تاثیرتبلیغات در آژانس هواپیمایی

آژانس های هواپیمایی با توجه به این تورهای مسافرتی زیادی را سالانه برنامه ریزی می کنند، یکی از مشاغلی هستند که سامانه ارسال اس ام اس برای آنها کاربرد بسیاری دارد  و می توانند با استفاده از ارسال اس ام اس مشتریان خود را از تخفبف تورها و بسته های تور ویژه با خبر کنند.

یکی از مزایای تبلیغات با اس ام اس، هزینه ارسال اس ام اس بسیار پایین است.  بنابراین برای اکثر مشاغل به صرفه است که تبلیغات خود را با سامانه اس ام اس اطلاع رسانی کنند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان


هیچگاه قدرت تیلیغات با سامانه ارسال اس ام اس را دست کم نگیرید، زیرا تعداد کسانی که از گوشی همراه استفاده می کنند روز به روز در حال افزایش است .


با استفاده از سامانه ارسال اس ام اس آژانس های هواپیمایی می توانند اطلاعاتی نظیر نوع هواپیما، قیمت هواپیما، قیمت هتل و ترکیبی از آن ها را برای مخاطبان و مشتریان خود ارسال کنند.

در برخی اوقات آژانس های هواپیمایی در ساعت نزدیک پرواز، با توجه به اینکه هنوز هواپیما تکمیل ظرفیت نشده است با سامانه ارسال اس ام اس پیامک های تبلیغاتی ارسال می کنند تا از ضرر و زیان خود جلوگیری کنند و صندلی های خالی هواپیما را با هزینه اندک پر کنند و سود خوبی کرده باشند.

زمانی که مشتریان آژانس هواپیمایی اطلاعات سفر خود را بر روی موبایل خود از طریق ارسال اس ام اس دریافت کنند، می توانند از تجربه مسافرتی شیرین با آژانس هواپیمایی شما لذت ببرند و دیگر نیازی نیست تا یکی از مسئولان آژانس با مشتریان تماس گرفته و آن ها را از زمان پرواز و هتل مطلع کند .

آژانس های هواپیمایی می توانند با انتشار محتوایی جذاب و کاربران را برای استفاده از خدمات خود تشویق کنند.

آژانس هواپیمایی می تواند با بهبود روابط خود با مشتریان قدیمی آنها را تشویق کنید تا دوباره به شرکت آن ها رجوع  کنند به عنوان مثال با استفاده از سامانه ارسال اس ام اس پیام تبریک روز تولد برای مشتریان خود بفرستند.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *