پنل پیامک برای بیمارستان ها

پنل پیامک برای بیمارستان ها

همان طور که تمامی اصناف و مجموعه ها از سامانه ارسال اس ام اس استفاده می کنند و عمده کارهای اطلاع رسانی و هماهنگی آن ها از طریق پنل پیامک انجام می شود، در بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز از پنل پیامک به منظور ارسال و دریافت اس ام اس استفاده می شود. یکی از مهم ترین مراکز کشور مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد که برای پیشرفت روز افزون باید ارائه خدمات مراکز اصلی روز به روز بهتر و با کیفیت بیشتری ارائه شود.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان


با استفاده از پنل پیامک رابطه ی بیمار و پرسنل بیمارستان راحت تر و مداوم خواهد بود و رضایت از مجموعه شما افزایش خواهد داشت.


ارسال اس ام اس برای هر تجارتی سودبخش است و امروزه حجم کثیری از مردم برای تبلیغات از آن استفاده می کنند، بخصوص برای ارائه ‌دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی که بیمارستان‌ها، دکتر‌ها، دندانپزشکان، فیزیوتراپان و … را شامل می‌ شوند.

برقراری ارتباط با تمام بیماران و مطلع کردن آنها در مورد زمان‌های ملاقات، ساعت‌های کار کلینیک، آخرین اخبار و … واقعاً کار مشکل و وقت‌گیری است.

اما اس ام اس این مساله را برای شما حل می‌کند و باعث ایجاد صرفه‌جویی در وقت پرسنل و بودجه ی مرکز شما می‌شود.

به علاوه، پیغام‌های شما به صورت آنی و مستقیم به دست بیماران می ‌رسد.

پنل پیامک برای بیمارستان ها بسیار کاربرد دارد که به برخی از آن ها در این مقاله اشاره خواهیم کرد :

  • نوبت دهی و یاد آوری نوبت
  • ارسال هفته نامه سلامت
  • هماهنگی جلسات پرسنل
  • انتقادات و یشنهادات بیماران

یکی از موارد استفاده پنل پیامک در بیمارستان ها، نوبت دهی و یاد آوری نوبت می باشد.

بدین صورت زمانی که بیمار به بیمارستان مراجعه می کند یا تماس می گیرد می توانید پس از پایان مکالمه پیامکی را با محتوای شماره نوبت و تاریخ مراجعه بیمار را ارسال نمایید.

همچنین در صورتی که تاریخ نوبت دهی شما زمانی بیشتراز ۱۵ روز بود، یک روز قبل از مراجعه مجددا اس ام اس یاد آوری ارسال نمایید تا هم پیگیری بیمارستان شما مورد توجه قرار بگیرد و هم در صورت فراموش شدن تاریخ نوبت توسط بیمار مجددا یاد آوری شود.

ارسال هفته نامه سلامت نیز می تواند در برنامه کاری شما قرار گیرد که با توجه به بیماری بیمارانتان هفتگی نکاتی را به آن ها جهت بهبود و بازگرداندن سلامتشان ارسال نمایید.

البته اس ام اس شما برای بیماران هر بخش بایستی متفاوت از بخش دیگر باشد یعنی برای بیماران قلبی اس ام اس مخصوص خودشان و برای بخش زنان و زایمان محتوای خاص خودشان ارسال شود.

اطلاع رسانی روز های کاری و تغییر در آن نیز می تواند از طریق پنل پیامک انجام شود.

برای هماهنگی جلسات پرسنل یا پزشکان بیمارستان می توان از طریق پنل پیامک اقدام نمود.

از ماژول نظر سنجی نیز می توانید جهت انتقادات و یشنهادات بیماران استفاده نمایید و بیماران نظرات خود را برای بهبود کیفیت ارائه خدمات به بیمارستان اعلام کنند .

لازم به ذکر می باشد بیمارستان ها و مراکز درمانی می توانند شماره اختصاصی خود را از بلک لیست خارج نمایند و ما به راه حل ارسال اس ام اس به خطوط بلک لیست اشاره کردیم تا تمامی افراد مورد نظر، دریافت پیامک از مرکزشان را داشته باشند.

از لحاظ مالی استفاده از پنل پیامک برای ارسال اس ام اس کمک به کاهش هزینه تلفن در بیمارستان خواهد کرد و همچنین زمان کمتری را از پرسنل اجرایی خواهد گرفت و بدین صورت بازده کارایی آن ها بالاتر می رود.

مراکز بهداشتی و درمانی یک نقش حیاتی را در جامعه ایفا می‌ کنند و سلامتی تمام مردم جامعه در گرو فعالیت‌ های آنها می ‌باشد. بنابراین برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر این مراکز لازم است که یک ارتباط لحظه‌ای میان آنان و بیماران وجود داشته باشد. سامانه اس ام اس دقیقاً داشتن چنین ارتباط سریع و کارآمدی را با بیماران میسر می‌کند. ارسال اس ام اس یک ابزار شخصی و موثر که اجازه می ‌دهد یک رابطه ی طولانی‌ مدت با بیماران خود داشته باشید و سطح رضایت آنها از خدمات خود را بالا نگاه دارید. در این مقاله سعی داریم کاربردهای اس ام اس برای مراکز درمانی را مرورکنیم و کمی هم از ایجاد یک لیست اشتراک برای این مراکز بگوییم

سامانه اس ام اس یک راه ایده ‌آل برای برقراری ارتباطی لحظه‌ ای با بیماران می ‌باشد.

همانطور که گفتیم پنل پیامک برای بیمارستان ها می ‌تواند در وقت و پول مرکز شما به میزان قابل توجهی صرفه‌جویی کند و دیگر لازم نخواهد بود که پرسنل وقت زیادی را برای تائید قرارهای ملاقات پشت تلفن بگذرانند یا اینکه مجبور شوند برای بیماران نامه ارسال کنند.

ارسال اس ام اس همچنین باعث می‌شود نام شما دهان به دهان بچرخد و افراد بیشتری از وجود مرکز شما آگاه شوند، این عمل راحت ترین راه تبلیغات است.


 اما مزیت اصلی استفاده از سامانه اس ام اس این است که تضمین می‌کند که پیغام شما به دست مخاطب خواهد رسید، مهم نیست او کجا باشد یا گوشی موبایل او چه باشد.


کاربردهای اس ام اس برای مراکز درمانی:

  • قرارهای ملاقات
  • ساعت‌های کاری
  • نتایج آزمایش
  • نوبت‌دهی پیامکی

قرارهای ملاقات

قرار ملاقات‌ های از دست رفته تبدیل به یکی از بزرگترین ومهمترین معضلات اکثر مراکز درمانی شده است.

این موضوع می‌ تواند علاوه بر اتلاف وقت پرسنل، از نظر مالی نیز صدمه ی زیادی به مرکز شما بزند. چرا که همین بیماران هستند که پول پرداخت می کنند و باعث ایجاد درآمد می‌ شوند.

خوشبختانه سامانه اس ام اس یک روش موثر برای حل این مشکل پیش پایتان می‌گذارد. کافی است یک ارسال اس ام اس به بیمار خود انجام دهید، این قرار ملاقات را به او یادآوری کنید و از او بخواهید با اس ام اس این قرار را تائید کند.

نکته فوق‌العاده این است که می‌توان ارسال اس ام اس یادآوری را از قبل در سامانه اس ام اس برنامه ‌ریزی کرد تا این کار به صورت کاملا خودکار انجام شود.

ساعت‌های کاری

در حین مناسبت‌ های ویژه مثل ایام عید و شهادت، ساعت‌های‌ باز و بسته شدن شما تا حدی با روزهای عادی تفاوت دارد. ارسال اس ام اس یک روش خوب برای خبر دادن این برنامه ی کاری متفاوت به بیماران است.

نتایج آزمایش

اینکه بیماران با کلینیک شما تماس بگیرند تا از مشخص شدن یا نشدن نتایج آزمایش خود مطلع شوند، امری بسیار عادی است و مطمئناً هر روز تماس‌های بسیاری با این مضمون دریافت می‌ کنید.

هنگامی که نتایج آزمایش بیمار مشخص شد یک اس ام اس برای بیمار ارسال کنید و این موضوع را اطلاع دهید.

شما همچنین می‌توانید یک کد رهگیری به آزمایش ‌دهنده ارائه بدهید که با ارسال آن به خط اختصاصی شما از وضعیت آزمایش خود مطلع شود.

نوبت‌دهی پیامکی

سامانه اس ام اس به شما اجازه می ‌دهد تا امکان دریافت نوبت از طریق پیامک را نیز به بیماران خود ارائه دهید.

به این ترتیب آنها می ‌توانند با ارسال یک کلمه ی کلیدی به خط اختصاصی شما در همان روز یک نوبت برای خود دریافت کنند و دیگر نیاز نباشد از پشت تلفن یا حضوری نوبت بگیرند.

مقالات مرتبط