کاربرد ارسال اس ام اس برای نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب یکی از مهم ترین رویدادها برای جامعه تحصیل کرده در ایران محسوب می شود. در حقیقت نمایشگاه کتاب فرصت خوبی را برای ناشرین کتاب ایجاد می کند، تا بتوانند از طریق ارسال اس ام اس هم کتاب های قدیمی خود را به فروش برسانند و کتاب های تازه به چاپ رسیده خودشان را به مخاطبان جدید معرفی کنند.

همچنین فرصت خوبی برای ناشران جدید است زیرا ازطریق ارسال اس ام اس می توانند نام خود را در زبان مردم بیاندازند.بهتر است به نکاتی در هنگام ارسال اس ام اس دقت کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان

اطلاع رسانی کنید

اگر کتابی را چاپ کرده اید و بعد از سال ها مجوز انتشار دریافت کرده اید و در روزهای به خصوصی مهمان ویژه در غرفه دارید.

می توانید تمام این رویدادها را با استفاده از ارسال اس ام اس اطلاع رسانی کنید. این کارنتیجه مثبتی در میزان فروش شما دارد و نام شما را به عنوان یکی از بهترین نمایشگاه های کتاب به عموم مردم معرفی می کند.


هیچ کس از کتاب های جدیدی که در نمایشگاه عرضه می کنید باخبر نیست. می توانید با ارسال اس ام اس مخاطبان را از کتاب های جدید خود در نمایشگاه آگاه کنید.


بهتر از عناوین جذاب تر خود را برای اس ام اس انتخاب کنید.

مشتریان را از پیشنهادات خود با خبر کنید

همه ی ناشرین در طی نمایشگاه کتاب یک تخفیف برای کتاب های خود در نظر می گیرند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کتاب خود کرده و فروش بالاتری هم داشته باشند.

با ارسال اس ام اس می توانند مخاطبان را از میزان تخفیف و پیشنهاد به خصوص خود آگاه کنند.

برای کتاب‌های خود تخفیف در نظر بگیرید

اگر از میزان فروش خود در نمایشگاه ناراضی هستید و برخی از کتاب های شما به فروش نمی رسد، شما می توانید با ارسال اس ام اس تخفیف نظر مخاطبان را به نمایشگاه کتاب خود جلب کنید.

مشتری با نشان دادن اس ام اس تخفیف می تواند از تخفیفات شما استفاده کند. با ارسال اس ام اس تخفیف شما می توانید غرفه خود را تا حد امکان شلوغ کنید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *