روش‌های گوناگون تبلیغات پیامکی

روش‌های گوناگون تبلیغات پیامکی

 

روش‌های تبلیغات پیامکی نکته‌ایست که باید بعد از ثبت‌نام و عضویت در یک پنل پیامک و قبل از شروع ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به آن توجه کنید. چون روش‌های مختلفی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی وجود دارد. شما می توانید با یکی از روش های زیر اس ام اس های خود را از طریق پنل اس ام اس ارسال کنید. انتخاب یکی از روش های زیر به نیاز شما بستگی دارد و تاثیری در کیفیت ارسال ندارد.

 

روش‌های تبلیغات پیامکی

 

1.ارسال به شهر یا محدوده خاص

برای ارسال به شهر یا محدوده‌ای خاص می‌توانید از ماژول ارسال هدفمند استفاده کنید و مثلا استان مورد نظر خود را انتخاب کرده و یا به کدپستی‌های خاصی ارسال اس ام اس کنید. این گزینه برای مشاغلی مانند آرایشگاه‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مدارس و مراکز فرهنگی هنری یا خیاطی‌ها و مزون‌ها کاربرد بیشتر دارد.

‎‌

2.ارسال پیامک به تفکیک مشاغل خاص

از بانک شماره پنل پیامک، می‌توانید گزینه مشاغل و نیازمندی‌ها را انتخاب کنید و برایشان اس ام اس تبلیغاتی بفرستید. این روش تبلیغاتی برای مشاغلی مانند فروش عمده لوازم اداری، پزشکی، آرایشی و پوشاک بسیار مناسب است.

 

3.ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

یکی دیگر از روش‌های تبلیغات پیامکی، استفاده از گزینه ارسال جنسیتی و سن است. به عنوان مثال این روش برای مشاغلی مانند آرایشگاه، باشگاه، فروش لوازم التحریر، گیم نت، فروش بازی‌های کامپیوتری، مراکز هنری ورزشی و….مناسب‌تر است.

 

4.ارسال به بانک شماره موبایل خودتان

این روش از بهترین و موثرترین روش های پنل اس ام اس تبلیغاتی می باشد، زیرا قطعا بانک شماره موبایلی که شما از مشتریانتان جمع آوری کرده اید، برای شما کاربرد بیشتری خواهد داشت.

در واقع مشتریان شما قطعا تمایل دارند که از شما پیامک دریافت نمایند، با استفاده از پنل اس ام اس می توانید شماره موبایل های خود را در کادر مربوطه کپی کنید و اقدام به ارسال نمایید.

 

5.ارسال از نقشه

یکی از روش‌های تبلیغات پیامکی ارسال اس ام اس از طریق نقشه است. به راحتی می‌توانید محله ومنطقه مورد نظر را انتخاب کرده و تبلیغ کنید.

 

6.ارسال پیامک هوشمند

در داخل پنل پیامک، گزینه ارسال هوشمند به شما کمک می‌کند متن پیامک‌های خود را با توجه به هر مخاطب، شخصی‌سازی کنید. این روش به ویژه برای مشتریان و مخاطبین همیشگی و قدیمی کسب وکار شما بسیار مناسب است.

 

 

7.ارسال پیامک به شیوه نظیر به نظیر

با این روش شما می‌توانید متن‌های متفاوت را به چند دسته مخاطب متفاوت به صورت همزمان ارسال کنید. مثلا اگر شما فروشنده غذای خانگی یا صاحب یک رستوران باشید، می‌توانید مشاغل ادراری مختلف را دسته‌بندی کنید و برای هر دسته پیامک تبلیغاتی بفرستید البته به صورت همزمان. این کار باعث می‌شود وقت شما گرفته نشود و سرعت عمل تبلیغات بالاتر برود.

 

جمع‌بندی

با انتخاب یکی از روش‌های تبلیغات پیامکی با توجه به نوع شغل و کالا و خدماتی که ارائه می‌دهید، می‌توانید سریع‌تر به هدف برسید. هر چه با برنامه و هدف مشخص با ارسال پیامک‌های تبیلغاتی اقدام کنید، طبیعتا زودتر به نتیجه می‌رسید. اگر در این زمینه سوالی  دارید می‌توایند از مشاورین سامانه پیامک سیگنال بپرسید تا شما را راهنمایی کنند. 32008-025

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.