پیامک روز تکریم مادران و همسران شهدا

پیامک روز تکریم مادران و همسران شهدا

ارسال پیامک و پیام تکریم روز مادران و همسران شهدا در 16 دی ماه مصادف با سالروز رحلت حضرت ام البنین (س)راهی برای نشان دادن ارزش گذاری مقام مادران است. با ارسال پیامک روز تکریم مادران و همسران شهدا در روزی كه در تقویم ما به عنوان روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا نام گذاری شده است، می توان این روز را گرامی داشت.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مادر شهید

علت نامگذاری روز تکریم مادران و همسران شهدا

16 دی ماه سالروز رحلت حضرت ام البنین (س) است و به همین مناسب این روز در تقویم ما اختصاص داده شده است به روز تکریم مادران و همسران شهدا. ام البنین (س) این بانوی ایثاگر، مادر حضرت عباس و همسر امیرالمومنین بود و با ایثار و فداکاری پس از وفات وی، مادری را در حق فرزندان ایشان تمام کرد. مادران و همسران ایثارگران و شهدا با پیمودن راه مادر تاریخ اسلام، حضرت ام البنین(س) و  مادر حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام؛ همواره جلوه هایی با شکوه از عصمت و شجاعت را نشان زنان و مسلمین جهان دادند و از همین حیث در چنین روزی بر ماست تا برای قدردانی از فداکاری های خانواده شهدا، مقام آنان را تکریم کنیم. در ادامه برخی از نمونه اس ام اس تبریک روز تکریم مادران و همسران شهدا را برای شما گلچین کرده ایم.

نمونه پیام تکریم روز مادران و همسران شهدا

1. ” هرکه در داغ سه فرزند خود سوگوار شود و [اجر] مرگ آنها را به حساب خداوند عزّ و جلّ بگذارد، بهشت بر او واجب گردد.” – پیامبر خدا صلى الله علیه و آله

به مناسبت سالروز تکریم مادران و همسران شهدا


2. درود خدا بر بانویی که بعد از شنیدن خبر شهادت چهار دلاورش گفت: فرزندان من و آنچه در زیر آسمان است، فدای حسینم باد.

16 دی ماه، سالروز وفات ام البنین (س) را تسلیت و روز تکریم مادران و همسران شهدا را تبریک عرض می نمایم.

روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا، مادر شهید، همسر شهید

3. مادران شهدا مظهر قهرمانی و ایثار هستند. فرزندان آنها آنها را می پرستند و ما می خواهیم عشق و قدردانی خود را برای خدمات آنها به اشتراک بگذاریم.

روز مادران و همسران شهدا مبارک باد.


4. 16 دی ماه، روز تکریم مادران و همسران شهدا را تبریک عرض می نماییم. آنها قهرمانان شجاع و فداکاری هستند و فداکار کشور و خانواده خود هستند. 


5. از تمام زنانی که کشور ما را به آنچه امروز هست رسانده اند یادی می کنیم، از خدمات شما سپاسگزاریم. شما برای ما الهام بخش هستید. 

16 دی ماه، سالروز تکریم مادران و همسران شهدا را تبریک عرض می نمایم.


6. در چنین روزی ما از خانواده شهدا برای صبر، محبت و حمایت از همسران فرزندانشان تشکر می کنیم و سالروز تکریم مادران و همسران شهدا را گرامی می داریم.


7. خانواده شهدا به خاطر اعمالشان شایسته تقدیر هستند. ممنون که الگوی ما بودید.

16 دی ماه، روز تکریم مادران و همسران شهدا گرامی باد.


8. مادران و همسران گرامی شهدا، شما نه تنها یک زن قوی، بلکه یک سرباز شجاع و قهرمان هستید که زندگی خود را وقف حفاظت از آزادی ما کرده است. شما برای همه ما الگو هستید. روزتان گرامی باد.


9. مادران و همسران شهدای عزیز ایران زمین، لطفاً بدانید که ما فداکاری و شجاعت شما را تحسین می کنیم. از شما برای اینکه یک مادر عالی برای فرزندانتان، یک شریک عالی برای همسرتان و یک عضو متعهد برای جامعه خود هستید متشکریم.

16 دی ماه، سالروز وفات ام البنین (س) را تسلیت و روز تکریم مادران و همسران شهدا را تبریک عرض می نمایم.

روز بزرگداشت مادران شهدا

10. از طرف تمام ملت ما از تمام مادران نیروهای مسلح خود تشکر می کنیم. شما این کشور را به جای بهتری تبدیل می کنید و به ما چیزهای زیادی برای افتخار می دهید.

سالروز تکریم مادران و همسران شهدا مبارک باد


11. بدون فداکاری زنان و مادران شهدای ما، کشور ما مکان خوبی برای زندگی نخواهد بود. ما نمی توانیم به اندازه کافی از شما برای کاری که انجام داده اید تشکر کنیم، اما امروز را به یاد شما و در کنار شما هستیم.

16 دی ماه، سالروز تکریم مادران و همسران شهدا را تبریک عرض می نماییم.


12. راستی چه روز مبارکی را روز تکریم از این شیر زنان و دلاور زنان تاریخ در تقویم نامیده اند روز وفات زنی که پسران خود را سینه چاک برادر و مقتدای خود ساختند.

16 دی سالروز تکریم مادران و همسران شهدا مبارک باد.

سالروز تکریم مادران و همسران شهدا، حاج قاسم سلیمانی

13. سه گروه روز قیامت نزد خدا شفاعت می کنند: انبیاء علماء و شهداء – حضرت محمد (ص)

16 دی سالروز تکریم مادران و همسران شهدا 


14. هر کدام از شهدای آخرالزمان، برابر بیست شهید جنگ بدر هستند. – رسول اکرم( ص)

16 دی سالروز تکریم مادران و همسران شهدا مبارک باد.


15. مادر شهید دست کمی از مقام خود شهید ندارد. فقط مادرانی که فرزندی از دست داده اند می دانند که همراه با فرزند نیمی از جان و پیکر آنها هم به زیر خاک خواهد رفت. مادران شهدا وقتی فرزندشان شهید می شوند، از نظر من خود نیز آسمانی شده و قسمتی از بهترین درجات بهشت نصیب آنها می گردد.

روز گرامیداشت مادران و همسران شهدا مبارک باد.


16. هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این جوانان شهید است.

این روز را به مادران و همسران شهدا تبریک عرض می کنیم.


17. حضرت علی(ع) در فرمان خود به مالک اشتر می نویسند: «هرگاه کسی از سپاه تو به درجه شهادت رسید و یا شخصی از دشمنانت در اثر قتل و جرح به گرفتاری شدید مبتلا شد، در این صورت همانند وصی دلسوز و مورد اعتماد کارهای خانواده آنان را اداره کن تا اثر فقدانش در میان اهل بیت او ظاهر نشود.»

روز گرامیداشت مادران و همسران شهدا گرامی باد.


با استفاده از پنل اس ام اس سیگنال، می توانید لیست شماره های کاربرانتان را در داخل پنل آپلود کنید و از طریق سامانه سیگنال برای تمام آنها پیامک روز تکریم مادران و همسران شهدا را ارسال کنید. سیگنال در کنار شماست تا حرفه ای تبلیغ کنید!

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *