تبلیغات پیامکی برای حرفه عینک سازی

وقتی در رابطه با موضوع سرمایه گذاری صحبت می کنیم ذهن افراد عموما به سمت و سوی سرمایه گذاری در بازار مسکن، طلا یا اشتغال های رایج حرکت می کند، اما باید توجه داشته باشیم در برخی بازارها فعالیت هایی صورت می گیرد که سود قابل مناسبی را برای سرمایه گذاران خود رقم می زند. عینک سازی یکی از همین بازارها است. شما می توانید با ارسال اس ام اس تبلیغات کنید و نام و محصولات عینک سازی خود را سر زبان ها بیاندازید.

در یک مغازه که تابلوی عینک سازی بالای آن خورده است، غیر از فروش عینک، ساخت و تعمیرات این کالای حساس و ضروری انجام می شود. یکی از مزایای تبلیغات با اس ام اس این است درصد بالای از مردم پیامک های خود را در چند لحضه اول می خوانند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان


می توانید با ارسال اس ام اس به اطلاع مشتریان خود برسانید که تراش عدسی، نصب لنز روی فریم عینک، رفع شکستگی و همه کارهایی که به یک عینک مربوط می شود را انجام می دهید.


تراش عدسی شغلی است که بعضی ها در منزل انجام می دهند و به نوعی یک شغل خانگی محسوب می شود. حتی کسانی که تراش عدسی در منزل انجام می دهند می توانند با ارسال اس ام اس مشتریان خود را افزایش دهند.

عموما افرادی که در این بازار گسترده فعالیت دارند با روابطی که از گذشته داشتند وارد این کار شده اند و تقریبا مشتریانی دارند.

حتی کسانی که روابطی از گذشته در این بازار کار ندارند می توانند با تبلیغاتی هدفمند با ارسال اس ام اس از آن ها پیشی بگیرند.

فعالیت در کسب و کار های مرتبط با ساخت عینک برخلاف ظاهر ساده ای که دارد بسیار گسترده است و پیچیدگی های خاص خود را دارد.

یکی از دلایل موفقیت در این کسب و کار تبلیغات مفید است که می توانید با ارسال اس ام اس تبلیغاتی مناسب با هزینه کم داشته باشد.

تا 70 درصد سود فروش یک مغازه به عینک طبی است. با پیامک می توانید به اطلاع عموم برسانید که مغازه شما دارای چه نوع عینک هایی است و محصولات شما دارای گارانتی است.

می توانید از مزایای عینک خوب و مناسب برای مشتریان خود بگویید و آن ها را در خرید عینک مناسب راهنمایی کنید.

برخی از مردم به دنبال نوع عینک خاصی هستند ولی زمان ورود آن عینک هنوز فرا نرسیده است. شما می توانید در زمان ورود عینک مورد نظر مشتریانتان آن ها را با ارسال اس ام اس مطلع کنید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *