کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی

کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی

متخصصان سلامت باید با بیماران خود ارتباط برقرار کنند و استفاده از پیامک به آن‌ها اجازه می‌دهد در زمان صرفه جویی کنند و مستقیما با هم ارتباط برقرار نمایند. پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با ارسال پیامک در زمان مناسب، بیشترین بهره‌برداری را در ارتباط با مخاطب و رشد شغل خود داشته باشید.

شما به کمک پنل پیامکی می‌توانید برنامه‌های خود را از قبل برنامه ریزی کنید و در نتیجه در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. در این مقاله به معرفی ظرفیت‌های این روش بازاریابی و نحوه استفاده از آن برای مراکز توانبخشی می‌پردازیم.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی

پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی

اگرچه شاید در نگاه اول مسئله بازاریابی برای موضوعات مربوط به سلامتی قدری مبهم و سودجویانه به نظر برسد، اما وقتی در مورد جزئيات آن صحبت کنیم متوجه می‌شوید که این روش می‌تواند علاوه بر اینکه به ارتقای کسب و کارهای این حوزه کمک کند، برای مخاطبان و بیماران نیز بسیار مفید باشد. در واقع این یک موفقیت دو طرفه است که به مشاغل توانبخشی و فرد این امکان را می‌دهد که بیشترین استفاده را از ظرفیت‌های این شیوه ببرند.

مراکز توانبخشی به ارائه خدماتی برای بازیابی توان از دست رفته بیماران کمک می‌کنند و طبعا اطلاع‌رسانی در مورد این خدمات می‌تواند باعث جلب توجه افراد نیازمند به سوی شما شود. شما می‌توانید به کمک شیوه‌های مختلف بازاریابی مرکز خود را معرفی نموده و خدمات خود را در سطح وسیع‌تری عرضه نمایید. در ادامه به بررسی بیشتر این جزئیات می‌پردازیم.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مزایای پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی

مزایا و فواید استفاده از بازاریابی پیامکی برای مراکز توانبخشی

فایده استفاده از پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی بسیار زیاد است. شما به کم این روش می‌توانید بهره‌برداری بسیار بیشتری از روش‌های مشابه داشته باشید. بعضی از مزایا و فواید این روش بازاریابی شامل موارد زیر است:

پیامک دارای نرخ باز شدن بالایی است

این واقعیت که پیام شما از طریق پیامک خیلی بهتر به اطلاع مخاطب می‌رسد در اعداد و ارقام نیز مشهود است. نرخ باز شدن پیامک بالاتر از همه روش‌ها و حدود ۹۷ درصد است. اگر بدانید که تقریبا تمام پیامک‌ها در عرض سه دقیقه خوانده می‌شوند، متوجه می‌شوید که چرا SMS ابزار ارتباطی قدرتمندی است.

بهبود ارتباط و ارائه اطلاعات به بیماران

با یک پیامک دوستانه و آموزنده به بیمار خود اطلاع می‌دهید که روی او حساب می‌کنید. پیامک اغلب شروع یک درمان است و به بیمار القا می‌کند تا با اطمینان به قرار ملاقات بیاید. بنابراین، 160 کاراکتر هر پیامک یک وسیله ارتباطی موثر و کم خطا است. مخاطبان معمولا دریافت پیامک را به سایر روش‌ها مانند تماس تلفنی ترجیح می‌دهند و نرخ پاسخگویی آنان نیز بالاتر است. بدین ترتیب تنها با یک پیامک، خدمات خود و مشارکت بیماران را به طور همزمان افزایش می‌دهید و رضایت مخاطبان را جلب می‌کنید. 

ارتباط ایمن و تضمین شده

پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی امکان حفظ حریم خصوصی را فراهم می‌کند. رمز عبور یکبار مصرف یا احراز هویت دو مرحله ای اغلب از طریق پیامک ارسال می‌شود. این امر محرمانه بودن و امنیت داده‌های بیمار را تضمین می‌کند. هیچ روش جایگزینی برای این امر وجود ندارد.

امکان ارتباط شرایط بحرانی

در شرایط اضطراری، برای مثال اگر کارکنان یا مشتریان شما به طور موقت به اینترنت دسترسی ندارند یا گوشی هوشمند ندارند، پیامک یک گزینه قابل اعتماد است. پیام‌های متنی توسط تمام سیستم‌های تلفن پشتیبانی می‌شود و حتی در صورت عدم وجود گوشی هوشمند نیز کار می‌کند. بنابراین، همیشه می‌توانید در صورت بروز بحران، روی سامانه پیامکی برای مراکز توانبخشی حساب کنید. 

کاهش هزینه‌ها

پیامک به خصوص در مورد پیامک انبوه مقرون به صرفه‌تر از تماس تلفنی است. هزینه پیامک همچنین نسبت به وسایل ارتباطی مانند تلویزیون، رادیو و مطبوعات کمتر است. به علاوه، با انتخاب پنل پیامکی مناسب، هزینه‌های راه اندازی یا سایر هزینه‌های پنهان را پرداخت نخواهید کرد.

استراتژی‌های مفید سامانه پیامکی برای مراکز توانبخشی

استراتژی‌های مفید سامانه پیامکی برای مراکز توانبخشی

رعایت بعضی نکات می‌تواند باعث شود که شما بیشترین استفاده را از این روش ببرید. بعضی از نکات رایج شامل موارد زیر است:

  • پیامک شامل لینک: برای ارسال اطلاعات شخصی، جزئیات قرار درمانی، ارتباط کد دسترسی و غیره به منظور توسعه کسب و کار، پیگیری و… یک لینک اینترنتی قرار دهید.
  • کمپین‌های ایمیل (یا تماس تلفنی) و پیامک را ترکیب کنید: ادغام کانال پیامک در یک طرح ارتباطی برای پشتیبانی از کانال ایمیل یا تماس تلفنی بسیار مفید است.
  • سامان بخشیدن به لیست مخاطبین: موفقیت یک کمپین همچنین به یک پایگاه داده مشتریان کاملا آگاه بستگی دارد تا پیام را با توجه به مشخصات مشتری تا حد امکان دقیق مورد هدف قرار دهد.
  • پیام را با رویدادهای جاری تطبیق دهید: رصد مستمر اخبار در زمینه کاری شما، متناسب با مشخصات مشتریان شما، این امکان را نیز فراهم می‌کند که در زمان مناسب علاقه مشتریان خود را نسبت به یک خبر یا رویداد برانگیخت.
  • بیش از حد پیام ارسال نکنید: ارسال بی‌رویه پیام باعث آزار مخاطب و اثر معکوس بازاریابی می‌شود.
  • پاسخ‌ها را به خوبی مدیریت کنید: برخی از گیرندگان به پیامک شما پاسخ می‌دهند تا خطای شما را نشان دهند. برخی دیگر از شما سؤال می‌پرسند، برخی از آن‌ها می‌خواهند دیگر تبلیغات شما را دریافت نکنند، برخی دیگر ابراز علاقه به تماس با شما می‌کنند و غیره. حتی می‌توان سوالی پرسید یا اطلاعات دقیق‌تری از گیرندگان درخواست کرد. مدیریت بازخورد خود و در نظر گرفتن آن برای به روز رسانی و بهبود لیست مخاطبین ضروری است.
کاربردهای پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی

کاربردهای بازاریابی پیامکی در مراکز توانبخشی

نحوه استفاده از پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی می‌تواند متنوع باشد. شما می‌توانید از انواع ظرفیت‌های این سیستم برای معرفی برند و خدمات خود یا افزایش رضایت مخاطبان استفاده کنید. برخی از کاربردهای پیامک برای شما شامل موارد زیر است:

ارسال پیامک‌های یادآوری و تایید نوبت‌های توانبخشی

در بخش سلامت بیشتر از سایر مشاغل، قرار ملاقات‌ها اهمیت دارد و ممکن است از چند ماه قبل برنامه ریزی شود. بنابراین با استفاده از پنل پیامکی و یادآوری قرار ملاقات شما در معرض نادیده گرفتن بیماران خود نیستید. با تنظیم خودکار پیام‌های یادآوری قرار، مدیریت خود را ساده می‌کنید و به بیماران خود کمک می‌کنید. یکی دیگر از مزایای مهم این است که ضرر مالی ناشی از قرارهای فراموش شده را نیز جبران می‌کنید. به طور مشخص 3 روز قبل از قرار ملاقات مذکور پیام یادآوری را ارسال نمایید.

پیامک اطلاعات پرداخت

می‌توانید به کم ارسال پیامکی وضعیت پرداخت، بدهی‌ها و هزینه نهایی را به بیمار اعلام نمایید. این مسئله به برنامه‌ریزی بهتر بیمار کمک خواهد کرد.

ارسال راهنمایی‌های تمرینی و توصیه‌های بهداشتی به بیماران

می‌توانید وضعیت درمانی، راهنمایی‌های تمرینی و نتایج آزمایش را به کمک پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی به بیماران اطلاع دهید و آن‌ها را از مراجعه حضوری بی نیاز کنید. البته این امر باید با حفظ محرمانه بودن کامل اطلاعات انجام شود. برخی از مراکز در حمایت از بیمار بسیار فراتر می‌روند و استفاده از پیامک را یکپارچه و خودکار کرده‌اند تا به آن‌ها اطلاع دهند که زمان مصرف داروها چه زمانی فرا می‌رسد.

پیامک برای هماهنگی کارکنان داخلی

استفاده از سرویس پیامکی برای مدیریت برنامه‌های کارکنان می‌تواند بسیار مفید باشد!. این پیام‌ها می‌تواند شامل اعلام زمان‌بندی شیفت کاری کارکنان، برنامه‌های تعطیلی، برنامه‌ها مرخصی یا اطلاعات حقوق و دستمزد باشد. همانطور که متوجه شدید، استفاده از پیامک باعث می‌شود تا با کنار گذاشتن تماس‌های طولانی و طاقت فرسا، کار واحد منابع انسانی سبک شود.

پیامک برای نتایج ساده معاینات بیولوژیکی

پس از موافقت قبلی، می‌توانید نتایج آنالیزهای معمول خود را با پیامک ارسال کنید. آزمایشگاه آنالیز بیولوژیکی برای دسترسی به سایت و دریافت کامل نتایج به صورت پیامکی برای مخاطب رمز عبور ارسال می‌کند و امکان ارائه محرمانه اطلاعات را فراهم می‌نماید.

ارسال پیامک‌های تشویقی و پیگیری برای استمرار برنامه‌های توانبخشی

به کمک ارسال پیامک می‌توان بیماران را نسبت به ادامه روند درمان و پیگیری برنامه‌های پزشکی که ارائه شده است تشویق کرد.

چالش‌های احتمالی پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی

ممکن است هنگام استفاده از سامانه پیامکی برای مراکز توانبخشی دچار مشکلاتی شوید که رفع آن‌ها به یک دغدغه تبدیل شود. بعضی از مشکلات احتمالی و نحوه مواجهه با آن‌ها شامل موارد زیر است.

حفظ اطلاعات درمانی بیماران

مراکز توانبخشی با درمان و اطلاعات سلامتی بیماران سروکار دارند که جزء اطلاعات محرمانه محسوب می‌شود. پنل پیامکی این گزینه را دارا است که بتوانید برای ورود به اکانت مراحل امنیتی را ترتیب دهید. پنل به طور خودکار هنگام ورود برای مخاطب رمز یکبار مصرف ارسال می‌کند تا از اینکه اطلاعات بیمار افشا نمی‌شود مطمئن شود.

محدودیت کلمات پیامک

هر پیامک شامل ۱۶۰ کاراکتر است. بنابراین نمی‌توان به تفصیل در مورد موضوعات صحبت کرد. لازم است که محتوای پیام مختصر و در عین حال واضح باشد. می‌توانید یک لینک به انتهای پیام اضافه کنید و در آن به طور مفصل به موضوع بپردازید.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

جمع بندی

اگرچه حدود ۱۵ سال از ورود پیامک به کشور ما می‌گذرد و اکنون روش‌های مدرن‌تری از بازاریابی دیجیتال ظهور کرده است، اما پیامک همچنان توانسته است به عنوان یک ابزار ارتباطی قوی باقی بماند و مزایای قابل توجهی را به همراه داشته باشد. یکی از مزایای قابل توجه آن دسترسی بسیار وسیع آن برای همه افراد است. بیشتر مردم یک خط سیم کارت دارند و حتی بدون گوشی هوشمند می‌توانند پیامک دریافت کنند. به علاوه نرخ مطالعه شدن پیامک بسیار بالا و نزدیک به ۱۰۰ درصد است.

پنل پیامکی برای مراکز توانبخشی این امکان را فراهم کرده است که شما بتوانید قرار ملاقات‌های بیمار را به صورت خودکار به او اطلاع دهید،‌ اطلاعات پرداخت را اعلام نمایید، برنامه‌های ورزشی و درمانی را اطلاع‌رسانی کنید و همچنین برای هماهنگی کارکنان خود پیامک ارسال کنید. چنانچه به اطلاعات بیشتری در مورد پنل پیامکی نیاز دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره همکاران ما بهره‌مند شوید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *