پنل پیامکی پولی یا پنل پیامکی رایگان؟

پنل پیامکی پولی یا پنل پیامکی رایگان؟

یکی از بهترین روش‌ها برای انجام بازاریابی پیامکی، دریافت پنل پیامکی است. ارسال اس ام اس بدون پنل پیامکی، هزینه بسیار زیادی خواهد داشت. به همین دلیل اکثر کسب و کارها برای ارسال پیام انبوه یا استفاده از خدمات دیگر، باید ابتدا در یکی از سامانه‌های پنل پیامکی عضو شوند. در مرحله بعد، پنل پیامکی به صورت پولی یا رایگان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. برخی از سامانه‌ها، تعدادی از خدمات خود را به شکل رایگان به کاربران عرضه می‌کنند.

 البته اکثر سامانه‌ها خدمات خود را به ازای دریافت مبالغی خاص ارائه می‌دهند. اگرچه استفاده از خدمات رایگان به نفع هر کسب و کار است، اما باید توجه داشت که برخی از خدمات رایگان از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. بنابراین، همواره به کسب و کارهای بزرگ پیشنهاد می‌شود که از یک پنل پیامکی معتبر استفاده کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم به طور کامل درباره پنل پیامکی پولی یا پنل پیامکی رایگان صحبت کنیم. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی یک نرم افزار در بستر اینترنت است که به کسب و کارها اجازه می‌دهد پیام‌های تبلیغاتی خود را به صورت انبوه برای کاربران ارسال کنند. علاوه بر این، خریداران پنل پیامکی می‌توانند پنل کاربری خود را مدیریت کرده و مشتریان را بر اساس ویژگی‌های مختلف دسته بندی کنند. پنل پیامکی به شکل رایگان یا پولی در اختیار کسب و کارها قرار می‌گیرد. برای دریافت پنل پیامکی، باید وارد یکی از سامانه‌های پیامکی شده و نام کاربری و گذر واژه خود را در سامانه مورد نظر ثبت کنید. با استفاده از پنل پیامکی، می‌توان پیام‌ها را به شکل انبوه یا تکی برای کاربران فرستاد. 

اینفوگرافی مقایسه پنل پیامکی پولی و رایگان

مقایسه پنل پیامکی پولی و پنل پیامکی رایگان

اکثر کسب و کارها نمی‌دانند برای شروع فعالیت خود کدام نوع پنل پیامکی را انتخاب کنند. شما می‌توانید بر اساس شرایط خود پنل پیامکی پولی یا پنل پیامکی رایگان را انتخاب کنید.در ادامه مقایسه‌ای بین پنل پیامکی پولی و رایگان خواهیم داشت: 

  • تفاوت در تعرفه پیامک

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های پنل پیامکی پولی و رایگان، هزینه ارسال پیام است. در پنل پیامکی پولی، معمولا شما باید هزینه کمتری به ازای هر پیامک پرداخت کنید. در حالی که در پنل پیامکی رایگان، هزینه ارسال پیام بیشتر است. البته همه سامانه‌های ارسال پیام، هزینه بالایی برای ارسال اس ام اس در پنل پیامکی رایگان دریافت نمی‌کنند. به عنوان مثال سامانه سیگنال، پنل پیامکی رایگان خود را با هزینه ارسال اس ام اس بسیار پایین در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

  • تفاوت در تعداد خدمات 

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های پنل پیامکی پولی یا پنل پیامکی رایگان، تفاوت در تعداد خدماتی است که به کاربران ارائه می‌شود. اگر نیاز دارید برای کسب و کار خود از تمامی خدمات پنل پیامکی استفاده کنید، شاید پنل پیامکی پولی انتخاب بهتری باشد. با این حال، بسیاری از کسب و کارها صرفا برای ارسال پیامک انبوه یا برخی از خدمات خاص به پنل پیامکی احتیاج دارند. بنابراین، پنل پیامکی رایگان انتخاب بهتری برای آن‌ها خواهد بود. قبل از اینکه پنل پیامکی پولی دریافت کنید، بهتر است ابتدا نوع خدماتی که به آن نیاز دارید را مشخص کرده و بر اساس آن برای انتخاب نوع پنل پیامکی تصمیم بگیرید. زیرا گاهی اوقات، پنل پیامکی رایگان در صرفه جویی هزینه‌ها بسیار سودمند خواهد بود. 

  • استفاده از خط اشتراکی 

بسیاری از پنل‌های پیامکی رایگان، تنها خط اشتراکی به کابران خود ارائه می‌دهند. خط اشتراکی قابلیت‌های کمتری دارد که ممکن است برای برخی از کسب و کارها مناسب نباشد. به عنوان مثال، کسب و کارها نمی‌توانند پاسخ پیامک را از سمت کاربران دریافت کنند.  بسیاری از مشاغل نیاز به پنل پیامکی اختصاصی دارند که کاملا متناسب با فعالیت آن‌ها طراحی شده است. به عنوان مثال، لیستی از شماره تلفن‌های هدفمند در اختیار کسب و کارها قرار می‌گیرد و آن‌ها می‌توانند به شکل اختصاصی، برای کاربران خود پیام ارسال کرده یا پیام دریافت کنند. 

  • ارسال پیام به بلک لیست

کسب و کارهایی که پنل پیامکی رایگان دریافت می‌کنند، می‌توانند مانند خریداران پنل پیامکی پولی، برای لیست سیاه مخابرات پیام ارسال کنند. با این حال، در صورتی که تعداد زیادی از پیام‌های کسب و کار مورد نظر برای لیست سیاه مخابرات ارسال نشود، در اکثر موارد هزینه آن به کسب و کار بازگشت داده نخواهد شد. این موضوع به هیچ وجه به نفع کسب و کارها نیست. چرا که اکثر پیامک‌های تبلیغاتی برای بلک لیست مخابرات ارسال نمی‌شوند. معمولا کابران پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود می‌کنند.

 به همین دلیل، ممکن است تعداد زیادی از پیامک‌های تبلیغاتی برای مخاطبین فرستاده نشود. در این حالت، مدیریت سامانه پنل پیامکی موظف است هزینه آن را به کسب و کارها بازگرداند. با این وجود بسیاری از سامانه‌هایی که پنل پیامکی خود را به شکل رایگان در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهند، هزینه ارسال پیام به بلک لیست مخابرات را به کسب و کارها باز نمی‌گردانند.

 ما در ادامه این مقاله یکی از بهترین سامانه‌های پیامکی را به شما معرفی می‌کنیم. این سامانه پنل پیامکی خود را به صورت رایگان در اختیار کسب و کارها قرار داده و هزینه ارسال پیام به بلک لیست را به طور کامل به کاربران باز می‌گرداند. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

چرا پنل پیامکی سیگنال به مراتب بهتر از پنل های پیامکی پولی است؟

چرا پنل پیامکی سیگنال به مراتب بهتر از پنل های پیامکی پولی است؟

همانطور که در این مقاله گفته شد، پنل‌های پیامکی رایگان بسیاری از خدمات را با کیفیت پایین به کاربران عرضه می‌کنند. علاوه بر این، کسب‌وکارها معمولاً با دریافت پنل پیامکی رایگان امکان استفاده از خط اختصاصی را نخواهند داشت. همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از کسب و کارها برای انجام بازاریابی پیامکی به خرید پنل‌های پیامکی پول بپردازند. خرید پنل پیامکی پولی هزینه بسیار زیادی دارد.

 به همین دلیل، برای کسب و کارهای نوپا که قصد دارند فعالیت خود را با حداقل هزینه شروع کنند مناسب نیست. این دسته از کسب و کارها می‌توانند برای دریافت پنل پیامکی به سامانه سیگنال مراجعه کنند. این سامانه، پیامکی خود را به شکل رایگان و با ویژگی‌های کاملاً متمایز نسبت به دیگر سامانه‌ها به کاربران عرضه می‌کند. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از پنل پیامکی رایگان سامانه سیگنال را به شما معرفی می‌کنیم تا متوجه شوید که چرا پنل پیامکی رایگان سامانه سیگنال به مراتب بهتر از سایر پنل‌های پیامکی پولی است

  • تعرفه بسیار پایین 

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد، اکثر پنل های پیامکی رایگان، خدمات خود را با تعرفه بالا به کاربران عرضه می‌کنند. به بیان دیگر، پنل پیامکی ابتدا به شکل رایگان در اختیار کسب و کارها قرار می‌گیرد. اما هزینه ارسال اس ام اس در آن بسیار بالا خواهد بود و به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست. اما پنل پیامکی سیگنال، نه تنها پنل پیامکی را به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد، بلکه شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران و کسب و کارها بتوانند با حداقل تعرفه از خدمات پنل پیامکی استفاده کنند. 

هزینه ارسال اس ام اس در پنل پیامکی رایگان سیگنال بسیار پایین است. در نتیجه کسب و کارها می‌توانند تعداد زیادی پیام را به شکل انبوه برای مشترکین خود ارسال کنند بنابراین اگر قصد دارید به عنوان یکی از کسب و کاری نوپا فعالیت خود را با حداقل سرمایه شروع کرده و به بهترین شکل ممکن از خدمات پنل‌های پیامکی رایگان استفاده کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم پیامکی رایگان سامانه سیگنال را انتخاب کنید. 

  • امکانات فوق العاده

سامانه پیامکی سیگنال از همان ابتدا همه خدمات را به شکل رایگان در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. با دریافت پنل پیامکی رایگان، شما می‌توانید از تمامی خدمات یک پنل پیامکی استفاده کنید. با این حال این اتفاق در بسیاری از سامانه‌های پیامکی دیگر نخواهد افتاد. اکثر سامانه‌های پیامکی، پنل پیامکی رایگان را صرفاً همراه با تعدادی خدمات محدود به کاربران عرضه می‌کنند.

 به بیان دیگر، کسب و کارهایی که پنل پیامکی رایگان دریافت می‌کنند، قابلیت استفاده از تمامی خدمات یک پنل پیامکی را ندارند. به عنوان مثال، ممکن است شما بعد از دریافت پنل پیامکی امکان استفاده از خدماتی مثل ارسال پیام انبوه برای کاربران را داشته باشید، اما نتوانید از بانک شماره یا خصوصی سازی پنل پیامکی استفاده کنید. معمولا سایر خدمات با پرداخت اشتراک در اختیار شما قرار می‌گیرند. 

  • کارکرد عالی 

بسیاری از پنل‌های پیامکی رایگان، کیفیت بالایی ندارند و ممکن است شما را به دردسر بیندازند. به عنوان مثال، هنگام ارسال پیام انبوه در پنل‌های پیامکی رایگان، باید دقت داشته باشید تا گزارشات ارسال تمامی پیام‌ها برای شما ارسال شود. گاهی اوقات در پنل‌های پیامکی رایگان، اختلالاتی به وجود می‌آید. به عنوان مثال، ممکن است پیام برای همه مخاطبینی که انتخاب کرده‌اید ارسال نشود. با این وجود، پنل پیامکی رایگانی که از طرف سامانه سیگنال در اختیار کسب و کارها قرار می‌گیرد، کارکرد فوق‌العاده‌ای دارد.

 این پنل پیامکی به گونه‌ای طراحی شده است تا بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعداد زیادی پیام را بدون هیچگونه اختلالی برای مشترکین ارسال کند. پنل پیامکی رایگان سامانه سیگنال، هیچ تفاوتی با پنل پیامکی پولی ندارد و کاربر به محض دریافت پنل پیامکی رایگان سامانه سیگنال، متوجه این موضوع خواهد شد. 

  • دریافت هزینه فقط به ازای یکی از خدمات 

پنل پیامکی رایگان سامانه سیگنال، فقط به ازا یکی از خدمات خود از کاربران هزینه دریافت می‌کند. اکثر سامانه‌ها پنل پیامکی رایگان را در ابتدا به صورت کاملا رایگان به کسب و کارها عرضه می‌کنند. در ادامه، دریافت کنندگان پنل پیامکی رایگان مجبور به پرداخت هزینه‌های متعددی هستند. 

به عنوان مثال، هزینه ارسال پیام انبوه و هزینه دریافت بانک شماره نمونه‌هایی از هزینه‌های جانبی بیهوده هستند که به هیچ وجه نباید در پنل‌های پیامکی رایگان از کسب و کارها دریافت شوند. به همین دلیل، سامانه سیگنال پنل پیامکی رایگان خود را بدون هیچ هزینه جانبی به کاربران عرضه می‌کند. تنها هزینه‌ای که با دریافت پنل پیامکی رایگان از کسب و کارها دریافت می‌شود، هزینه ارسال پیام انبوه است. باقی خدمات مثل بانک شماره و خصوصی سازی پنل بدون هیچ هزینه‌ای در اختیار کسب و کارها قرار خواهد گرفت. 

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پنل پیامکی سامانه سیگنال، پشتیبانی ۲۴ ساعته است. شما در زمان بروز مشکل می‌توانید به راحتی با پشتیبانی پنل پیامکی سامانه سیگنال تماس گرفته و مشکلات خود را حل کنید. این در حالی است که بسیاری از پنل‌های پیامکی رایگان، دارای پشتیبانی شبانه روزی نیستند. 

با وجود اینکه مشکلات ارسال پیام و دریافت گزارش در پنل‌های پیامکی رایگان بسیار به چشم می‌خورد، اما اکثر کسب و کارهایی که پنل پیامکی رایگان دریافت کرده‌اند، می‌توانند مشکلات خود را با پشتیبانی سامانه مورد نظر در میان گذاشته و برای حل آنها اقدام کنند. سامانه پیامکی سیگنال، شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند هرگونه اختلال و مشکل هنگام استفاده از پنل پیامکی رایگان را به سرعت رفع و رجوع کنند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل درباره مقایسه پنل پیامکی پولی و رایگان صحبت شد. پنل پیامکی می‌تواند به شکل پولی یا رایگان در اختیار کسب و کارها قرار بگیرد. پنل‌های پیامکی پولی مزایای بسیار زیادی نسبت به پنل پیامکی رایگان دارند. با این حال، دریافت و خرید این گونه پنل‌های پیامکی به هزینه بسیار زیادی نیاز دارد. به همین دلیل، برای کسب و کارهای نوپا که قصد دارند فعالیت خود را به تازگی شروع کنند، استفاده از پنل‌های رایگان به صرفه‌تر خواهد بود. معمولاً پنل‌های رایگان با اختلالات و مشکلات زیادی همراه هستند. از طرفی پنل‌های پیامکی رایگان تمامی خدمات را به کاربران عرضه نمی‌کنند. 

سوالات متداول

بهترین منبع برای دریافت پنل پیامکی رایگان چیست؟

سامانه پیامکی سیگنال، بهترین منبع برای دریافت پنل پیامکی رایگان است. 

مزیت استفاده از پنل پیامکی رایگان سیگنال چیست؟

تعرفه کمتر، کارکرد عالی، پشتیبانی ۲۴ ساعته و امکانات کم نمونه‌هایی از مزیت‌های استفاده از پنل پیامکی رایگان هستند. 

مهم‌ترین مشکل اکثر پنل‌های پیامکی رایگان چیست؟

پنل‌های پیامکی رایگان اغلب با اختلالات ارسال پیام روبرو هستند. علاوه بر این، هزینه ارسال اس ام اس در پنل‌های پیامکی رایگان زیاد است. 

آیا پنل پیامکی رایگان امکان ارسال پیام به بلک لیست را دارد؟

سامانه پیامکی سیگنال شرایطی را فراهم کرده است تا بتوان پیامک‌ها را به بلک لیست مخابرات نیز ارسال کرد.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *