تبلیغات با سامانه اس ام اس برای آموزشگاه رانندگی

یکی از روش های تبلیغات برای کسب و کار شما تبلیغات پیامکی است که بسیار ارزان است و همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن تاثیر استفاده از آن را در کسب و کار خود مشاهده خواهید کرد. آموزشگاه های رانندگی می توانند با داشتن سامانه اس ام اس مردم منطقه و یا شهری که در آن آموزشگاه دارند را از مزیت های آموزشگاه خود مطلع کنند. تبلیغات با سامانه اس ام اس روشی برای ثابت نگه داشتن مشتریان دائمی است.

آموزشگاه می تواند با ارسال پیامکی افراد را تشویق برای ثبت نام در آموزشگاه رانندگی کند و از مزیت های داشتن گواهی نامه برای آن ها بگویند.

آموزشگاه های رانندگی می توانند پیام انبوه ارسال کنند و از شرایط ثبت نام برای متقاضیان آموزش رانندگی بگویند.

برخی از متقاضیان از زمان دقیق شروع کلاس های تئوری و عملی آگاهی ندارند و هر روز تماس می گیرند و زمان دقیق برگزاری کلاس ها را جویا می شوند.

آموزشگاه رانندگی می تواند به متقاضیان بگوید که با ارسال پیامک از طریق سامانه اس ام اس آن ها را از زمان برگزاری کلاس ها مطلع می کند.


با سامانه اس ام اس می توانید ساعات آموزشی بین رانندگان آموزشگاه و متقاضیان را هماهنگ کنید.


آموزشگاه های رانندگی می توانید در مواقع لزوم از پیامک هشدار برای متقاضیان و رانندگان استفاده کنید.

با سامانه اس ام اس می توانید متقاضیان را سازماندهی و گروه بندی کنید.

در زمان های خاص در ایام محرم و دیگر رویدادها می توانید با ارسال پیامک عموم مردم را از تعطیلات آموزشگاه مطلع کنید.

با داشتن سامانه اس ام اس نظرسنجی برگزار کنید جهت پیش برد اهداف آموزشگاه رانندگی و انتقادات و پیشنهادات مردم را دریافت کنید.

با ارسال پیامک شما می توانید خدمات و امکانات آموزشگاه خود را به عموم مردم معرفی کنید.

بعضی از متقاضیان با وجود قبولی در آزمون، از قبولی خود باخبر نیستند شما می توانید قبولی متقاضیان را از طریق این سامانه اطلاع رسانی کنید.

برخی از متقاضیان چندین دوره در آموزش شرکت می کنند ولی موفق به قبولی نمی شوند شما می توانید با ارسال پیامکی، چند دوره بودن و حتی زمان ثبت نام اولیه متقاضیان را برای آن ها بازگو کنید.

از طریق سامانه اس ام اس می توانید تغییر ساعات کلاس عملی و تئوری را به متقاضیان بگویید.

برخی از آموزشگاه ها مشاوره هایی جهت راهنمایی برای متقاضیان دارند که می توانید با ارسال پیامک به صورت رایگان از مشاوره استفاده کنید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *