاملاً قدیمی و فراموش شده است، اما هنوز هم برخی از کسب و کارها در موارد فوری و اضطراری از این روش استفاده می‌کنند. نحوه اسکن کارت ویزیت الکترونیکی بسیار ساده است. به عنوان مثال، می‌توان از نرم افزارهای خاصی برای اسکن تصاویر استفاده کرد. ابزاری مانند Evernote می‌‌تواند از OCR برای اسکن تصاویر کارت ویزیت مورد استفاده قرار بگیرد. 

 • برنامه به برنامه 

یکی دیگر از روش‌های مناسب برای به اشتراک‌گذاری کارت ویزیت الکترونیکی، این است که دو نفر کارت ویزیت را از طریق یک برنامه برای یکدیگر ارسال کنند. زمانی که دو نفر از یک برنامه طراحی کارت ویزیت الکتریکی استفاده کنند، قادر خواهند بود از یک رابط کاربری یکسان برای ارسال کارت ویزیت مجازی کمک بگیرند. 

 کارت ویزیت مجازی برای چه مواردی استفاده می‌ شود؟ 

کارت ویزیت مجازی درست مانند کارت ویزیت کاغذی برای بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر جا که لازم باشد یک کسب‌وکار اطلاعات هویتی خود را در اختیار افراد دیگر قرار دهد، می‌تواند از کارت ویزیت الکترونیکی به جای کارت ویزیت کاغذی استفاده کند. بنابراین، دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای چاپ کاغذ نخواهد بود. در ادامه برخی از موارد استفاده از کارت ویزیت مجازی را برای شما بیان می‌کنیم: 

 • جلسات آنلاین 

یکی از مهم‌ترین موارد استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی، جلسات آنلاین است. همانطور که می‌دانید، معمولاً تجارت‌های بزرگ یا تجارت‌های بین المللی با کمک جلسات آنلاین، اطلاعات و نظرات خود را به اشتراک می‌گذارند. حتی ممکن است بسیاری از قراردادهای بین‌المللی از طریق جلسات آنلاین مورد بررسی قرار بگیرند. علاوه بر این، ممکن است در نوع دیگری از جلسات آنلاین نیز به ارائه کارت ویزیت الکترونیکی نیاز باشد. به عنوان مثال، حتما برای شما پیش آمده است که در برخی دوره‌های آموزشی در فضای مجازی شرکت کنید.

 در این حالت، مدرس دوره بعد از اتمام کلاس می‌تواند با ارائه کارت ویزیت الکترونیکی اطلاعات هویتی خود مثل نام، نام خانوادگی، آدرس رسانه‌های اجتماعی یا وبسایت را در اختیار کاربران دیگر قرار دهد. یکی دیگر از موارد استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی در جلسات آنلاین، هنگام برگزاری جلسات مصاحبه شغلی است. متقاضیانی که رزومه قوی و حرفه‌ای دارند، می‌توانند لینک مربوط به اطلاعات رزومه خود را در قالب کارت ویزیت برای مصاحبه کنندگان ارسال کنند. 

 • رویدادهای شبکه مجازی

شبکه‌های مجازی امروزه بسیار بیشتر از زمان گذشته مورد استفاده قرار می‌گیرند و تعداد زیادی از افراد در فضای مجازی با یکدیگر در تعامل هستند. بهترین راه برای ارائه  مشخصات یک کسب و کار یا یک شخص به دیگران، اشتراک گذاری کارت ویزیت الکترونیکی است. در نتیجه، دیگر نیازی نیست برای معرفی خود به افراد دیگر از حساب لینکدین یا ایمیل استفاده کنید. می‌توانید در یک حرکت کاملا پیشرفته و حرفه‌ای، کارت ویزیت مجازی خود را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهید.

 • نمایشگاه های تجاری 

از دیگر کاربردهای کارت ویزیت الکترونیکی، هنگام برگزاری نمایشگاه‌های تجاری است. فرقی نمی‌کند که نمایشگاه شما به صورت حضوری برگزار شده باشد یا به صورت آنلاین، در هر صورت تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که کد QR را در اختیار افرادی که به نمایشگاه شما مراجعه کرده‌اند قرار دهید. به این ترتیب، مراجعه‌کنندگان به راحتی با اطلاعات کسب و کار شما آشنا خواهند شد. در نتیجه، ممکن است بسیاری از این افراد متقاضی شرکت در نمایشگاه‌های بعدی باشند. 

مزایای کارت ویزیت الکترونیکی چیست؟

آمار و تحقیقات نشان می‌دهد که استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی نتایج و بازدهی بسیار بیشتری نسبت به کارت ویزیت کاغذی دارد. امروزه کارت ویزیت کاغذی چندان مورد علاقه مردم نیست. حتی اگر از بهترین تصاویر گرافیکی برای طراحی کارت ویزیت خود استفاده کنید، باز هم ممکن است که تنها تعداد محدودی از مردم به استفاده از کارت ویزیت شما علاقه نشان دهند. کارت ویزیت الکترونیکی همیشه مورد توجه کاربران و مشتریان قرار گرفته است. در ادامه برخی از مزایای استفاده از این نوع کارت ویزیت را برای شما بیان می‌کنیم: 

 • سازگار با محیط زیست 

تولید کارت ویزیت مجازی نیازی به بریدن درختان یا استفاده از کاغذ ندارد. بنابراین، می‌تواند به عنوان یکی از بهترین انواع کارت ویزیت که کوچک‌ترین آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کند مورد استفاده قرار بگیرد. اگر به حفظ طبیعت و محیط زیست علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم از این نوع کارت ویزیت برای معرفی برند و کسب و کار خود به مردم استفاده کنید. 

جدا از این مسئله، طراحی کارت ویزیت دیجیتالی تا حد زیادی هزینه‌های مربوط به بازاریابی و تبلیغات را کاهش خواهد داد. در این حالت، دیگر نیازی نیست هزینه چاپ کارت ویزیت شخصی یا کارت ویزیت مربوط به کسب و کار را پرداخت کنید. معمولاً کسب و کارها تعداد محدودی کارت ویزیت چاپ می‌کنند و زمانی که تمامی کارت‌ها به اتمام رسید، مجدداً درخواست سفارش چاپ کارت ویزیت کاغذی می‌دهند. به این ترتیب، مشاغل مختلف باید به صورت دوره‌ای هزینه چاپ کارت ویزیت پرداخت کنند که به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست. 

 • عدم نیاز به تماس فیزیکی 

یکی از راه‌های انتقال میکروب‌ها و ویروس‌ها، از طریق سطح کاغذ یا کارت ویزیت کاغذی است. پخش کارت ویزیت کاغذی به خصوص در زمان شیوع ویروس کرونا به هیچ وجه مناسب نیست. زیرا در این حالت ممکن است بیماری‌ها به راحتی از فردی به فرد دیگر انتقال پیدا کنند. این در حالی است که کارت ویزیت الکترونیکی بدون نیاز به تماس فیزیکی به راحتی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می‌شود و نگرانی بابت انتقال ویروس و باکتری نیز وجود نخواهد داشت. 

 • عرضه بی نهایت

همانطور که گفته شد، برای استفاده از کارت ویزیت کاغذی باید به صورت دوره‌ای سفارش چاپ دهید. ولی کارت ویزیت مجازی نیاز به چاپ ندارد و می‌توانید در تعداد بی‌نهایت از آن استفاده کنید. کافی است یک بار کارت ویزیت الکترونیکی را طراحی کنید. بعد از آن، قادر خواهید بود کارت مورد نظر را برای صدها یا هزاران نفر به صورت همزمان بفرستید. 

 • داده‌ های کامل و غنی 

کارت ویزیت مجازی مانند کارت ویزیت کاغذی اطلاعات با ارزش و گوناگونی را در اختیار مردم قرار می‌دهد. البته بین این دو نوع کارت ویزیت تفاوت‌هایی نیز وجود دارد. به عنوان مثال، در کارت ویزیت دیجیتالی می‌توان پیوند رزومه شخصی را قرار داد. در این حالت، به مردم اجازه می‌دهید تا دسترسی بیشتری به اطلاعات شما داشته باشند. در حالی که در کارت ویزیت کاغذی، چنین چیزی امکان پذیر نیست. 

 • ایمنی بالا

با توجه به اینکه نمی‌توان اطلاعات شخصی و مهم را در اختیار همه افراد قرار داد، بنابراین کارت ویزیت کاغذی از نظر ارائه اطلاعات مهم دارای محدودیت است. از کارت ویزیت کاغذی صرفاً برای ارائه اطلاعاتی مثل شماره تماس، آدرس محل کسب و کار و آدرس رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌شود. در حالی که می‌توان در کارت ویزیت الکترونیکی اطلاعات بسیار مهم و با ارزشی را بارگذاری کرده و آن‌ها را رمزگذاری کرد. به این ترتیب، صرفاً افرادی به این اطلاعات دست پیدا می‌کنند که رمز ورود به بخش مورد نظر را داشته باشند.‌

آیا سامانه سیگنال خدماتی در رابطه با طراحی کارت ویزیت مجازی ارائه می‌ دهد؟

اگرچه طراحی کارت ویزیت مجازی می‌تواند تا حد زیادی به توسعه فعالیت‌های کسب و کار و کمک کند. اما سامانه سیگنال از روش‌های دیگری برای افزایش فروش و بهبود فرآیند بازاریابی به کسب و کارها و مشاغل مختلف یاری می‌رساند. به عنوان مثال، یکی از بهترین روش‌های توسعه فعالیت‌های یک کسب و کار، استفاده از بازاریابی پیامکی است. 

در نتیجه، سامانه سیگنال با ارائه پنل پیامکی به کسب و کارها می‌تواند تا حد زیادی بر بهبود فرایند بازاریابی پیامکی موثر باشد. علاوه بر این، پنل پیامکی سامانه سیگنال قیمت کاملا مناسبی داشته و با امکانات کامل و متناسب با خواسته‌های مشتری طراحی می‌شود. با این حال، کسب و کارها می‌توانند در کنار استفاده از خدمات سامانه سیگنال، از روش‌های دیگر مثل طراحی کارت ویزیت الکترونیکی نیز برای افزایش فروش محصولات و خدمات استفاده کنند.

نمونه کارت ویزیت الکترونیکی یا هوشمند   شماره 1

فروشگاه ستاره

ارائه‌دهنده زیباترین لباس‌های مجلسی

با مناسب‌ترین قیمت

Instsgram.com/Setareh

آدرس: شهرک غرب، خیابان بهارستان

شماره تماس

کارت ویزیت هوشمند  شماره 2

سالن زیبایی مه‌رو

 15 سال سابقه

کادر مجرب

ارائه خدمات با کیفیت، تضمین شده و به روز

استفاده از بهترین مواد

برگزاری کلاس‌های آموزشی با ارائه مدرک معتبر

Instsgram.com/mahrooo

آدرس و شماره تماس

نمونه کارت ویزیت هوشمند  شماره 3

فروش بهترین زیتون رودبار

مجلسی، تازه و متنوع

در فروشگاه بزرگ گلسار

ارسال به سراسر کشور

Instsgram.com/golsar-zeytoon آدرس و شماره تماس

نمونه کارت ویزیت دیجیتالی  شماره 4

ارائه خدمات سئو، تولید محتوا، برنامه‌نویسی و دیجیتال‌ مارکتینگ

در شرکت تبلیغاتی راه برتر

ارائه خدمات باکیفیت

مناسب‌ترین قیمت

تحویل پروژه در مدت زمان تعیین شده

نمونه پروژه‌ها در Instsgram.com/rahe-bartar

آدرس و شماره تماس

نمونه کارت الکترونیکی   شماره 5

کلینیک زیبایی ایران زمین

ارائه خدمات پوست، مو، زیبایی و لیزر

فیلر، ژل، بوتاکس، مزوتراپی، فشیال، هایفوتراپی

با بهترین مواد

و توسط پزشکان متخصص

مشاهده دیگر خدمات و قیمت‌ها در

 Instsgram.com/iranzamin

مشاوره رایگان با شماره 02166548799

کارت ویزیت مجازی یا هوشمند   شماره 6

فروشگاه لوازم‌التحریر بوی ماه مهر

از 1375 تا به امروز

ارائه‌دهنده جدیدترین، زیباترین و کاربردی‌ترین ابزار تحریر

با مناسب‌ترین قیمت برای دانش‌آموزان و دانشجویان

مشاهده کالاها در Instsgram.com/mahmehr

آدرس و شماره تماس

با ارائه این کارت ویزیت، 30% تخفیف بگیرید!

نمونه کارت ویزیت دیجیتال   شماره 7

کلینیک تخصصی دندان‌پزشکی سریتا

 • ارائه خدمات زیبایی و درمانی لمنیت، کامپوزیت و ایمپلنت
 • پزشکان متخصص
 • پرداخت هزینه به صورت اقساط
 • مشاوره رایگان
 • استفاده از مواد با کیفیت

مشاهده نمونه درمان‌ها در Instsgram.com/Serita.clinic

آدرس و شماره تماس

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سخن پایانی

اگر نمی‌خواهید منتظر مشتری بمانید به شما توصیه می‌کنیم از کارت ویزیت الکترونیکی استفاده کنید و به تعداد گسترده‌ای از مخاطبین هدف خود، کارت خود را ارسال کنید. با این کار آن‌ها را ترغیب می‌کنید وارد لینک سایت یا پیج اینستاگرام شما شوند و نمونه محصولات را مشاهده کنند.

اثر دیگر این کارت‌ها برندسازی است. بدون این که زمان و هرینه زیادی برای تبلیغات کالاهای خود صرف کرده باشید.

اگر تا به حال برای شغل خود از کارت الکترونیکی استفاده نکرده‌اید، در صورت تمایل شماره تماس خود را کامنت کنید تا مشاورین سیگنال با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

شماره 32008-025 نیز برای پاسخگویی به شما عزیزان در دسترس است.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *